Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Martwyjeż

Padmę położą niekompetentni kierownicy, koordynatorzy i pseudo specjaliści... jesli idzie się i mówi pracownicom, na wasze miejsce przyjdą ukrainki i zrobią więcej i będą zadowolone ze maja pracę... Jeśli współczynniki pracownikom liczą osoby, które nie widziały procesu na oczy... Jeśli pracownik zwraca się do HR z problemem i prosi o dyskrecję a za chwile wie cała firma a pracownik jest "karany" co finalnie doprowadza do jego odejścia... Jeśli pracownik prosi o szczegółowe wyliczenie wynagrodzenia i premii, traktowany jest jak (usunięte przez administratora) i odprawia się go z kwitkiem... Myślący ludzie szukają pracy... gdziekolwiek, byle z dala od Padm .. Tak jeest na Brylantowej...

padma

czy hr spelnia wasze oczekiwania ?

B

I nastał spokój.

Czytam już to żenujące forum przez dłuższy czas i wiecie co zastanawiam się czy wy jesteście w więzieniu czy pracujecie tam dobrowolnie. Według waszych opinii ktoś was chyba zmusza do pracy w padmie? Mam wrażenie, ze wszyscy tutaj nagle zapomnieli, ze jeszcze niedawno tacy ludzie jak wy siedzieliście bez pracy, bez grosza przy duszy, nagle wielkie państwo się zrobiło. Na Suwałki info jest tyle ogłoszeń, ze naprawdę warto wysłać swoje cv i się w tej Padmie nie męczyć, skoro czujecie taki ból i cierpienie. A jak poznasz smak pracy za 2200 to poczujesz czym jest praca w fabryce. Powodzenia w szukaniu firm idealnych.

blelelelelelel Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 godziny.

odetniemy premii zmienimy normatywy i damy wam do stawki od lat słyszane..... A kiedy podwyżki płac ? Inflacja nie działa tylko na przedsiębiorców... Pracownicy też chcą godnie żyć!!!

opowieści dziwnej treści...

Siedzi cesarz na górze tam gdzie oni jedzą i kibel jest i dzwoni... Ty,ty patrz co tam piszą na mnie bo jak polece ja to polecisz i ty nie zapominaj kto tu rządzi!! i rozłączył się administrator pogłaskał kundla po czym wziął się do roboty...

blelelelelelel Nowy wpis
@opowieści dziwnej treści...

weź popraw człowieku składnię bo ni cholery nie można zrozumieć co masz na myśli :)

padma

na kazdym dziale gdzie jest operator powinni szkolic konkretnego zastepce , a nie nieudacznika , ktory twierdzi po miesiacu ze juz nie pamieta obslugi , dac odpowiednie pieniadze i tyle i beda pamietac i pracowac. Jak jest konkretny operator to maszyna pracuje jak trzeba ,a nieudaczniki to psuja i nawet nie slysza jak w maszynie łozysko huczy.

Trr
@padma

O się znalazł super operator z padmy 3.0 , przecież tam u was to prawie wszyscy to nieudaczniki za przeproszniem .

Praca Suwałki Padma Art

Ilości bublu hehe. U was ilość niestety nie idzie w parze z jakością.

Iza Nowy wpis
@Trr

A tak w temacie zapytam czy można liczyć na szkolenia jakieś pracując na hali? Z tego co piszesz wynika, że szkolenia są tylko dla nielicznych.

Lol Nowy wpis
@Iza

Szkolenia jedynie dla wyżej postawionych...

Zmiana C 3.0

O co im chodzi z tym, że nie możemy sobie stać przed wyjściem? Co to za różnica czy stoimy przy maszynie czy tam?

@Zmiana C 3.0

idz na magazyniera i nie bedziesz stac

@Zmiana C 3.0

Recruit Europe Ltd.
(73 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
www

w ogloszeniu na stolarz maszynowy widac wynagrodzenie adekwantne do wiedzy i umiejetnosci to ciekawe

Nick
@www

Bardzo ciekawe... ciekawe jest jeszcze to "kto " to weryfikuje ?

@Nick

Najlepsze że w tej firmie jedno stanowisko pracy ogarnia tyle co dwa stanowiska pracy w innej firmie a wynagrodzenie już jest podobne jak gdzieś indziej w Suwałkach. Żal.

oo
@Pracownik

na dzien dzisiejszy nie oplaca sie juz na 3 zmiany pracowac lepiej znalezc lzejsza prace

Lkj
@oo

To prawda. Wszyscy już bardzo często o tym rozmawiają. Na Arcie są dwie zmiany i czasami mają więcej wypłaty albo tyle samo co ludzie którzy pracują na trzy zmiany na 3.0. Gdyby w tych zakładach był system czterozmianowy lub pracujące weekendy to wtedy na bank ludzie masowo opuszczali by te fabryki. Za ciężko, za mało kasy a do tego atmosfera koszmarna.

Lop
@Lkj

Nie prawda pracuje na Art i mam mniej kasy bo niema nocek .

art
@Lkj

Tu nie musi być wcale system czterozmianowy ani praca w wekedy żeby ludzie się trzymali firmy , tu zawinia mniejsza płacą i atmosfera .

@Lkj

Bo na Art pracujemy a nie stoimy jak większość na 3.0 stąd taka płacą u was . Chocarz u nas też jest lipa teraz .

VV
@Lkj

Pisz na forum dla 3.0 a nie u nas wypisujesz tu swoje kłamliwe siejące ferment smuty.

Cc
@....

Skąd ta wiedza że na 3.0 stoją , byłeś i widziałeś?¿?

Tym
@VV

Na 3.0 nie ma jadu ,polecam ????

3.0

juz nawet ludzie chca spotkania z prezesami bo sa poirytowani od płac po pomysly niektorych przelozonych, ktorzy nawet nie biora pod uwage zdania pracownikow . Było kiedys mowione ze maja z góry sluchac głosów z produkcji co jest zle i jak ma byc zeby mozna bylo normalnie pracowac.

Martwyjeż

Tak

Prawda

odp
@Tak

Jesli chodzi o Ukraincow to jeszcze oni sie przekonaja jak to jest bo po pierwsze oni bardzo dobrze wiedza gdzie i za co jakie sa zarobki i dla wielu z nich to nawet juz 8 czy 10 zaklad i zanim tutaj trafili to pracowali w bialymstoku , ełku itp zmieniaja jak rekawiczki zaklady i pracuja tylko po to zeby miec zapas pieniedzy bo najbardziej chca sie dostac na zachod , a jednego jak wyslali na barberan to dostał nerwow i prawie ze ta listwa rzucal hehe . Pozatym oni caly czas tez w firmie wyptuja gdzie ile sie zarabia i buntuja sie o kazda zlotowke

@odp

Filarem każdej firmy są operatorzy, operatorki, pomocnicy produkcji, dopiero w następnej kolejności liderzy, brygadzisci i cała "góra", a nie odwrotnie.

mnm
@....

kiedys w jednej nieduzej firmie jak pracowalem byl pewien jeden bardzo dobry mechanik to z innych firm potrafili przyjezdzac i oferowac przejscie do swojej firmy , są czasem ponad przecietni bardzo zdolni zawodnicy i gdybyscie mieli swoje firmy to takich byscie chcieli miec dlatego to nie u nas są najwieksze znane marki swiatowe bo u nas w kraju jest podejscie typu aby szlo ,a trzeba pamietac ze te firmy z najwiekszym sukcesem zbieraja najlepszych

@Martwyjeż

w 100% zgadzam sie- dlaczego zgadzam sie? po prostu doswiadczenie..

@mnm

kazdy bedzie chcial byc najlepszy jak zostanie DOCENIONY wowczas i odpad zminimaluzuje sie ze tak powiem do 0 a jesli mamy taki stan rzeczy jaki mamy wiec kazdy bedzie mial,,, po prostu nie bedzie sie staral- kazdy potrafi stanac ze stoperem badz biernie popatrzec i na 2dzien srubke dokrecic ze ludzie koncza na l4 ale takiego kogos postawic na miejsce pracownika w szarej koszulce zeby poznal prace od zaplecza to recze ze wymieknie po kilku dniach a szczegolnie jak zobaczy pasek placowy...

oodp
@gosc

o jak ktos dobrze zna sie na danej maszynie to podstawa i plus dla firmy i korzysc bo dzieki np niektorym pomyslom czasem takim prowizorycznym produkcja leci i nie staje i to czesto są proste rozwiazania a nie kazdy na to wpadnie

Bązo

Na Art jest to samo.

Bązo

Na Art jest to samo.

@Martwyjeż

wszystko co istotne juz zostalo opisane poza tym nie bez powodu ludzie zakladaja sprawy w sadzie a na potwierdzenie ze to szczera prawda wystarczy przeprowadzic wywiad z ludzmi ktorzy sie zwolnili badz zostali zwolnieni,,

XxXxxxx
@Martwyjeż

na ART trzymają złodzieja który chciał zajumać kaskę zbieraną na chore dziecko ŚWINIA WREDNA !!! i taki o to ma stanowisko teraz już mistrza na procesie produkcji (piły, klejenie, czyszczenie itd) osobiście bym w twarz splunęła....

3.0

w firmie jeszcze nie wiedza ze szykuja sie inne zwolnienia operatorow

ppadma

by chcieli zeby miec i operatorów uniwersalnych np do kilku maszyn i co myslicie ze 1zł brutto ktos wam bedzie latał zapychał luki kadrowe ? to przez niektore glupie decyzje i male pieniadze zwalniaja sie wam i to jest wasz problem i jeszcze sie zwolni i beda braki w produkcji .

...
@ppadma

i za 2zl i za 3 zł nic nie da, w takich sytuacjach beda maszyny tylko bardziej roztrojone czym wiecej osob bedzie przy nich pracowac

3.0
Użytkownicy czekają na odpowiedź 17 dni.

mniej linii pracujacych , wózki automatyczne , doszlo magazynierów z art , czyli produkcji mniej , a magazynierów wiecej i jeszcze lider czy pracownik wsiada na wózek i jedzie czy to jeszcze firma produkcyjna czy juz magazynowa ?

Padma

Niestety ale tylko w tej firmie robia kariere , a jak przyjdzie isc do innej firmy to tam juz mizernie koncza . W dodatku jak ktos zostanie liderem czy brygadzista to w tej firmie lubia trzymac juz takich na lata sa wpatrzeni jak w obraz nawet jak sa skargi na nieudacznosc itp w ankietach . To nie zazdrosc o stanowisko tylko kazdy chce miec konkretnego madrego przelozonego z kultura wiec niech z hr sie zapoznaja i wdroza w zycie i wreszcie niech zaczna cos z tym robic

Fajna

Zmiana E chce taką fajną panią ustawiacz -brygadzistke jaka ma zmiana D.Bo to co mamy to szkoda gadać i pisać

Buba

To nie pisz...

Beata
@Fajna

A mowa o Lini czy procesie ?

Czyszczenie
@Beata

Ustawiacz jest na czyszczeniu

Gość

Popieram,tej pani podziękujemy pozdrawiam

Rok
@Fajna

Popieram ,czas wrócić na czyszczenie dla tej pani

Jak
@Buba

Jak nie pisać jeżeli pani nigdy sama nie umiała ustawić czyszczenia bez pomocy pani Ag..

Czyszcząca
@Jak

I jaka jest różnica między tymi paniami bo to są już brygadzistki?dla mnie kolosalna różnica.widac gołym okiem.

Nick
@Czyszcząca

Skąd wiesz jaka różnica skoro nigdy nie pracowałaś/pracowałeś na zmianie D?????Nie masz porównania a wpisujesz tu brednie.

Pl.
@Czyszcząca

Stanowisko robi jakąś różnicę, efekty pracy jest najważniejsze, ta pani ma a chody????

Czyszczenie
@Nick

Są osoby które pracowały i widzą kolosalną różnicę między jedną a drugą.

Katarzyna
@Czyszczenie

Na przykład jaką? Debatujecie o nich tyle czasu i nawet jeden konkret nie padł. No zakładam, że jakby to było coś poważnego, to już by tutaj każdy wiedział, z czym dokładnie macie problem.

Hehehe
@Katarzyna

Narzekacie na nią na forum a w pracy jak to zwykle bywa w Padmie najlepsze przyjaciółki. Z zazdrości takie rzeczy wypisujecie na tym forum. Bierzcie się lepiej do pracy bo trzeba zarobić na jej wypłatę hehehe.

3.0

prosze bardzo niech HR robi porzadki z tymi zaczepnymi osobami ( out z zakladu ), ktore na codzien wyja , wydaja dziwne dzwieki gorzej jak dzieci , szukaja caly czas jakiejs zaczepki do innych osob ,a jakby kto dal z liscia to jeszcze pojdzie na skarge

Hahaha

Administator złodzieja usuwa

?

czemu na barberanach tam operatorzy calymi dniami nic nie robia i jak pod koniec trzeba sprzatac to oni niby papiery wypelniaja ktore na biezaco powinny juz dawno wypelnione . Niech w ciagu dnia lata z miotla , a nie w telefon zaglada

a jak
@?

Bo operatorom barberanom niech dadzą większe stawki , premie i niech pogłaskają żeby więcej bubla robili i nic nie robili . Ale czy się robi ,czy się stoi ,czy się leży to 5.300 się należy.

Tom
@a jak

Porażka co się dzieje

Operator
@a jak

Mordo za 5300 to bym do roboty nie przyszedł ????

Ekipa
@?

Wytłumaczy mi ktoś czemu operator barberanu ustawi maszynę i siedzi sobie a ktoś inny odbiera listwy? Dlaczego po ustawieniu maszyny nie idzie odbierac materiału i kontrolować tego co idzie? O stawkach kosmicznych już nie wspomnę

Praca
@Ekipa

Jest rekrutacja na takowe stanowisko, więc zgłoś się, nic nie rób i zarabiaj kosmiczne pieniądze zamiast się żalić :D

Kl
@?

Właśnie na takich leserów się robi w tej firmie. U mnie też parę takich osób siedzi co raz na stołówce i zagadują z nudy panią z Obiatkowa albo chodzą i zbierają plotki po zakładzie szukając sensacji.Najbardziej żałosne jest to że brakuje ludzi bo uciekają stąd albo siedzą na zwolnieniach a takie lesery dzień jak co dzień spacer w celu zbierania informacji co się dzieje na zakładzie itp i dalsze rozpowszechnianie plotek. To jest ich główne zajęcie.

Lol
@Kl

Nic nowego. Ludzie nie mają motywacji i są wyczerpani...

@?

Przyjdź na barberany to się dowiesz na czym polega ta praca

@?

To przyjdż i ustaw dany profil to dopiero się wypowiadaj

@?

To przyjdź i ustaw dany profil

@X

Na barberanach pracuje się na telefonach,gry i różne takie tam.A bubel sam się produkuje

hehe

jakby sie pozwalniali ci zaklocajacy atmosfere to nawet firma by odżyła, ale najgorzej ze czesto tacy sie trzymaja jak huba na drzewie

Szarak

Dla nas szaraczków 250 zł na święta. Działy inne jak biuro kaski więcej i jeszcze paczuszki imienne. Kierownicy szkolenie w hotelu ze SPA SAUNA I INNYMI BAJERAMI... Tu jest socjal dla pracowników którzy (usunięte przez administratora) na nich wszystkich

Hala
@Szarak

Przykre to wiem. Ja się wstydzę przed znajomymi powiedzieć jak wyglądają relacje w tym zakładzie i jaki jest szacunek do pracowników. Tu jak w żadnej innej firmie jakiej pracowałam dotychczas jest bardzo widoczny podział na pracowników lepszych i gorszych we wszystkim skończywszy na socjalu świątecznym przyznawanym raz do roku.

Eri
@Hala

Normalnie obciach i wstyd znajomym z poza firmy opowiedzieć jak jest w tej firmie a szczególnie na Art zero szacunku do szarego pracownika , brygadzista ma więcej do powiedzenia tego też nie można zrozumieć . I te ich opinie o ludziach wymyślone na wcichy bo im ktoś się nie podoba albo ma swoje zdanie to już jest nie dobry. Niech szanują nas szarych pracowników bo my na nich PRACUJEMY .

Odp
@Hala

Dlatego moim noworocznym postanowiniem jest zmiana firmy w której będę traktowany godnie i równo z innymi pracownikami.

Brak słów
@Eri

Niech o sobie nawzajem i swoim postępowaniu wystawiają opinie.

@Brak słów

Właśnie brak słów zakłamanie zakłamanie i jeszcze raz zakłamanie bronią swojej duży kosztem szaraków

@Eri

Art zm A ?

PPP
@Hala

Tyle że tu piszecie a oni i tak mają pracowników za za byle co , a żeby pokazać że coś robią to robią tak żeby ten szary miał trudniej i ciężej , nie rozumie o co tu chodzi .

@Szarak

a brygadzisci i kierownictwo by chcialo, zeby robic jeszcze wiecej bo ich poklepia po plecach , a i moze extra premie dostana za lepsze wyniki , a dla pracownika szarego podniosa norme . Na zebraniach zapewne powiedza ze podniosla sie wydajnosc , tam na gorze uzna sie ze to ich zasluga nagrodami sie podziela i tyle . Jeszcze probuja stworzyc jakas sprawiedliwosc premia ta sama wszedzie to co oni mysla ze ja bede tyrac gdzies za ta sama premie co maja gdzies gdzie jest lzej ?

@....

Niestety kłamczuchy i legactwo tacy są przełożeni .

Zgadzam się z tą opinią

opinia

No juz od 1 stycznia obowiazuje 2700zł netto czyli na reke , a od 1 lipca tego roku 2800zł . Kazda mała firma cos tam premii daje wiec obawiam sie ze juz bardziej bedzie sie oplacalo gdzies podjac lekka prace niz pracowac na 3 zmiany za troche wiecej albo i nie jak nie ma zamowien to i premia mala.

Kkbu
@opinia

No już o tym to prawie wszyscy otwarcie rozmawiają że nikt nie będzie chciał tyrać za te pieniądze a w Suwałkach Padma już dawno straciła monopol na tzw warunki pracy. Coraz więcej osób rozważa prędzej czy później odejście z tej firmy. Jest mega ciężko a pieniądze za taką pracę coraz mniejsze. Atmosfera pracy w tej firmie dawno sięgneła dna o co usilnie dbają przełożeni.Spacerowiczów na których trzeba tyrać coraz więcej. Pomocy z ich strony zero.

Rynek
@Kkbu

Straciła już dawno ,po co rozważać , pieniądze wszędzie te same atmosferę , tworzymy sami, zazdrość nic tobie nie pomoże pozdrawiam

taka prawda
@Rynek

sa (usunięte przez administratora)niektore ze omawia druga osoba codzien i przychodzi podaje reke albo jak kobieta serdecznie sie wita no i takie to niektore osoby codzien zaklócaja prace i atmosfere i jest na takich paragraf do zwolnienia . Najlepsze jest to, ze wychowuja dzieci i czasem pewnie jak dziecko cos napsoci to jest skarga ale Ci z przedszkola czy szkoly nie wiedza , ze z rodzicem jeszcze wiekszy jest problem w pracy . Nawet z balkonu nie widziano co sie wyprawialo na hali

Op
@taka prawda

Co ty tu wypisujesz , tu się liczy ilość produkcji.

@opinia

Tak.Masz rację. Też zastanawiam się nad zmianą pracy.a już 12 lat pracuje w padmie

hehe

toz w tej fabryce tez mieli 2200 i temu odchodza i wiele innych rzeczy jest niesprawiedliwych dlatego jak moze niebawem zrobia sprawiedliwe wynagrodzenia i stawki wobec nakladu pracy to moze poniesiesz wypowiedzenie bo juz na twoim dziale nie bedzie tak oplacalne

@hehe

A na jakim dziale zarobili 2200 w tym miesiącu ?

Cxxx

To co składasz wypowiedzenie w poniedziałek ?

TVN 1

Po co tak złe się wypowiadasz na swój temat ?

Biedronka
@Pracownik

No i nie trzeba było długo czekać by poznać smak pracy w fabryce za 2200 ha ha . Jakbyś wiedział/a

Jut

Dobrze napisane pozdrawiam

Rama
@Pracownik

Tylko narzekają ale dalej siedzą w tej firmie, może prezes by się zajął tymi narzekającym

Pozytywny

Tylko narzekają

@Pracownik

Żenujące skarżący się to osobny mało robiące dużo gadające

@Pozytywny

Zgadzam się

@Linia

Tak

To idź pracować za 2200 tyle już nigdzie nie dostaniesz przestańcie spamować

Jak byli na zwolnieniu L 4 to zapewne

ONA
@Pracownik

Chyba piszesz o sobie , że nie miałeś pracy , każdy wie jak tam jest,powinniście się wstydzić i niemow kto co ma robić,bo każdy robi co chce.

padma

czy hr spelnia wasze oczekiwania ?

10%
@padma

Ty przez 8 godz z kibla nie wychodzisz że nie znasz zdania innych? Wypowiedzenia i atmosfera w firmie dają oczywistą odpowiedź. Po za tym to niewolnicy mają jeszcze jakieś zdanie?

awawawaw
@padma

U nas nie ma HR, jest pani od szukania problemów i wspierania szefowej w trzymaniu za mordę. Ciekawe ile jeszcze ludzi musi odejść, żeby właściciel zrozumiał ten gang na górze i rozmontował to kółko wzajemnej adoracji.

eu
@awawawaw

szef na zebraniu raz mowil zeby mowic co sie dzieje ale moze ludzie nie chcieli przy przelozonych mowic bali sie

Ela
@padma

Co one robią w firmie przez 8 godzin??????

Abc

Albo z osób które na zebraniu wyrażą niewygodną opinię o pracy lub nie daj Boże o przełożonym robi się pózniej osoby konfliktowe i tym samym pierwsze do odstrzału.Ale co zrobić tu rządzi klika i nic się z tym nie zrobi bo liczą się tylko ilości i przede wszystkim znajomości .Atmosfera w tym zakładzie dawno sięgneła dna.

o
@Abc

temu chyba własnie wiekszosc cicho siedzi na zebraniach a jak zejda na dół to sie zaczyna mowienie

@padma

HR w ogóle nie jest potrzebny bo niczym się nie zajmują a powinni się zajmować i rozwiązywać problemy zwykłych pracowników np zrobić zebranie i ankiety bez przełożonych.

scierka
@Abc

i później są właśnie takie ankiety z HR, kto jest źródłem problemów i dlaczego Kowalski :-P

@padma

HR nie spełnia żadnych oczekiwań prostego pracownika i w ogóle nie jest potrzebne. Trzeba robić zebrania i ankiety bez przełożonych, po prostu rozmawiać o problemach prostych pracowników i rozwiązywać je ze skutkiem a nie zebranie robić i przelatuje to z wiatrem i cicho sza.

Kari
@Art

Mnie denerwuje to że paniusia mną zadzi nie powiem z jakuego dzialu bo (usunięte przez administratora) nie mam jeszcze czerwonych spodni, ale ja nie będę nawalać za, swoich i za stanowisko obok bo nikt mi nie zapłaci za podwójna robotę. To ich problem ze sie nie wyrabiają. A sama siedzi 7 godzin na (usunięte przez administratora) przy stoliku a my na stojąco. Ale grunt go nie brać do głowy i się nie słychać paniusia w czerwonych spodniach co to powinna mieć napis na koszulce brygad został????????????

@Kari

ludziom pokazywac wyniki ankiet co pisali bylo to prezesom pokazac

koko
@padma

Powinni podziękować za wsparcie HR a zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na jakiś lepszy cel. Z tego całego HR to i tak tylko śmiech, z tego co widać tutaj.

hmm
@koko

skonczylo sie tylko na jednej ankiecie

.....

NIE.....

Andżej
@koko

Na 3.0 pani z parapetem za plecami jest tylko od ugniatania fotela. Nie wiem po co chodzi na zebrania działów i wspiera w głoszeniu głupot kierownika i zadaje zryte pytania a rozwiązań zero. Po co utrzymywać takiego pasożyta?

abc
@Andżej

czy cos sie zmieni na lepsze u mnie juz stracona nadzieja

Głos Padmy
@padma

A ilu z was Łajzy było w dziale HR? Ilu z was mówiło jaki ma problem? Wielkie płacze na forum a na miejscu morda w kubeł bo może ktoś inny powie. Tylko gdy są wzywane osoby to ktoś coś uleje ale i tak nie wszystko powie bo sam sobie by dowalił bo każdy ma coś za uszami, bruździcie innym a na swym podwórku macie (usunięte przez administratora)

@padma

Dlaczego HR się nie interesuje noszeniem maseczek na chali? I dlaczego niektórzy chodzą bez maseczek lub noszą ściągnięto na ustach lub brodzie bo naprawdę jest strach się zarazić. Z HR stoją przy wyjsciu i sprawdzają jak się wychodzi z pracy maseczce czy bez a na chali sobie chodzą jak chcą. I niektórzy niech wezmą się na odwagę i powiedzą że ich bliscy są zarażeni covidem a nie chodzą jak by nigdy nic.

Benek
@Art

(usunięte przez administratora)na hali 8 godzin w maseczce na nosie a potem zabieraj głos i to nie na forum tylko miej odwagę ten twoim zdaniem problem poruszyć w pracy.No ale to fakt że te noszenie maseczek i przyłbic w firmie nie ma najmniejszego sensu. Ogólnie na zmiane B na Arcie nikt nawet temperatury nie sprawdza już bardzo bardzo długi czas. No ale pewnie boją się że wtedy w ogóle nie będzie komu robić w tym zakładzie.

@Benek

Ty taki kozak jesteś ciężko ci w przyłbicy pracować i się nie pruj tak jak ktoś napisał prawdę. Jak ci maska przeszkadza to przyłbice nakładaj.

L
@Benek

No właśnie nie sprawdzają temperatury i niektórzy chodzą do pracy przeziębieni i kaszlą a potem jeden drugiego zarazi i trzeba iść na zwolnienie przez takich bęcwałów.

@padma

HR to niech się weźmie za liderów legatów którzy nic nie robią całe 8 h, nie dość że są zbędni to nie służą pomocą i poradą.

Bob
@Art

To prawda, a szczególnie na barberanie lider to legactwo powinien coś robić a nie sie czuć jak na wczasach.

L4

Stoją i ziewają z nudy z ręką w telefonie a pomocy nie uraczysz. Czasami widać nawet że podśmiewają się z ludzi którzy pracują na ich wypłaty. Pierwszy mój zakład gdzie takie jaja się dzieją a potem dziwią się że ludzie uciekają na L4. A już pomysł dwóch buforowych gdzie i tak trzeba palety wywozić to kompletna porażka. Jedna z nich może i jest przydatna jeżeli chodzi o bufor ale praca drugiej to nieporozumienie. Chodzi, się szwenda lub siedzi znudzona przy stanowisku buforowej. Czasami z łaski pomoże czyszczącym.

@Bob

Ankiety potrzebne są na liderów i się skaczą podboje miłosne co niektórym legatom.

Zmiana C
@L4

U nas widać że coś robi. Pomaga wywozić palety buforowej, sprawdza ramki moim zdaniem to za często bo to nie jest chyba jej obowiązek. Pomagała czyścić ale komuś to się nie spodobalo i teraz nie pomaga. Nie widzę aby często siedziala gdzieś znudzona. Dla mnie osobiście podoba się że to ona teraz użera się z klejarza i i pilarzami jeżeli są brzydkie ramki. Zgłaszamy jej że jest źle i ma to rozwiązać.

Elf
@L4

A na której zmianie wywozisz palety ty? U nas na zmianie robi to buforową i czasami ustawiaczka

Ja

To są liderzy nie ustawiacze nie umiesz napisu przeczytać na koszulce.

Ja

Narzekacie i narzekacie tylko a gdzie byliście jak wybierali ludzi na to stanowisko ustawiaczki? Przyjdźcie do nas na linię trochę popracować to zobaczycie jak wygląda praca. Bo jak na razie to tylko narzekacie ze za dużo stołów do czyszczenia to wam buforowa albo ustawiaczka się nie podoba.To klejarz nie dobry to pilarz niedobry... Może zróbcie zamianę i wtedy dyskutujcie jak wam źle i niedobrze.

Bem
@Zmiana C

To może u was tak i jest bo u nas to siedzi i się nudzi przy biurku

Bleeeee
@Elf

Na mojej zmianie do stołu buforowej muszę zaciągnąć sama palety z 5 stołów lub 3,4. To nie powinno tak wyglądać że czyszczące latają przez rolotoki z jednego końca hali na drugi a faceci w sile wieku stoją i ziewają z nudy gapiąc się w ekran telefonu. Nawet buforowej ustawiacze i brygadzista nie pomogą w wywożeniu ramek na bufor. To jaka jest polityka pracy w tej firmie??? To jedna grupa ludzi musi być mega wydajna i wielofunkcyja a reszta towarzystwa potrafi przy swoich maszynach i nie tylko oglądać filmy w telefonach i mieć na wszystko (usunięte przez administratora)

Rek

To może zmiana koszulek na ustawiacze klejarek a nie lider

@padma

HR w Padma Art to porażka. Ten dział nie powinien wogóle istnieć z takim podejściem i rozwiązywaniem problemów. Równie dobrze kadry mogłyby przejąć ich garstkę obowiązków a panie wysłać na linie lub czyszczenie do pracy bo ludzie stąd uciekają a one z tym i tak nic nie robią.

Artas

Na kamerach to oni nie widzą co liderzy robią że nic nie robią tylko się przewalają z miejsca na miejsce, lub siedzą na telefonie albo patrza czego innego. A jak wejdzie kierownik to udają ze pracują.

Problem

@padma

Nie wiem po co hr robi te śmieszne rozmowy z pracownikami w obecności kierownika, nikt nic nie powie bo ludzie się boją wszystko będzie przepowiedziane, zróbcie ankietę anonimową...

Rozmowy
@Padma

Jakie rozmowy ?z kim

@Rozmowy

Linia, hr + kierownik

Judasz
@Głos Padmy

Bo ci co mieli coś negatywnego do powiedzenia dawno tu nie pracują a jak mówili byli olewani i wyśmiani przez między innymi kierownika. Chodzi o to by nie robić cyrku typu dział HR bo to ani działa ani potrzebne (w obecnej formie) a w oczach zdecydowanej większości pracowników to tylko kreowanie dziwnych stanowisk by upchać znajomych w firmie.

Obserwator
@padma

Nie spełnia ,robią tylko tyle żeby mieć święty spokój

Pozytywny
@10%

Jaki (usunięte przez administratora) ,zwolnij się i po sprawie ,nikt tu nikogo nie trzyma na siłę , przyjdą inni pozdrawiam

@Pozytywny

Haha już tu prawie nikt nie przychodzi albo się zwalniają przez takich jak ty.

@padma

Gdyby nie ludzie w Art wszystko było by dobrze , ludzie zjedzą cię za to że jesteś nowy i chcesz pracować ,bo przecież zabierasz im premię. Do wszystkich co się chcą tam przyjąć. Uważajcie na ludzi . I w dodatku kablują , latają do liderów nawet z bzdurami wyssanymi z palca.

Kazik
@Ja

To fakt, to jest zdecydowany minus. Ale pamiętaj, że to z tymi osobami jest coś nie tak nie z Tobą. A dobry lider powinien podejść obiektywnie i pomóc wdrożyć się nowym pracownikom.

Kij

Nie robicie dobrze

Mela
@scierka

Ankiety powinny być na wszystkich obszarach wtedy będzie można zaobserwować kto manipuluję i rządzi na zmianie

art
@Mela

Tak właśnie gdzie HR i ankiety na Brygadziste i lidera?

Bb
@padma

Nie ma się wsparcia, ani pomocy z tej strony przykre

Apo
@padma

Nie spełnia dział HR nie jest godny zaufania wystarczy zajść powiedzieć co leży na sercu zgłosić mobbing i tyle wystarczy aby na drugi dzień dostać wypowiedzenie

ONA
@padma

Podłe plotkary bez sumienia i kultury, bez szacunku dla pracownika, skandal tak samo księgowe o reszta kliki wszyscy do wymiany. Ciemnoskóry w Europie pracownik ma więcej szacunku jak tam traktują ludzi jak w średniowieczu (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 497.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 475, z czego 48 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 813 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki
  • NIP: 8461550369 KRS: 0000379827

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
PADMA ART Sp. z o.o.