TFP GRAFIKA

Śrem

Opinie o TFP GRAFIKA

tak

Ważniejsze jest to, co nie zostało tutaj napisane, a się wydarzyło.

Niezdecydowana

Jak wyglda obecnie praca na produkcji?? Faktycznie takie śmieszne zarobki i ciągle po 12h czy tylko w takich przejściowych okresach? A jak weekendy? Naprawde tylko sporadycznie jakiś wolny się trafi? Dopiero co zwolniłam się z jednego obozu pracy i nie chce wpaść w kolejny...

robol tylendy

Dokładnie, stawka śmieszna a mimo to ludzie przeżywają jakby to była praca ich zycia, każdy narzeka, ale oficjalnie nikt się nie odezwie, dopóki tłum nie powstanie to tak was będą wszyscy w PL [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ale warto tez dodac ze ludzie bez kwalifikacji chcą zarabiać po 3500 netto co tez jest smieszne ;)

Lolo
@robol tylendy 17.04.2017 15:07

To jest tak: żmija się zawsze prześlizgnie, tygrys przeskoczy, a bydło stoi i czeka...

Anonim

Jak się nie ma rodziny to się nie ma co pchać . Powodzenia jak traficie na bobsta , operatorzy nienormalni , praca po 12h , 1 weekend wolny tylko . co chwile rotacja pracowników , jest się popychadłem na każdej maszynie a rodzinka w biurze i nic nie robi , stawka jak na system 3 zmianowy śmieszna , całą premie lubią zabrać za każdą błahostkę , szefowa przed wypłatą robi obchód i zabiera premię za byle co , więc bez premii to nie wypłata , szukają tanich pracowników i latem nie polecam iśc do tfp bo nie dostaniecie ani urlopu , premii a po wakacjach jak starzy pracownicy wrócą to was zwolnią . Ogólnie odradzam .

Anonim. ;)

Boobst power! Zarobki sa smieszne ;) jeszcze premie potrafia zabierac ;)

bylymurzyn

Odradzam! Praca po 12 godzin w weekendy.zero weekendów wolnych. Wyzysk.zarobki słabe.socjal jak wszedzie.a jak trafisz na bobsta to powodzenia do zajechania.

hwdtfp

co sie nie podoba?to ze bezmozgi ida(awansuja) do biura bo rodzina.na niczym sie nie znaja a zostaja specjalistami od tektury.a starzy pracownicy niech na nich robia.syf brak organizacji spychologia. specjalnie robione przestoje w ciagu tygodnia zeby murzyn przyszedl w niedziele do roboty i to na 12 godzin!nadgodziny z gory narzucone zeby nikt nie mowil ze malo zarabia.nie polecam..no chyba ze desperat albo czlowiek lubiacy w kazdy weekend gnic w pracy

Un

A co wam sie nie podoba tam?

PIP

Na produkcji jest przerąbane szkoda zdrowia. Ludzie, którzy tam pracują na produkcji do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z uszami na stołówce, palarni i między sobą narzekają jak jest źle i co to nie oni a jak jest spotkanie z kierownictwem to każdy siedzi cicho i przytakuje. Nikt nie umie walczyć o swoje. A stawki śmieszne nie można równać z TFP w Dziećmierowie. Wiem, że w Śremie nie ma pracy i to jest największy ból i firma to wykorzystuje na maxa. Taka jest prawda. Przydałyby się jeszcze dwie lub trzy większe firmy i pracownicy by pouciekali z tej firmy.

jolka

hej jak sie pracuje w TFP w Śremie na magazynie ?

ss
@jolka 30.01.2014 21:06
hej jak sie pracuje w TFP w Śremie na magazynie ?

Świetnie! Żyć nie umierać! :)

Zostaw opinię o TFP GRAFIKA - Śrem

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TFP GRAFIKA