Opinie o Practic Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Practic Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Practic Sp. z o.o. S.K.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Practic Sp. z o.o. S.K.A. w Kraków

MARKER

Pracuje od niedawna w tej firmie i mogę stwierdzić że praca fajna niecięzka zarobki nie najgorsze zawsze na czas,atmosfera nienajgorsza,pani kierownik bardzo pomocna elokwentna miła super babka. Produkty które produkujemy wysoka jakość premium. Pozdrawiam załoge magazynu operatorów pakowaczy

Ursula

Jest świetnie. Mam umowę zlecenie bez prawa do L4. Czasami oddaje mojom wypłatę by muc pracować w Practicu. Ciebie tesz zapraszam do naszego zespołó

Sporo tu o pracy magazynowej... A.ktoś wie, czy nadal funkcjonuje stanowisko pracy Specjalista ds. Obsługi Klienta? Był nabór na takowe kilka lat temu. Pomyślałam, że zapytam, bo zakres obowiązków mi odpowiada :) Wysokość aktualna zarobków jest też ważna, więc będę wdzięczna za podanie jej:)

@Jarek

To na jakie samo wynagrodzenie można liczyć, skoro twierdzisz, że prezes dobrze wynagradza? Skoro ma się po pół roku podwyżkę, to w jakiej wysokości ona jest?

Elżbieta Nowy wpis

Szukam pracy w księgowości i znalazłam ofertę tutaj do firmy, szkoda, że wygasła kilka miesięcy temu. Tak szczerze, warto obserwować kolejne rekrutacje? Firma niby obiecuje konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe i bardzo atrakcyjny system premiowy, ale wiem jak to czasem bywa :)

Jarek Nowy wpis
@Elżbieta

To parco cjekafa fjrma. Tóżo płacom. Jezd mnózdwo premii!!! Praca w Praktiku to maszenie fszyzdkih

Eh, widzę że tutaj dużo żartownisiów i ciężko cokolwiek zrozumieć co jest prawdą a co żartem. Czy ktoś może na poważnie przedstawić jakie tu są benefity? Bo ubezpieczenie pewnie jest ale czy można bez problemu rodzinę dodać ? Niech ktoś napisze konkretnie też o umowie, bo ktoś pisał o zleceniu ale w prześmiewczy sposób i juz sam nie wiem

Odp

Za moich czasów nie było żadnych benefitów - zakładam, że nic się nie zmieniło. Było ubezpieczenie tzw grupowe ale składkę w całości pokrywał pracownik, tak że żaden benefit.

Łopajdek Nowy wpis
@Odp

U nos f Praktiku rocinna atmosfera. Głót i kasa nie doskfiera. Pszyjć i sopacz sam .Tu jezd tuszo moszlifosci a i presio kasy nie skompi. Tu pidwyzszka a i premia sypnie bonem to nie ściema!!! Zabtażam fżyzdkih to Praģtika to jezd praca snakomita

Klementyna Nowy wpis

Widziałam że zakończyło się 3 miesiące temu rekrutowanie na dyrektorkę sprzedaży, zastanawiam się jak wam się teraz pracuje ? Bo szukam pracy ale zależy mi na dobrej atmosferze no i zastanawiałam się czy były jakieś zmiany od tego czasu ? :D widzę że tutaj chyba ironicznie piszą o benefitach, jak to wygląda na nowy rok, coś nowego się pojawiło ?

To więcej obiecują niż w rzeczywistości dają? Jak bardzo się to mija? Pytam żeby się nie nabrać. Firma nie daje nawet kawy czy herbaty z socjala? Trzeba wszystko mieć własne? Cukier też?

Jarek

Wszystko jest. Firma daje 13 i 14 pensję plus 2000 dla pracownika na święta. Po 5 latach pracy jest jubikeuszowka 3x pensja

@Jarek

Dużo tych dodatków. Kasa na święta to już kwota na rękę? A pozapłacowego też coś macie? Jakaś prywatne opieka medyczna albo coś w tym stylu?

Jarek

Tak. Wszystko na rękę. Każdy pracownik ma indywidualne ubezpieczenie i otwarty fundusz emerytalny. Jak Masz dzieci to są paczki swiateczne dla dzieci, urodzinowe i wyprawka do szkoły. Na Wielkanoc możesz mieć do 60 jajek.

Jarek

Tak. Jest bardzo dużo gotówki. Święta, paczki dla dzieci, wyprawka. Każdy ma prywatne ubezpieczenie. Prezes dobrze wynagradza. Po pół roku masz podwyżkę!

@Jarek

Teraz to nie wiem czy żarty sobie robicie z tych dodatków czy co. Jedni piszą dobrze, a drudzy źle... Jak z tym jest tak na serio? I jak tu w ogóle z atmosferą w firmie?

Jarek

@N Dlaczego jaja? Mam ukrywać jak dobrze płacą w Practic? Dziś ogłoszono świąteczne premie+ bony Sodexo po 500 zł na dziecko.

Lola

Czyli te benefity i dodatki płacowe to żarty? Byłam pewna, że to na serio...jedynie te 60 jaj na Wielkanoc mi dały do myślenia:P Czyli dodatku w tym miesiącu świątecznego nie będzie? A ta rotacja jest czym spowodowana głównie? Kasa, brak podwyżek? Na jakich umowach się pracuje, że można odejść z miesiąca na miesiąc? Nie ma okresu wypowiedzenia? Hmm ale stażystą też firma musi przecież zapłacić. Dużo mniej oferują? Sorki za to przesłuchanie, ale mój tata chce się tu przyjąć za ślusarza i robię dla niego małe rozeznanie o firmie. Jest coś jeszcze o czym się powinno wiedzieć o pracy tutaj?

Masz na myśli wigilię firmową? W trakcie pracy czy spotkanie było już po? W całości była finansowana przez szefostwo?

Józio

A po Nowym Roku będą przyjencia w Practicu? Słyszałem że to śmieszna firma i bardzo dużo płaci. Dajcie znać. Mam już Siwi gotowe

@Jarek

Na krk szukają Embedded QA Developer DAS inżynierów i myśle o złożeniu cv przez ich stronę internetowa ale nie mogę znaleźć info jaka jest droga awansu na tym stanowisku ? I czy rozmowa odbywa się online w języku angielskim czy od razu zapraszają do firmy ?

MARKER

Jurek

Heheh jaja se robisz wy bka totalna

MISIU
@MARKER

A ja myślę, że jesteś prezesem tej firmy i musisz coś fajnego napisać. Ale firma nie jest fajna.

@MARKER

Panie prezesie - proszę nie pisać takich rzeczy - trochę skromności i pokory. Praca nie jest lekka, płaca marna, atmosfera(usunięte przez administratora)

@Adam

Atmosfera jaka? Bo wykropkowało...

Arni
@MARKER

I dodaj, że jesteś jej właścicielem.

@Arni

Dlaczego miałby to właściciel pisać?

Aldi
@Barbara

A jak myslisz? Firma po budowie hal ciągana po sądach przez (usunięte przez administratora) wykonawców. A co do jakości pracy - słaba, zarobki - minimum, atmosfera - do (usunięte przez administratora)..

Blondi
@Aldi

Ehh to co takiego oferuje firma w takim razie, że ludzie jednak robią za to minimum w słabej atmosferze, bo nie rozumiem? Chciałabym aplikować na księgową, ale niżej czytam, że w tym roku już 4 osoby zrezygnowały z tego stanowiska. Wiesz może jak to teraz wygląda? Nadal taka rotacja, czy już się unormowało?

Blondi
@Blondi

Przede wszystkim ilość pracy, która jest nie do przerobienia plus ciągłe zmiany. A za to że robisz za dwóch lub trzech w nagrodę brak szacunku i tylko pretensje .

Czaro
@Blondi

O jakich zmianach mowa? Jakiekolwiek pozytywne dla pracowników czy raczej w drugą stronę? Skoro jest tak dużo pracy, to czy można liczyć przynajmniej na adekwatne wynagrodzenie, podasz może widełki? Wspominasz, że w nagrodę brak szacunku i pretensje, tzn. ani na premię ani na żadne benefity nie ma co liczyć?

Do blondi
@Czaro

Benefity? Ja moich czasów coś takiego nie istniało. Chyba że benefitem nazwiemy kawę z ekspresu. Wynagrodzenie może nie tragiczne ale biorąc pod uwagę że robisz za 2 to nie adekwatne, w innej firmie można zarobić conajmniej tyle przy dużo mniejszym natłoku pracy. Widełki? Raczej coś takiego nie istniało, co wynegocjujesz to Twoje przy założeniu dość nierównego systemu plac. Mówiąc o zmianach miałam na myśli raczej wiele pomysłów z którymi musisz się zmierzyć. Czy w dobrym kierunku zmiany? Z doświadczenia raczej nie, bo zaczynało się naprawdę dobrze pracować a potem było jak było.

Lolek
@Do blondi

No kawa z ekspresu to raczej do benefitów nie należy :D Czyli nie ma co liczyć na opiekę zdrowotną albo np. na dofinansowanie na okulary, itp.? A premie chociaż są i jeśli tak, to za co? Zaciekawiłeś mnie też tym wynagrodzeniem, napisałeś, że nie jest tragiczne, tzn. ile więcej niż minimalna? Może podasz przedział?

Benefit
@Lolek

Za moich czasów benefitow nie było- wątpię, że coś się zmieniło. Wynagrodzenie zależne od tego co wynegocjujesz, tego czy jesteś specjalistą czy dopiero zaczynasz oraz tego jak wielkie cisnienie jest aby kogos zatrudnic. Jeśli dopiero zaczynasz to firma wyjątkowo "lubi" stazystów.

@Benefit

O dużo można sobie podwyższyć wynagrodzenie jak ktoś zdecyduje się na negocjacje? Na ile firma jest przychylna? Po stażu wszystkich potem zatrudniają na uop?

Jola
@Ania

Praca bardzo fajna. Taka nieza cienszka. Bardzo się cieszę rze moke pracofac w takiej firmie. Nigdy z niej nie otejde

Aż tak że to było marzenie? Powiesz na jakiej jesteś umowie? Bo jak już mowa o marzeniach to pewnie umowa na czas nieokreślony byłaby ich spełnieniem. Można taką dostać?

Ursula

Wera

Boże co za firma. Utrudniają tak ludziom . Nie umieją nawet świadectwa pracy dobrze wypisac. Pani księgowa która była chwile już jej nie ma. I ciekawe kto teraz zajmie się tym dokumentem . Porażka. Nigdy więcej tam nie wrócę!!!!

Hanna
@Wera

A coś jeszcze się działo, że masz takie zdanie o pracy w firmie? Dałabys znac jakie są plusy czy minusy Twoim zdaniem? Ja myslę nad podesłaniem swojego cv. Czy raczej powinnam przemyśleć to dwa razy? :P

Hanna

Co miesiąc spóźniają się z wypłatą? O ile? Dwa lub trzy dni dam rade przeżyć, ale dłużej?

Odp_Hanna
@Hanna

Zgodnie z Kodeksem Pracy wynagrodzenie wypłaca się do 10 następnego miesiąca. Kiedy droga Hanno miało miejsce opóźnienie w wypłacie? Spółka kapitałowa posiada osobowość prawną a jej dobra osobiste są chronione m.in. art. 23 i następne Kodeksu Cywilnego. Zalecam publicznie przeprosić za kłamstwo które napisałaś - w przeciwnym razie pokaże to osobom decyzyjnym w spółce a potencjalny proces z pewnością przegrasz. Jak zapłacisz kilkadziesiąt tysięcy złotych odszkodowania i zadośćuczynienia to się nauczysz żeby nie siać fermentu i pomawiać bo widać że podstawowych aktów prawnych nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Jak znam właściciela to poprosi gowork o zabezpieczenie logów w poniedziałek i zobaczymy co będziesz mieć do powiedzenia po przegranym procesie. Tym czasem życzę miłego weekendu i 5 gram rozumu.

Byly pracownik

@LOKI nic mądrzejszego nie mogłeś napisać? Zatkało że pracodawca jednak wywiązuje się z obowiązku wypłacania wynagrodzenia w terminie ale dla zasady trzeba coś napisać zeby jednak go(usunięte przez administratora)

Ostatnio zwolniło się tam z 8 osób. Samych księgowych było już ze 4 w ostatnich 6 miesiącach. (usunięte przez administratora)na kółkach

Bogdan

Coś jest tego faktycznym powodem? Bo w sumie 8 osób to spora liczba. No i dziwna sprawa z tą księgowością. Tak duże tam wymagania, czy inny powód tego że pracownicy rezygnują?

@Bogdan

Powód? Zarobki, prezes, atmosfera. Ludzie na produkcji pracują przy 10 stopniach. Poubierani po 4 bluzy. (usunięte przez administratora) i malaria

Witold

I nikt nie zwrócił uwagi prezesowi że jest za zimno? Czemu nie włączy ogrzewania? Chodzi o oszczędności? Jak ludzie się pochorują to kto będzie wtedy robił?

@Witold

Dobrze wie, że jest zimno. Ma w głębokim poważaniu ludzi. Ludzie nawet w biurze pracują w kurtkach.

Nie polecam pracy w tej firmie! Nie szanują pracowników i wykorzystują ludzi nowym osoba których zatrudniają na stanowiska pakowacza kazują przewozić towary wózkiem paletowym nie przestrzegają żadnych zasad bhp a maja od tego ludzi na magazynie. Z umowami tez zwlekają kiepska firma.

Ewelina

A jakich zasad niby nie przestrzegają tak konkretniej? To źle że wózkiem paletowym ludzie się posługują?

Ewelina
@Ewelina

Należałoby zadać pytanie jakich zasad przestrzegają byłoby łatwiej odpowiedzieć.

@Ewelina

skoro tak to można je faktycznie odwrócić. Do czego przykładają tu szczególna uwagę w takim razie? Bez czego praca nie może się obejść?

Sy

Jutro jadę na rozmowę o pracę na stanowisku pakowacz. Jakie są warunki pracy ? Warto tam pracować? Proszę o szczere odpowiedzi. Z tego co czytam co nie za fajnie jest.

@Sy

Dziękujemy za wiadomość, Cały czas prowadzimy rekrutację na stanowiska produkcyjne. Zapraszamy do kontaktu Office@practic.com.pl i złożenia CV. Pozdrawiamy, zespół Practic

Elwir
@Practic Sp. z o.o. S.K.A.

No pewnie, że prowadzicie nabór. Normalni ludzie uciekają od was gdzie się da. żenada.

@Elwir

Dlaczego ludzie uciekają?

Gabi
@Barbara

Bo nikt normalny za tak marne pieniądze i w tak szkodliwych warunkach nie będzie pracował.

@Gabi

A coś więcej na temat tej całej szkodliwości? Bo to niefajnie tak obrażać tych, którzy na pracę się decydują, to chyba wolny wybór?

Nana
@Weronika

Jakoś nie widać tych tłumów decydujących się osób.

@Nana

A co, aktualnie są problemy z zatrudnieniem? Ilu osób brakuje?

Zorro

Trzeba być kompletnym imbecylem żeby pracować za najniższą krajową. Ludzie! Jeśli macie jakieś wymagania to może się czegoś nauczcie. Zróbcie jakieś kursy , szkolenia , nauczcie się języków. Praca na produkcji na stanowisku robotnika nie wykwalifikowanego to chyba nie szczyt marzeń. Róbcie to co lubicie i spełniajcie swe marzenia. A frustrację do klozetu nieudaczniki ha ha ha Pozdrawiam.

Dziękujemy Michał, za opinię, Bardzo niepokoi nas Twój wpis, nie wiemy o jaki dokument chodzi. Na emaile staramy się odpowiadać na bieżąco a na każdy telefon staramy się oddzwonić. Jeśli tego nie zrobiliśmy prosimy skontaktuj się z nami ponownie, bardzo chcielibyśmy wyjaśnić tą sprawę. Podaję dane office@practic.com.pl tel. 12 654 79 33. Dziękujemy Zespół Practic

@Practic Sp. z o.o. S.K.A.

Jeśli chodzi o płatności to nie odbieracie telefonów, nie dotrzymujecie umów.

Abc

Na jaki adres email można wysłać CV?

Aktualność
Dziękujemy za liczne opinie. Widząc Państwa zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Bardzo cenimy, każdy merytoryczny wpis i konstruktywną krytykę, z której postaramy się wyciągnąć wnioski. Dołożymy również starań, by zaspokoić zainteresowanie potencjalnych kandydatów na temat oferowanych przez nas warunków współpracy. Ważne jest dla nas tworzenie przyjaznego środowiska współpracy oraz praktyczne wsparcie rozwoju i potencjału naszych partnerów.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem drewnianych, metalowych oraz plastikowych akcesoriów kuchennych o wysokiej jakości i szerokim zakresie zastosowania.

Jesteśmy przekonani, że dzięki Państwa spostrzeżeniom, uda nam się zadbać o to, by współpraca z nami była jeszcze bardziej satysfakcjonująca.

Corocznie poszerzamy gamę swoich produktów o nowe rozwiązania oraz zdobywamy nowe rynki zbytu.

Swoją działalność rozpoczęliśmy w 1988r. i na dzień dzisiejszy mamy odbiorców już w ponad 20 krajach.

Jesteśmy otwarci na komentarze i dyskusję z użytkownikami forum. Natomiast wszelkie szczegółowe pytania, niewyjaśnione i problemowe sytuacje prosimy opisywać na adres: biuro@practic.com.pl

Troszkę więcej motywacji do kieszonki to i współpraca będzie lepsza i norma większa.

ANDERS

Panie właścicielu - trochę pokory - proszę się nie reklamować bezwstydnie bo to nie portal reklamowy !!!!

Pytający

Na jaki adres email można wysłać CV?

Jurek

Produkty warte swojej ceny, z pomysłem a do tego wyprodukowane w Polsce. Jestem fanem inteligentnej maselniczki.

produkcja
@Jurek

śmierdzi na kilometr wpisem pracownika Praktika - chlam nie wart swojej ceny , plastik cienki, jakość fatalna , wszystko jest w tej firmie na być może

były na wtryskarkach

Nadal proponuje założenie własnej firmy?

Essa

Ta firma teraz to smutny żart. Nowy dyrektor robi co może aby każdy pracował za "miskę ryżu". Opinia o Paniach z księgowości jest jak najbardziej prawdziwa. Dziwne intrygi, masa obietnic bez pokrycia. Plany które zmieniają się co dwa tygodnie. Zero profesjonalizmu - firma dąży do tego aby każdy pracownik robił wszystko, do tego ciągłe rotacje w zespole. Nie polecam nikomu.

nick

Uwaga na wiecznie " zapracowane księgowe", które rozpowiadają po firmie kto ile zarabia. Gdy wiedzą, że zarabiają mniej niż Ty, a jesteś w firmie krócej stażem zapomnij o przedłużeniu umowy. P.która uważa się za profesjonalną księgową powinna wiedzieć, że "wynagrodzenie jest dobrem osobistym w rozumieniu art. 23 i 24 Kodeksu cywilnego i jego ujawnienie bez zgody pracownika stanowi naruszenie tego dobra"!!! Podsumowując, w tej firmie nawet głównej księgowej nie można traktować na poważnie :)

MissKiss

Jak tam w Targowisku? Na ilu maszynach dzisiaj pracowałeś? 2 -3? Za miskę ryżu? Z dala od firmy

Zostaw merytoryczną opinię o Practic Sp. z o.o. S.K.A. - Kraków

• Jak się pracuje w Practic Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Practic Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Practic Sp. z o.o. S.K.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Practic Sp. z o.o. S.K.A.?

Kandydaci do pracy w Practic Sp. z o.o. S.K.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Practic Sp. z o.o. S.K.A.