Opinie o Diagnosis S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Diagnosis S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnosis S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnosis S.A. w Białystok

Justyna

A można dopytać tak z ciekawości ilu was w sumie teraz jest i jakie bony zazwyczaj dawali? Po prostu się zastanawiam ile funduszy trzeba byłoby mniej więcej przeznaczyć. Firma z rokiem ubiegłym generalnie jest biedniejsza? Są jakieś problemy z finansami?

Napisze trochę prawdy o tym co dzieje się z perspektywy PF . Do rzeczy . Produkty bardzo dobre jakościowo to się zgadza. Jednak przy postawieniu za cel tylko współpracę z farmaceutami bez żadnych reklam które popchnelyby sprzedaż to niestety ale nie będzie przysłowiowo żarło. Firma nie skupia się raczej na dużych sieciach raczej małe i średnie. Plany ? Do zrobienia, obsługiwałem mazowieckie jednak więcej pod względem aptek niż drogerii. Samochody stare ale ponoć maja wymieniać. Pieniądze? Niewielkie choć z premia kwartalną i robieniem planu może kogoś to usatysfakcjonuje. Przełożeni ? Prezes jak to prezes tylko cyferki, ale mój kierownik świetny człowiek. Ścieżka kariery ? Nie sadze raczej do końca życia tylko będziesz PF. Mam mieszane odczucia co do opinii. Reprezentowałem dział dermo. Być może kiedyś było inaczej. Ja złych wspomnień z Diagnosis nie zabieram. Doświadczenie na pewno. Niestety główny problem był jednak z rozstrzalem cen w internatach i słabej kontroli tego. Aczkolwiek człowiek w miare dawał radę. Czy polecam? Polecam ale to subiektywna opinia

@Anonim

Niewielkie pieniądze to ile netto msc? Wiesz, dla każdego będzie co innego satysfakcjonujące. Czyli premie kwartalne są. Ile takiej premii można się spodziewać?

@Karolina

Podstawa + premia jakościowa + możliwość zrobienia zadania specjalnego + % od obrotu i możliwość otrzymania premii kwartalnej. Oczywiście trzeba realizować cele

Js
@Anonim

Trochę prawdy zgadza się, bo w każdej opinii tutaj jest ziarenko prawdy .Opinia zależy od tego jak komu się pracowało , a to już pojęcie względne .Ogólnie jeśli ktoś jest na początku drogi zawodowej to ok , dla doświadczonego PF - nie , bo niczego nowego się nie nauczy, a raczej będzie się męczyć. Kasa kiepska względem innych firm farmaceutycznych , dlatego jeśli ktoś jest z branży to nie będzie zadowolony .Atmosfera -zależy kto co lubi :) Obiektywnie .Zawsze można zaryzykować przekonać się i zmienić .

@Anonim

Da radę to ująć jakoś sumarycznie w przybliżeniu? Te premie czasami chyba są do przewidzenia tak na oko? A to zadanie specjalnie to jakie przykładowe?

Cześć, produkty mega bardzo dobre jakościowo, dobre składy, świetnie działają. Niestety nierozpoznawalne, ale teksty w stylu " po co reklama to wasze zadania i mnie to nie obchodzi" Auta peugeot rozpadający się, wszystkie auta ponad 200 tys. Atmosfera bardzo słaba, co chwilę jakieś pretensje, podnoszenie planów. Prezes sam mówi na forum: jak się nie podoba to na Twoje miejsce jest mnóstwo innych. Jego jic nie interesuje prócz cyferek. Papierów mnóstwo, siedzisz i wypełniasz, co chwilę raporty i tabelki oczywiście po godzinach bo swój czas pracy w terenie musisz mieć i 12 wizyt dziennie. Coś nie dotrze kurier problem na skalę miesiąca. Przekroczysz limit paliwa to oficjalne maile, bez potwierdzenia kierownika zabierają z premii. Wymagają mnóstwo, z niczym nie możesz się pomylić, a jeśli oni się pomylą to przecież nic się nie stało. Zero komunikacji, prosisz się o decyzję 3 dni, raz czekać trzeba było MC na zgodę. Najgorsza, już wspomniana, w tym wszystkim jest Pani żona prezesa ( chyba nie ma na nią innego określenia) zero szacunku do ludzi, wielka pani bez funkcji, strasznie przygnębiającą, niemiła, jak sobie kogoś upatrzy ( może zazdrosna) ale to już się parę razy zdarzało, to już po Tobie-nie przetrwasz. Może daje rozkaz mezowi, ale choćbyś był w ekipie najlepszych to już nie masz czego tam szukać. Jak sam nie złożysz wypowiedzenia bo nie wytrzymasz, to znajdzie powód by Cię zwolnić... Ogólnie klapa i nie polecam nikomu a szczególnie na początku kariery bo się zrazicie!

Dodaj ludzie fałszywi

Szukam pracy w mieście Białystok. Zainteresowała mnie oferta firmy Diagnosis S.A.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 6900 ?

Hahahhahahah

Hahahhahahah to zes popłynął z tymi zarobkami. 3500 brutto możesz jedynie zarobic

Jarosław
@Hahahhahahah

To prawie minimalna jest... Chyba że mówisz o samej podstawie, a do tego wpadają jeszcze jakieś premie? Dobrze myślę?

Skąpiec

A skąd kwota 6900 ? :)

@Skąpiec

Bo 7 to już za dużo? ;) Tu poważnie jedyne co to najniższą płacą czy to chodziło o stanowiska startowe?

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa bardzo standardowa. Panie bardzo miłe i przygotowane.

Pytania o doświadczenie i kilka zadań do rozwiązań.

logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
To ja

Ile czasu musiało minąć i osób musiało odejść z dermo, ile osób zostało potraktowanych nieludzko żeby wreszcie góra przejrzała na oczy? Ale karma wróciła do pana krajowego dermo i teraz czas na jego pseudo kierowników. Może jeszcze się wszystko poukłada o ile nie jest już za późno

@To ja

A tak właściwie to co się podziało tak konkretnie? Piszesz że karma wróciła, a w jaki sposób?

Alfaomega
@To ja

Pewnie jesteś byłym pracownikiem bo jeśli obecnym to się dziwię, że jeszcze tam siedzisz .Chyba że siejesz i grabisz to co innego

Alfaomega
@Justyna

A po co i na co te informacje ? To nie pudelek .

Skąpiec
@To ja

Czasami w firmie muszą zepsuć coś co było dobre , żeby się przekonać

@Alfaomega

Czyli to nie wpływa w żaden sposób na warunki pracy tutaj? Bo jeśli nie to po co w ogóle ktoś o tym zaczął tutaj pisać?

Teresa J.

Podziwiam profesjonalizm pracowników tej firmy i ich serwisantów. Mój glukometr przestał działać i po rozmowie wysłałam sprzęt do sprawdzenia. Dostałam wymieniony sprzęt bez obciążeń finansowych. Dziękuję i pozdrawiam

Jarosław
@Teresa J.

Ale wiesz że w aptece dostaniesz glukometr za darmo do pasków? To nie była jakaś dobra wola serwisantów ;)

Byla pracownica

Wiekszego (usunięte przez administratora) nie widzialam! Odeszlam z tej firmy w tym roku i to byla najlepsza decyzja! Adam D . Od samego pocztaku nie robil sobie nic z ludzi. Wymiotowac mi sie chce jak pomysle sobie o jego pysku. Strzeszcie sie wszyscy od tej firmy.

Były pracownik 2
@Byla pracownica

W punkt! Choć wszędzie dobrze gdzie nas nie ma to gorzej jak w diagnosis w dziale dermo to nigdzie nie jest Nie polecam!!!!!

Katarzyna
@Były pracownik 2

To byś musiała przejść przez wiele firm żeby być pewna swoich słów. Gorzej może być zawsze :D Ale dzięki dziewczyny, bo rezygnuje z zaniesienia CV!

@Byla pracownica

Czy byłaś na dziale dermo? I na którym województwie?

Xxx

Tak, na dziale dermo. Województwo nie ma znaczenia. Cala polską kieruje typcio, ktory zatrzymal sie w latach 90tych i ma wizje iwestowania w pseudo drogerie niz apteki :D

@Xxx

No ale skąd ta wizja się bierze i w sumie jaki ma mieć docelowy efekt? Domyśla się ktoś?

A

Witam, czy mógłby mi ktoś powiedzieć coś więcej na temat stanowiska laboranta w dziale jakości w Wasilkowie? Czego można się spodziewać? Na jaką pensję można liczyć? W jakich godzinach się pracuje?

Na szczęście już nie pracownik

Jeżeli chodzi o pracę w dziale dermo to nie warto poświęcać się dla niskiej pensji i toksycznej atmosfery. Nie wróżę dobrej przyszłości w tej pracy!

Jaka umowa obowiązuje w Diagnosis S.A. podczas okresu próbnego?

Umowa o prace na okresie próbnym i później również.

Chris

A teraz trochę odmienny wpis. Pracowałem w Diagnosis 16 lat temu. Wtedy to była super firma, zamiataliśmy na rynku testami ciążowymi, ciśnieniomierzami i inhalatorami, a konkurencja mogła nam skoczyć. Samochody do wykorzystania prywatnego bez problemu (pod warunkiem że sam zatankujesz). Ja np. dostałem nową Astrę w kombiaku, a że zagazowaną to i prywatnie jeździło się tanio. Niestety podstawy słabe, lecz atmosfera w firmie super. Nieduży, zgrany zespół - z niektórymi ludźmi do dzisiaj utrzymuję kontakt. A później coś się pochrzaniło i firma zapragnęła być korporacją, a czar prysł. Grupą odpaliliśmy wrotki i z perspektywy patrząc to był właściwy manewr. Niemniej pozdrawiam, spędziłem tam wiele miłych chwil.

Jack
@Chris

16 lat temu czyli w czasach kiedy na rynku nie było nawet połowy obecnych dziś firm. W czasach kiedy przedstawiciel medyczny był raczej mile widziany, a nie traktowany jak akwizytor. Firma dobrze radziła sobie póki nie miała konkurencji, a dziś po prostu nie jest konkurencyjna. Nie ma nic do zaoferowania ani klientom ani pracownikom. Przykry, choć jakby nie patrzeć zasłużony upadek.

Aaa
@Chris

No to pracowaliśmy razem

TW

wiadomo, że znajdziemy tu raczej narzekania. kto wchodzi na gowork, żeby napisać pozytyw? - samochody - serwisowane. Że długo jeżdżą? Fakt. Ale nie ma problemu z wstawieniem do serwisu, otrzymaniem zastępczego, a flota sukcesywnie wymieniana. - atmosfera? Ja osobiście nie narzekam - czy trzeba żyć z mamusią, żeby przeżyć? Cóż... jak poza odbieraniem paska z wypłatą nic więcej się od siebie nie daje - pewnie tak. - W pandemii nie było cięć wynagrodzeń, etatów. Firma wciąż się rozwija. Każdy podejmuje decyzję na własne ryzyko. Ale słowo - z mojego punktu widzenia dobry pracodawca.

mam Cie
@TW

sam piszesz " kto wchodzi na go work napisac pozytyw" a jednak Ty wszedłeś napisać, to dopiero podejrzane, śmierdzi mi tu jakimś przełożonym, który chce podbić sztuczne pozytywy

Katarzyna
@mam Cie

No ciekawa sytuacja, tak jakby sam sobie zaprzecza :D Pachnie hipokryzją.

Aga

Jest ogłoszenie do wasilkowa na produkcje glukometrów. Warto ,jak to wygląda?

Wiecie może, czy w Diagnosis S.A. szukają chętnych na staż?

Johny

Odpuśc sobie ta firme. A na staz to juz w ogole.

Snooz

Ja pracowałem na magazynie w Białymstoku ul. Sadowa 64, powiem tak robota w porządku 2 zmiany na rękę 2600 było, jeden mały minus to jak się przychodziło na ranną zmianę czyli 6 to robota zaczynała się o 8 bo dopiero przychodziła odpowiednia osoba która wklepywał zamówienia.Ludzie na zmianie wporządku oprócz kierownika typowy Seba czyli cwaniaczek.Nie przedłużyli mi uwowy nie chciałem się dopytywać dlaczego, bo powiedział że normy nie wyrabiam gdzie tak naprawdę pracowałem normalnie jak każdy pracownik na zmianie.Jak było nas 3 to każdy z nas robił tyle samo zamowień czy podczas zbierania czy pakowania,(usunięte przez administratora)

@Snooz

Jak zwykle pracownik poszkodowany, nie wie dlaczego mu umowy nie przedłużyli, kierownik (usunięte przez administratora) i cały świat jest zły. Prawda z grubsza wygląda inaczej niż ją przedstawiają byli sfrustrowani pracownicy. Jak ktoś siedzi non stop w komórce czy w WC potrafi siedzieć godzinami przeglądając facebooka, nie dziwmy sie że umowy nie zostają przedłużane. Jeśli kto

Jak się pracuje z ludźmi z Diagnosis S.A.?

Lolek

Zależy do jakiejś grupy trafisz :-D niektórzy ludzie np. Ta z Gdańska to tak miesza w papierch, ze chyba nikt jej nie lubi a mysli,ze jest inaczej. Jezeli chodzi o ludzi z biura,to ph v biuro to jakas porażka! Szalu ni ma jezeli chodzi kierusi - to dopiero falszywe ziółko ???? a sam w sobie prezesik ohohoooo! To jest zywy przykład,ze człowiek dla drugiego czlowieka jest (usunięte przez administratora)

Elżbieta

Odwiedzając ten wątek niewiele można dowiedzieć się na temat tego, jakim pracodawcą jest Diagnosis z Białegostoku. Większość Waszych wypowiedzi to wpisy o charakterze plotkarskim. Ponadto obrażacie w nich innych użytkowników. Psucie reputacji innych nie jest tu mile widziane. Wszystkich zachęcam do lektury regulaminu forum GoWork -->>https://www.gowork.pl/regulamin O firmie Diagnosis warto powiedzieć, że ludzie, którzy tam pracują, są fachowi i posiadają spore doświadczenie, co stanowi duży wkład w rozwój firmy. Gdzie są te osoby? Czy ktoś z Was może udzielić się tu, by napisać coś o warunkach pracy świadczonych przez tego pracodawcę?

@Elżbieta

na warunki pracy sklada się też atmosfera w firmie, o której tu zwłaszcza w dziale finansowym ludzie piszą. To też jest cenna informacja , żeby sie nie wpakować między toksycznych współpracowników, a nie zadne "plotki" jak twierdzisz

Elżuniu,
@Elżbieta

Widać każdy pracownik ma taką opinię, że nie chce bronić tej firmy. Tylko pani jako jedyna. Prezes kazał?

@Elżbieta

To ja napisze 13 lat w firmie. Ok początki ciężkie że względu na mała place. Ale zaczynałem od najniższego pułapu zawodowego. Wcześniej pracowałem na wyższym stanowisku i miałem 2 razy więcej. Ale na początku kariery w diagnosis i roboty nie było tak dużo dziś zarabiam sporo więcej choć i tak uważam że 2 razy za mało ale atmosfera jest ok na produkcji i do okoła.

Hahahha

Człowieku! Ale tu glownie mowa o dziale dermokosnetycznym! A skoro pracujesz 13 lat to na pewno nie ten dział. W dermo jest (usunięte przez administratora) dnem przykrywanym!!! Wspolczuje tym którzy zmuszeni sa aby pracowac w rym dziale.

Ola

Co się dzieje w firmie , że co 3mc są ogłoszenia o pracę na stanowisko przedstawiciela?! Szczerze średnio to świadczy o pracodawcy skoro jest tak duża rotacja.

Igi
@Ola

Też się chętnie dowiem :)

Edzia
@Igi

Rodzina zadzi Kierownik nie wie połowy co się tam dzieje, porządku tam raczej niema. Przydała by się kontrol co jakiś czas co chodzi o szafki. Połowę pracowników było zawieszonych albo wyrzuconych za picie w pracy.

@Ola

Dział dermo zmiany kadrowe od samego szczytu.

@pr
@Igi

Jak wygląda praca na stanowisku przedstawiciela w tej firmie? Czy godziny pracy są sztywne od x do x, czy wystarczy, że zrobi się określoną liczbę wizyt w danym dniu, a jeśli zajmie mi to mniej niż 8 godzin to mogę wrócić wcześniej do domu? Czy funkcjonuje coś takiego jak dzień biurowy, gdzie jeden dzień w tygodniu przeznaczony jest na pracę biurowa i w tym dniu nie jeździ się na wizyty?

Daria
@Edzia

Taka jest i prawda, nic się nie ukryje Brygadzistki w tej firmie to córka z matką. Szwagierka pod nimi. Brygadzistka pije wraz z pracownicami w pracy. Taka jest prawda CZAS ABY PREZES SIĘ TYM ZAJĄŁ

Amanda
@Daria

Rodzinka urządziła sobie prywatny folwark, robią co chcą.

Ona
@@pr

Nie ma dnia biurowego, papierologie robisz jeszcze po godzinach pracy. Musisz jezdzic mini 8 godziny. A najlepiej zebys z wlasnej woli jezdzila po 10h

@Ola

Rotacja bo tylko dobrych szukamy. Wyszkolimy i czasami konkurencja kradnie czasami wracają czasem nie. A braki kadrowe uzupełnia trzeba

Nie polecam... Na prawdę szkoda czasu i życia. Brak szacunku dla człowieka, zwalnianie bez powodu, duża rotacja. W skrócie, poświęcisz zdrowie i zaniedbasz rodzinę, nikt tego nie doceni. Plany w niektórych regionach nierealne, co skutkuje wymianą przedstawicieli co rok. Inni mają plany tak ułożone, że robią je w połowie miesiąca. I oni mogą spać spokojnie.. Reszta zapierdol... I tak na koniec miesiąca bez premii. Bez szans na zmianę. I oczywiście wymiana pH. Szefostwo nastawione na kasę, jak nie przyniesiesz kasy to wypad.

medyczny

Aha , no to wszystko jasne. Dzięki za opinie bo to dużo pokazuje . wierzę i odpuszczam : )

wiemcomowie

Potwierdzam w 100 % , wszystko co jest opisane w powyższym poście jest prawdą i powinno być umieszczone w wizytówce "firmy" , aby potencjalni kandydaci mieli świadomość gdzie trafiają i nie marnowali swojego czasu i nerwów, no chyba że się godzą na takie traktowanie i im to nie przeszkadza.

Bożena

Od czego zależy to, że tak jak napisałeś jedni mają wyrobioną normę po dwóch tygodniach a inni nie mogą tego dokonać cały miesiąc? Czy chodzi o region, jaki im jest przydzielany?

PH
@Bożena

Od tego czy dasz d kierownikowi czy nie

Megi

Czas płynie a status quo utrzymane. Szczęśliwie zmieniłam pracodawcę. Stanowczo odradzam.

@Bożena

Od tego, jak masz ułożone plany...Jedni mają niedoszacowane a drudzy mają tak ułożone, że mają szans zrobić. Bardzo niesprawiedliwe. Skoro jedni w połowie miesiąca przez kilka lat mają zrobione a drudzy wiecznie nie robią...No cóż. Sama sobie odpowiedz. Podniesiesz 10 kg ale 100 już nie...Tak jest z planami.

A ja wam powiem ze jak pracujesz to masz. Są handlowcy z ponad10 letnim stażem i chwała. Ja 13 lat tu jestem i narzekam ale jestem czyli nie jest źle. Obiboki nigdy nie będą zadowoleni. A samochód jaki - Służbowy czyli najlepszy na świecie, nie dbasz to masz (usunięte przez administratora) i grata

PF

Jaka kasa-podstawa na przedstawiciela farmaceutycznego? Jaka umowa i czy jest możliwość na czas nieokreślony? Jaka flota, i czy można jeździć prywatnie, jak z tankowaniem? Czy ogólnie są jakieś GPSY lub lokalizatory? Ile aptek dziennie i czy wysokie targety? Jak z atmosferą i kierownictwem? Proszę o konkrety. Dzięki.

Bogaty z wyboru
@PF

Pieniądze są bardzo dobre-około 10 tys zł na rękę plus premia co miesiąc. Umowa wg uznania, co potrzebujesz to ci dadzą + dodatek za to że firma jest z Białegostoku. Flota- wybierasz auto do 200 tyś zł tylko mocna benzyna, żaden diesel nie wchodzi w grę, np 4.2 litra. Żadnego gazowania. Większość jeździ camaro albo mustangiem 5.0 nawet zdarzają się cabrio,wg potrzeby. Tankowanie do bólu jak w Ameryce dodatkowo porządny sprzęt i karta firmowa na wydatki. Żadnego namierzania-kierownictwo świetne. Aptek do odwiedzania ile masz ochoty, targety robią się same, więc nawet jak w domu siedzisz plan się zrobi. Dla najlepszych firmowe mieszkania i dziewczyny. Polecam.

K.i.t
@Bogaty z wyboru

Dobre ???????????????? W tej firmie to wszystko na odwrót! Nie polecam!

Lustrzanka
@PF

Kasa podstawa 2,5tys.-dramat. Czas nieokreslony? Kto tam tyle wytrzyma?? Flota mozesz jezdzic a z tankowaniem to ostrożnie jaknprzekroczysz limit 1100zl i nie zglosisz to Ci jeszxze z wyplaty (usunięte przez administratora) Gps w aucie, lokalizator w tablecie. Niedługo jeszcze obroże wam zaloza. 12 aptek dxiennie hahaha Kierownikow zdegradowali, a pan kierownik co zajmuje sie niczym, nie mozna sie w ogole z nin dogadac. Korporacyjne zwierzątko.

@PF

GPS tak...i telefon codziennie od kierownika. Co robisz, co masz zamiar zrobić i czemu tak mało. Ja zrobisz jedno, to pytanie czemu nie robisz czegoś innego. Twoim GPS-em jest też kierownik, który Cię kontroluje na każdym kroku. Serio. Podwójne raz w miesiącu, czasami dwa dni w miesiącu...Hyundai. Prywatne płacisz. Na nieokreślony po trzech latach, raczej wcześniej Cię wymienią :)

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnosis S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Diagnosis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnosis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnosis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnosis S.A.?

Kandydaci do pracy w Diagnosis S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnosis S.A.

Diagnosis S.A.