Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Żenada

Prezes zajmując się wpisami znów nie upilnował przedstawiciela zespołu DP i tak porzucił go przedstawiciel z jednego z najbardziej potencjałowych terenów. GPS ani Ela też go nie upilnowały. Żenada- co robić?

kandydat
@Żenada

pytasz co robić? zamiast czytać go work i podziwiać kalendarz, ruszyć do aptek i pokazać jak sprzedawać, albo dać ogłoszenie: firma dermatologiczna z potencjałem w zwalnianiu ludzi poszukuje naiwnych do tzw samozatrudnienia. Jak masz kaucję to cię zatrudnią.

pierniczek

Smutne to pracować w firmie, w której prezes i szef nie wzbudza respektu...gdy traci swój autorytet i wdaje się w słowne przepychanki na forum, zniżając się tym samym do poziomu nie-do-końca-anonimowych szyderców

WIEM I JA!!!

Zaiste, Trzeba,,być pòłinteligentem,, i mieć wielki głód wykształcenia i być niedowartościowanym aby sobie taki ,,obciachowy kalendarz,, postawić na biurku i przyjmować w tym gabinecie kontrahentów...... O najjaśniejszy Panie!!! bim sala bim i zwykły ,,cochórek,,

ja tez wiem

Robercik, Ty nie masz zespolu z ktorym moglbys na spotkaniach się śmiać..., tylko przedstawiciele DP mają czas w pracy gdy karmia GPS na Sarmackiej i udaja ze robia wizyte u Dr. RC buhahaha....najciemniej pod latarnia.... jeżdza po Tobie jak po łysej kobyle!!!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
wszyscy wiedzą, że

"Żenada" to ulubione słowo prezesa. Panie prezesie witamy na forum.

Ja też wiem

Prezesowi nie wmówisz, że czarne jest czarne a białe jest białe. A trzeba było uważać na to co się mówi na spotkaniach, że dla dodania sobie prestiżu prezesi zachodnich firm farmaceutycznych nadają sobie tytuł doktora dermatologii. Stąd też tytuł prezesa DP. Wstyd.

Ja wiem

Do wszystkich matołków, którzy nie mają co robić w czasie pracy. Ostatnio właśnie na spotkaniu w biurze śmieliśmy się z tych wszystkich półinteligentów,którzy piszą te bzdury, miałem ten kalendarz w ręku, tak jest to włoski kalendarz, który jest rozdawany we Włoszech przez firmę Logofarma dystrybutora Boderm swoim klientom tak jak DP. Tak jest tam skrót Dr. ale to już ktoś wyjaśnił i nazwisko a pod nim Boderm Europe a nie żaden dermatolog. Ciekawe co odczuwa taki koleś powyżej jak pisze takie bzdury? Czujesz się bardziej dowartościowany? a może leczysz tym swoje kompleksy, że ty nawet takiego obciachowego kalendarza od nikogo nie dostaniesz? :-) Żenada.

coś wiem...

Ciekawe jakby zareagowali jakby w hurcie pojawiła się decyzyjna osoba która pracowała kiedyś w DP... :):) A może niedługo się pojawi?... ;)

dr specialist in cardiology

Bardziej rozgarnięci od ANA nie dadzą sobie takich kitów wciskać, że niby od Włochów. Chyba, że zaraz stwierdzi, że BODERM jest włoski a nie hiszpański a do tego produkowany może w Chinach. A wtedy jak dostanie kalendarz od Chinczyków to nikt sie już do tytułu nie przyczepii bo ślaczki mało kto zna. Za to język angielski każdy pewnie kto był w biurze lub widział zdjęcie tego kalendarza

rurka z kremem

Wiadomo,że ryba psuje się od głowy i trzeciego dnia zaczyna mocno cuchnąć. I przyciągać sępy.

Specjalist in magazine

RC doctor specjalist in dermatology łahahaha skonam zaraz.

Włoch

Widocznie każdy kraj wysyła Prezesowi kalendarze.Ten na biurku wysłali hiszpanie z firmy Boderm z napisem ,,RC DOCTOR SPECJALIST IN DERMATOLOGY,, a ten z Włoch z dottore to pewnie od Papieza

mama muminka

Zgadza się we Włoszech tytuł naukowy magister to dottore. Ale dlaczego dottore dermatologii? chyba, że jest się po medycynie to można się tak tytułować.

ANA
@mama muminka

widziałaś ten kalendarz? bo ja tak i na pewno nie było tam dermatologii. zapytaj więc siebie o co ci chodzi?

Boczek

Nie obrażaj Pan dobre?

ANA

- kilka lat temu prezes dostał w prezencie kalendarz chyba od włochów ,jezeli ktoś jest bardziej rozgarniety to wie ze tam używa się tytułu dottore dla magistra. kalendarz pewnie już dawno wyrzucony a ćwierćinteligenci jak pijany do płotu

Do Ryś

Myślę, że komentarz nie był pisany do Ciebie tylko do tego, który napisał że PIP nie zgłasza do prokuratury zawiadomień. Owszem zgłasza i urzędnik napisał tu prawdę. PIP jest groźny i trzeba się bać bo może nabruździć ale bardziej bałbym się UKS.

Doktor

Szybciej lew przejdzie na wegetarianizm, Jarosław odda władzę niż Prezes C. zrobi doktorat. Chyba,że będzie to temat: "WPŁYW STAŁEJ ROTACJI I REKRUTACJI PRACOWNIKÓW ORAZ OPOWIADANIA BAJEK O PROFESJONALNEJ FIRMIE NA PERMANENTNY SPADEK SPRZEDAZY I JAKOŚCI USŁUG PRZEDSTAWICIELSKICH W FIRMIE DERMAPROFIL." No i ten doktorat nada prezydent korzystając z prawa łaski!!!!! :-)a promotorem będzie Pawłowicz ;-)

kix

jak to sam sobie nadal hehe , to juz jest w dermaprofilu jak w korei polnocnej, prezes zostal kimem? r.c. - kim rong cong :)

doktor dermatologii

czy na Andrzejkach Dermatologicznych w Warszawie zobaczymy prezesa Dermaprofilu?bowiem lekarze z niecierpliwością oczekują przybycia wybitnego specjalisty doktora dermatologii( tytuł nadał sobie sam).?

do Ryś

Ciekawe, ciekawe Ryś coś chyba ci się pomieszało albo jesteś w tych sprawach niestety niekompetentny, pierwsze słyszę żeby PIP wysyłał jakieś sprawy pracownicze do prokuratora? no chyba, że wykryje jakieś poważne przestępstwo np. molestowanie, gwałt itp. Z reguły właśnie po to jest PIP aby sam wyjaśnił i ewentualnie ukarał pracodawcę a jak on się nie zgadza z tą karą to wtedy PIP występuje do sądu ale w sprawie o zasądzenie wcześniej nałożonej kary, coś mieszasz albo celowo tutaj piszesz farmazony ale skoro ty znasz osobiście Staraka to może wiesz lepiej ;-)

urzędnik
@do Ryś

UHUHU Ktoś tutaj nie zna prawa. Oczywiście że PIP zawiadamia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa kierując do prokuratury zawiadomienie. Wystarczy wejść na pip.gov.pl i przeczytać mozna tam przeczytać cytuję "Spośród wniesionych w 2010 r. przez PIP do prokuratury zawiadomień najwięcej dotyczyło udaremniania lub utrudniania inspektorom pracy wykonania czynności służbowych – 563, a także złośliwego lub uporczywego naruszania praw pracowników wynikających ze stosunku pracy – 306. W 200 przypadkach inspektorzy pracy zawiadamiali prokuraturę o fałszowaniu dokumentów i poświadczaniu nieprawdy, w 137 - o naruszeniu przepisów o ubezpieczeniach społecznych, w 109 zaś – o niedopełnieniu obowiązku w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy i narażeniu przez to pracownika na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężki uszczerbek na zdrowiu" więc do Ryś proszę o douczenie się. Jak można pisać takie bzdury że PIP nie zawiadamia prokuratury! To jest obowiązek zawiadomić prokuraturę o podejrzeniu popełnienia przestępstwa.

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa