KanRo LTD Sp. z o.o.

Białystok

Opinie o KanRo LTD Sp. z o.o.

Driada

Tradycyjny podlaski krwiopijca.Kilka osób zarabia bardzo dobrze a reszta za mało żeby żyć za dużo aby zejść.Pieniędzy zawsze za mało ( nie dotyczy prezesa).

szaman
@Driada 15.10.2015 12:49

zgadzam się z poprzednikiem część zarabia inna część pracuje a kierownicy odnoszę wrażenie że nie mają pojęcia o pracy

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie KanRo LTD Sp. z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o KanRo LTD Sp. z o.o. - Białystok

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KanRo LTD Sp. z o.o.