Agbit Computer Systems Artur Łazuga

Opinie o Agbit Computer Systems Artur Łazuga

Zebra4m

Niestety nic pozytywnego nie mogę napisać o firmie pracownik zrobił błąd przez co ja miałem więcej zabawy z robotą którą musiałem wykonać na czas. Mimo wytknięcia im błędu i zaproponowania upustu 15% z ostatniego zlecenia (faktura na 200 zł więc upust to gest dobrej woli a nie wyzysku) olali mnie całkowicie i poinformowali że ich pracownicy błędów nie popełniają a za zaistniałą sytuację jestem odpowiedzialny ja. Cóż winny więcej nie popełnię tego błędu i nie będę zamawiał w firmie Agbit Pozdrawiam Z4Mplus

Zostaw opinię o Agbit Computer Systems Artur Łazuga - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agbit Computer Systems Artur Łazuga