Opinie o TFP Sp.z o.o. w Dziećmierowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TFP Sp.z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie TFP Sp.z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tektura i produkty celulozowe - Produkcja papieru i tektury

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TFP Sp.z o.o. w Dziećmierowo

Dzień dobry, jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu jako mechanik? Zastanawiam się nad zmianą miejsca pracy a ogłoszenie na mechanika w sieci jest bardzo długo co wyglada niepokojąco.

Małgorzata
@Kandydat

A to bardzo długo to ile? Bo czasami po prostu firmy zapominają zdjąć ogłoszenie nawet jak kogoś zatrudnią ;) Powiesz, co firma oferuje na tym stanowisku i jakie zarobki proponuje na początek?

nr 7
@Kandydat

Jeśli chcesz dostać pracę jako mechanik to napewno dostaniesz. Nie musisz mieć żadnej wiedzy ani doświadczenia. Na rozmowie o pracę w końcu dostaniesz takie pytanie na które będziesz znał odpowiedz. Za 24 zł/h przyjmują wszystkich. Jedyny warunek to musisz mieć tętno. Jeśli nie masz co robić w weekendy i chcesz je spędzać w pracy to dobra opcja.

Aleksandra

Mam pytanie o pracę pakowacza na drukarni. Czy przyjmujecie kobiety? Piszą, że płaca to 4200-5000 brutto miesięcznie, ale stawka godzinowa na okresie próbnym to 24 zł brutto, wysokość wynagrodzenia zależna jest od liczby przepracowanych godzin. No okej, a ile trwa okres próbny? Można pracować mniej godzin, niż 160 miesięcznie?

Człowiek

W tfp dla kierownictwa liczą się tylko kilometry źle wyprodukowanej tektury,a nie jakość.Panuje tutaj totalne niesprawiedliwe ocenianie i wynagradzanie pracowników.Kobiety w tym zakładzie są niedocenione, choć napracują się więcej od mężczyzn i wykonują szereg wszechstronnych prac.Kierownictwo ma lekceważące,z punktu negatywne podejście do pracownika produkcji,potrafiąc przechodzić z podniesioną głową nie mówiąc : dzień dobry.....totalna porażka.Tutaj jest pogoń za pieniądzem,bez szacunku do człowieka....

IQ

Jak się czyta wpisy na forum to widać że jest we firmie obszar pozbawiony jakiejkolwiek kontroli.

Paulina
@IQ

Ja zerknęłam i chyba nie wiem, co masz na myśli. Wyjaśnisz, o jakim obszarze mowa i co jest nie tak? Chodzi o jakiś konkretny dział? Ja w sumie szukam pracy na konkretnym stanowisku, to nie wiem, czy to jakoś może wpłynąć na taką pracę.

Inna

Scammer i kłamca Vadym Revkov pracuje w Twojej firmie!!! bądź ostrożny i nie ufaj tej osobie!!!

Dd

Czy jest taki dzial jak Kontrola Jakości?

Inna
@Dd

Feniks

Nie polecam tej firmy nikomu . Po prostu dramat jest na produkcji ???? krew leje się z nosa operatorzy maszyn są bardzo nie mili do pracowników najlepiej to polecam znaleźć sobie bardziej miłom firmę jak tfp

@Feniks

Dramat w jakim sensie i dlaczego konkretnie nie polecasz pracy na produkcji w TFP? Chodzi Ci o atmosferę pracy? A jak oceniasz pozostałe kwestie związane z warunkami zatrudnienia - zarobki, obowiązki?...

ESC
@Feniks

A mechanicy sobie chwalą.

@ESC

To skąd wynika tak duża różnica zdań? Jedni są tak niezadowoleni, a inni sobie chwalą? To wygląda dziwnie, nie powiem...

iOAFDhZpgf
@ESC

Całymi dniami nic nie robią to sobie chwalą.

Jurny
@Piotr

Każdy może mieć inne zdanie i tyle w temacie

DEL
@iOAFDhZpgf

"Całymi dniami nic nie robią to sobie chwalą." A dlaczego brygadzista nie reaguję?

Wodzu

Pasożyty.

@Wodzu

Czemu ich tak nazywasz? To chyba szef ustala czy ktoś pracuje jak należy, co nie?

Cebula
@Piotr

Piotrze to "co nie?" Cię zdradziło.

@Cebula

W jakim sensie go zdradziło?

ScTOCjlu2MzsLZ5

Zdradziło jego tożsamość.

SVs9Kv3RcA

Szanowna Dyrekcjo, czy wiecie Państwo że Bubel wprowadził zakaz wstępu do warsztatu dla osób nieupoważnionych.

j3XKoePMsTkwRPL
@SVs9Kv3RcA

Wprowadził zakaz żeby nikt nie widział jak on i pasożyty godzinami siedzą i nic nie robią.

@j3XKoePMsTkwRPL

Nawet jeśli to co? Ty byś chciał, żeby ktoś niezaufany Ci się tak kręcił? ;p

6RL2wTvttdNDHDv
@j3XKoePMsTkwRPL

Nikt już nie chce głąba słuchać, więc ukrywa się we warsztacie.

@6RL2wTvttdNDHDv

A on tam nie pracuje wraz z innymi?

nick
@Agnieszka

Agnieszka pracujesz w naszej firmie?

Zuza#32

Ktoś wie,czy mistrzowie zmianowi mają płacony dodatek za dojazd do pracy? Jeżeli tak, to dlaczego jeden z nich jeżdzi autobusem?

Ljt8L0ux

Czy Bubel nie ma żadnych obowiązków że godzinami snuje się po firmie i opowiada bzdury?

Suchar

Jedzie Bubel autostradą spogląda w lusterko wsteczne i widzi setki samochodów sa sobą, i myśli jestem pierwszy.

Zuza
@Ljt8L0ux

Snuje się po firmie jak wiatry po bieliźnie.

Janusz
@Ljt8L0ux

Wszyscy którzy mają kontak z tym (usunięte przez administratora) powinni mieć wypłacany dodatek za pracę w warunkach szkodliwych.

PGuzAABjVAI1MfOqKqAhAxWb0HmWq
@Ljt8L0ux

Czy Bubel jest niepełnosprawny że nie parkuje na parkingu dla pracowników tak jak wszyscy tylko podjeżdża autem pod samo biuro i parkuje pod wiatą?

KJ6t9Ji6LBjPfmQ0Ub9wWUgfp
@Zuza

"Snuje się po firmie jak wiatry po bieliźnie." Powiedziałbym to tochę bardziej dosadnie, ale obawiam się że wpis zostałby usunięty.

2022
@Ljt8L0ux

Ten pasożyt Bubel całymi dniami nic nie robi, więc czy nie mógł by nic nie robić zdalnie żebyśmy nie musieli oglądać tego (usunięte przez administratora).

eight stars
@2022

Jak już musi być (usunięte przez administratora)zatrudniony, to niech chociaż do pracy nie przyjeżdża. I tak nic nie robi.

Joker

Kolejny duży remont maszyny który nic nie zmienił poza wyrzuceniem góry pieniedzy w błoto. Szanowna Dyrekcjo zachęcamy do refleksji. Może warto było by zatrudnić jakiegoś inżyniera mechanika.

karton
@Joker

Bardzo dobry pomysł żeby przyjąć jakiegoś inżyniera mechanika.

C2H5OH

Bubel dlaczego łamiesz regulam parkując skuterem pod biurem zamiast na wyznaczonym do tego celu parkingu?

O2
@C2H5OH

Parkując tam i łamiąc regulamin Bubel bez słowa mówi gdzie ma firmę i nas wszystkich.

Agata
@O2

Haha :D Skąd wiesz? Może rzeczywiście nie czyta znaków? :D Mandat jak mu kiedyś wlepią to sie nauczy :P

Ivo
@Agata

Zatrzymał się w rozwoju na poziomie przedszkola i ma skuterek na trzech kółkach.

WD40
@O2

Trzeba postawić pod wiatą tabliczkę "Tu parkuje Bubel".

@WD40

Ja to się zastanawiam czy on odwiedza to forum i widzi to co o nim tu piszą?

Tlen
@Agnieszka

Bubel jest pośmiewiskiem dla całej firmy.

Zenek
@Agnieszka

To wyborca lili Putina z Żoliborza. Więc ma IQ juża.

Jagna
@Ivo

Teraz się burak lansuje przyjeżdzając do biura ciężarówką. Ale obciach.

@Jagna

Ale z czym wy macie problem? Kto czym jeździ? To ma jakąś wartość jako opinia o pracodawcy?

@O2

Nie wpadłeś na to, że widać może tam parkować? Co z autami co parkują pod oknami R&D? Też łamią regulamin czy może maja na to pozwolenie?

@O2

A auta co parkują pod oknami R&D? Też łamią regulamin czy mają pozwolenie na to?

YJzctj2XaV
@Jagna

To prawda, Bubel to arogancki wulgarny burak.

IV3FGEwgM20st78
@Jagna

To auto to dla Bubla proteza, wiecie czego.

@IV3FGEwgM20st78

Dlaczego wy wobec siebie tacy niemili jesteście? To w pracy w sumie nie macie większych problemów, że jego się czepiacie? :(

Ge4F7AQ3vo
@Żaba

Żaba ty chyba nie pracujesz u nas, tylko przyjeżdżasz na gościnne występy. Dobrze kojarzę ?

@Ge4F7AQ3vo

Już zakończyłam pracę w tfp. Ale chyba wiem z kim mnie mylisz

Dd

Jak jest w dziale Kontroli Jakosci? Warto?

V5rhC9Wf9p
@Dd

Nie idź do kontroli, tam trzeba pracować. Aplikuj do działu Bubla.

Pracownicy

Szanowna Dyrekcjo chcielibyśmy przypomnieć temat dodatku za pracę w warunkach szkodliwych dla osób mających kontakt z Bublem.

20H2
@Pracownicy

Bardzo dobry pomysł z tym dodatkiem. Kontakt z tym aroganckim, agresywnym, wulgarnym i konfliktowym panem jest bardzo stersujący.

@20H2

A w sumie to kto to, bo widzę, że w paru wątkach go obgadujecie tutaj

Pracownicy
@Pracownicy

Chcielibyśmy zachęcić Panów z działu BHP aby wsparli naszą akcję wprowadzenia dodatku za pracę w warunkach szkodliwych dla osób mających kontakt z Bublem. Panowie doskonale wiedzą jak trudna jest sytuacja i z pewnością przedstawią to uczciwie Szanownej Dyrekcji.

Feniks

Na dworze w cieniu 34 a na produkcji 45 chyba mam udar ????

Barbara
@Feniks

A to szefostwo nie może Wam zapewnić jakiejś klimatyzacji?

Db2WmN5YrX

Szanowna Dyrekcjo, czy wiecie Państwo że jest we firmie taki dział w którym to pracowniy decydują że zostają nadgodziny. Decydują się na to najczęściej wtedy kiedy jest mało pracy lub nie ma jej wcale. Spędzają wtedy miło czas na rozmowach i przeglądanie internetu a kasa leci. Jaki to dział chyba nie trzeba mówić.

Jeden tylko dział sprawiedliwie podszedł do tematu palących i rozwiązał problem z nagminnie przesiadujący mi godzinami w palarni.Dział Kba.W reszcie zakładu nadal trwa proceder.Dlaczego? A to dlatego,że jeden z kierowników notorycznie przesiaduje w palarni razem z innymi.Szef mechaników-również....

Bardzo słabe jest to,że płaci się dodatkowe pieniądze pracownikom,którzy się zaszczepili. To dyskryminacja człowieka.I jakie są ku temu podstawy?A co jeśli ktoś nie może? Szczepienie nie jest obowiązkowe,bo dlaczego ma być?Jednocześnie nie mogąc uregulować sprawy z palącymi i nie?Ci drudzy przez dyżur pracują uczciwie ok 1-1,5 h dłużej.....

I nie jest tu mowa o skali miesiąca,tylko o każdym dniu pracy.

de2ioiFOkw

Bardzo dobrze że docenia się ludzi rozsądnych i odpowiedzialnych.

Mój Nick.

Z tymi palaczami to prawda, powinien być dodatek dla niepalących.

d4buPmXI

Oni palą podczas gdy pan Pracownik rozmawia przez ten czas przez telefon, więc krytyka jest raczej nie na miejscu.

szpieg z krainy deszczowców

Właśnie szczepienia są dobrowolne więc jeżeli ktoś nie chce się szczepić to się nie szczepi .I teraz proszę się nie żalić ze ktoś ni dostanie pieniędzy bo się nie przyjął szczepionki,

Pet
@szpieg z krainy deszczowców

150 zł za zdrowie brawo zobaczymy za jakiś czas jak śmiercionka zacznie działać ???? Proszę posłuchać specjalisty który jest w temacie a nie opłaconych rządowych pseudo profesorów Warto się uświadomić przed śmiercią Zbigniew Marian Hałat – polski lekarz, specjalista epidemiolog, publicysta, działacz społeczny, wiceminister zdrowia Miłej lektury

Pet

Przepraszam Zbigniew Halat

wielka chmura
@Pet

A ziemia jest okrągła czy płaska?

waluś
@Pet

Brawo. Prawda w zdrowiu wyjdzie!

Obserwator

Uważajcie na rozciągniętego na krześle, to ucho.

Pracownicy fizyczni

Szanowna Dyrekcjo prosimy o w prowadzenie na każdej zmianie w działach produkcujnych i w magazynach 60-cio minunowych przerw śniadaniowych. U mechaników działa to od wielu lat i doskonale się sprawdza, więc dlaczego by nie wprowadzić takich przerw u nas. Liczymy na pozytywne rozpatrzenie naszej prośby.

Toni
@Pracownicy fizyczni

U nasz na produkcji 15 minut przerwy to totalna porażka jest w tej firmie wszystko biegiem . Już dawno powinno być to zmienione .

Yogi
@Pracownicy fizyczni

Szanowna Dyrekcjo co z tą przerwą? Kiedy będzie wprowadzona?

Jaś Fasola
@Pracownicy fizyczni

A właściwie dlaczego w tym cyrku Bubla przerwy trwają 60 minut?

Zostaw merytoryczną opinię o TFP Sp.z o.o. - Dziećmierowo

• Jak się pracuje w TFP Sp.z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TFP Sp.z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TFP Sp.z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TFP Sp.z o.o.?

Kandydaci do pracy w TFP Sp.z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TFP Sp.z o.o.