counter
2 12 73 5 1
Nick

Klimat w pracy słaby. Zarząd firmy jeszcze gorszy. Za nic mają pracownika i jego pracę. Wynagrodzenie baaardzo marne, a raczej tragiczne. Nie ma podwyżek (nawet inflacyjnych), nie ma premii. Nie polecam.

Nick

Jezeli chodzi o firmę i podejscie do pracownika, to zlego slowa nie mogę powiedzieć. Kazdy zarabia tyle ile jest w stanie wynegocjowac.. Za siedzenie na telefonach, granie i palenie papieroskow co 40 minut nikt nie bedzie placil, bo przypominam, ze pracodawca to nie instytucja charytatywna. A jezeli ktos tak placze nad swoim marnym zyciem w essentrze... Droga wolna, przeciez wszedzie jest lepiej

Tak4Nie3
Gość

Koligacje rodzinne w tej firmie to tragedia. A najgorsze jest to , że kierownictwu zakładu to wcale nie przeszkadza. To jest wielkie pole do nadużyć. Ale cały czas w firmie przewija się słowo ETYKA!!! Ciekawe?!

Kasia Nowy wpis
@Nick

Hej czy duża odpowiedzialność jest w tej kontroli? Jak to wygląda? Napiszcie swoje odczucia

kandy
@Gość

Przeciez nie wszyscy sa po znajomościach bez przesady

Tak2Nie

@kandy

To dostań się do pracy w biurze bez znajomości. Już niżej zostało napisane na jakiej zasadzie dobierani są pracownicy biurowi. Na produkcji na najniższych stanowiskach oczywiście że bez znajomości możesz zacząć pracę. I tyrać za najniższą krajową bo bez znajomości podwyżki nie dostaniesz. Jeżeli w ciągu roku firma wypuściła około 20 osób które były dobrymi pracownikami, to coś jest nie tak .

@Anonim

Kontrola jest traktowana jak biuro czy jak produkcja?

@Aksa

Kontrola jakości to państwo w państwie. Jak wcześniej napisane - musisz zostać przyjęty przez resztę, czyli pierwsze kilka miesięcy praca "przynieś, wynieś, pozamiataj i jeszcze siedź cicho" . Jak nie to nie licz na długą karierę. Ale bardziej produkcja, bo pracują na 3 zmiany, a biuro 8-16.

@Aksa

Dużo pracy ,zarobki małe .Pracujesz jak produkcja ,bo jesteś od niej uzależniony ,jesteś jej końcowym ogniwem .Ogólnie nie polecam praca w stresie ,szybkości .Zero premii i ciężko się przenieść na inne działy .

@anonymous

kontrola też w soboty pracuje?ile sobót w miesiącu?czy wolne weekendy?

@Aksa

Nie wiem jak teraz kiedyś były ,wolne i czasami nadgodziny w sobotę ,ale tylko starzy pracownicy .

@anonymous

to chyba nie jest tak źle jak weekendy wolne

@Aksa

Ale przez jakis czas przyuczaja do tej kontroli? Czy jak to wygląda?

@Aksa

Jak jesteś kumata to po trzech tygodniach jeden dział ogarniasz ,zawsze jest z Tobą ktoś że starej ekipy to możesz cały czas się pytać jak jeszcze czegoś nie wiesz i tak koło trzech miesięcy chodzisz tylko na jedną zmianę .

Kandydat Nowy wpis
@anonymous

Możecie napisać czy duża odpowiedzialność jest w tej kontroli jakości?Jak to wygląda?

Kontroler Nowy wpis
Kandydat

Witam, Czy kontrola jakości pracuje na 3 zmiany (nocki)?

Gość Nowy wpis
@Kontroler

Tak. I często zaczyna od niedzieli a kończy na czwartku.

Bez

Jesli chodzi o tą firmę to jest atomosfer i sytuacja z dnia na dzień są coraz gorsze. Na dodatek jeden z członków zarządu ma typowe cechy psychopatycznego szefa.

Tak8Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Tak4Nie3
Wwww
@Nick

Ciekawe kto to pisał pani dyrektor HR czy pan szef produkcji? Zarabia ile jest w stanie wynegocjować? Tam nie ma negocjacji.

Tak5Nie
@Nick

Pracy w Lublinie nie zmienisz jak pstryknięcie palcami....to nie takie proste..

@Nick

Wynegocjować?! Jak chcesz się zatrudnić to możesz negocjować ale nie jak juz tam pracujesz!!! Twoje dobre wyniki w pracy nie są argumentem żeby dostać podwyżkę. Szef produkcji sam sobie zakłada kryteria oceny i żadne argumenty do niego nie trafiają. Najlepiej wszystkich wrzucić do jednego worka a przecież nie wszyscy siedzą na telefonach i palą papierosy. Ale przełożonym takie traktowanie wszystkich pracowników jest na rękę.

As
@Nick

Jak zwykle ta sama gadka " jak nie pasuje to się zwolnij" .To może Nick mi doradzi co trzeba zrobić żeby zasłużyć na podwyżkę bo chce zostać w tej firmie. Ale od razu zaznaczę ze dobra frekwencja i wyniki nie są dla nikogo w tej firmie dobrym argumentem.

Gość

Dzięki za odpowiedź Wwww ale to Nick tak zachwala i to on miał mi odpowiedzieć na moje pytanie. Tak na marginesie z jakością u mnie też jest ok.

@Gość

Oczywiście, że nie wszyscy wykorzystują każdą możliwość zeby posciemniac. Macie rację, nie chcę wrzucac wszystkich do jednego wora. Mówię tu o kilku przypadkach, z ktorymi jestem. Najwiecej krzyczą a zjeżdżają 2 prace na zmienię.

Abcd
@Wwww

Dokładnie. Nie ma negocjacji, nie ma premii, nie ma podwyżek. (usunięte przez administratora) totalne.

Julia

Zależy w jakim dziale?tzn że atmosfera w pracy różni się pomiędzy działami?a zarobki?Pytam o dział sprzedaży.

dział kontroli??

kandy

ktoś coś napisze?

Gluiyde
@Julia

Nie ma czegoś takiego jak dział sprzedaży

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 389 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Essentra Packaging Sp. z o.o.?

Zimoroeek

Witam, Dział Obsługi Klienta - jak się tam pracuje? Czy jest jakaś zmiana w kwestii podwyżek, premii?

Tak20Nie

Wrak
@Zimoroeek

O premiach możesz zapomnieć. Praca kiepska, klikanie w Excelach. Atmosfera też raczej kiepska bo hr jest słaby i donosi na ciebie do twoich przełożonych.

Tak7Nie

Kasa może nie powala ale atmosfera w pracy bardzo w porządku, kierownicy też. Zostaję na dłużej.

TakNie1

@anonim

Poszukując informacji na temat aktualnej kondycji firmy Essentra Packaging, zauważyłam, że obecnie poszukuje ona pracowników na dwa interesujące stanowiska - specjalisty do spraw obsługi klienta oraz kierownika do spraw logistyki. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy na tych stanowiskach? W ogłoszeniach napisane jest, że pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, program wdrożenia, pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego oraz szeroki pakiet benefitów. A jak z praktycznego punktu widzenia wygląda to miejsce pracy?

Krystyna

Na portalu służącym do publikowania ofert zatrudnienia, zauważyłam że Essentra Packaging poszukuje pracowników. Proponowane są następujące posady: Specjalista Ds. Systemu Zarządzania Jakością Operator DTP Kontroler Jakości Specjalista do spraw obsługi Klienta (praca 3/4 etatu) Jeżeli ktoś z Was wyśle cv i odbędzie spotkanie rekrutacyjne, proszę żeby podzielił się z nami swoimi wrażeniami. Będzie to istotna wskazówka dla osób, które będą ubiegały się o pracę tam w przyszłości. @Pomarańcza proszę Cię o unikanie w przyszłych wpisach słów, które są uważane za niezbyt eleganckie.

Tak1Nie1

@Krystyna

Jestem zainteresowana kontrolą jakości jak tam się pracuje?

@Koma

Spróbuj to się przekonasz - kasa marna, atmosfera rewelka. Coś za coś

anonymous

Napiszcie proszę jak wygląda praca w dziale obsługi klienta?

Tak6Nie

Stefa
@anonymous

Masz napisane szczerą prawdę w opiniach poniżej. Ta praca to najgorsze co może człowieka spotkać.

Tak7Nie
@anonymous

Beznadzieja i tyle. Milion obowiązków za śmieszne pieniądze.

Tak2Nie

Tak13Nie

ADA

Potwierdzam. Praca w biurach fatalna. Zła organizacja pracyboraz nowoczesnego systemu przez co pracownik tonie Excel-owych tabelkach i raportach. Trudno o rzeczową rozmowę z przełożonym. Nie polecam.

Tak9Nie

Krystyna

@Bez Bardzo Ci dziękuję za rozjaśnienie nam sytuacji panującej w Essentra Packaging. Swoją opinią na pewno pomożesz osobom, które zastanawiają się do aplikowaniem do tej firmy. Z Twojej wypowiedzi wynika, że warunki tam panujące nie są łatwe, ale może znajdziesz jakieś pozytywy pracy w wyżej wymienionej firmie? Czy pracodawca oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity?

TakNie1

@Krystyna

Pani Krystyno (administratorko gowork). Ludzie piszą, że to dno i metr mułu, a pani każe szukać w tym pozytywów. Czy logiczne są pani wpisy? Po co tak bez sensu pisać?

*.*
@Bez

strasznie musi ci sie nudzic po pracy skoro tyle jadu tu wypluwasz ciekawe tylko dlaczego dalej tam pracujesz skoro tak ci zle uciemiężony kolego

Tak2Nie1
@*.*

Włassnie juz nie pracuje.

Aksa

Kontrola jakości też chodzi na zmiany?jak tam praca wygląda?

Moralez ;)

Magazyn spoko "M C" szacun, kobieta zna się na swoje pracy Nie wiem jak z nową panią kierownik logistyki Na magazynie prym wiodą dwaj osobnicy Terry oraz klępa z aspiracjami ten drugi kierowcy dawali radę przerzuty ,wycieczka po karton i podłoże i tak w koło macieja Polecam można się nauczyć np.malować Pan Marcin udzieli ważnych wskazówek odnośnie "wałków" itp Ps.Pozdrowienia śle "cyclon b" pozdro dla dobrych mordeczek Nie zapominając o BERTITUTTTI ;)

Krystyna

@Bez Dobrze, że wyraziłeś swoją opinię. Piszesz, że praca w Essentra Packaging odbywa się w upale, a za ubiór służą długie spodnie i czepek. Czy jednak jest to koniecznie? Czy pracodawca narzuca pracownikom sposób, w który mają się ubierać? Rozwiń swoją wypowiedź, napisz coś więcej o sytuacji, jaka panuje w tej firmie.

Tak3Nie

@Krystyna

Niestety uniform zapewnia pracodawca ze względu na posiadany certyfikat BRC, dzięki któremu moze drukować opakowania do zywnosci. (chociaz praktycznie ich nie drukuje, ale czepek trzeba nosić) Niedługo trzeba bedzie również golic włosy na rękach. Glupota. Niby klimatyzacja jest, ale nie daje rady schlodzic pobizej 35°. A poza tym jak każda praca w drukarni... Raz się spocisz a raz spokojnie siedzisz. Tzn większość się boi usiąść, bo by to oznaczalo, ze nie maja co robić. Ale ja odpoczywam, kiedy tylko moge. Przypominam, ze nie jestem w (usunięte przez administratora) i jak wykonam swoje zadania to na chwilę mogę usiasc. Niezaleznie czy to sie podoba pracodawcy czy nie.

Tak5Nie

@Krystyna

kontrola jakości to fajny dział? dużo pracy?

Bez

Jeśli lubisz pracę w 35 stopniowym upale, w dlugich spodniach, czepku na głowie i bez mozliwosci otworzenia okna, to jestes idealnym kandydatem

@Bez

A na rozmowie mówią że rozwoj i że szkolenia...?

@Bez

Na rozmowie to świetlaną przyszłość roztaczają ,że się szkolicie....itp

Xyz

Praca ani przyjmna ani łatwa. Brak systemu zarządzania, brak podziału obowiązków - spychologia kwitnie. Zarobki marne. Jeśli masz problem i pójdziesz do HR to będzie o tym wiedział od razu twój przełożony. Plus do tego piękna korpo gadka na zamydlenie oczu. Szanse na rozwój?- zerowe.

Tak9Nie

Nie wróżę nic dobrego tej firmie, odkąd przyjeli Panią HR jest coraz gorzej, jeśli chodzi o pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Traktuje się ich jak zero, zarówno na produkcji jak i w biurze. Dużo ludzi ucieka i wcale się nie dziwie, wola zatrudnić nowych ludzi tzw. „Świeża krew” niż dać podwyżki dobrym pracownikom. Nowy zatrudniony z ulicy zarabia więcej niż osoby z kilkuletnim doświadczeniem. Smutne, ale prawdziwe. Ja firmy nie polecam, zatrudnisz się i będziesz tyrał 10 lat za taka sama stawkę.

Stefa
@Pracownik

Tragedia po całości. Brak dobrego systemu zarządzania, brak komunikacji, korpo gadka i porównywanie zarobków do rynku. Żenada.

Www

Ogólnie sytuacja wygląda tak, iż praca nie jest lekka ani przyjemna, po przepracowaniu kilku miesiecu masz uczucie jak bys pracowal/a tu za kare a nie przychodzil/a tu do pracy. pracownik nowo zatrudniony dostaje więcej kasy niż stary i w zasadzie to już na początku osiąga swój limit finansowo zawodowy do puki jego progu finansowego nie przekroczy minimalna krajowa hahaha. Wiem że to brzmi śmiesznie ale tu są takie realia. Później jak się pracuje powiedzmy już parę lat to tylko zostaje frustracja jak ktoś przychodzi i zarabia więcej niż Ty. O podwyżce i premiach zapomnij, na ile się zgadzasz na początku tyle będziesz mieć do końca kariery w firmie. A biuro ? Księgowość? Itd? Dział zamknięty, tylko po znajomości.

Tak12Nie

@Www

a mówią, że firma się rozwija...

Zostaw merytoryczną opinię o Essentra Packaging Sp. z o.o. - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Essentra Packaging Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tokarska 25