Opinie o Medilab Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Medilab Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Medilab Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medilab Sp. z o.o. w Białystok

szukam pracy

Witam, słyszałem że pan dyrektor już tam nie pracuje. Czy nowy jest vhodz trochę lepszy? Czy ktoś wie gdzie odszedł pan (usunięte przez administratora)?

nie lubie kudlacza

Potwierdzam wszystkie powyższe negatywne opinie, chcesz powspominać PRL - idź i spróbuj. [usunięte przez moderatora] - szkoda słów - mały ludzik, bez zasad moralnych, lizus bez własnej opinii, amator nie mający pojęcia o branży. Jednym zdaniem: MUPPET SHOW !!!

zapomnij

jak to jak wygląda - obietnice, wiekie horyzonty a jak się zgodzisz to [usunięte przez moderatora] - ot wszystko. Chyba ze aplikujesz do medilabu warszawa [usunięte przez moderatora], człowiek wygladajacy jakby dopiero co wyszedl z lepianki w lesie, naobiecuje poopowiada wszczepi ci czipa [usunięte przez moderatora] i do roboty - tyle że za jeszcze mniejsze pieniądze niż w zaścianku bialostockim...

Magda

Witam wszystkich serdecznie, czy ktoś mógłby powiedzieć jak wygląda 2 etap rekrutacji w Warszawie? O co pytają, czego można się spodziewać na rozmowie...Bardzo dziękuję:)

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Medilab Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
CS

droga mysle inaczej brak Ci odwagi by się przedstawić? O mnie sie nie martw... mam się bardzo dobrze, i nie narzekam ani na brak zajęć ani brak finansów. I na pewno nie jestem sfrustrowany. Może Ty byłaś za cienka skoro tak krótko pracowałaś? Jakoś za moich czasów były bardzo przyzwoite wyniki, a że z [usunięte przez moderatora] nie było mi po drodze to inna bajka, podobnie to co później rozpowiadał na mój temat...

wro

Ściema, ściema, ściema!!! Firma na pierwszy strzał wydała się profesjonalna. Lecz po miesiącu okazało się, zero wielka lipa. Teraz udało mi się rozwiązać umowę bez szarpania po sądach ale wiem że jestem szczęśliwcem bo inni mieli mniej szczęścia bo potraktowano ich bezczelnie. Nie polecam firmę jako godną prace za godne pieniądze. [usunięte przez moderatora]

jaa

rozpacz, uciekac jak najdalej

ciekawa

bardzo dziękuję za cenne informację. mam już jakiś szerszy obraz,,,,hmmm

to juz sa kpiny

Jak czytam poszczególne wypowieedzi to jak napisała [usunięte przez moderatora] - żółć mi się wylewa. Większość wpisów to korespondencja pomiędzy dwoma leniuchami - [usunięte przez moderatora] i jej mężem gdzie jedno zadaje pytanie a drugie na nie odpowiada podpisując się różnymi nickami - i tacy ludzie mają przejąć kiedyś i rozwijać firmę. KPINY Do wszystkich szukających pracy - tak jak napisał [usunięte przez moderatora] - szerokim łukiem omijać !

hehhe

WS - 2013-03-19 08:47:15 Do Pracowitych i Kreatywnych: Zapraszamy do Medilabu !!! Do leniuszków i kłamczuszków: Omijajcie Medilab ! [usunięte przez moderatora] Czyli [usunięte przez moderatora] musisz omijaćdilab, bo jesteś i kłamczuszkiem i leniuszkiem do ntej potęgi. Buahahahah, dałeś ciała facet.

pracownik - 2013-03-18 19:04:27 Najdrożsi, zajmijcie się robotą skoro jest taka dobra i jesteście z niej tacy zadowoleni! Ciekawe dlaczego siedzicie na internecie i tracicie energię na wyszukiwanie i wypisywanie informacji o Medilabie? Czyżby coś was gryzło? Jakiś żal? A może ktoś w Medilabie zwyczajnie was nie chciał i żółć wylewa się uszami? Skoro było "do bani" to cieszcie się tym co macie teraz! Do roboty ludzie się bierzcie i odetnijcie przeszłość w Medilabie grubą krechą. Tym niemniej życzę powodzenia wszystkim bezinteresownie nienawidzącym.Czyli czyje miejsce Aniu zajęłaś? Jak piszesz w taki sposób o swojej firmie to musisz być w desperacji.

ja to wiem

ciekawa - 2013-03-20 09:36:52 Witam, Widziałam ofertę pracy na stanowisko managerskie. Czy ktoś jest w stanie napisać coś więcej, na jakie stanowisko szukają, jak działa Firma? Czy warto starać się o prace w tej Firmie? Będę wdzięczna za wszelkie informacje.poczytaj wyżej droga [usunięte przez moderatora], nikt nie chce u ciebie pracowac :)

ciekawa

WS

ten ML

Proponuję podpisać się imieniem i nazwiskiem a nie pluć pod dziwnym nickiem. Ciekawe jakie masz kanalio dowody na takie oskarżenia ? Może się ujawnisz kim jesteś i wtedy porozmawiamy.

hania

bardzo proszę podpisywać się swoim imieniem lub nickiem Bo podszywanie się pod kogoś jest po prostu wstrętne- jak coś się komuś nie podoba i ma odwagę to napisać to niech również ma odwagę podpisać się swoim imieniem- podkreślam swoim imieniem

zadowolony

Im wiecej tu takich glupot piszecie tym bardziej wiadomo, ze firmie idzie dobrze i byli sfrustrowani nowa (usunięte przez administratora) robota a najczesciej jej brakiem robia czarny pi-ar dla zracjonalizowania efektow swoiej indolencji i nirobstwa po prostu. Firma rosnie co roku od zawsze, pomimo trudnych czasiow i wyzwan. Skad tyle zolci? Jakbyscie mogli to byscie z pocalowaniem reki wrocili, a dyrektor [usunięte przez moderatora] - smiech na sali, [usunięte przez moderatora], biada temu, kto zacznie wspolprace z tym człowiekiem. Wszyscy go nienawidziili jak byl a teraz nagle - super chlop. Ja juz zajalem miejsce jednego z nierobow i jestem b zadowolony.

A jak ktokolwiek ma czelność sam się zwolnić, to obraza majestatu wielka. Przykład był ostatnio. Najwspanialsze jest to, że byli pracownicy mają świetne i zewsząd ciekawe oferty pracy, spokojną i atrakcyjną pracę u konkurencji a Medilab nie widzi, że dostaje pomału po grubym dupsku. Żegnaj klanie [usunięte przez moderatora] wraz z [usunięte przez moderatora], który rozwalił urządzenia na maxa, zdupił co mógł w dużych przemysłowych koroporacjach i kumpluje się z dyrkiem [usunięte przez moderatora].

rep

Njagorsza firma jaką znam! poprostu żenada!zwalniają najlepszych pracowników bez podania konkretnych powodów. Nie wspomne o tym, że rozwojem firma zatrzymała się chyba w czasach PRLu. organizacja - a raczej jej brak - na poziomie minusowym. Sposób rozliczania - tragedia, doprosić się o swoje pieniądze to cud. NIE POLECAM NIKOMU!

Zostaw merytoryczną opinię o Medilab Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Medilab Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Medilab Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Medilab Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 278 ocen.
  • Niedźwiedzia 60
    15-531 Białystok