Opinie o Stora Enso Poland S.A. w Ostrołęka

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Stora Enso Poland S.A., lecz też Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stora Enso Poland S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stora Enso Poland S.A. w Ostrołęka

x

Potwierdzam to co pisali inni o Chłodnej, zgłaszanie problemu i że może być przez niego fuckup z klientem>odpowiedź: dobra dobra niedługo będzie lepiej jest w końcu fuckup z klientem> odpowiedź: Twoja wina Dziwnym trafem na TLa awansowała najlepsza psiapsi poprzedniej TL, a na drugiego TLa psiapsi tej nowej TL i tak to się kręci. Jak nie jesteś w kółku wzajemnej adoracji to lepiej się nie wychylać. Wszyscy ludzie z mojego teamu odeszli albo chcą odejść. Nie polecam.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Stora Enso Poland S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Stora Enso Poland S.A. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Czarek

Bardzo zmieniła się praca w firmie od momentu kiedy ogłoszono pandemię?

Ala Nowy wpis
Klient
@Czarek

Tzn mozesz dokladniej cos wiecej?

Iza
@Pytanie

Tak, ale tylko dla wybrańców potrafiących ustawić się z odpowiednimi osobami. W przeciwnym wypadku takich nie ma.

Edyta
@Iza

Co masz na myśli przez to, że możliwość rozwoju w Stora Enso istnieje tylko dla wybranych osób? Czy nie jest tak, że pracodawca wyróżnia pracowników, którzy wykazują się największymi umiejętnościami?

Szczesliwy byly
@Edyta

Najwiekszymi umiejetnosciami ustawienia sie z odpowiednimi osobami kosztem kolegow, donoszenia. Jezeli wyróżniasz sie wlasnie tymi umiejetnosciami to szybka kariera w firmie gwarantowana. Inne umiejetnosci nie sa konieczne.

Obecny_pracownik
@Szczesliwy byly

Czy Ty mówisz o Chłodnej? Pracuję prawie od samego początku i nic takiego nie zauważyłem. Donosy? Odnoszę wrażenie, że takie opinie mają osoby , którzy chcą awansować , a ich kompetencje są niewystarczające...

DD
@Pytanie

Nie ma. Jedynie osoby z układu mają taką możliwość. Albo tacy co się podlizują lub jeszcze inne rzeczy robią :) to dostają awanse . Jak jesteś uczciwy i nie kreca Cię takie układy to jesteś do roboty.

@DD

Nie ma możliwości awansować wszystkich. Poza tym taki to klub wzajemnej adoracji, taka to lekka i uprzywilejowana praca, że największa rotacja jest właśnie wśród TL. I dlatego psiapsi "wciągają" w to tylko swoje psiapsi. Co Wy za brednie wypisujecie... O sugerowaniu nieuczciwości nie wspomnę.

IK
@Były pracownik

Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Uważacie, że praca TL w Storze jest lekka, łatwa i przyjemna? Nic bardziej mylnego. Poza tym gdyby panowały układy to TL by nie odchodzili. Nie da się wszystkich awansować kiedy jest tylko kilka zespołów. Miejsca są ograniczone.

Krystyna Nowy wpis
@IK

Ok, to jak miejsca są ograniczone to w takim razie kto ma w ogóle szansę załapać się na taki awans? Jak trzeba się wykazać i jaki staż pracy mieć by w ogóle było to możliwe? :P Co jaki czas się zdarza taki awans w Stora Enso?

x

Dagmara
@x

Korpo jak wiele innych . TL w Storze też nie mają łatwo. Też muszą robić swoją robotę . "Kółko wzajemnej adoracji " nie wystarcza . Oczekuje się od nich wiele. Obserwuję , że pracują pod presją . Gonią ich, oni muszą gonić innych

Mirek

Szczera prawda.

Y
@x

Zgadza się. Jak nie jestes w kolku wzajemnej adoracji to lepiej sie nie wychylac. Awanse zarezerwowane sa rowniez dla psiapsi nowych TL i tak to sie kreci.

IK
@x

Tak, I dlatego psiapsi na stanowiskach TL odchodzą z firmy. Co Ty za bzdury wypisujesz.

S321
@Dagmara

Na czym polega trud pracy TL w Stora Enso?

PR Nowy wpis
@S321

Myślisz , że jak pracownicy narzekają na workload to TL też jest łatwo ? Przecież oni muszą tego wszystkiego przypilnować. Praca TL to nie tylko spotkania online , ale również mnóstwo zadań z których muszą rozliczać koordynatorów . Tłumaczyć się muszą już ludziom na wyższych szczeblach .

Rozmowa kwalifikacyjna
Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stora Enso Poland S.A.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kandydat

Jestem zainteresowany pracą w Stora Enso na ulicy Chłodnej. Jak wygląda work-life balance? Czy workload jest przwidziany na 8 godzin?

Zniszczony psychicznie
Kandydat

Witam co możecie powiedzieć mi o Panu Marcini3 R. Który był waszym dyrektorem jakiś czas temu?

Lo21
@Zniszczony psychicznie

Typowy destruktor

Xyz
Klient

Jak wyglada sciezka rozwoju na Chlodnej 51? Jakiej wysokosci sa zarobki? Czy sa jakies sensowne benefity? Jaki jest styl zarzadzania i atmosfera?

V
Kandydat

A czy zdarzają się nadgodziny na Chłodnej ?

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Stora Enso Poland S.A.?

Odpowiedź

Raczej nie.

@Odpowiedź

Mają. Jeśli kandydat nie ma doświadczenia, a jest otwarty na naukę i posiada miękkie kompetencje - jak najbardziej tak.

Leontiew
@Pracownik

Otwarty na stanie na baczność i czołganie pod dyktando.

Kaczuszka

Przede wszystkim

Dagmara
Kandydat

A jak kierownictwo na Chłodnej 51 ? Czy ktoś może się wypowiedzieć na ich temat ?

Paulina

Jak jest z atmosfera w Stora Enso na chłodnej 51? Jest to dużo negatywów ale ktoś napisał że to od osób, którym się po prostu nie udało w tej firmie. Czasem tak bywa. Jak tam jest? Proszę o informację

OlkaamozeBasia
@Paulina

Pracuję od wielu lat i muszę napisać, że to jest specyficzne miejsce i rzeczywiście nie wszyscy się tutaj odnajdują. Jest szklany sufit, więc ty jesteś od roboty, a od popisywania się są inni...

Basia
@Paulina

Zależy od zespołu . Są trzy zespoły na Chłodnej 51. W każdym jest inna atmosfera . Natomiast w każdym jest sporo pracy .

Zainteresowany

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje teraz? Jak przeprowadzana jest rekrutacja?

Przestańcie (usunięte przez administratora) mobingować pracowników i oddajcie Elbe. Na każdym z Waszych zakładów jest ten sam (usunięte przez administratora) Ludzie są jechani od najgorszych. Nie wspomnę już o samobójstwie jednego z byłych pracowników. Możecie być z siebie dumni gnoje.

Leontiew
 Rekomendacja

Wiewióreczka rudziutka odpisała?

ANIA

Hej. Jak jest w stora enso na chłodnej 51? Jaka panuje atmosfera?? Czy sa zarobki na poziomie 6-7 tys brutto??

Ania.
@ANIA

Zarobki tego rzędu są możliwe, zależy to głównie od działu, do którego się trafi. Atmosfera to jednak temat rzeka. Jeśli pasowałaby Ci atmosfera ciągłego przymilania się szefowi i przymykania oka na braki wiedzy niektórych osób, to jest miejsce idealne. Jeśli jednak zależy Ci na rozwoju, ciągłym poszerzaniu swojej wiedzy i umiejętności oraz atmosferze wolnego wyrażania swojej opinii to radzę zastanowić się dwa razy.

Leonid

Wynagrodzenie na Chłodnej na start: 4500 - 5500 PLN brutto. To żadne kokosy. Wyzysk. Brak szczerego uznania i zadowolenia z naszej pracy, choć to dzięki nam Chłodna przynosi zyski.

Luiza
@Leonid

Uwierz mi, że niektórzy na Chłodnej mają znacznie większe wynagrodzenie niż 5500 brutto ;)

Olek

Może nie jest idealnie ale wiem również, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!

to przecież ja

Negatywne komentarze przeczytane na tej stronie są definicją złego wyboru i braku reakcji. Narzekasz na kasę ? to po co podpisałaś/ łęś umowę? Czujesz się źle w zespole? to po co nadal tu siedzisz? Nie podoba Ci się jakaś kwestia? to dlaczego jej nie zgłosisz ? Tak to jest, że jak się ma problem a siedzi z nim cicho to sprawa narasta a potem się wybucha i wylewa te pomyje na wszystkich wokół. - pytanie tylko czy przed tym wybuchem sterałem/łam się sobie pomoc? Prawda jest taka, że atmosfera jest bardzo dobra nie licząc własnie tych 2-ch czy 3-ch osób które same w sobie są wampirami energetycznymi piszącymi bzdury. Wyzysk/ niewolnictwo? - moze porostu brak organizacji pracy ( za dużo kawek i papierosków) ja się zawsze wyrabiam z robotą i nie było takich sytuacji żebym zostawał po godzinach bo czegoś nie skończyłem...

Wiewióreczka
@to przecież ja

Zgłoszenie problemu to pocałunek śmierci, bo jak sam wiesz, stawia się tutaj na milczącą pokorę a nie na rozwiązywanie problemów, no chyba, że dotyczą klientów. Wtedy elastyczne chapando to podstawa. A pracownik to nic nieznaczący zbędny koszt. A teraz oddeleguj się do pracy, uszy po sobie i wsio haraszo.

Olo

Szczeże to (usunięte przez administratora) zarobki nie są uczciwe do tego co i w jakich warunkach się pracuje 2300/2600 coto K..... A jest na dzisiejszy standard życia. Piaseczno

Lol2
@Olo

i to już wszystko z zarobków? nie ma premii lub czegoś podobnego?

Violetta
@Lol2

Hej, to chyba zależy gdzie się pracuje. Ja pracuję w oddziale w Warszawie, w logistyce, zarobki są dużo wyższe. Ogólnie mówiąc jestem bardzo zadowolona.

Renata

https://www.storaenso.com/en/careers Pod powyższym linkiem przeczytacie nieco na temat kariery w firmie. Tekst jest w języku angielskim, czy jest on wymagany u wszystkich pracowników? Widzę, że firma działa w kilku krajach, czy pracownicy mają możliwość szkoleń zagranicznych? Jak oceniacie zarobki i atmosferę w Stora Enso?

Zostaw merytoryczną opinię o Stora Enso Poland S.A. - Ostrołęka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Stora Enso Poland S.A.