Opinie o TFP Sp.z o.o. w Dziećmierowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TFP Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TFP Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFP Sp.z o.o. w Dziećmierowo

Szef

Od jutra będziesz nie tylko mi a i całej firmie kochanej ciągnąć lufe

masakra

Chciałbym zachęcić dyrekcję aby udała się na halę aby zobaczyć jak perfekcyjnie zostały zwymiarowane kratki pod nową maszynę. Mistrzostwo świata.

wizja lokalna
@masakra

Byłem widziałem. Szkoda słów.

@masakra

Bubel?

awesomeking

Nie polecam pracy w TFP (Tania Fizyczna Praca). Na hali latem upał; wypłata kiepska; weekendów brak. Do tego bardzo słaba atmosfera pracy. Może z dwie osoby były miłe i pomocne; reszta miała o sobie chyba zbyt duże mniemanie

jazi
@awesomeking

Zgadzam się z opinią. Też tam pracowałem. Szkoda życia i czasu na prace w tej firmie. Do produkcyjnych brak szacunku, wykorzystywanie, nierzadko obelgi, poniżanie i te warunki.jak (usunięte przez administratora)

mac

Często się zdzarza że w czasie kiedy odwiedzam forum mam próbę włamania do komputera.

@mac

Zostali wynajeci hakerzy do namierzania osób które korzystaja z forum. Z tego co sie zorientowałem używaja metody cross site scripting attack. Wiem nawet kto za tym stoi.

Max
@1234

Też miałem próby włamania do komutera podczas czytania wpisów na forum.

@Max

Widać że chwilowo odpuścili. Jeśli się znów pojawia to ja ich namierzę.

qwerty
@1234

Siedzi i patrzy?

nik1

Bubel leje wodę.

bez sensu

Tak jak ludzie piszą wyzysk totalny proponuja 3500 przy wymiarze 190h miesięcznie co jest smieszne... praca odpowiedzialna na max... do tego(usunięte przez administratora) ... Nie polecam lepiej isc gdzie indziej ..

ktośktorypuka

Witam czy z wykształceniem podstawowym przyjmą mnie do firmy ?

masakra
@ktośktorypuka

Tak. Na stanowisko kierownicze.

nick

Idą ciężkie czasy. Warto aby firma rozważyła sens zatrudniania osób które całymi dniami nic nie robią.

To jeszcze są takie?

nick
@Anonim

Niestety są. Wszystko co muszą zrobić to przyjść do pracy. A pensje im się po prostu należą z racji długiego stażu we firmie.

Masakra

Warzywa z ogródka Bubla?

@nick

Jakiś konkretny dział na myśli?

Tak.

Bartek

Witam jak obecnie wyglądają zarobki w tfp? Warto złożyć cv?

Anka

Witam , czy na produkcji, drukarni pracują kobiety ?

Arek

Może nie jest idealnie al przecież mamy dobrą pracę więc jest warto walczyć i pracować nad poprawą tego to nie do końca jest ok.

Jjhpppp
@Arek

Był tu kiedyś inny pan od BHP i jak zaczął walczyć żeby było lepiej to go wywalili i przyjęli tego co jest obecnie bo im palec........ .

Alfa
@Arek

Ci, którzy próbowali coś zmienić już tu nie pracują.

Pracowałem krotko ale wystarczająco by wyrobić opinie. Kierownicy trudni. Co innego rozmowa, co innego praca. Pierwszy dzień chocby. Zero czasu na jedzenie, picie, toalete. Tylko Wypełnianie dokumentów, sxkokenia. Nikt sie czlowiekiem nie zainteresuje. Nikt do nikogo sie nie odezwie. Pan od BHP ze zwierzecym nazwiskiem powinien zostać zgłoszony za mobbing, streczycielstwo i Bóg wie co jeszcze. Straszenie nowych pracowników, wywyzszanie sie... to nie spotykane. Bqrdzo niski poziom kultury. Potem tylko bylo gorzrj. Czesta praca po 12h mnie wykonczyla. 2 różne zmiany w 1 tygodniu. Soboty, niedzielę. Kasa słaba.

Magazynier
@Marcin

Raczej pracowałeś zbyt krótko bo co do kierowników i pracy to częściowa prawda. Czasu pracy też, ale czepiasz się działu gdzie są dwie osoby które akurat robią co mogą żeby było bezpiecznie. Może na początku są ostre i nieprzyjemne ale potem pomagają i słuchają pracowników.

Były
@Magazynier

Nie bądź śmieszny proszę cię , elektronicznym papierosem jeszcze nikt nic nie naprawił a palarnia pod ich biurem to powinna być na wyłączność jednego pana zresztą najmądrzejszego że wszystkich

@Marcin

Zgadzam się. Szkolenie bhp i Szkolący to jakiś dramat. Pierwszy dzień w pracy koszmar. Czytanie miliona stron dokumentów, wypełnianie i podpisywanie dokumentów i przeganianie człowieka z kąta w kąt. Nic nie wytłumaczą, nie opowiedzą, tylko przeczytać, podpisać i dalej, do roboty. Praca ciężka, dużo godzin, płaca marna. Nie polecam

Szczery

Taka myśl odnośnie wirusa mamy być od Siebie w odległości 1.5m żeby się nie narażać a w autobusie pracowniczym siedzimy w scisku bo Pan przyjechał mniejszym bo po co dużym czy autobusy są dezynfekowane..??? Sami nas narażają ale kartony potrzebne ????‍♀️i nie piszcie mi że mam jeździć swoimi.. Ale niech jak już uważają to o wszystko niech zadbają

Wolność

Jaki ogrodnik takie warzywo.

Rrrrr

Na temat pracy w tej firmie mogła bym napisać tom wielkości biblii ale napiszę wam jedno _ ludzie jak wam się zdarzy zachorować , poważnie nie na katar i jak was lekarz wyśle na rehabilitację to jak będzie płynął 3 miesiąc tej rehabilitacji to wypuście psy na podwórko, zasłońcie okna, zakluczcie drzwi, kupcie sobie wiatrówkę na listonosza bo przyniesie wam bumagę z tfp Nie otwierać, nie odbierać, nie ma was w domu. Uniknięcie wielu problemów jakie wam ta firma tym stworzy.nie musi zwalniać ale zwolni.

@Rrrrr

Rozumiem, że zostałaś w ten sposób zwolniona? Jaką przyczynę podał pracodawca w tym przypadku? Czy do tego czasu byłaś zadowolona z pracy w TFP? Napisz coś więcej, jestem ciekaw czy warto wysyłać tu CV.

rrrrr
@Piotr

mój mąż, nie ja. Jak masz tytanowy kręgosłup to wysyłaj. Musiał byś do nas przyjść i coś zobaczyć to wtedy byś wiedział czy warto ;)

Oszukany

Jak rozumieć słowa Pani prezes na spotkaniu wigilijnym że będą podwyżki!!! Styczeń się kończy a podwyżek jak nie było tak nie ma puste słowa. Wyrównania do stawki 17zlbrutto a reszta? Nie pracujemy dla idei. Smutna prawda niestety. Obiecanki a potem rozczarowanie. Niestety ale panuje atmosfera wielkiego niezadowolenia .a niedotrzymywanie slowa przez panią prezes odbije się niebawem na personalnych zwolnieniach .I tak pracujemy na granicy ubóstwa. Pani Emilio. Proszę się zorientować w tym temacie bo jak zwykle nikt nic nie wie. NIEDŁUGO Ukraina tzw wypełniacze personalni bez kwalifikacji lub inaczej statysci będą mieć wyższe stawki niż operatorzy:-( i reszta pracowników ze stażem 10 ,15 lat wzwyż których niestety się nie docenia .Czara goryczy się przelała...

Nielubiemaruderów
@Oszukany

To jak jesteś takim super pracownikiem to idź sie zatrudniej gdzieś indziej. Staż pracy nie zawsze idzie w parze ze wzrostem kompetencji. Podwyżki w firmie były w tym roku.

Kljj
@Nielubiemaruderów

No może ty dostałaś .

jowita

witam. czy w firmie na produkcji pracują kobiety? i może ktoś napisze coś o pracy na drukarni? pozdrawiam

Kkk
@jowita

Kobieto, jak wiadomo mężczyzna ma mocniejszą konstrukcję od kobiety, grubsze kości, skórę, większe mięśnie więcej siły a i tak po kilkunastu latach tego gułagu kręgosłup jak po przejechaniu walcem , medycznie udokumentowane, więc po co się tam pchać ? Po co sobie krzywdę robić ? Kto ci będzie potem wózek pchnął?

Zadowolony

Cieszcie się że macie pracę. Mamy umowę o pracę a to jest najważniejsze.

Kkk
@Zadowolony

Tylko że jak zachorujesz to i tak Cię zwolnią w trybie natychmiastowym i nikt nawet okiem nie mrugnie żeś tam 20, 30 lat pracował .

Ciekawy

Witam, jak wygląda praca na produkcji? I czy się opłaca?

Witam. Orientuje się ktoś jak wyglądają zarobki w dziale utrzymania ruchu a dokładniej zarobki automatyka? Jaka atmosfera panuje w dziale utrzymania ruchu?

Zostaw merytoryczną opinię o TFP Sp.z o.o. - Dziećmierowo

• Jak się pracuje w TFP Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TFP Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TFP Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TFP Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w TFP Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TFP Sp.z o.o.