Opinie o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy PADMA ART Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PADMA ART Sp. z o.o. w Suwałki

Łucja

Hej, mój mąż zastanawia się nad aplikacją do nich na Operatora Maszyn. Na ich stronie widnieje oferta. Trochę nie polecacie pracy u nich na produkcji, ale czy na tym stanowisku też jest źle? Z tego co widzę w ogłoszeniu jest system 3 zmianowy, podacie godziny tych zmian? Napisali, że oferują pakiet wdrożeniowy, w tym przeszkolenie, ktoś napisze ile trwa takie przeszkolenie pracownika u nich?

odp
@Łucja

operatorow ktorzy naprawde znaja sie na maszynie to za duzo nie ma , wszystko wychodzi jak cos sie stanie na powazniej wtedy idzie pytac tego co własnie sie zna hehe

Lin
@Łucja

Nastaw też męża że jak nie będzie pracował ponad normę to będzie często wzywany do kierownika. W tej firmie są często wręczane upomnienia za tzw błahostki. Niektórzy notatkami służbowymi w tym zakładzie to mogą już sobie ściany wyklejać.Hahaha. Sami nie przestrzegają zasad BHP i prawa pracy.

3.0
@Łucja

Jeśli twój mąż jest odporny na stres to może sobie poradzi. Bycie operatorem to ogromna presja, gdyż jeśli maszyna się popsuje i nie będzie umiał jej naprawić to osoby pracujące na linii będą mieć pretensje gdyż nie zarabiają. Bo dobry operator to podstawa do zrobienia wyniku i zarobku całej linii montażowej.

qq
@3.0

hoho nie do konca bo na linii jak kobiety plotkujac zle włozą plecki to sie zatnie np hst i kto winny operator bo wtedy daja operatorowi 3 sekundy zeby zrobil nie myslac ze to ich wina , z foliarka tez roznie bywa jak nakladaja narozniki . Do kazdej maszyny musi byc operator , ktory dobrze zna maszyne , obecnie to niektorzy operatorzy a operatorami to nawet sa klejarze poniekad tyle ze klepia a jak cos trzeba ustawic to bywa problem . Ponadto wiele problemow technicznych powinna firma rozwiazywac i technologiczne wprowadzac automatyzacje

@Łucja

Szkolenie trwa 8h . Niech nawet nie startuje bo szkoda zdrowia . Tam każdy jest operatorem

opinia

bardzo dobrze ze wymieszali na liniach i innych działach i teraz sa obcokrajowcy , jeszcze zeby sie pozbyli tych toksycznych osob , ktore zaklocaja codzien atmosfere i trzymaja sie tej firmy jak w organizmie tasiemce uzbrojone

pp

są osoby w tej firmie ktorym nie chce sie pracowac i zaczepiaja inne osoby , normalnie gorzej jak dzieci w szkole , zapewne maja czasem wezwania do szkoly na swoje dzieci ale nauczyciele nie wiedzie ze rodzice potrafia gorzej sie zachowywac niz te ich dzieci hehe

Niewydajny
@pp

Czemu nie chce im się pracować???? Nie rozumiem. Buntują innych???? Od czegoś są w tej firmie pracownicy fizyczni.Przez takie osoby jest mniejsza premia i zmiana jest uważana za gorszą.

Nie
@pp

Takimi komentarzami jak twój utwierdzam się w przekonaniu że praca w tej firmie to nie jest praca na lata tylko na chwilę. Atmosfera tu jest gęsta i to nie przez tych ludzi którym twoim zdaniem nie chce się pracować tylko przez takich donosicieli jak ty.

@Nie

Nie rób tu fermentu na tym forum bo tu pracujesz i w swoje gniazdo (usunięte przez administratora) Ja pracuję tu ponad dziesięć lat i będę tu pracować jeszcze jak firma będzie istnieć bo tu praca jest w porządku a jak ci się nie podoba i szukasz fermentu i zamieszania to zmień firmę.

@Nie

powinni pozwalniac tych co zatruwaja atmosfere i bedzie naprawde super , na produkcji powinni wyslac jeszcze psychiatre na te zachowania tych niektorych co wydaja odglosy i jak dzieci w piaskownicy cos musza rzucic , zaczepic inna osobe .

@padma

No chyba jest kierownik który pilnuje porządku? Czy nikt nie zwraca uwagi na takie zachowania tylko żeby robota była zrobiona? Wszyscy są zaczepiani czy tylko niektórzy pracownicy są na celowniku?

Jekop
@padma

Lekarze którzy robią okresowe badania,powinni zaprosić do badań psychiatrę,a nie tylko wzrok, słuch i spirometria

Martwyjeż

Padmę położą niekompetentni kierownicy, koordynatorzy i pseudo specjaliści... jesli idzie się i mówi pracownicom, na wasze miejsce przyjdą ukrainki i zrobią więcej i będą zadowolone ze maja pracę... Jeśli współczynniki pracownikom liczą osoby, które nie widziały procesu na oczy... Jeśli pracownik zwraca się do HR z problemem i prosi o dyskrecję a za chwile wie cała firma a pracownik jest "karany" co finalnie doprowadza do jego odejścia... Jeśli pracownik prosi o szczegółowe wyliczenie wynagrodzenia i premii, traktowany jest jak (usunięte przez administratora) i odprawia się go z kwitkiem... Myślący ludzie szukają pracy... gdziekolwiek, byle z dala od Padm .. Tak jeest na Brylantowej...

Tak

Prawda

odp
@Tak

Jesli chodzi o Ukraincow to jeszcze oni sie przekonaja jak to jest bo po pierwsze oni bardzo dobrze wiedza gdzie i za co jakie sa zarobki i dla wielu z nich to nawet juz 8 czy 10 zaklad i zanim tutaj trafili to pracowali w bialymstoku , ełku itp zmieniaja jak rekawiczki zaklady i pracuja tylko po to zeby miec zapas pieniedzy bo najbardziej chca sie dostac na zachod , a jednego jak wyslali na barberan to dostał nerwow i prawie ze ta listwa rzucal hehe . Pozatym oni caly czas tez w firmie wyptuja gdzie ile sie zarabia i buntuja sie o kazda zlotowke

....
@odp

Filarem każdej firmy są operatorzy, operatorki, pomocnicy produkcji, dopiero w następnej kolejności liderzy, brygadzisci i cała "góra", a nie odwrotnie.

mnm
@....

kiedys w jednej nieduzej firmie jak pracowalem byl pewien jeden bardzo dobry mechanik to z innych firm potrafili przyjezdzac i oferowac przejscie do swojej firmy , są czasem ponad przecietni bardzo zdolni zawodnicy i gdybyscie mieli swoje firmy to takich byscie chcieli miec dlatego to nie u nas są najwieksze znane marki swiatowe bo u nas w kraju jest podejscie typu aby szlo ,a trzeba pamietac ze te firmy z najwiekszym sukcesem zbieraja najlepszych

@Martwyjeż

w 100% zgadzam sie- dlaczego zgadzam sie? po prostu doswiadczenie..

@mnm

kazdy bedzie chcial byc najlepszy jak zostanie DOCENIONY wowczas i odpad zminimaluzuje sie ze tak powiem do 0 a jesli mamy taki stan rzeczy jaki mamy wiec kazdy bedzie mial,,, po prostu nie bedzie sie staral- kazdy potrafi stanac ze stoperem badz biernie popatrzec i na 2dzien srubke dokrecic ze ludzie koncza na l4 ale takiego kogos postawic na miejsce pracownika w szarej koszulce zeby poznal prace od zaplecza to recze ze wymieknie po kilku dniach a szczegolnie jak zobaczy pasek placowy...

oodp
@gosc

o jak ktos dobrze zna sie na danej maszynie to podstawa i plus dla firmy i korzysc bo dzieki np niektorym pomyslom czasem takim prowizorycznym produkcja leci i nie staje i to czesto są proste rozwiazania a nie kazdy na to wpadnie

Bązo

Na Art jest to samo.

Bązo

Na Art jest to samo.

@Martwyjeż

wszystko co istotne juz zostalo opisane poza tym nie bez powodu ludzie zakladaja sprawy w sadzie a na potwierdzenie ze to szczera prawda wystarczy przeprowadzic wywiad z ludzmi ktorzy sie zwolnili badz zostali zwolnieni,,

XxXxxxx
@Martwyjeż

na ART trzymają złodzieja który chciał zajumać kaskę zbieraną na chore dziecko ŚWINIA WREDNA !!! i taki o to ma stanowisko teraz już mistrza na procesie produkcji (piły, klejenie, czyszczenie itd) osobiście bym w twarz splunęła....

T
@Martwyjeż

Landrynkowa organizacja z zewnątrz. W środku kłamstwo, obłuda i fałsz. W imię pieniędzy zrobią wszystko.

do produkcji

jak sa problemy z maszynami czy przy produkcji, to sa zatrudnieni od wszelkich problemow ludzie na roznych stanowiskach, zgłaszajcie i niech rozwiazuja zagadki .

Wercia
@do produkcji

Cześć, a często są problemy z maszynami? Mocno utrudnia to pracę? Wiesz może jakie warunki są na produkcji? Jakie stawki, atmosfera, jak kontakt z kierownictwem/brygadzistami? Przyjmują na produkcje kobiety, dobrze wywnioskowałam?

@Wercia

wszelkie problemy to są przerzucane jak goracy kartofel , owszem wysluchaja jednym uchem drugim przeleci , raz powiedziane , raz zgloszone i są w tej firmie ludzie prawie od kazdego problemu i niech rozwiazują , bo mam wrazenie ze wszystko spada na produkcje od sprzatania , jezdzenie wozkiem widlowym az po mechanike.

Pracownik Fizyczny

Żenada

Czy poradzę sobie z usuwaniem awarii za mechaników

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Pyt

Kto w tej firmie ustala premie i stawki na poszczegolnych stanowiskach ? Jesli myslicie ze ktos bedzie 8 godzin codzien tyrac i zarabiac mniej niz wybrane grupy ktore codzien trzymaja rece w kieszeni i wiecej chodza jak robia i sie patrza na maszyny to niebawem sie zdziwicie . A kierownictwo niech sie zainteresuje bo lidery zglaszaja zapotrzebowanie na ludzi , a i przy brakach z powodu wypowiedzen i l4 produkcja postepuje bo otoz nieraz zeby lider z operatorami mogl miec luz to trzeba dodatkowych ludzi . Na 2024 zaproponowano na wielu stanowiskach mniejsze wynagrodzenie niz co niektorzy mieli juz w 2023.

Kama
@Pyt

To na jakie wynagrodzenie można liczyć pracując jako pracownik produkcji? Jeśli chodzi o premie, to za co można ją otrzymać i ile ona wynosi? Jeśli dla Ciebie to nie problem, to podaj widełki...

Pp

A no tak bo oni zakrywaja premie innych osob zeby przypadkiem nie zobaczyc ze ktos ma duzo wiecej premii ale ludzie i tak sie dowiaduja czasem nic nie mowia bo co bedzie sie klocic z ich madrosciami to po prostu sie zwalnia i tyle

trzy0

nie wybierajacie na liderow dzieciakow ktorzy sie zachowuja jak dzieciaki , i szkolcie bo pewne zachowania wykraczaja poza rozne granice , a firma za to odpowiada

Operator
@trzy0

Pieniądze tylko na tym mi zależy, pieniążki, pracuje dla ciebie , pieniążki. Baśka masz(usunięte przez administratora)i tyle a jak Ci nie pasi do męża się zgłoś ;) pieniążki wszędzie mi dobrze tylko nie samej ;) jak to jest pieniążki !!! WIDZICIE ILE SIĘ POZBYWAM PIENIAZKO :)

Milan
@trzy0

To liderzy są zwykle tak młodzi wiekiem ze uważasz ich za dzieciaki? Nie mają doświadczenia zawodowego żeby zarządzać ludźmi? Jak jest ze szkoleniami? Jest do nich dostęp czy o to trudno?

@Milan

starsi przelozeni po prostu nie maja juz tak dziecinnego zachowania i wiedza ze za pewne zachowania mozna poleciec i jesli w tej firmie chca poprawic atmosfere to przelozeni powinni zwracac uwage na zachowanie w zespole, a nie jak niektorzy razem stoja i sie smieja

Fałszywa koleżanka

Możesz z nią się zamienić stanowiskiem jeżeli sądzisz że pracuje lżej lub nie pracuje wogóle.Dlaczego jej nie zwrócisz uwagi tylko piszesz na tym forum????Jeżeli masz czas obserwować ja w pracy to u Ciebie też za dużo pracy nie ma.

@Fałszywa koleżanka

Ludzie uważajcie na Daniela M.To jest kawał (usunięte przez administratora),ludzi wykorzystuje jak tylko może,do pracy by tylko jeździł za darmo,kosztem zwykłego pracownika,rozmawia z tobą normalnie a myśli coś innego,jeżeli ta firma ma normalnie funkcjonować to bez niego. linia.Niech hr tym się zajmie bo to już trwa lata

hmmm

niech pani z hr od nowego roku i to szybciutko bez przełozonych sie przejdzie i popyta ludzi czy odpowiadaja im płace bo oczywiscie sa pewne grupy ze dali wieksze pieniadze z tego co niektorzy sie chwalili , wiec prosze bardzo jesli myslicie ze ktos bedzie tyrac i miec male pieniadze bo tak sie uwaza w firmie, ze niektore osoby za stanie i rece w kieszeni musza miec dobre pieniadze . Bardzo wiele osob od nowego roku moze pojsc z jednym dniem zeby nie było zdziwienia . Przejscie na nizsza premie to wielka głupota nawet nie bede pisac dlaczego sami zobaczycie.

Aneks

Dużo osób coraz częściej wspomina o zmianie pracy.Szkoda kiedyś tu było inaczej ale też kto inny rządził. Tu jest za ciężko za takie pieniądze pracować. Szkoda zdrowia i nerwów. Wesołych Świąt życzę Wszystkim. Odpoczywajcie.

Sort
@Aneks

Bo na Art zawsze były układy , układziki i kolesiostwo (usunięte przez administratora) wujek i ciocia , wszyscy ci mają lepiej a normalni zwykli muszą pracować i nic się nie odzywać . Augustów też jest lepiej traktowany np na zmianie E robią co chcą .

taka prawda

w tej firmie na drugi dzien ludzie juz są na ty , pozniej bywa, ze na trzeci obrazanie , obelgi , czesto ludzie nie maja do siebie szacunku , a pod koniec roku zyczenia swiateczne skladaja , wiele osob nie wytrzymujac badz nie chcac w tym hejcie uczestniczyc mimo iz ma checi do pracy to zwalnia sie

moja opinia

no jak nie w styczniu to w marcu na wiosne beda jeszcze wieksze problemy kadrowe , no coż , nie dochodzi do was chyba ze to juz nie zarty , moze na pewnych stanowiskach maja dobre pieniadze ,ale ja nie zamierzam tyrać za mizerna podwyzke na grube pieniadze dla tych co stoja i sie patrza na maszyny calymi dniami .

Panot
@moja opinia

Ja się zatrudniałem w Padma Art a nie w Padmie a teraz mam przypuszczalnie zostać przeniesiony na 3.0???? Nie no ludzie roboty. Skoczki. Ktoś mnie się pytał na początku mojej pracy w tej firmie czy wyrażam zgodę na przymusowe tournee po zakładach pracodawcy.

...

duzo osob sie zwalnia jedna za druga z hr by mogli pytac czemu moze by dowiedzieli sie troche co sie dzieje

Janek
@...

Czy to prawda że będą znowu przenosić na 3.0 i to na ten najcięższy dział skąd ludzie uciekają?????

@Janek

to na Art jest za dużo ludzi że chcą przenosić? Dziwne bo codziennie na linie biorą po kilka osób z róznych działów bo tam ludzi brakuje a tu chcą na inny zakład ludzi przenosić.

hmm

no wiele osob co wyslali na 3.0 to chcialo na art pracowac spowrotem jakby byla mozliwosc tak bynajmniej mowily niektore osoby

Plotkary

Co rok jest ten sam problem z zamówieniami o tej porze. Czas przywyknąć a nie snuć teorie zwolnień , przeniesień na 3.0 lub jednej zmiany na Arcie. Ja nie wiem co za ograniczeni ludzie wymyślają takie plotki i to co rok ta sama gatka.

Wow
@Plotkary

Plotki powstają i dalej będą, ponieważ nie ma żadnych oficjalnych informacji z góry.Zawsze tak było. .

D

Dzieje się na pewno. Skoro odchodzi brygadzistka czyszczenia to lepiej już nie będzie. Szkoda bo fajna babka. Ale tak jest ze dobrzy odchodzą a zostają ci co nie powinni.

Oooo
@D

Ktoś ewidentnie nudzi się w Padmie i ma czas na takie płoty, ploteczki. Dać im więcej stołów to nie bedą miały czasu uprzykrzać ludziom życia.

BSU

Ja słyszałam że będzie miała trojaczki hahaha. Nie ma to jak plotkary z Padmy. Aga pewnie sama jeszcze nawet o tym nie wie

Kriil
@hmm

Na Art bym w życiu nie wrócił w te ich układy , kolesiostwo i brak wiedzy odnośnie produkcji . Nie powiem jak mnie przenosili to nie chciałem na padmę ale teraz jest w porządku nie stoję w jednym miejscu i na tym samym stanowisku a tylko się rozwijam i zdobywam umiejętności za lepsze pieniądze.

@Kriil

tak ? , a na 3.0 tez nie chca z art , moze cie przerzucaja bo jak lider powie ze nie chce to beda rzucac az gdzies sie dopasujesz

Novigo

Czy to prawda że Novigo się zamyka????Co będzie z ludźmi którzy tam pracują?????

padma

no niestety nie podoba mi sie wyplata i nie bede wypruwał swoich sił na ten akord i te normy i zarabial na inne grupy chodzace . Normy są wysrubowane tak, ze mozesz orac jak wół , a zarobisz kilka złotych wiecej ,a zkolei gdzies indziej uwaza sie , ze ktos moze stac ziewac i tam juz sie naleza grubsze pieniadze buhaha.

Motywacja

Wy sami się na to godzicie. Jak można się dzielić z kimś premią w grupie jak każdy robi innym tempem pracy.Są miejsca w tej firmie gdzie ewidentnie jeden na drugiego zasuwa i to nie jest absolutnie motywujące aby pracować a co dopiero pracować wydajniej. Po co się pytam???? Dlaczego ja mam pracować więcej niż mój współpracownik który nie zawsze wszystko ogarnia i dostawać te same pieniądze????Ludzie nie są ślepi i widzą co się dzieje. Na jakich zasadach jest przydzielana praca. Kumoterstwo.

Padma

Jedne mają lżejsze ramy a drugie cały dzień się męczą na ciężkich ale premia za ten dzień taka sama dla wszystkich.Chory system i strasznie niesprawiedliwy.

opinia

nie podoba sie wielu ludziom niesprawiedliwy wg nich podział premii , wg rodzaju pracy i problemow jakie ktos ma na danym stanowisku doczynienie np z obsluga maszyny, jej awariami , a ktos beztrosko na linii kladzie papierek czy uklada ramki na czyszczeniu i nie ma zmartwien bo cos sie psuje , bo co idzie nie tak , tylko to robi , ziewa i nic wiecej go nie interesuje i maja jeszcze wieksze premie . No i karierowicze by firma mogla kupic im takie teczki czarne skorzane ministerskie bo są tacy co juz czuja ze do ich zadan nalezy tylko doglądanie wydajnosci pracy

Łoperator
@opinia

To idź ty na linie lub na czyszczenie jak tam tak beztrosko. Poproś o przeniesienie. Wystarczy spytać się kierownika czy znajdzie się wolne miejsce dla ciebie. A może na bufor do pomocy dla dziewczyn i będziesz beztrosko ganiać z paletami po całej hali. Jest tyle możliwości. To duży zakład

@Łoperator

To są u was takie możliwości, zeby zmieniac stanowiska wewnątrz firmy? Warunki pracy i wynagrodzenie się wtedy mocno zmieniają czy raczej bez zmian?

@opinia

Zapraszamy, aby sprawdzić się w tym braku odpowiedzialności. Ludzie , którzy tu nie pracują nie powinni się wypowiadać. Linia, odpowiada, że bubel z każdej części firmy i każdego komponentu jaki jest wkładany, a przypominam, że to nie jest 1000 sztuk na zmianę, tylko dziesiątki tysięcy. Nawet jeśli wypracujemy sobie premie, to i tak zarabiamy mniej niż większość firmy. Nie zapominajcie o tym, że duże znaczenie ma tu podstawa... Rób swą robotę dobrze, a nikt nie będzie cię ciągnął do odpowiedzialności pieniężnej.

@Linia

Widać co się dzieje na linii. Mega duża pogoń za kasą a potem płacz że palety zatrzymują. Wystarczy zobaczyć co się dzieje wkoło linii, olbrzymie ilości odpadu który ponownie pakowany jest na taśmę.Wystarczy tylko zwolnić linię i od razu będzie inaczej no ale i też mniej premii a tych dwóch rzeczy nie da się pogodzić w tej firmie.

Bezbek
@Linia

Łatwo to mówić komuś kto nie ma pojęcia o normach i pracy na tym obszarze. To nie od nas zależy tempo pracy, to jest z góry ustalone i musimy się trzymać pewnych prędkości aby wypracować wynik i wykonać plan produkcyjny, który do niskich nie należy. Oceniacie książkę po okładce nie znając jej treści, nie znacie zasad panujących na linii i problemów z jakimi codziennie się zmagamy. Tak jak ktoś napisał wyżej, zarobki na linii są jedne z mniejszych w firmie a moim zdaniem pracują tam ludzie bardzo często bardziej pracowici od reszty osobników z innych obszarów a widać to przy okazji delegowania takich gwiazd na obszar linii. Oczywiście nie wkładam wszystkich do jednego worka ale taka niestety jest rzeczywistość że większość osób przechodząca do nas z innych obszarów nie radzi sobie zbyt dobrze ????

ART
@Bezbek

Tak jak wy nie radzicie sobie dobrze na innych obszarach. Poprostu każdy jest przyzwyczajony do swojego miejsca pracy.

haha
@Bezbek

w firmie maja ludzi od myslenia i od zarzadzania produkcja i utrzymanie ruchu i wszelkie problemy powstajace , a z nich wynikajacy odpad powinny byc rozwiazywane i to powinno na biezaco sie rozwiazywac . Na linii to jak wkladasz plecki czy papierek czy plekse to jak stanie linia to lider i operator musi sie martwic , a reszta patrzy i pogania i sa chciwe baby co to odliczaja czas i licza złotówki jakie straciły haha

Bezbek
@haha

Jak lider daje przyzwolenie na takie zachowanie to jego problem, tak samo jak współpracowników którzy nie umieją usadzić takiej osoby na (usunięte przez administratora)bo większość boi się odezwać. Chciwość chciwością, jedni przychodzą pracować i dają z siebie 100% a drudzy przychodzą odbębnić 8 godzin. Jednemu wystarczy 50 zł premii a drugiemu to może być po prostu mało i zależy takiej osobie żeby to szło bo na linii bardzo ciężko nadrobić stracony czas. Mniejsza o to, każdy ma prawo do własnego zdania tak jak i każdy ma swój punkt widzenia. Ode mnie to na tyle. Uszanowanko ????

@Bezbek

Niw radzi sobie dobrze bo są przyzwyczajeni do swojego obszaru. To tak jak ludzie z linii nie radzą sobie na naszym obszarze i chcą na swoje wracać. Tu ktoś mówi tylko i wyłącznie o ludziach którzy obsługują maszyny i nie stoją. Bo to od nich zależy ile zejdzie .. czy maszyna pójdzie i w jakim tempie ja naprawia a później pracują. Niektórzy muszą i na maszynie się znać i solidnie pracować aby coś zarobić. Poza tym na kazdyn stanowisku jest norma ilosciowa. Odgórnie ustalaja ile na danym stanowisku powinien ktos zrobic i nie mowie tu o zwyklych normach.Może też żeby było mniej toksycznych osób które tylko nastawiają innych przeciwko sobie.

Miał
@Art

Tu wszystko jest toksyczne bo jest jawne kumoterstwo i to się nigdy tu nie zmieni. Trzeba albo w tym trwać albo szukać innej pracy. Osoby które to zauważają prędzej czy później odchodzą z tej firmy. Mnóstwo plotek , donosów i odgadywania źle wpływa na psychikę i atmosferę pracy.

@Miał

Mam nadzieję że z naszego dzialu przeniosą w końcu jedna/jedenego taka/iego na swoj dzial...to nie człowiek.. tylko o wszystkich wszystko musi wiedzieć a później jak ktoś się nie podoba albo zrobi nie po tego kogoś mysli to wek wszystko i całe życie przekaze każdemu i nawet więcej. A najlepsze jest to że robi pod górkę dla każdego tylko wielu ślepych myśli że jest on/ona taka uczciwa/wy , szczera/ry i nie widza tego. Z tego co zauważyłem to jak zobaczę jaks bezsensowny wpis to śmiać mi się chce. Ale niektóre posty powinny być poważnie brane pod uwagę. Bo niedługo ludzie przestaną patrzeć i pójdą gdzie indziej szukać pomocy niz firma. Powinny hr brac na rozmowy i nie że osoba wyjdzie i cała firma wie kto co powiedział tyko dyskretnie robić wywiady i porzadki. każdy wie że kto idzie do hr to i tak będzie wiadome co o kim powiedzial/ła i to jest chore. Powinny być też wywiady środowiskowe na danym dziale robione ( po to żeby mieć 100% pewnosc że to prawda co dany pracownik mowi) Ale firma ma juz to gdzieś widać.. aż coś złego się stanie... niektórzy ludzie posUkuja tu pomocy bo innym nie ufają i nie potrafi jak niektórzy odrazu mówić co mu leży na sercu.

Suwalski Konon

Cześć ile w padmie jest zmian jako magazynier? Bo ostatnio było ogłoszenie że na 3 a tera że 2, nie ukrywam ale dwie to tak okuratnie ugółem całe te, i jakie piniondze by dostał tak pi razy drzwi, dziękuję pozdrawiam

Pppp

Ukraińcy pracują na umowę zlecenie.

hehe

ja nie mam 4 tys na reke nawet i wiekszosc nie ma , chca cala firme obcokrajowcow to beda mieli , a i jak wojna wybuchnie to niech oni bronia

@hehe

Ukraińców lepiej traktują niż Polaków .

Ale ktoś pisał że na umowie zlecenie pracują. A Polacy mają chociaż umowę o pracę? Bo to chyba lepsza forma?

Sss

Tak. Polacy mają umowę o pracę. Na zleceniu tam nikt z Polaków by nie pracował.

ale...
@Sss

na zlecenie tez musza oplacac skladki , a wiec i chorobowe tez przysluguje , jedynie czego nie ma to urlop i tyle

?
@ale...

a doplacaja do mieszkan dla ukrainców ?

hehe

teraz to i ciecie wiecej zarabiaja na ochronach przy obecnych stawkach

...

zgloscie na zebraniu ze operatorzy nie uczestnicza w pracy i wymieniecie na innych , przeciez czym wiecej osob do podzialu to mniejsza premia , a operator moze normalnie pracowac i wtedy juz o jedna osobe mniej potrzeba na linii

uwaga taka

prosze zrobic szkolenie dla liderów i ogolnie dla przelozonych jak maja odnosic sie do pracownikow wprost czy za plecami firma za to odpowiada w przypadku jakis pozwów o (usunięte przez administratora) czy niewłasciwe zachowanie .

Pkcz
@uwaga taka

Popieram. Ustawiaczka na jednej ze zmian oczernia osoby których nie lubi. Obgaduje je. Żal tego słuchać. Może ankiety by coś pomogły.Moum zdaniem takie osoby psują wizerunek firmy.

@uwaga taka

uwaga była ogolna , a niektorzy probuja tu przypisac do jakis osób .

@hmm

Nawet jak uwaga jest ogólna to ktoś może ją wziąć do siebie. Tu nie ma szkoleń z umiejętności miękkich żeby poprawić relacje przełożony - pracownik? A w ogóle są jakieś inne szkolenia?

...

to nie musza byc szkolenia to jest oczywiste , i zalecenia od firmy powinny byc wystarczajace , dlatego firma powinna dobierac odpowiednie osoby do stanowisk zarzadzajacych zespołem . Jezeli gdzies przelozony zle odnosi sie to zgłaszajcie i firma powinna natychmiast zdegradowac taka osobe tym bardziej ze jest poddostawca ikea, gdzie nie ma przywolenia na takie zachowania

hehe

jak niektorym magazynierom sie nie chce pracowac i ciagle cos nie pasuje to sie szkola z produkcji na wozki i jak cos mozna sie zamienic albo zwolnic sie bo jeden to nawet krzyczal ,ze walnie to i ze sie zwolni , ale do dzis nie poszedl hehe .

padma

w tej firmie dziwnie jest czym mniej robi i mniej umie to wieksze pieniadze wpychaja , na pewnych stanowiskach daja dobre pieniadze kosztem produkcji ale juz jest tak duzo zlosci ludzi bo to produkcja jest sercem tej firmy i tylko z tego sa pieniadze wiec niebawem to moze skonczyc sie zatorem bo naprawde wiele osob co tyra jest wscieklych za ochłapy ze swojej pracy i w paru istotnych miejscach sie zwolnia i beda zatory i tyle .

Zostaw merytoryczną opinię o PADMA ART Sp. z o.o. - Suwałki

• Jak się pracuje w PADMA ART Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PADMA ART Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 594.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PADMA ART Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 568, z czego 50 to opinie pozytywne, 73 to opinie negatywne, a 445 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PADMA ART Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PADMA ART Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PADMA ART Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 814 ocen.
  • Wojska Polskiego 118E
    16-400 Suwałki