Opinie o Santiss Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Santiss Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Santiss Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Produkcja włóknin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Santiss Group Sp. z o.o. w Warszawa

Była pracownica

Znowu mają ogłoszenie. Piszą że lekka praca i do maszyny pakującej. Ściema. Praca lekka nie jest, trzeba pilnować 12 maszyn a nie jednej. Musisz latać w tamtą i z powrotem jak głupia i wyrabiać się ze zmienianiem rolek bo inaczej krzywe spojrzenia. Niech ktoś przynajmniej napisze prawdę w tym ogłoszeniu.

@Była pracownica

Ostatecznie wiadomo czy ktoś się zwerbował? Ja widziałam ogłoszenie na wózek. Jak się nim jeździ za stawkę do 5,200 pln? praca na dwie zmiany ale podobno są nadgodziny, dopiero na drugiej można je wziąć? i czy one zawsze są dostępne?

We wcześniejszym wpisie, ktoś wspominał o widełkach do 5500 zł. zastanawiam się przy tym nad tymi potencjalnymi dla samego operatora. czy jesteście w stanie je określić? Oferta ma być jeszcze dostępna przez niecałe dwa tygodnie, zastanawiam się czy nie warto aplikować? mam doświadczenie i potrzebuje pracy

790-203-424 Nowy wpis

W sprawie płatności za niezwrócone środki z faktur proform proszę dzwonić pod nr 790 203 424. Tam można uzyskać więcej informacji.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Santiss Group Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

To mechanik jak robi przeglądy aut nie wykorzystuje u Was może laptopa z odpowiednim programem? W telefon nie wnikam. Ze dwa miesiące temu tak jak ktoś już pisał była faktycznie oferta dla mechanika i właśnie ciekawi mnie czy do końca tego roku będzie można spodziewać się jeszcze przyjęć? prędzej należy czekać na jakaś rotacje czy może opcjonalne jest to, że zespół będzie się jeszcze powiększał?

Odpowiedz Nowy wpis

Jeśli jest pan / pani zainteresowana oferta pracy na mechanika to warto napisać wiadomości bezpośrednio do firmy bądź w inny sposób się skontaktować . A wszystkie wątpliwości Państwa zostaną rozwiązane i wyjaśnione.

Nowy wpis
@Odpowiedz

Witam czy tutaj kobiety także zatrudniają się na stanowisku mechanika? Nie było mi jeszcze o tym wiadomo a w tym wątku chyba można zauważyć taka sugestie. Jeśli tak to czy ta praca z tej perspektywy jest ciężka? w którym obszarze spotka się najwięcej kobiet?

Cała prawda - utrzymanie ruchu

Cz3 prawdy o santisie czyli kilka słów o dziale technicznym. Dzial techniczny to przede wszystkim dwie bliskie osoby z rodziny prezesa. Biorąc pod uwagę że cały dzial liczy kilka osób można zapomnieć o jakimkolwiek awansie czy coś takiego. Niby jesteś mechanikiem ale w praktyce odpowiadasz za wszystkie sprawy techniczne na zakładzie wliczając w to nawet zakładanie deski w kiblu czy skręcanie szafek albo jakieś gipsowanie. Do tego połowa czasu to pracę operatorskie których kobiety nie są w stanie same zrobić bo po prostu nie mają siły. Praca cały czas na nogach, non stop jest robota ale atmosfera na dziale wydaje się w porzadku i rodzina prezesa raczej na codzień nie wykorzystuje swojej pozycji co dobrze o nich świadczy. Maszyny tanie i chińskie i ciągle się coś psuje ale raczej części są i narzędzia też są także nie jest najgorzej. Jeśli chodzi o zarobki to na tym dziale zarabia się najwięcej ale też mało w stosunku do konkurencji. Myślę że dobry mechanik może tu liczyć na max 5000 netto ale zapewne kto jak się dogada z prezesem tak będzie miał.

@Cała prawda - utrzymanie ruchu

Z tego co piszesz mechanik tez jest konserwatorem po prostu? Teraz jak była oferta jakiś czas temu to faktycznie nie podawali w niej widełek ale tez nie było chyba niczego o premiach i tym podobnych. To w tym przypadku można sobie układać robotę w miarę jak się chce, bo i tak stała podstawa przysługuje? Na wyniki nikt nie patrzy? Co do stawki ciekawi mnie na podstawie czego w nią tak strzelasz?

Cała prawda

To nie jest tak że sobie układasz jakiś plan. To dziewczyny z produkcji ten plan robią za Ciebie bo po prostu co chwila któraś przychodzi i coś trzeba zrobić i masz czasem kilka osób w kolejce a oprócz tego przezbrojenia. A te 5 koła to tak palnąłem bez żadnych dowodów. Pracując tam poznało się tego I tamtego i uważam że widełki w utrzymaniu ruchu są między 4 a 5 koła ale te max 5 dostanie ktoś naprawdę dobry ale oczywiście mogę się mylić :) I żadnych premii i żadnych dodatkow i oczywiście żadnego socjalu. Żadnych kursów, rozwoju. Gola pensja i darmowa kawa i herbata z minimalnymi szansami na wyrównanie połowy inflacji to max na co można liczyć. Mimo wszystko że wszystkich działów dzial techniczny najbardziej normalny się wydaje w relacjach

Firma Santiss Group Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Mechanik produkcji. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Cała prawda - magazyn

No to cz2 całej obiektywnej prawdy o firmie santiss. Jeśli chodzi o magazyn to mogę z całą pewnością powiedzieć że jest to baaardzo męcząca psychicznie robota. Magazyn jest często kompletnie przepełniony. Palety że wszystkim stoją wszędzie. Magazynier który dostaje polecenie podwiezienie jakiejś jednej palety potrafi dobierać się do niej 2 godziny bo wszystko jest pozastawiane czasami do tego stopnia że przez magazyn człowiek nie jest w stanie przejsc a co dopiero jakiś wózek czy paleciak. Kasa trochę lepsza niż na produkcji ale wydaje mi się że koło 3500 może dostać taki magazynier po 3 miesiącach jak dobrze sie dogada na rozmowie. Ale atmosfera na magazynie to akurat na minus. Gryza się pracownicy i nie lubią. To może być dobra robota tylko dla kogoś na początek po szkole żeby nauczyć się jeździć wózkiem, jakąś tam dokumentację magazynowa poznać, nabrać obycia z kierowcami i tyle. Na dłuższą metę szkoda czasu.

Cała prawda - produkcja

Ja będę szczery i obiektywny. Produkcja to praca za najnizsza krajowa. Przez pierwsze pół roku umowa zlecenie przez agencje a potem jak umowa dobiegnie końca to dają umowę o pracę bezpośrednio już z firmą. Praca praktycznie cały czas nogach. Na 8 godzin, na nogach jesteś minimum 7 licząc 30 min siedzenia na przerwie a reszta siedzenia to jak raport wypełniasz. Maszyny sa w wiekszosci chinskie i tanie i niskiej jakosci wiec co chwile cos tam sie psuje. Robota jest monotonna i ciężka choć ciezarow się nie dzwiga. Na produkcji praktycznie same kobiety. Atmosfera na produkcji jest w miarę ok. Kierowniczki czyli p. OLA I p. TERESA sa w porzadku jesli nie fikacie i uczciwie pracujecie no chyba ze po prostu nie spodoba im sie wasza gęba no to macie problem. Sporo ukrainek. Jeśli nie boisz się roboty i lubisz w czasie roboty poplotkować i pośmiać się ale jednak cały czas na nogach i za gówniane pieniądze to jest to praca dla Ciebie :)

Larysa

Widzę, że to ogłoszenie dla mechanika, o które jeden Pan pytał wygasło ze dwa tygodnie temu. wiecie czy już na 100% ktoś się przyjął? Chciałam partnerowi podesłać ale nie wiem czy jest sens. Podano w nim widełki do 8400 zł., na ile te zarobki są osiągalne?

Kuzyn ziecia

Jest ogloszenie na mechanika produkcji- jak oceniaci tą prace? Jak zakres obowiazkow? Pod kogos ie podlega? Ogloszenie brzmi pięknie ale chce sie dowiedzieć jaka jest rzeczywistość. Mieszkam w radzyminie wiec bardzo mi pasuje lokalizacja ale jak zmieniać prace to nie z deszczu pod rynnę.

Była pracownica

@Była pracownica

Jak wygląda ścieżka kariery w Santiss Group Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Awans czyli na myśli co masz ? To praca na produkcji wiec każdy ma stanowisko pracy i swoje obowiązki.

@Gość

No ale chyba wraz z długością stażu jest szansa na lepsze zarobki, tak? Obowiązki też z czasem też mogłyby się nieco zmieniać?

Byly pracownik
@Olga

Myśle ,ze jest szansa jak w każdej pracy i w każdym zakładzie pracy. Nie do końca rozumiem co pani ma na mysli . Zależy na jakim stanowisku pracy jesteś i o jakich zmianach obowiązków mówimy na danym stanowisku pracy.

@Byly pracownik

Akurat wtedy miałam na myśli stanowisko na produkcji, raczej różne czynności są do wykonywania? Można się dowiedzieć jakie konkretnie?

Były
@Olga

Warto przyjść na rozmowę o prace a wszystko zostanie przestawione na czym polega i jak wyglada praca zależności na której maszynie. Czynności się różne wykonuje w zależności "na której stoi sie" maszynie .

Paula

Jestem po rozmowie w sprawie podjęcia zatrudnienia w tej firmie, ta oferta to istny żart.W drzwiach przywitała mnie Pani Ola myślałam, że zabije mnie wzrokiem bardzo nie sympatyczny wyraz twarzy. Od razu zostałam poinformowana, że pracuje się w czepku i maseczce zero biżuterii i jak to panie określiły zero tipsów:) (moje paznokcie to nie tipsy:)) .Stawka godzinowa masakra 14 zł netto do tego 3 zmiany i do tego wszystkiego umowa zlecenie przez jakąś ukraińską agencję pracy. Praca do lekkiej nie należy z tego co zobaczyłam o gólnie mało pracowników.Najwidoczniej brak chętnych do podjęcia pracy na takich warunkach.

Paula
@Paula

Zapomniałam nadmienić iż do tej stawki godzinowej 14 zł netto nie ma żadnej premii bo dopytałam o ten szczegół.

Halina
@Paula

Masakra, kto tam w ogóle chce pracować za tyle? A pytali Cię chociaż o Twoje umiejętności, czy była to taka rozmowa na luzie?

Dominika
@Paula

A ta umowa zlecenie nie tylko na początek? Nie można potem liczyć na umowę o pracę?

Madzia
@Paula

Tragedia ocenianie firmy w której się nie pracowało przez wymogi wytyczone z góry i niesympatyczny wyraz twarzy... no sami (usunięte przez administratora) Ja od siebie mogę jedynie powiedzieć że pracuje w tej firmie i atmosfera w firmie jak i sama praca bardzo mi odpowiada. Nie mam na co narzekać

Waldi
@Paula

Pracowałem w tej firmie jakiś czas temu, co do p Teresy i do p Oli nie mam nic przeciwko chociaż mają zła opinię na tej firmie int ,, ale za to p Kasia miła i sympatyczna osoba która poprawi humor zawsze i każdemu poprostu dusza firmy. Co do zarobków to mogło by być lepiej a do wizerunku to trochę przeginają bo są ważniejsze sprawy. Praca do lekkich nie należy, a w stresie to potrójna dawka zmęczenia.

Pokorna

Nie polecam tej firmy to istne dno. Zastanawiam się po opiniach czy szefostwo widzi co wyprawiają kierowniczka i liderka że przez nich ludzie odchodzą. Na miejscu szefostwa wzięłabym się najpierw za te dwie bo stwarzają bardzo złą atmosferę.

Xyz
@Pokorna

Nie wiem o czym piszesz, pracowałam w tej firmie przez 2 lata i na Panie kierowniczki nie mogę złego słowa powiedzieć. Nie wiem skąd tyle jadu

Jak wygląda praca na stanowisku Mechanik w firmie Santiss Group Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 2800 PLN, jeżeli mam duże doświadczenie?

Xxxx

Chłopie daj sobie spokój. Praca przy takich maszynach. Tonie nazwał bym mechanika raczej drobne prace operatorskie jeśli chodzi o zarobki to nie spodziewał bym się fajerwerek. Ogólnie odradzam pracę w tej firmie

Mechanik

A myślisz że ich obchodzi to że masz duże doświadczenie? Pójdziesz na magazyn robić albo (usunięte przez administratora) wyrzucać jeżeli nic nie będziesz miał do roboty.

Dominika
@Xxxx

Ale skoro piszesz że są to drobne prace operatorskie to chyba nie jest aż tak źle? ;>

Ile można zarobić na Operator Linii Produkcyjnej w mieście Radzymin?

kizos????

2600zł

@kizos????

Netto? I ponad to nic więcej już nie da rady wyciągnąć?

Byly pracownik

Ludzie omijajcie te firmę szerokim łukiem!! Zwalniają i zatrudniają jak chcą. Panie "kierowniczki" mają swoich pupili którzy obrabiają im (usunięte przez administratora) a późnij tym kierowniczkom uśmiechają się prosto w twarz i wspólnie obrabiają (usunięte przez administratora) pracownikom. Nowy pracownik jest traktowany przedmiotowo często jest sprawdzany pod względem szybkości tzn. Podchodzi pani kierownik i do starszego pracownika mówi żeby robić coś szybciej żeby zobaczyć czy ten nowy się wyrobi. A prezes...haha brak słów sam nie wie co tam się dzieje, bo wszystkim rządzi pani T. Pierwszy raz w życiu widziałam firmę w której jest większy (usunięte przez administratora) niż gdzie kolwiek indziej. Po prostu (usunięte przez administratora) ???????????? A no i oczywiście nie możesz mieć swojego zdania i ładnie wyglądać bo będziesz mieć prz*jebane. Tam nadają się do pracy ludzie którzy lubią lizać (usunięte przez administratora)

Potwierdzam

Zazdrosnica ????

Żal tego słuchać

@Zazdrosnica ????

To nie jest tak?

Pracownik Santiss
@Zazdrosnica ????

Twoim zdaniem żal tego słuchać ponieważ zapewne jesteś jedna z tych osób.

Agnieszka
@Byly pracownik

Te Panie kierowniczki, to są osoby które już długo pracują w tej firmie i czują, że mają silną pozycję? Czy może to kwestia charakteru lub wieku i dlatego mają takie podejście?

Zazdrosnica????
@Pracownik Santiss

Niestety nie, ja pracowałam w zespole gdzie były Teresa, Kasia Alena, Ola, Gala i pani Agnieszka, dziewczyny super !!!

Kobieta
@Zazdrosnica????

Wow ???? dziękuję

Jak w Santiss Group Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Chyba że do biura prezesa

Honorata

To chyba dobrze, co złego w awansie do biura? A z jakich konkretnie stanowisk można tak w górę przejść?

@Honorata

Z żadnego

Sławomir
@Gość

Czyli co? Nie ma takich awansów? Kolega żartował? Nawet jak ktoś w czasie pracy skończy studia albo zrobi nowe uprawnienia to też nie dostanie lepszego stanowiska? Według mnie kiepsko.

Pracownik Santiss.

Witam, ta firma to jakaś wielka PORAŻKA. Jest tam więcej kierowników niż pracowników. Pani Ola, ktora jest liderka zmiany uważa się za kierowniczkę i panoszy sie po firmie bardziej niż sam Prezes. Bardzo Często P. Lider myli się po czym cala wina spada na pracowników i to oni muszą wysłuchiwać uwag, ze cos źle zrobili, a przecież wykonywami polecenia Lidera, który powinien dobrze wiedzieć i znać sie na produkcie. Jedynie co jej się udaje to ukrywać się za paletami i podsłuchiwać. Plusem jakim dostrzegłam w tej firmie jest Prawdziwa Kierowniczka P. Teresa, ktora umie rozmawiać z pracownikami i nimi zarządzać jednak, żadne informacje nie są przekazywane pracownikowi, czasami nawet sam musi sobie znajdować prace. Czesto P. Lider uważa ze pracownicy nie pracują tylko stoja gadają albo co najlepsze leza i nic nie robia przez cały dzień. Jeżeli maszyna na której pracownik wykonuje swoje zadania czesto doznaje awarii na skutek czego produktywność spada obwiniany jest za to pracownik, który zawsze uslyszy uwagi typu "nie narobila sie Pani/Pan dzis" , "A co tak mało zrobione?" A przecież to nie jest zależne od niego, gdy maszyna sie psuje. W firmie bywają zazwyczaj tzw. CZARNE PIATKI, gdzie czlowiek dowiaduje się ze starcil wlasnie prace i nie mowie tutaj o tym ze czlowiek czymś zawinił tylko poprostu słyszy ze moze juz nie przychodzić do pracy. Na koniec tego wszystkiego czlowiek nie uslyszy nawet głupiego dowidzenia nie mówiąc już o podziękowaniu za współpracę. Co do zarobków, wynagrodzenie jest niestabilne i zawsze wynikają jakies problemy, potem czlowiek musi się prosić o zarobione pieniądze. Radziłabym tez sie nie sugerować tym co jest napisane w ogłoszeniu, a mianowicie "LEKKA PRACA NA PRODUKCJI" pisze o tym, ponieważ to BARDZO odbiega od rzeczywistości.

Pracownik Santiss
@Pracownik Santiss.

Tak samo, jedna i druga Pani maja głęboko(usunięte przez administratora) Pracowników. Brak porozumienia między nimi i brak organizacji. Większy chaos niż pracy w tym wszystkim

Xyz

Prawda:-)

Ciekawy
@Pracownik Santiss.

Jakie zarobki w firmie? Jaki system zmianowy?

Praca jak praca,nigdzie za siedzenie nie płacą ale atmosfera w pracy to już inna bajka.Panie liderki stwarzają takie napięcia i złą atmosferę ,że nie chce się do tej pracy przychodzić. Jak ktoś już napisał ulubionym zajęciem jednej z pań jest podsłuchiwanie pracowników.Nie pracowałem tam długo ale nie poleciłbym tej pracy nikomu.Plusem dla mnie była pensja zawsze na czas.

Gość321

Witam, z całego serca nie polecam nikomu tej firmy. Między pracownikiem a pracodawcą brak komunikacji. Pracownicy nie są informowani o tym co się dzieje w firmie, brak zebrań i przekazywania informacji (oprocz covida) człowiek dowiaduje się kilka dni przed że traci pracę później nawet nikt nie mowi dowidzenia. Brak szacunku do człowieka. Zero organizacji pracy. Najlepiej jak by człowiek siedział kierownictwu w glowie i sam pracę sobie planował. Słabo przeprowadzane instruktaże na dane stanowisko a raczej go brak. Polecam omijać ta firmę!!

@Gość321

Dzięki za ostrzeżenie. Napisałeś, że "człowiek dowiaduje się kilka dni przed że traci pracę", czyli rozumiem, że właśnie straciłeś pracę? Opowiesz dokładniej co się stało? :) Bo wychodziłoby na to że na stabilne zatrudnienie nie mogę liczyć?

@Michał

Liderka i kierowniczka są takie same.... Zarobki takie sobie. Góra wiedziała na początku miesiąca że będzie robić rotacje w zespole a pracownikom na dwa dni przed zwolnieniem informują o tym. Zarobki.. Szału nie ma i zawsze jakiś problem.

zainteresowany

Podpowiedzcie czy są teraz szanse na rekrutacje w firmie, czas nie sprzyja.

Zostaw merytoryczną opinię o Santiss Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Santiss Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Santiss Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Santiss Group Sp. z o.o.?

Santiss Group Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Adama Mickiewicza 37 lok. 58
    01-625 Warszawa