PADMA ART Sp. z o.o.
counter
2 774 5814 5 1
o
Nazwa działu: Produkcja

2.06 u przedszkolanki w Augustowie wynik badania koronawirusa na przeciwciala okazal sie pozytywny , przedszkole nr 6 zamkniete na 2 tygodnie to dopiero moze sie rozprzestrzenic na firme teraz poprzez czesto bezobjawowo przezchodzace dzieci i na rodziców i finalnie do firmy .

Werter
@o

W Suwałkach też było jedno zachorowania i też nie wiadomo gdzie ten człowiek chodził i ile ludzi zaraził

S
@o

U nas w firmie to tylko kwestia czasu i też się pozarażamy, ale trudno trzeba z tym jakoś żyć.

@S

stwierdza np chocby jeden czy kilka przypadkow i kwarantanna dla wszystkich na 2 tyg bez wyjscia z domu

Buuuuu
@S

To prawda.To tylko kwestia czasu.Ale nic na to nie poradzimy.Rachunki za coś płacić trzeba.

hehe Nowy wpis
@Buuuuu

to co ty myslisz ze bedziesz zarabiac kasiury znow hehehe ? a co bedzie jak bedziesz chodzil i jeszcze mniej jak na przestoju albo to samo dostaniesz bo bedzie mniej godzin i zamowien ?

Ktoś Nowy wpis
@hehe

Myślenie ludzi w firmie. Jak zarabiać i pracować to kokosy A jak już jest gorzej to po co chodzić , robić itp. Żebyście nie pokazywali, co niektórzy , ile można zrobić i ledwo stać na nogach albo chodzić na zwolnienia to i przy normalnym tempie pracy można by było zarobić te 3 ... A teraz po co robić za najniższa . Dobrze było nie ? Życie pisze różne scenariusze , każdy się boi tego wirusa ale życie toczy się dalej, pamiętajcie .

Mr. liders Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Dobrze ze wirus nie bierze jak się jest gitem w żółtej koszulce. Gadałem z kierownikiem pijany się wygadał że kto ma żółta koszulkę jeden sluszny kolor to będzie zadowolony 4 z przodu jak wcześniej gwarantowana a wy myślę że 2 osiągnięcie ale bez haczyka balans okolice 2 się zakrecicie . Ps pozdro dla wszystkich liderów!

Wok Nowy wpis

W weekend zaczynamy

pyt

w piatek tez do pracy ?

Tak1Nie2

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zet

A maseczki trzeba będzie nosic przeciez to zbiorowisko ludzi?

Pet
@Zet

Tam tyle ludzi i teraz na przestoju nie wiadomo kto gdzie był i czy nie jest nosicielem wirusa, czarno to widzę na dłuższą metę.

ej
Nazwa działu: Produkcja

a do pracy brac kanapki ? czy bedzie na produkcji catering i szwedzki stół ?

Hela
@ej

Dobre pytanie.

Aj
@ej

Makłowicz przyjedzie i wszystko na ciepło będzie, żadnych kanapek bo zmarnujesz.

Tak11Nie
RMF FM
@Aj

Słyszałam że w niedzielę na rannej zmianie ma program kulinarny kręcić prosto z Padmy. Za to w niedzielę do pracy.Sprawdzone info.

Bee

Na hali to pewnie my się ugotujmy hehe

Pa

Mozna było jeszcze z miesiąc poczekać z tą robotą bandą jaja jak ktoś koronę do roboty przyniesie

Tak4Nie2
@Pa

To prawda strach wracać

Tak3Nie3
@
Nazwa działu: Produkcja

o jakich pieniadzach mowa ? a co bedzie jak wyjdzie ze za najnizsza bedziecie robic to dopiero bedziecie lamentowac ale to mysleliscie ze cos za darmo jest ? jeszcze do konca roku jak nie bedzie premii frekwencyjnej to wam wieksze garby urosna a nie pieniadze hehe

Jacek

Napewno się skończą takie zarobki jak były. Zresztą w firmie powinni dopłacać za nerwy i stres za zachowanie przełożonych i ich przydupasów.

Tak5Nie1
Nick
@@

Czytaj ze zrozumieniem.Mój wpis jest poniekąd sarkastyczny. Nie należę do ludzi którzy za wszelką cenę gonią za kasą.Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Vuuui
@Jacek

To prawda.Zgadadzam się z Tobą. Dla niektórych w tej firmie powinni robić testy psychologiczne przed powierzeniem im jakiejś dodatkowej funkcji.Śnieszne ale przeważnie biorą na nie osoby które nie mają odpoqiedniego wykształcenia i przede wszystkim własnego zdania.

Tak6Nie
Wok

Jak ktos kredytów nabrał w takim trudnym czasie to tylko pogratulowac

Jacek

Napewno już nie będzie takich zarobków jakie były, a powinni dopłacać za strute nerwy i stres wywołany przez przełożonych i ich przydupasów.

Nowa
@Jacek

Od czego w tym zakładzie jest HR jak takie cyrki się dzieją???????

@
@Nowa

z ankiet wyszlo co sie dzieje czy prezes widzial wyniki ankiet ?

No tak
@Nowa

Brak słów ręka rękę myje

Tak8Nie
Pa

Kasa to nie wszystko jak zachorujesz to ci kasa nawet nie pomorze

Ktosik
@Pa

Ludzie pracują forte, Aquel i inne fabryki i nikt nie zachorował a pracują bez masek. A jak ludzie chorują na grupę to nie boisz się że zachorujesz? To nie powinieneś w ogóle pracować. I powinieneś zostać w domu bo na grypę wiecej umiera a objawy są podobne...

Tak8Nie1
@Ktosik

Nie bądź taki mądry i złośliwy bo jak nie zachorowali to jeszcze zachorują wszystko jest przed nimi i przed nami.

Wer
@Ktosik

A z kąd ta pewnosc ze nikt nie zachorował chory nawet bez objawów moze przyjsc ale niektórym nic nie przeszkadza aby kasa była

Tak3Nie1
Ktosik co używa rozumu ;)
Nazwa działu: Marketing
@Pracownik

Wyłącz tv a włącz myślenie . .. będzie łatwiej ci się żyło. Jak ktoś ma zachorować to i zachoruje jedne bez objawów a drugi z . Ty wyrażasz swoją opinię to i ja się wypowiem więc nie bądź mądrzejszy... Dziękuję pozdrawiam

Zajebiosa
Nazwa działu: Produkcja

Ja już koszulke żółto jedyny sluzny kolor wyprał bedziemy robic 140% normy zobaczycie damy radę ale bedziecie po hali latać jak dziwnie porszuki

xyz
@Zajebiosa

Nie s..j ogniem bo spodnie spalisz

Pp

W sobotę zaczynamy ?

Tak1Nie5
@Pp

A czemu od soboty zaczynamy

Robol
@Ooo

W sobotę część, jeszcze inni w niedzielę, a pewnie kolejni od poniedziałku. Zależy od działu pewnie.

Kk
@Ooo

Po to żeby wszystko przyszykować

@Robol

I to jak długo w weekendy pracować będziemy??????

@Ktoś

W weekend nie pracujesz,tylko teraz niektore dzialy zeby przygotować material,wyslali juz smsy kto kiedy zaczyna!!

@Wera

Wszyscy zaczynamy od soboty

@Ooo

Chyba Ty!ja dostalam innego smsa.

ZEN

To zalezy od dzialu.

,,,

Zawsze będą weekendy pracujące

Nick

To tylko kwestia czasu jak ktoś przyniesie wirusa do firmy.

sss
Nazwa działu: Produkcja

Mała jaszczurka znów bedzie syk w firmie

info
Nazwa działu: Produkcja

8 czerwca powrot i niby jak bedziemy pracowac w swoich ciuchach skoro szatnie maja byc nieczynne

@info

Od razu trzeba zakładać robocze ciuchy

@info

A skąd wiesz że szatnie nieczynne?

@Cyk

A co z butami roboczymi skoro sa w szafkach??a jak ktos zostawil w szatni ubrania robocze to co wtedy...

Pol
@Pop

Przyjdziesz do pracy to się dowiesz, ja nie rozumiem w czym problem.

@Pol

To skoro nie masz problemu to mi powiedz ubrania robocze czy swoje???

@Pop

Głupota szatnie pozamykane A na hali i tak każdy będzie stał obok siebie

Cyk

Może padły nawet nie otworzą

W
@Pop

To weźmiesz i drugim razem już nie położysz

Pyk

Jak ruszą tak i zaraz zamkną z powrotem bo napewno ktoś przypadkiem przyniesie tam zarazę, no ale trudno trzeba jakoś spróbować pracować.

Netka

Oj myślę że może być ciekawie.

hmm
Nazwa działu: Produkcja

to w piatek tez do pracy po swiecie ?

Nazwa działu: Produkcja

buahaha chcieliscie roboty to bedziecie mieli a podobno mialo byc 4 dni pracy a w sms nic o tym nie ma

Rot
@?

By musieli pare smsow wyslac,bo duzo sie zmieni,a tak to powiedza na zebraniu w pierwszym dniu pracy.

Mama Lali

Potwierdzam ze do pracy wracamy 38 października.Informacja z drugiej ręki potwierdzona zresztą

Tak7Nie1
Tata lali
@Mama Lali

Mama lali będziesz dziś za karę używana.

Lala

Do pracy wracamy 38 października .Informacja z pierwszej ręki potwierdzona.Dziękuję,przepraszam ,Do widzenia

Art.
Nazwa działu: Produkcja

To w końcu 4 czy 5 dni w tygodniu będziemy pracować ?

@Art.

Od pon do czw.!!!!

@Aa

a skad sa wiadome takie tajemne informacje przed czasem

Zobaczysz...

No od tajemnych ludzi,

ponoc

koniec czerwca do pracy

Art.
@Aa

I przed ile czasu tak pracujemy? ( 4 dni )

Eeee
@Art.

Bedzie zebranie to sie dowiemy jak wrocimy.

Pis
@Eeee

Praca będzie na 7/8 etatu i w mniejszym składzie. Korzystając z pomocy państwa nie mogą zrobić normalnego etatu i muszą połowę ludzi zwolnić żeby dostać dofinansowanie.

Tak1Nie3
@Pis

Co Ty gadasz,jak dostali dofinansowanie to nie moga zwolnic,a ze nie poprzedluzali umow to juz inna sprawa,po prostu obniza nam pensje i skroca etat.warunkiem dofinansowania jest utrzymanie zatrudnienia chyba nie...

Mr. liders
Nazwa działu: Produkcja

Jakoś to będzie trudno że będziecie tyrać poniżej 2 z przodu a że ja jako lider 4 z przodu będę miał to wiecie trzeba było myśleć komu wódkę postawić hehe ale warto było pozdro

Tadek

Ciekawe czy w tym miesiącu tez dadzą wypłatę na koniec miesiąca ktoś coś ????

TakNie4
Ccc
@Tadek

Wypłata będzie 10 czerwca. Wiadomość z kadr.

@Ccc

Chyba ci co sa zatrudnieni na padme,bo agencyjni powinni dostac do konca maja wyplate.

@Sssss

no wlasnie agencyjni pewnie na koniec miesiac

@Ccc

Juz puszczaja przelewy.

Mi

Wracamy w drugim tygodniu czerwca żadnego urlopu nie będzie, czwartek (11.05)i piątek wolny. Pracować będziemy normalnie.

@Mi

Tak wiemy, ale pracowac bedziemy od pon do czw. Pozdrawiam

Tak4Nie2
kiedy
@Ooo

to bedzie tylko miesiecznie w czerwcu tylko136 godzin niech informuja juz tydzien wczesniej smsem zeby z wycieczek wrocic

TakNie4
Ja
@Mi

Jak wrócimy będzie jak w Animex.350 osób na kwarantannie bo koronawirus

Tak1Nie4
odp
@Ja

to i w mięsie pojdzie jeszcze ten koronawirus w kraj , powinni jednak przedluzyc przestojowe max do 3 mies to by wychodzilo do konca czerwca conajmniej , przeciez to pozniej 2 tygodnie w domu siedziec na kwarantannie to kto wytrzyma

@Ja

To uważasz że najlepiej nie wracać , siedzieć u mamy na garnuszku i nic nie robić? Ile tak mamy siedzieć zamknięci? Bo z twojej wypowiedzi wnioskuje że boisz się wrócić, siedzisz zamknięty w domu i nie masz kontaktu z ludźmi. Czas wracać , żyć jakoś trzeba z tym co jest.

Tak5Nie1
odp
@Ktoś

ty nie rozumiesz w sumie na obu firmach jest blisko 1,5tys spolecznosc na tak małej powierzchni , siedze na swoim garnuszku mam rodzine i daje rade i wlasnie taka osoba jak ty lepiej zeby nie wracala bo tylko sie interesujesz kto z kim zyje i tesknisz za plotkami zajmij sie swoim zyciem i najwidoczniej to ty siedzisz w domu i nie masz kontaktu z ludzmi i dlatego tak tesknisz do plotek w firmie i kontaktu z ludzmi w firmie zeby choc troche poplotkowac bo na codzien nie masz z kim i jeszcze myslisz ze przy malej ilosci zamowien i ewentualnie mniej dni pracy ze nachapiesz sie 3-4tys

@odp

Ciekawe po czym stwierdzasz to że interesuje się życiem innych itp. Dziwne argumenty z palca... Nie siedzę w domu . Nie lubię być darmozjadem, uprzedze twoja odpowiedź i nie twierdzę że Ty nim jesteś, po prostu nie można w nieskończoność siedzieć i dostawać pieniądze za nic. Warto wrócić, zacząć powoli funkcjonować w miarę normalnie, nie unikniemy skupisk ludzi np w sklepie kościele . Inne firmy pracują w miarę możliwość. Firma nie będzie płacić nam nie wiadomo ile za nic. Mniej nerwów , pozdrawiam !

No tak
@Ktoś

Się spieszy to wracaj, ja np się boję bo mam w domu ciężko chorą osobę i żeby nie przynieść nie daj Boże do domu tą zarazę i nie zarazić ją. Naprawdę człowiek się martwi no ale pracować trzeba i to pod strachem żeby nie załapać wirusa.

info

podobno od 6 lipca ?

Po świecie zmarłych

8 czerwca przeciez jest urlop

Wszystkie urlopy są cofnięte

Haha

Dostał ktoś smsa że wracamy?

Sra sra
@Haha

W następnym tygodniu dostaniesz że 8 czerwca do roboty.

Mechanik

No i wszystko jasne wracamy do pracy 8 czerwca i 4 dni pracy w tygodniu

Tak3Nie5
@Mechanik

Tez tak slyszalem,ze 8 czerwca,a po ile godz wiesz???

Tak2Nie3
hehe

jak od 8 czerwca do 12 jest planowy urlop tygodniowy

Tak4Nie3
@hehe

Urlop cofna tylko 11wolne...

Tak6Nie2
@hehe

W lipcu tez byl planowy urlop i co z tego...wszystko cofniete.

@hehe

Urlop to ty będziesz miał ale dwa i pół miesiąca i jeszcze ci mało, i dostaniesz najniższą i będziesz walił haha w przyłbicy. I też nie wiadomo czy ktoś nie przyniesie zarazy do pracy.

Tak2Nie3
Nazwa działu: Marketing
@Tak

urlop z lipca zostal przesuniety na marzec a ten czerwcowy nie , wiec kto chce i steskoniony niech wraca

Ewa
@Mechanik

SMS jeszcze nie dostałam że wracamy..

Awa

K.

Mało

,,,
@...

Wolnego było dużo więc urlopu czerwcowego nie będzie.

@Mechanik

Czy to prawda że będziemy pracować te 4 dni w tygodniu,ale wliczając w dni pracujące soboty i niedziele?.Porażka jeżeli to prawda a nie tylko plotka.

anka
@Ktoś

jesli to prawda to pouciekaja ludzie na zwolnienia i beda szukac pracy...niestety...to nawet w sklepach niedziele wolne

X
@Ktoś

Jak tak będzie to mam wyje...e na tą firmę.

Buu

(usunięte przez administratora) lidera za dużo nie robią A mało tego mówią co lider ma robić

aa
Nazwa działu: Produkcja

niech plotkary sobie wracaja i robia z liderami i cala ta dalsza brygada

Kazik
@aa

O co tobie chodzi? masz chory łeb?

Zostaw opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

Chcę opublikować: