Essentra Packaging Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Essentra Packaging Sp. z o.o.

Była pracownica

Ogólnie jak nie jesteś z polecenia, nie jesteś rodziną lub znajomymi to niewiele osiągniesz w tej firmie. Rozwój kariery? Zapomnij - bedzesz pracować na tym stanowisku na jakie cię pierwotnie zatrudniono, nic więcej nie będziesz w stanie osiągnąć. Zarobki - poniżej rynkowych. To co wynegocjujesz będziesz mieć przez kilka lat, później ewentualnie dostaniesz 100 zł podwyżki inflacyjnej. Ogólnie poszukaj sobie opinii o Boxes Prestige Poland, Clondalkin, Clondalkin a group with focus, Clondalkin Pharma and Healthcare - nazwy i właściciele się zmieniają na przestrzeni lat, zakład ten sam z tymi samymi bolączkami. Kto popracuje chwilę i nie ma kredytów na głowie szybko ucieka. W ostatnim czasie jest taka rotacja, że głowa mała.

Zigi
@Była pracownica 28.12.2017 10:34

A dużo jest tam pracy?

@Była pracownica 21.11.2017 23:58

Nie polecam. Jedna wielka klika z Lubartowa i okolic. Rodzina znajomi na stanowiskach od samego początku. Bez znajomości tam nie zatrudniają.Właśnie jak cię otoczenie nie zaakceptuje to jesteś na wylocie. Ogólnie praca lekka ale dla sprawnych manualnie.

Julia

Zależy w jakim dziale?tzn że atmosfera w pracy różni się pomiędzy działami?a zarobki?Pytam o dział sprzedaży.

@Julia 07.10.2017 13:03

dział kontroli??

kandy
@Julia 07.10.2017 13:03

ktoś coś napisze?

stella

ponawiam pytanie. dział obsługi klienta.

Kandydat

Dział księgowości. Jaka atmosfera na jakim poziomie zarobki?

kandy

Ktoś odpisze?

Kandydat

Witam jak się pracuje w tej firmie?

@Kandydat 11.09.2017 18:30

Zależy o jakim dziale mowa ? Na jakie stanowisko aplikowałeś kandydacie

Zostaw opinię o Essentra Packaging Sp. z o.o. - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Essentra Packaging Sp. z o.o.