Opinie o Diagnosis Sp. Z. O.O. w Białystok

Diagnosis Sp. Z. O.O.
2 257 277 5 1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Chciał aplikować Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Pytanie

Jaki jest sens brać udział w rekrutacji skoro w teorii jest jedno a w praktyce zupełnie co innego tak jak piszą osoby poniżej? Ja rezygnuje...

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były przedstawiciel Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Ta firma to jakaś żenada...jedno wielkie oszustwo (usunięte przez administratora) szukając pracy czytałam opinie i generalnie nie brałam za bardzo pod uwagę tych wszystkich komentarzy, myśląc ile ludzi tyle różnych zdań, ludzie są różni i ciężko każdemu dogodzić.. Niestety te wszystkie negatywne opinie są prawdziwe. Firma w ogóle nie liczy się z nikim i z niczym! oszukują na rozmowach rekrutacyjnych stawki, obiecują jedno, a na umowie są kompletnie inne kwoty niz te, które ustalalismy. Jedyne co mogli powiedzieć, to że się pomylili!!!! Tylko, że nie pomylili się pierwszy raz jak się okazało., bo takich osób było więcej... ponadto zwalniają z dnia na dzień bez podania powodu, pomimo generowania przychodów... DNO! DNO! DNO!

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Były przedstawiciel
Nazwa działu: Handlowy

Produkty fajne,ciekawe nic do zarzucenia ,niestety kierownik pan Paweł R to zakłamany bencwał,nie nadaje się na to stanowisko,brak mu kompetencji i doświadczenia w kierowaniu ludźmi, ociera się o mobing .Będąc na rozmowie pytajcie kto będzie waszym przełożonym jeżeli on to odwracajcie się na pięcie i znikajcie z diagnosis ,ten człowiek zameczy was psychicznie

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Łucja
@Były przedstawiciel

Mobbing to bardzo poważne oskarżenie. Skoro byłeś tak źle traktowany przez swojego kierownika to czy zgłosiłeś to pracodawcy? Czy firma Diagnosis Sp. Z. O.O. reaguje na tego typu zgłoszenia?

Pomocna?
TakNie7
Zgłoś
Była przedstawicielka Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Były przedstawiciel

Czyli widzę, że przez lata nic się nie zmieniło w tym przypadku...

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś
Ooo

Jezeli chodzi o produkcje To zero mozliwosci rozwoju Rodzina rządzi i niedopuszcza nikogo by brną dalej i czegos sie uczył Podwyżek zero. Tylko normy podwyzszaja.Prezes nawet dzien dobry nie powie

Pomocna?
Tak20Nie6
Zgłoś2
Maciej
@Ooo

Szkoda, że nie możesz się rozwijać i brać udziału w szkoleniach, przecież pracodawca, który inwestuje w pracownika podnosi też poziom firmy i dzięki temu może liczyć na lepsze wyniki. Czy nie ma możliwości zawnioskować o kurs, który mógłby przynieść zysk Tobie, a także firmie?

Pomocna?
Tak4Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ooo
@Maciej

Na produkcji!!! Zapomnij o szkoleniach!!!

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś1
No nie wiem
@Ooo

W mojej ocenie opinia jest nieprawdziwa. Na tej produkcji nie masz możliwości brniecia dalej bo gdzie? Na miejsce kierownika? Widocznie pisze to osoba która próbowała a jej kandydature odrzucono bo się nie nadawała.

Pomocna?
Tak6Nie10
Zgłoś1
Monika
@No nie wiem

Miej proszę na uwadze, że każdy może mieć nieco inne odczucia niż Ty. Ale cieszę się, iż wyraziłeś tu swoje zdanie. Czyli, jak zrozumiałam, Twoim zdaniem rozwój zawodowy na produkcji firmy Diagnosis jest trochę ograniczony. Ale - jak też sam wspomniałeś - można ubiegać się tam o awans na Kierownika. Zechcesz nam zatem zdradzić, jak dokładnie wygląda droga do tego awansu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
nikt ważny
@Maciej

Nie da się, tam nie ma z kim rozmawiać.

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Jarosław
@nikt ważny

Smutne jest to co piszesz, może jednak znajdą się też jakieś pozytywy z pracy w Diagnosis? Czy firma jest dobrym miejscem do rozwoju zawodowego dla osób bez doświadczenia? Liczę że wiesz coś na ten temat.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Borys
Nazwa działu: Produkcja

Ogólnie nie polecam, brak szacunku do człowieka.

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
Jarosław
@Borys

Czym objawia się ten brak szacunku o którym wspominasz? Szkoda, że Twoja opinia jest negatywna, może jednak znajdą się jakieś plusy pracy w Diagnosis Sp. Z. O.O.? Napisz proszę coś więcej, jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego i na co przygotować się gdybym chciał aplikować do firmy, jeśli masz na ten temat jakiekolwiek informacje to będę wdzięczny za odpowiedź.

Pomocna?
TakNie3
Zgłoś2
Krzysiek-farm

Przeczytałem ze jest ogłoszenie na przedstawiciela farmaceutycznego na Łódź. Mam 3-letnie doświadczenie w branży. Myślicie, ze to dobre miejsce do rozwoju czy lepsza praca dla ludzi bez doświadczenia? Co do samej Łodzi to jak sie pracuje na tym terenie? Jaki team ? Jakie plany?

Pomocna?
Tak2Nie31
Zgłoś
Katie
@Krzysiek-farm

Dobre miejsce, jeżeli chcesz pracować łącznie więcej niż 8h dziennie , mieć ciągły stres oraz "kierownika" któremu brak kompetencji i umiejętności w kierowaniu ludźmi.

Pomocna?
Tak54Nie
Zgłoś1
Elżbieta
@Krzysiek-farm

Czy finalnie zdecydowałeś się na rekrutację do Diagnosis? Jeżeli tak, to na forum warto podzielić się wrażeniami i cennymi wskazówkami związanymi z rekrutacją do firmy. W szczególności chodzi o konkrety związane z liczbą etapów w kwalifikacji i atmosfery podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Antoni
@Krzysiek-farm

Obecnie firma poszukuje regionalnego kierownika sprzedaży w różnych lokalizacjach. Piszesz o stanowisku przedstawiciel medyczny, ale obowiązki w obu przypadkach są podobne. Trzeba mieć minimum dwu-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedażowym w branży farmaceutycznej. Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego i atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem motywacyjnym, Daj znać jeżeli zdecydujesz się na rekrutację.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Ktoś tam
Nazwa działu: Handlowy
@Antoni

Antoni, rekrutacja na RKS jest do działu dermokosmetycznego. Ze wszystkich działów w Diagnosis ten osobiście bym odradzał. Rządzi w nim p. A(usunięte przez administratora) kobieta o olbrzymiej wiedzy sprzedażowej,(usunięte przez administratora). O jej działaniach krążą po firmie wręcz legendy ( czas pracy), czy ulubiony przez nią sposób zwalniania, pierw każe Ci przyjechać do centralnej Polski (najczęściej Łódź) lub siedziby firmy (Białystok) pod pretekstem szkolenia, a wracasz już sobie autobusem czy pociągiem do domu (nie patyczkuje się, zwolniła w taki sposób nie tylko pojedyncze osoby, ale i cały dział kiedy została zatrudniona). Jeśli nie jesteś jej ulubieńcem, a tych wybiera sobie w dość nie oczywisty sposób, to nie będzie dla Ciebie przyjemna praca. Na samym stanowisku dostaniesz I40 lub ewentualnie Kia Optima, do tego 5000-7000 brutto podstawy, 1000 premii jakościowej (dziwne narzędzie służące do motywacji i karania, nie ma jasnych zasad jej przyznawania) i 1% od obrotu wygenerowanego przez zespół. Przy dobrych wiatrach, pracy po 12h dziennie powinieneś mieć 8-9 tyś brutto wypłaty. Sam oceń czy warto. Nadmienię tylko, że to będzie trzeci RKS na tym terenie w ciągu roku.

Pomocna?
Tak14Nie3
Zgłoś
Anna
@Ktoś tam

Bardzo Ci dziękuję, że wyjaśniłeś te kwestie, ponieważ ja też chciałam zapytać własnie o nie. Pamiętaj tylko, iż na forum GoWork.pl niewskazane jest raczej używanie danych personalnych innych pracowników Diagnosis. Obowiązuje tu bowiem ochrona danych osobowych. Pracę w dziale dermokosmetyczny tej firmy - jak zaznaczyłeś - odradzasz nam. A jaki jej dział oceniasz najlepiej? Proszę, żebyś nam doradził.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ktoś tam
Nazwa działu: Handlowy
@Anna

Praca w dziale dermokosmetycznym jest mocno nacechowana nerwowością i histerycznymi działaniami. Wynika to z tego, że sam dział dermokosmetyczny bardzo długo był nierentowny. Dlatego jest tak wielkie parcie by się pokazać przed zarządem. Dużo stabilniejsza praca jest w dwóch pozostałych działach tj. Diabetologia (sprzedaż pasków do aptek i odwiedzanie lekarzy) i OTC (sprzedaż wszystkiego innego, głównie sprzęt medyczny i suplementów diety). O tyle stabilniej, że są to działy które są fundamentami firmy Diagnosis. Sama już praca w nich oczywiście będzie zależeć od bezpośredniego przełożonego. Jestem jednak przekonany na 200%, że będzie to dużo lepszy wybór niż dermokosmetyki.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Ktoś tam
Nazwa działu: Handlowy
@Ktoś tam

Doprecyzujmy, żeby to nie uciekło, warunki zatrudnienia opisane tutaj dotyczą Regionalnego Kierownika Sprzedaży, zaś warunki na Przedstawiciela Farmaceutycznego/Medycznego opisałem wcześniej.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Maciej
@Ktoś tam

Poruszyłeś ważne kwestie dotyczące zatrudnienia. Atmosfera w dziale jest jedną z nich. Może dodaj jak wygląda wynagrodzenie i czy jesteś z niego zadowolony. Pracodawca przewiduje jakieś benefity dla wyróżniających się pracowników? Mam nadzieję, że mi dopowiesz.

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Krzysiek-farm

Open spotkań cyklowych jest w ciagu roku i ile dni trwają? Jak z lokalizacja? sa jakies rozsądne w centrum Polski czy gdzies na końcu świata?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
medyczny
Nazwa działu: Handlowy

Hej , jest sporo ogloszen na medycznych napiszcie prosze czy warto aplikowac , jakie warunki i atmosfera bo to najwazniejsze , jak sie pracuje

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś
Ktoś tam
Nazwa działu: Handlowy
@medyczny

Cześć To wszystko zależy od priorytetów. Jeśli to jedna z Twoich pierwszych prac w branży, a po zadanym pytaniu wnioskuję, że tak, to pewnie, zdobędziesz doświadczenie i pójdziesz dalej. Kasę znasz, warunki znasz, są opisane niżej. Osobiście jedynie mogę odradzić dział dermo lub inaczej DIM II.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Elżbieta
@medyczny

Mam nadzieję, że informacje od użytkownika @Ktoś tam pomogły Ci w podjęciu decyzji. Od siebie mogę ponadto dodać, iż firma Diagnosis oferuje swoim pracownikom pracę w ambitnym i nastawionym na sukces zespole, zatrudnienie w ramach umowy o pracę, motywacyjny system wynagrodzenia, szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego. Czy takie warunki wydają się dla Ciebie odpowiednie? A może już zdecydowałeś się na pracę w tym miejscu?

Pomocna?
TakNie26
Zgłoś
Pracownik

Nie polecam... Na prawdę szkoda czasu i życia. Brak szacunku dla człowieka, zwalnianie bez powodu, duża rotacja. W skrócie, poświęcisz zdrowie i zaniedbasz rodzinę, nikt tego nie doceni. Plany w niektórych regionach nierealne, co skutkuje wymianą przedstawicieli co rok. Inni mają plany tak ułożone, że robią je w połowie miesiąca. I oni mogą spać spokojnie.. Reszta zapierdol... I tak na koniec miesiąca bez premii. Bez szans na zmianę. I oczywiście wymiana pH. Szefostwo nastawione na kasę, jak nie przyniesiesz kasy to wypad.

Pomocna?
Tak57Nie
Zgłoś1
medyczny
Nazwa działu: Handlowy
@Pracownik

Aha , no to wszystko jasne. Dzięki za opinie bo to dużo pokazuje . wierzę i odpuszczam : )

Pomocna?
Tak30Nie
Zgłoś
Pracownik

a ja sie zastanawiam która to dziewczyna z biura ma chorobę psychiczną, bo mam jedną kandydatkę a te opinie to potwierdzają :):):)

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lu
@Pracownik

heheh też mam jedną kandydatkę i pewnie mowa tu o jednej i tej samej dziewczynie z finansowego właśnie

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Elżbieta
@Lu

To nie są sprawy, które powinny Was tu zajmować. Bardzo zatem proszę, żebyście zaczęły dyskutować o kwestiach nieco poważniejszych. Na pewno jesteś pracownikiem firmy Diagnosis, co oznacza, iż posiadasz ugruntowaną wiedzę na temat tego pracodawcy. Może powiesz nam, jakie możliwości rozwoju zawodowego daje on swoim pracownikom?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś1
aa
@Lu

a kim jest ta dziewczyna? Dalej pracuje tam?

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja
@Elżbieta

co z rozwoju zawodowego skoro z opinii tutaj widać że atmosfera jest fatalna??? Skoro pracodawca nie potrafi zadbać o to , żeby pracownica która nie radzi sobie z emocjami nie uprzykrzała życia i pracy innym to jak ma niby zadbać o rozwój zawodowy? Nie rozśmieszaj mnie:D

Pomocna?
Tak32Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mary
@Lu

widać że szukają teraz kogoś do działu finansowego bo jest ogłoszenie, pytanie czy jest sens aplikować ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lu
@Mary

Nie :)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Elżbieta
@Mary

Czy interesuje Cię stanowisko specjalisty ds. księgowości? W ogłoszeniu widnieje wiele przydanych informacji na jego temat. Jednakże nie widać, co właściwie oferuje na nim pracodawca. Mogłabyś napisać, na jakie warunki musiałby zgodzić się pracodawca, byś zdecydowała się pracować w tym miejscu? I co właściwie skłoniło Cię, że zainteresowałeś się właśnie tym stanowiskiem w firmie Diagnosis?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja
@Mary

aplikuj jęśli masz ochotę codziennie szarpać nerwy z wariatką która ma sie za niewiadomo kogo :D

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Elżbieta

Odwiedzając ten wątek niewiele można dowiedzieć się na temat tego, jakim pracodawcą jest Diagnosis z Białegostoku. Większość Waszych wypowiedzi to wpisy o charakterze plotkarskim. Ponadto obrażacie w nich innych użytkowników. Psucie reputacji innych nie jest tu mile widziane. Wszystkich zachęcam do lektury regulaminu forum GoWork -->>https://www.gowork.pl/regulamin O firmie Diagnosis warto powiedzieć, że ludzie, którzy tam pracują, są fachowi i posiadają spore doświadczenie, co stanowi duży wkład w rozwój firmy. Gdzie są te osoby? Czy ktoś z Was może udzielić się tu, by napisać coś o warunkach pracy świadczonych przez tego pracodawcę?

Pomocna?
TakNie18
Zgłoś2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ja
@Elżbieta

na warunki pracy sklada się też atmosfera w firmie, o której tu zwłaszcza w dziale finansowym ludzie piszą. To też jest cenna informacja , żeby sie nie wpakować między toksycznych współpracowników, a nie zadne "plotki" jak twierdzisz

Pomocna?
Tak20Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lila

Pracuję w tej firmie kilka ładnych lat i jedyne co mogę powiedzieć to podstawa jest niska, ale można dorobić sobie premiami za wyniki. Szczególnie przedstawicielki, które dostają extra premię za łóżko. Wystarczy popatrzeć na corocznych spotkaniach cyklicznych jak przedstawicielki walczą o premie klejąc się do RK. Kto był na ostatnim spotkaniu wie o czym mówię, a raczej o kim..

Pomocna?
Tak52Nie
Zgłoś1
ian moon
@Lila

czego spodziewać się po mentalności kitajców????

Pomocna?
Tak9Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Julita

@Ktoś tam, z Twojego komentarza można wnioskować, że pracujesz jako przedstawiciel handlowy? Możesz powiedzieć czy firma poszukuje osób, które raczej rozpoczynają swoją karierę w obszarze produktów medycznych, czy doświadczonych pracowników?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ktoś tam

Zastanawiam się czasem co za frustraci i desperaci piszą takie bzdury na tych forach. Człowiek zadowolony z pracy szczęścia tutaj przecież szukać nie będzie, to jest oczywiste. Z zasady nie będę wdawać się w polemikę, bo ktoś o takiej kulturze, pierw zmusi do zniżenia się do swojego poziomu, a następnie pobije doświadczeniem. Jednakże, dla wszystkich szukających pracy. W Diagnosis - zarobisz 3500 zł brutto, chyba że wynegocjujesz więcej. Do tego dochodzi premia jakościowa (najczęściej w wysokości 500 zł), premia sprzedażowa ( różni się w zależności od działu), premia uznaniowa. Średnio przy realizowaniu planu to jest od 4300 na rękę w górę. W dziale z suplementami, tzw. OTC, jest PH co dostaje regularnie samej premii sprzedażowej 5,5 tys. brutto. Auta to Hyundai i30, Citroen C-Elyse, Peugeot 301. Wszystkie wyposażone w GPS. Możesz jeździć prywatnie, przy większej ilości km tankujesz za swoje. Masz również odpowiedzialność za auto w wysokości do 500 zł przy szkodzie z Twojej winy. Atmosfera? Atmosfera zależy już od Ciebie jak i od Twojego bezpośredniego przełożonego. Jedni trafiają lepiej, inni gorzej. Jak w każdej firmie. Natomiast, masz mało pracy biurowej, nie siedzisz po nocach wypełniając dzień w dzień tabelki, raporty, analizując IMS itd. Generalnie poza pracą w terenie, w domu praktycznie już nie pracujesz, a to uważam za wielki plus. Ciśnienie też jest dużo mniejsze niż w dużej zagranicznej korporacji. Sama firma nosi znamiona rodzinnej, w biurze zawsze dostaniesz obiad, prezes zna Cię z imienia, uściśnie dłoń, napije się wódki. Myślę że takie rzeczy też mają znaczenie. Każda firma ma swoje za uszami. Każda ma swoje wymagania, swoją kulturę. Ja byłem, znalazłem lepszą robotę za lepsze pieniądze, poszedłem dalej. Nie mniej jednak, jeśli szukasz pracy w której zamieszasz pracować, a nie lenić się, to trafiłeś dobrze :)

Pomocna?
Tak9Nie22
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Do Ktoś tam - bajkopisarz :)
@Ktoś tam

hahah bajeczki jakieś. Jaki obiad ? jaka wódka z prezesem ? Ktoś tu chyba popuscil wodze fantazji :D:D:D

Pomocna?
Tak55Nie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
miś
@Do Ktoś tam - bajkopisarz :)

Pracuję w firmie od kilku lat i potwierdzam co wyżej,łącznie z normalnymi ukladami z Prezesem i z obiadkiem jeśli przyjeżdża się do firmy z terenu, a nie dla każdego chętnego pracującego w firmie. Z tym, że nie zgadzam się z twierdzeniem co do braku pracy po godzinach. Pracy biurowej wieczorami trochę jest, przynajmniej w dziale DIM. Na szczęście nie zdarza się to codzeiennie, a takie firmy też bywają. Atmosfera jest przyjazna, brak mobbingu, a zarobki uzależnione od wyników. Trochę słaba podstawa, ale można nadrobić premią,więc lenistwo nie popłaca ;) Firma z ambicjami i dużo wymaga, ale bez pracy nie ma kołaczy. Poza tym Multisport i dodatki urlopowe. Jest dobrze.

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Julita

@Mrcn, jak długo pracujesz, bądź pracowałeś w firmie Diagnosis? Firma aktualnie prowadzi rekrutacje na stanowisko przedstawiciela handlowego, możesz powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Jak przedstawia się kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń, według jakich kryteriów przyznawana jest premia? Zachęcam osoby, które są zatrudnione w firmie Diagnosis o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
KORNEL

Nie polecam tej firmy. To jakaś masakra jeden wielki (usunięte przez administratora) na kółkach. A jak chcesz podwyżkę to prezes mówi Ci że ludzie w Meksyku zarabiają mniej. Żenada.

Pomocna?
Tak24Nie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Big Mik

Pracowałem jako ph jakiś czas i nie polecam tej firmy. Towar jest słaby , sprowadzone to jest wszystko z Chin i Indii i ciężko to sprzedać normalnym hurtowniom czy aptekom. Plany do wyrobienia troche dziwne , premia mała. Są fajniejsze miejsca do zarobienia normalnych pieniędzy. Co do atmosfery w biurze jak ktoś napisał to chyba faktycznie niezbyt fajna z tego co widziałem, bo wg obiegowej opinii jedna dziewczyna z finansowego ma problemy hmmm natury psychicznej nazwijmy to , ponoc na kogos tam wrzeszczala. Może to przez to atmosfera nie za ciekawa. Moja koleżanka chciała isc do finansowego na zastępstwo to jej odradzałem.

Pomocna?
Tak45Nie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwo
@Big Mik

Ta dziewczyna z finansowego to MG? Conajmniej 3 osoby zostały przez nia zwolnione, ale ponoc ma jakas chorobe i ciezko z nia wytrzymac

Pomocna?
Tak15Nie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mrcn
@Big Mik

Potwierdzam, bardzo trudno sprzedac te produkty gdziekolwiek. Apteka raz weźmie i koniec, bo ludzie tego nie chcą kupować. Jakość tragiczna..

Pomocna?
Tak19Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Iwo

Atmosfera w pracy jest fatalna, ale ludzie sami tam sobie robią taką atmosfere. Moge powiedziec ze w biurze pracuje sie tragicznie - szef informatyków sledzi wszystkich i donosi szefowi, potrafi sprawdzac co aktualnie robisz i ile czasu jesz kanapke , troche jak w jakims obozie.No i bardzo zle jest w finansowym i ksiegowym dziewczyny z działu finansowego i biura ksiegowego, robia okropna atmosfere zra sie miedzy soba i plotkuja. Ogolnie atmosfera niezbyt fajna

Pomocna?
Tak48Nie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Julita

@lajla, to bardzo mocne oskarżenie jakie umieściłaś na forum publicznym. Tego typu zarzuty, jeśli są prawdziwe, należałoby uargumentować. @Kasia, pracujesz w firmie Diagnosis, możesz nam powiedzieć jakie są warunki pracy i zatrudnienia u tego pracodawcy? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lajla

pracowałam w Diagnosis i robilam wyniki a nie chiałam pojsc do lózka z RK to zostałam zwolniona , pensia to ok 2600 netto a wymagiania mega a w dodatku trezba sobie wynajac magazyn za pudełka któte do Ciebie przychodzą w mega dostawach a o tym Ci nie mówią na rozmowie jak sie starach o pracę

Pomocna?
Tak27Nie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
POla
@lajla

Tak z siebie Ci to zaproponował , chyba troche to dziwne

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kasia
@lajla

a rk to przypadkiem nie poleciał ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous
@Kasia

nie

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kasia
@anonymous

poleciał i to z hukiem, z reszta nic dziwnego......

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Julita

Może ktoś z Was kto obecnie jest zatrudniony w Diagnosis Sp. Z. O.O. zdecydowałby się na opisanie pokrótce panującej aktualnie sytuacji w firmie? Są w planach nowe zatrudnienia? Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaoferowane osobie ubiegającej się o pracę w Diagnosis Sp. Z. O.O.?

Pomocna?
Tak60Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Katia

Co się dzieje w działce kosmetycznej ? Słyszałam o zmianach, jakie zaszły w ostatnich miesiącach. Czyżby znowu budowa całkiem nowego Zespołu ? A co z Marketingiem, którego tu nigdy nie było ? Czyżby właściciele zrozumieli wreszcie że nie stać ich na sprzedaż w aptekach bo nie mają odpowiednich produktów, i poszli sprzedawać swoje kosmetyki do drogerii i sklepików ?

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
do Katia
@Katia

jak to "co się dzieje" ???? krajowy walnął papierami .... i kogo nazywasz marketingiem??? aa musi się sklonować wtedy będzie cud miód i malina.... żenada

Pomocna?
Tak41Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Julita

Zachęcam Was bardzo do dzielenia się swoimi opiniami o Diagnosis Sp. Z. O.O. Jak widać jest dosyć duże zainteresowanie użytkowników tą firmą. Osoby, które chciałyby złożyć swoje cv, mogą w zakładce rozmowy kwalifikacyjne przejrzeć opis kilku z nich.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Król Julian ;D

Dlaczego nikt z pracujących nie chce podać szczegółów zatrudnienia ? tyle opinii a zero konkretów, podstawa, premie, to najważniejsze :) Czy ktoś wie dlaczego rekrutują na całą PL ? zmiana obsady czy rozwój firmy ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Melania

Przykro czyta się wpisy osób pracujacych w firmie i cynicznie mówiących o sytuacji czy też działaniach w firmie. Wszędzie jest czas lepszy i gorszy i tyle.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Melania

Czy możecie podpowiedzieć młodemu kandydatowi jaka jest atmosfera w firmie? Jak przebiega rekrutacja? Jakie warunki stawia firma przed kandydatem? Z góry dzięki

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Mila

Co słychać w firmie? Może już wystarczy tych wakacji, czas popisać co ciekawego słychać a wiem, że jest o czym pisać. Nie mogę znaleźć nowych ofert pracy czyżby firma nie miała zupełnie potrzeb kadrowych? Takie przekazy bezpośrednio od pracowników mają inną wartość.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
do mila
@Mila

ogłoszenia idą jako anonimowe dlatego nie widać .... tyle wieści

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Waldi

Sądzę, że to okres wakacji spowodował, że mało osób pisze na forum. Ja też czekam na info od pracowników

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
poważnie zainteresowany
@Waldi

Wakacje się skończyły, więc ktoś już może coś konkretnego napisać.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Grzegorz

Słyszałem, że firma chce rozszerzyć swoje rynki zbytu o rynki zagraniczne. Sądzę, że to dobrze świadczy o dalszych planach, jest dla pracowników sygnałem , że mają dobre perspektywy przed sobą i stabilizację.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
poważnie zainteresowany
@Grzegorz

Niestety jednak konkretów brak i nikt na razie nie odpowiedział jak w tej firmie się pracuje,zarabia,jakie są składowe zadań do wykonania i właściwie nic co by mogło pomóc w podjęciu decyzji o zmianie pracy .

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Diagnosis Sp. Z. O.O. - Białystok

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Diagnosis Sp. Z. O.O.