Essentra Packaging Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Essentra Packaging Sp. z o.o.

Nie wróżę nic dobrego tej firmie, odkąd przyjeli Panią HR jest coraz gorzej, jeśli chodzi o pracowników z wieloletnim doświadczeniem. Traktuje się ich jak zero, zarówno na produkcji jak i w biurze. Dużo ludzi ucieka i wcale się nie dziwie, wola zatrudnić nowych ludzi tzw. „Świeża krew” niż dać podwyżki dobrym pracownikom. Nowy zatrudniony z ulicy zarabia więcej niż osoby z kilkuletnim doświadczeniem. Smutne, ale prawdziwe. Ja firmy nie polecam, zatrudnisz się i będziesz tyrał 10 lat za taka sama stawkę.

Www

Ogólnie sytuacja wygląda tak, iż praca nie jest lekka ani przyjemna, po przepracowaniu kilku miesiecu masz uczucie jak bys pracowal/a tu za kare a nie przychodzil/a tu do pracy. pracownik nowo zatrudniony dostaje więcej kasy niż stary i w zasadzie to już na początku osiąga swój limit finansowo zawodowy do puki jego progu finansowego nie przekroczy minimalna krajowa hahaha. Wiem że to brzmi śmiesznie ale tu są takie realia. Później jak się pracuje powiedzmy już parę lat to tylko zostaje frustracja jak ktoś przychodzi i zarabia więcej niż Ty. O podwyżce i premiach zapomnij, na ile się zgadzasz na początku tyle będziesz mieć do końca kariery w firmie. A biuro ? Księgowość? Itd? Dział zamknięty, tylko po znajomości.

Wwww
@Aksa 21.03.2018 18:55

Przecież od jakiegoś czasu widać, że ta firma idzie na dno. A już tak mocno widać to od około pół roku.

Gość

Koligacje rodzinne w tej firmie to tragedia. A najgorsze jest to , że kierownictwu zakładu to wcale nie przeszkadza. To jest wielkie pole do nadużyć. Ale cały czas w firmie przewija się słowo ETYKA!!! Ciekawe?!

Anonim
@anonymous 24.02.2018 14:51

Tak, "jest z tobą ktoś ze starej ekipy" ... Tylko czego nie dopowiesz, że jak się zapyta ich to z łachą odpowiedzą, bo jak ktoś śmie im tyłek zawracać?

Szukasz pracy w Lublinie?

Anonim

Ogólnie z roku na rok jest coraz gorzej. Polityka firmy jest taka , że lekka ręką pozwala odchodzić ludziom z doświadczeniem! Na żadne pieniądze nie ma co liczyć bo lepiej zapłacić firmie zewnętrznej żeby ta przeprowadziła "porównanie wynagrodzeń do rynku" niż przeznaczyć te pieniądze np. na premie.Zresztą takie słowo jak "premia" nie istnieje w słowniku Essentry Lublin! Oczekiwania coraz większe ale wzmianki wielkie nic. Ogólnie atmosfera jest taka , że masz się cieszyć z pracy a jak Ci się nie podoba to się zwolnij.W ten sposób nie motywuje się nikogo do pracy. Nie polecam tej firmy jako miejsca na rozwój!!!

Była pracownica

Ogólnie jak nie jesteś z polecenia, nie jesteś rodziną lub znajomymi to niewiele osiągniesz w tej firmie. Rozwój kariery? Zapomnij - bedzesz pracować na tym stanowisku na jakie cię pierwotnie zatrudniono, nic więcej nie będziesz w stanie osiągnąć. Zarobki - poniżej rynkowych. To co wynegocjujesz będziesz mieć przez kilka lat, później ewentualnie dostaniesz 100 zł podwyżki inflacyjnej. Ogólnie poszukaj sobie opinii o Boxes Prestige Poland, Clondalkin, Clondalkin a group with focus, Clondalkin Pharma and Healthcare - nazwy i właściciele się zmieniają na przestrzeni lat, zakład ten sam z tymi samymi bolączkami. Kto popracuje chwilę i nie ma kredytów na głowie szybko ucieka. W ostatnim czasie jest taka rotacja, że głowa mała.

@Była pracownica 21.11.2017 23:58

Nie polecam. Jedna wielka klika z Lubartowa i okolic. Rodzina znajomi na stanowiskach od samego początku. Bez znajomości tam nie zatrudniają.Właśnie jak cię otoczenie nie zaakceptuje to jesteś na wylocie. Ogólnie praca lekka ale dla sprawnych manualnie.

Julia

Zależy w jakim dziale?tzn że atmosfera w pracy różni się pomiędzy działami?a zarobki?Pytam o dział sprzedaży.

kandy
@Julia 07.10.2017 13:03

ktoś coś napisze?

stella

ponawiam pytanie. dział obsługi klienta.

Kandydat

Dział księgowości. Jaka atmosfera na jakim poziomie zarobki?

kandy

Ktoś odpisze?

Kandydat

Witam jak się pracuje w tej firmie?

@Kandydat 11.09.2017 18:30

Zależy o jakim dziale mowa ? Na jakie stanowisko aplikowałeś kandydacie

Zostaw opinię o Essentra Packaging Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Essentra Packaging Sp. z o.o.