Opinie o Medilab Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medilab Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Medilab Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medilab Sp. z o.o. w Białystok

Jerzy Nowy wpis

Dzień dobry. Bardzo proszę o informację czy rekrutacja na serwis+sprzedaż jest nadal prowadzona? Jeśli tak TK proszę o informację na pracuj.pl lub aktualizację Państwa strony www. Pozdrawiam.

Czy pracownicy w Medilab Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Gosia Nowy wpis

Pracownicy dogadują się idealnie między sobą ;) Jesteśmy jak rodzina. Są nawet tacy byli pracownicy, którzy tęsknią za tą atmosferą i bardzo im w nowej pracy tego brakuje.

Justyna Nowy wpis
@Gosia

Jak rodzina.. ale jednak płacą ludziom? Nie po życzliwości pracują? :D

Gosia Nowy wpis
@Justyna

Każdy raczej pracuje dla pieniędzy :) Atmosfera rodzinna ale płaca normalna :D

Boszek

Witam, pytanie o serwis Medilab, jak wygląda praca, warunki, jakie auto i czy polecacie współpracę ?

Czy to prawda ,że firma daje firmowy samochód?

Ktosik
@Karolina

dzisiaj to standard, poczytaj prawdziwe opinie wstecz, zastanów się czy to samochód jest ważny. Dostaniesz go w każdej firmie - poszukaj pomyśl czy warto tutaj ...

ptaszek z gdanska
@Karolina

daje i inne możliwości rownież - poczytaj /jest jeszcze dużo info w necie/ jak to pewnego dnia zatrzymano kilku pracownikow firmy medycznej...... do domu wrocili z zarzutami ... powodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Medilab Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Witam Państwa, Na jakie wynagrodzenie zasadnicze i jaki udział %premii można liczyć?

Jakie narzędzia pracy zapewnia Medilab Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Standardowe narzędzia potrzebne do pracy przedstawiciela: auto, laptop, telefon, ew drukarka. Można korzystać oczywiście za drobną opłatą.

Tymoteusz

Firma zawsze uprzedzają, że będą się kontaktować z wybrana osobą!!

xxx

Rekrutacja przez pracuj.pl do tej firmy to jakaś lipa. Aplikacja była otwarta i brak informacji zwrotnej negatywnej lub pozytywnej - jest to olewanie i brak poszanowania kandydatów przez osobę kierowniczą działu lub z kadr ogólnych. Następnie pojawiło się zupełnie inne ogłoszenie do tego samego działu gdzie zmienili nazwę stanowiska oraz wymagania. Szukanie cholera wie kogo i zawracanie 4 liter...

Ciekawy

Witam, byłem ostatnio na spotkaniu rekrutacyjnym na Przedstawiciela regionalnego. Jak wyglądają warunki pracy w firmie: jaka podstawa i jakie premie, jak z warunkami i sytuacją firmy?

Edyta
@Ciekawy

Niewiele osób w ostatnim czasie wypowiada się o tym pracodawcy. Być może Twój wpis zwróci jednak czyjąś uwagę i uzyskasz interesujące Cię informacje. A teraz, skoro już zechciałeś zabrać tu głos, może opowiesz Nam, jak w Medilab odbywa się cały proces rekrutacyjny? O co mniej więcej pytają kandydatów?

Hanus

Porazka .... I tyle

Ana
@Hanus

A dlaczego porażka??

Edyta

W firmie poszukiwani są obecnie Przedstawiciele Regionalni, czy może ktoś potwierdzić poprzednie wpisy dotyczące zapytać o waynagrodzenie, czy można liczyć na dwuskładnikową wypłatę? Konieczne jest posiadanie doświadczenia? Ktoś z Was już aplikował? Napiszcie cokolwiek na ten temat.

komson

Ja się zastanawiam czy jest u nich szansa, zeby znaleźć zatrudnienie chociażby jako ten przedstawiciel regionalny. Przynajmniej jest szansa na dwuskładnikowe wynagrodzenie.

Birdy444

Witam, Nie podjęłam pracy w MediLAb ponieważ otrzymałam lepszą ofertę- z bogatszym zapleczem socjalnym. W tym wątku chcę jednak powiedzieć, że polegam gorąco firmę jako pracdawcę. Bardzo profesjonalna 2etapowa rekrutacja. Zarobki bardzo przyzwoite i samochód z GPS ale za symboliczną kwotę do użytku prywatnego. Zdażyłam otrzymać plan szkolen- wszystko ma ład i skład a kadra kierownicza kulturalna i przyjazna.

cinciarz

Medilab zajmuje się środkami i narzędziami do dezynfekcji. Wiadomo jak jest to istotne przy działaniach leczniczych, gdzie zupełnie nie ma miejsca na jakieś bakterie, brudy. Medilab oferując swoje produkty wchodzi na bardzo chłonny rynek, gdzie panuje spora konkurencja. Ale powiedzcie - chyba wszystko dobrze u nich wygląda jeżeli chodzi o dystrybucję - nie ma na co narzekać?

ciekawski

oraz ile zarabia medyczny w poczatkowych miesiacach?

ciekawski

ponawiam pytanie kolegi , jakie maja narzedzia pracy? jakimi samochodami jezdza medyczni?

Eryk

Serio tak trudno od nich o odzew, to po jakim czasie medilab się do Was odzywał, czy w ogóle informują o odrzuceniu aplikacji?

littlefinger

tylko nie licz na to, że odezwą się od razu. Jest tak jak w innych firmach, że szanse na telefon od nich są niewielkie

vcxz

tam nie ma działu HR, aplikacja trafi do sekretarki :)

ciekawski

jakie warunki -kasa premie jakie narzędzia pracy...???

Zostaw merytoryczną opinię o Medilab Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Medilab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medilab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Medilab Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 278 ocen.
  • Niedźwiedzia 60
    15-531 Białystok
  • NIP: 5420202664 KRS: 0000073907

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042