Opinie o MM Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MM Lublin Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie MM Lublin Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Lublin Sp. z o.o. w Lublin

Brak

w tej firmie nie czeka Cię żadna przyszłość, jest „zarząd”, który nie liczy się ze zdaniem pracowników i nie robi dla nich nic pozytywnego, nie ma szans rozwoju, chyba ze lubisz donosić na innych- za to możesz zostać doceniony. System z epoki kamienia łupanego.

Maciuś

Praca na dziale klejenia to absolutne (usunięte przez administratora) Kierownictwo pracownika i jego pracę ma za nic a śmianie się i gardzenie ludźmi jest na porządku dziennym. Kierownik bezczelnie stojąc razem ze swoim „kółkiem wzajemnej adoracji” śmieje się z pracowników, wytykając palcami. Koligacje rodzinne w tej firmie to już inna skala absurdu jestem pod wrażeniem, że taki przekręt przechodzi w tak dużej firmie, a co ciekawsze szefostwu to pasuje. Zarobki o ile nie jesteś powiązany z „Rodziną” są beznadziejne. Jedyny plus to wolne weekendy. Polecam trzymać się z daleka od tego miejsca.

XYZ
@Maciuś

Szczera prawda

Nikt
@Maciuś

W punkt

Stefcio

Cześć, mam pytanie o stanowisko Kierownika produkcji. To jest praca zmianowa? Ewentualnie jakie są godziny pracy? Czy z tą atmosfera rzeczywiście jest tak źle? Mile widziane jakieś realne opisy tego stanowiska, za wszelkie info serdecznie dziękuję :)

Xxx

Jeśli nie jesteś ślizgaczem, który lubi wchodzić kierownictwu w cztery litery. Nic ciekawego w tej firmie cię nie czeka. Atmosfera coraz gorsza,park maszynowy-skansen a wymagania rosną. (usunięte przez administratora) na niektórych działach, to norma. Premia-zapomnij, choć w 2020 Janusz za rekordowy wynik firmy, szarpnął się, pracownicy dostali po wafelku Prince polo. Nikt w tej firmie, za uczciwą pracę cię nie doceni. Lubisz być "popychany" będziesz umiarkowanie zadowolony, choć na kokosy nie licz

Barabut
@Xxx

Kto dostał Prince polo ten dostał

Aplikowałeś do MM Lublin Sp. z o.o. na stanowisko Operator Gilotyny? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ttt

Polecam intrograf

Beata

Jestem ciekawa jak obecnie wygląda sytuacja z zatrudnieniem w tej firmie. Ostatnie wpisy o pracy w tym miejscu zostały dodane kilka miesięcy temu i nie były zbyt pochlebne. Dlatego może znajdzie się ktoś z obecnych pracowników i napisze coś więcej o aktualnej sytuacji z pracą w firmie Essentra Packaging Sp. z o.o. oraz czy warunki pracy uległy poprawie?

Klimat w pracy słaby. Zarząd firmy jeszcze gorszy. Za nic mają pracownika i jego pracę. Wynagrodzenie baaardzo marne, a raczej tragiczne. Nie ma podwyżek (nawet inflacyjnych), nie ma premii. Nie polecam.

Hej czy duża odpowiedzialność jest w tej kontroli? Jak to wygląda? Napiszcie swoje odczucia

Mieczysław
@Kasia

Kasiu interesowała Cię praca w dziale kontroli i ciekawi mnie, czy finalnie aplikowałaś bądź robiłaś coś w kierunku zatrudnienia? Od Twojego wpisu minęło już troszkę czasu, więc może podzielisz się z osobami odwiedzającymi forum, jak to dokładnie wyglądało? Dzięki.

Koligacje rodzinne w tej firmie to tragedia. A najgorsze jest to , że kierownictwu zakładu to wcale nie przeszkadza. To jest wielkie pole do nadużyć. Ale cały czas w firmie przewija się słowo ETYKA!!! Ciekawe?!

kandy
@Gość

Przeciez nie wszyscy sa po znajomościach bez przesady

@kandy

To dostań się do pracy w biurze bez znajomości. Już niżej zostało napisane na jakiej zasadzie dobierani są pracownicy biurowi. Na produkcji na najniższych stanowiskach oczywiście że bez znajomości możesz zacząć pracę. I tyrać za najniższą krajową bo bez znajomości podwyżki nie dostaniesz. Jeżeli w ciągu roku firma wypuściła około 20 osób które były dobrymi pracownikami, to coś jest nie tak .

@Anonim

Kontrola jest traktowana jak biuro czy jak produkcja?

@Aksa

Kontrola jakości to państwo w państwie. Jak wcześniej napisane - musisz zostać przyjęty przez resztę, czyli pierwsze kilka miesięcy praca "przynieś, wynieś, pozamiataj i jeszcze siedź cicho" . Jak nie to nie licz na długą karierę. Ale bardziej produkcja, bo pracują na 3 zmiany, a biuro 8-16.

@Aksa

Dużo pracy ,zarobki małe .Pracujesz jak produkcja ,bo jesteś od niej uzależniony ,jesteś jej końcowym ogniwem .Ogólnie nie polecam praca w stresie ,szybkości .Zero premii i ciężko się przenieść na inne działy .

@anonymous

kontrola też w soboty pracuje?ile sobót w miesiącu?czy wolne weekendy?

@Aksa

Nie wiem jak teraz kiedyś były ,wolne i czasami nadgodziny w sobotę ,ale tylko starzy pracownicy .

@anonymous

to chyba nie jest tak źle jak weekendy wolne

@Aksa

Ale przez jakis czas przyuczaja do tej kontroli? Czy jak to wygląda?

@Aksa

Jak jesteś kumata to po trzech tygodniach jeden dział ogarniasz ,zawsze jest z Tobą ktoś że starej ekipy to możesz cały czas się pytać jak jeszcze czegoś nie wiesz i tak koło trzech miesięcy chodzisz tylko na jedną zmianę .

@anonymous

Możecie napisać czy duża odpowiedzialność jest w tej kontroli jakości?Jak to wygląda?

Kontroler

Witam, Czy kontrola jakości pracuje na 3 zmiany (nocki)?

@Kontroler

Tak. I często zaczyna od niedzieli a kończy na czwartku.

Bez

Jesli chodzi o tą firmę to jest atomosfer i sytuacja z dnia na dzień są coraz gorsze. Na dodatek jeden z członków zarządu ma typowe cechy psychopatycznego szefa.

Julia

Zależy w jakim dziale?tzn że atmosfera w pracy różni się pomiędzy działami?a zarobki?Pytam o dział sprzedaży.

dział kontroli??

kandy

ktoś coś napisze?

Gluiyde
@Julia

Nie ma czegoś takiego jak dział sprzedaży

Zimoroeek

Witam, Dział Obsługi Klienta - jak się tam pracuje? Czy jest jakaś zmiana w kwestii podwyżek, premii?

Wrak
@Zimoroeek

O premiach możesz zapomnieć. Praca kiepska, klikanie w Excelach. Atmosfera też raczej kiepska bo hr jest słaby i donosi na ciebie do twoich przełożonych.

Kasa może nie powala ale atmosfera w pracy bardzo w porządku, kierownicy też. Zostaję na dłużej.

Krystyna

Poszukując informacji na temat aktualnej kondycji firmy Essentra Packaging, zauważyłam, że obecnie poszukuje ona pracowników na dwa interesujące stanowiska - specjalisty do spraw obsługi klienta oraz kierownika do spraw logistyki. Czy mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat pracy na tych stanowiskach? W ogłoszeniach napisane jest, że pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, program wdrożenia, pracę w przyjaznej atmosferze, możliwość rozwoju zawodowego oraz szeroki pakiet benefitów. A jak z praktycznego punktu widzenia wygląda to miejsce pracy?

Krystyna

Na portalu służącym do publikowania ofert zatrudnienia, zauważyłam że Essentra Packaging poszukuje pracowników. Proponowane są następujące posady: Specjalista Ds. Systemu Zarządzania Jakością Operator DTP Kontroler Jakości Specjalista do spraw obsługi Klienta (praca 3/4 etatu) Jeżeli ktoś z Was wyśle cv i odbędzie spotkanie rekrutacyjne, proszę żeby podzielił się z nami swoimi wrażeniami. Będzie to istotna wskazówka dla osób, które będą ubiegały się o pracę tam w przyszłości. @Pomarańcza proszę Cię o unikanie w przyszłych wpisach słów, które są uważane za niezbyt eleganckie.

Koma
@Krystyna

Jestem zainteresowana kontrolą jakości jak tam się pracuje?

@Koma

Spróbuj to się przekonasz - kasa marna, atmosfera rewelka. Coś za coś

Napiszcie proszę jak wygląda praca w dziale obsługi klienta?

Stefa
@anonymous

Masz napisane szczerą prawdę w opiniach poniżej. Ta praca to najgorsze co może człowieka spotkać.

@anonymous

Beznadzieja i tyle. Milion obowiązków za śmieszne pieniądze.

ADA

Potwierdzam. Praca w biurach fatalna. Zła organizacja pracyboraz nowoczesnego systemu przez co pracownik tonie Excel-owych tabelkach i raportach. Trudno o rzeczową rozmowę z przełożonym. Nie polecam.

Krystyna

@Bez Bardzo Ci dziękuję za rozjaśnienie nam sytuacji panującej w Essentra Packaging. Swoją opinią na pewno pomożesz osobom, które zastanawiają się do aplikowaniem do tej firmy. Z Twojej wypowiedzi wynika, że warunki tam panujące nie są łatwe, ale może znajdziesz jakieś pozytywy pracy w wyżej wymienionej firmie? Czy pracodawca oferuje swoim pracownikom jakieś dodatkowe benefity?

@Krystyna

Pani Krystyno (administratorko gowork). Ludzie piszą, że to dno i metr mułu, a pani każe szukać w tym pozytywów. Czy logiczne są pani wpisy? Po co tak bez sensu pisać?

*.*
@Bez

strasznie musi ci sie nudzic po pracy skoro tyle jadu tu wypluwasz ciekawe tylko dlaczego dalej tam pracujesz skoro tak ci zle uciemiężony kolego

@*.*

Włassnie juz nie pracuje.

Aksa

Kontrola jakości też chodzi na zmiany?jak tam praca wygląda?

Moralez ;)

Magazyn spoko "M C" szacun, kobieta zna się na swoje pracy Nie wiem jak z nową panią kierownik logistyki Na magazynie prym wiodą dwaj osobnicy Terry oraz klępa z aspiracjami ten drugi kierowcy dawali radę przerzuty ,wycieczka po karton i podłoże i tak w koło macieja Polecam można się nauczyć np.malować Pan Marcin udzieli ważnych wskazówek odnośnie "wałków" itp Ps.Pozdrowienia śle "cyclon b" pozdro dla dobrych mordeczek Nie zapominając o BERTITUTTTI ;)

Krystyna

@Bez Dobrze, że wyraziłeś swoją opinię. Piszesz, że praca w Essentra Packaging odbywa się w upale, a za ubiór służą długie spodnie i czepek. Czy jednak jest to koniecznie? Czy pracodawca narzuca pracownikom sposób, w który mają się ubierać? Rozwiń swoją wypowiedź, napisz coś więcej o sytuacji, jaka panuje w tej firmie.

@Krystyna

Niestety uniform zapewnia pracodawca ze względu na posiadany certyfikat BRC, dzięki któremu moze drukować opakowania do zywnosci. (chociaz praktycznie ich nie drukuje, ale czepek trzeba nosić) Niedługo trzeba bedzie również golic włosy na rękach. Glupota. Niby klimatyzacja jest, ale nie daje rady schlodzic pobizej 35°. A poza tym jak każda praca w drukarni... Raz się spocisz a raz spokojnie siedzisz. Tzn większość się boi usiąść, bo by to oznaczalo, ze nie maja co robić. Ale ja odpoczywam, kiedy tylko moge. Przypominam, ze nie jestem w (usunięte przez administratora) i jak wykonam swoje zadania to na chwilę mogę usiasc. Niezaleznie czy to sie podoba pracodawcy czy nie.

Koma
@Krystyna

kontrola jakości to fajny dział? dużo pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Lublin Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w MM Lublin Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MM Lublin Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Lublin Sp. z o.o.?

MM Lublin Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Tokarska 25
    20-210 Lublin