Opinie o TFP Sp.z o.o. w Dziećmierowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TFP Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TFP Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFP Sp.z o.o. w Dziećmierowo

Nie polecam pracy na produkcji.Kumoterstwo,kolesiostwo,niedocenianie.Kobiety wykorzystywane i nie docenione, choć napracowane więcej od mężczyzn.Brak słów.....

Trzeba mieć znajomości żeby mieć lepsze warunki? A czemu kobiety są dyskryminowane? Nie powinny mieć lżejszej pracy? Nikt nie pilnuje żeby obowiązki rozdzielać po równo?

Przy kotłach ktoś z was pracuje tutaj? Jako (usunięte przez administratora) Podacie widełki? Już ktoś pytał o zarobki, ale dopytywaliście, o jakie stanowisko chodzi konkretnie. Płaca coś więcej niż minimalna? O co chodzi z tą gęstą atmosferą, czym to jest spowodowane? Pakiet socjalny w sumie mają porządny i dojazdy do pracy zapewniają. Na każdej zmianie, czy na jakiejś jednej jest ten transport??

BlueNote

Ciekaw jestem czy dyrekcja wie dlaczego Wodolej tak chętnie zatrudnia tyle firm zewnętrznych.

Anonim Nowy wpis

Witam, weszło ogłoszenie na produkcję drukarni. Warto aplikować czy raczej dać sobie spokój? Jaka jest atmosfera, zarobki itp.

nick Nowy wpis
@Anonim

Nie warto.

Anna Nowy wpis

O jakich porach trzeba być dyspozycyjnym, pracujecie w weekendy? Chodzi mi o produkcję gdzie chce aplikować, w ogłoszeniu napisali tylko ogólnikowo „dyspozycyjność ” i właśnie nie wiadomo.

Jeśli spełniam wszystkie oczekiwania firmy co do stanowiska programisty Dynamics AX, to na jakie zarobki mógłbym liczyć decydując się na umowe o pracę. Prosze o odpowiedź, obecnie rynek IT nie jest zbyt przychylny, a chciałbym znaleźć już coś stabilnego:D

Cześc, a dostanę od was jakieś informacje konkretnie o pracy na produkcji, bo na stronie widze że szukają właśnie ludzi. To typowa praca na linii, czy warto coś wiedzieć zanim człowiek się zdecyduje wysłac cv. Wymagają dyspozycyjności, chodzi po prostu że na pełen etat potrzebują, czy pracujecie w 4brygadówce. Ktoś tu w ogole wspomniał o stawce poczatkowej 24 zł, ale chyba o mechanika chodziło. Pracownik produkcyjny ile tu dostanie? Pzdr

zoom

Nie idź na produkcję tam trzeba pracować a do tego niska stawka. Lepiej aplikuj do mechaników.

A to nie trzeba mieć konkretnych kwalifikacji, żeby się zatrudnić jako mechanik? Serio tam taki luz jest? Co na to szef w takim razie? No i czy to się przypadkiem nie przekłada na zarobki?

nick

Z zarobkami to jest tak, że najwięcej zarabiają ci którzy pracują najdłużej. Wiedza i zaangażowanie nie wpływają w żaden sposób na ich wysokość.

H721e

"A to nie trzeba mieć konkretnych kwalifikacji, żeby się zatrudnić jako mechanik?" A kto miałby weryfikować czy kandydat ma kwalifikacje czy nie?

nick

Nie idź na kotłownię, tam trzeba pracować. Lepiej aplikuj do mechaników. Tam jest luz.

@nick

To w takim razie, ile tak mniej więcej można dostać na stanowisku mechanika na sam początek? Podasz widełki? I co jaki czas to wynagrodzenie rośnie? ;) Będę tu składać CV, więc przyda mi się Twoja odpowiedź :D

@H721e

Chyba jest jakiś okres próbny w firmie, gdzie firma testuje umiejętności i kwalifikacje mechanika? Więc wiesz, pytanie ma sens. Może o to chodziło osobie wyżej. No mniejsza z tym, polecasz się tu zatrudnić na stanowisku? Szukam roboty i myślałem o firmie. Jakie stawki mają na start?

Tata (nie Nano)

Na początek dostaniesz 24zł. Może stawka nie jest wysoka, ale jest duży luz.

@Tata (nie Nano)

Co to znaczy, że jest duży luz? Możesz to jakoś wyjaśnić? Co w takim razie należy do obowiązków pracownika? ;)

BlueNote

Martysia

Czyli mówicie ze atmosfera i zarobki niezbyt dla was są odpowiednie ? Szukają na obsługę klienta do Dziećmierowa ale te 3 letnie doświadczenie mnie załamało ;(( chodzi o to ze nie mam aż tyle a uważam ze jestem dobrym sprzedawca. Czy myślicie ze mogę to jakoś ugrać na rozmowie ? A co do tej atmosfery jeszcze, czy wy mówicie ogólnie o całej firmie czy może o np produkcji albo innym dziale ?

xyz
@Martysia

no wlasnie jaka atmosfera w dziale obsługi eksport/ domniewam , że to ogloszenie jest na eksport z racji znajomosci jezyka angielkisego jakie zabroki są możliwe na tym stanowisku ( doswiadczenie 5 lat)

Mirka

Ale o co chodzi? Dlaczego tutaj tak kogoś obgadujecie? Ta osoba ma jakiś wpływ na atmosferę między pracownikami lub na ich rozwój czy rotację w firmie? Mąż myślał by się u nich zatrudnić, ale najbardziej mu zależy na dobrych stosunkach i atmosferze, bo we wcześniejszej pracy był wymęczony psychicznie..

@Mirka

Jeśli mężowi zależy na dobrych stosunkach i atmosferze to nie powinien się tu zatrudniać.

@nick

A jeśli zależy komuś na zarobkach to jest sens się tutaj zatrudniać? Wiem, że niefajnie to brzmi, no ale za coś trzeba żyć... Może nakreślisz, ile mniej więcej da się zarobić w tej firmie?

jan

A jeśli zależy komuś na zarobkach, to tym bardziej nie powinien się tu zatrudniać.

@jan

Aż tak słabo z kasą że odradzasz? Podałbyś chociaż widełki zarobków bo dla jednego może być mało a dla innego ok.

Widelki

Widełki są pewnie od 3000 netto do 30000 netto jak startujesz na dyrektora. Napisz o jakie stanowisko chodzi a dopiero później widełki.

@Widelki

Na pewno nie na dyrektora. Raczej na produkcje. Tylko 3 tysi się wyciągnie czy dadzą coś więcej jak się ma doświadczenie? Myślisz że można negocjować na rekrutacji stawkę?

xyz
@Widelki

jakie wynagrodzenie na stanowisko obsługa klienta/ eksport , bo szukają z angielkim. Jak ogólnie dział i atmosfera?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko operator produkcji w TFP Sp.z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Te ogłoszenie dla pracownika produkcji z 20 listopada, wstawione na stronę, to ktoś wie, jakie są zarobki? Podają, że socjal to preferencyjne pożyczki i dopłata do wypoczynku. A karpiowe jakieś na te święta może będzie?

Na stronie firmy jest trochę ofert pracy. Chce wysłać na pracownik magazynu-operator wózka widłowego. Akurat niedawno zrobiłem potrzebne uprawnienia. Napisali o gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym i dyspozycyjności. To znaczy ze trzeba zostawać po godzinach albo pojawiać się w robocie w weekendy?Jak to wygląda?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do TFP Sp.z o.o.? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko operator produkcji?

Aga

Chce aplikować na stanowisko Samodzielnej Księgowej, razi mnie tylko trochę to, że firma nie podała widełek. Orientujecie się, jak one wyglądają? Wymagają 5 lat doświadczenia, ciekawi mnie ile ktoś taki jest warty dla firmy? ;) Jak zespół, dużo was pracuje w dziale księgowości? Można się ze wszystkim wyrobić, czy czasem trzeba zostać po godzinach?

Dzień Dobry chciałbym się zapytać czy warto się przyjąć tu do pracy na produkcje lub na operatora maszyny, jaka stawka na start i jakie wynagrodzenie do ręki netto i jaki system pracy ???

@Nowy

Nie.Nie warto.Tutaj pracownika produkcji ani się nie szanuje,ani nie docenia.

Przemysław

W żaden sposób? A ten brak szacunku to jak się przejawia? Zawalają robotą czy traktują jak trybika w maszynie? A na magazynie też podobnie? Bo bardziej interesowałaby mnie praca na wózkach widłowych? Tu też nie jest za ciekawie?

Remek

Pracownik magazynu - operator wózka widłowego widzę, że jest poszukiwany. Aplikować? Sam nie wiem ale dobra do rzeczy. W ogłoszeniu podali, że wynagrodzenie na początek między 4600-5600 brutto. Ktoś wie, co trzeba zrobić, aby od razu mieć te górne widełki? Napisali też o dodatkowych świadczeniach socjalnych, co też brzmi nieźle. Wymieni mi ktoś dokładnie, co dają i w jakich wysokościach?

Oski

Pojawiła się praca dla maszynisty offsetowego-drukarza. Z benefitów oferują bezpłatny transport pracowników. Z każdej zmiany? Można wiedzieć w jakich godzinach kursuje ten autobus?

Na stronie Praca.gov.pl zamieszczono 5 lipca kilka aktualnych ofert pracy do firmy TFP Sp.z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako operator produkcji. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Witam widzę że pojawiła się oferta pracy na stanowisko drukarz, ktoś powie czy warto co za maszyny itp.

Co wchodzi w socjal TFP Sp.z o.o.?

Weekendy w pracy.

@nick

Chyba nie o to chodziło. A tak na poważnie to wekeendy siedzi się w robocie? Po ile godzin? Płacą za to chociaż dodatkowo czy tyko odbiór wolnego?

Dział IT

Jak wygląda dział IT w tej firmie ? Szukają osoby na 1 linie wsparcia jakieś opinie ?

Mirosław

No chyba wszędzie trzeba pracować, czy są działy gdzie ludzie migają się od roboty? Jest mniejszy nadzór?

nick 2
@Mirosław

Brak nadzoru. Bo przecież tego wodoleja nie można nazwać nadzorem. To kapuściany głąb.

@nick 2

Widzę masz nie najlepsze zdanie o przełożonym. Nie rozlicza pracoewników z tego co ktoś zrobił? Przecież potem musi też zdać jakiś raport wyżej, nie?

Zostaw merytoryczną opinię o TFP Sp.z o.o. - Dziećmierowo

• Jak się pracuje w TFP Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TFP Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TFP Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TFP Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w TFP Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TFP Sp.z o.o.