Opinie o Diagnosis S.A. w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Diagnosis S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Diagnosis S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Diagnosis S.A. w Białystok

Świadoma

Co tu duzo pisac.. Jeżeli chcesz dorobic sie garba i chorob nerwowych, jak najbardziej polecam diagnosis. Nic od wielu lat sie nie znienia.. oprócz..-ludzi! Produkty "krzak". Sprzedaja sie tylko,jak masz odprzedazowke w aptekach, chociaz ta odsprzedazowka nieraz nic nie daje. Obecnie nacisk na zdobywanie pseudo drogerii hahaha.. nie nie.. nie rossmany, hebe itp. Tylko drogeria "ladowa z lat 90'tych Pani Basi " . Obecni ludzie zarządzający (pseudo kierownik) bardzo fałszywy.. slodko pierdzacy, a w rzeczywistośc całkowicie inny. W tej firmie pracownik nie jest szanowany, nawet prezes potrafi dowalic "ze jestes nikim-jak nie Ty to ktos inny". Nie wspomnę o ludziach pracujacych w biurze.. zero kultury, zero szacunku. Jezeli chcesz zarobić, to na pewno nie w tej firmie. Premie obcinane za to, ze jestes na urlopie wypoczynkowym.Najlepsze jest to,ze oprocz kierownika nikt nie zna zasad wyplacania premii, bo z miesiaca na miesiac umie wymyslic powod, dlaczego jej nie dostaniesz i co najgorsze "gora" udaje,ze nie wie ze tak sie dzieję. Osobiście nie polecam.

Anioł

Niee poolecaam! Dział dermo omijajcie szerokim łukiem. Szkoda energii..

Czy pracownicy w Diagnosis S.A. dogadują się między sobą?

E.

Nie..

E.

Tak jak czesto usuwane sa zle komentarze tego pracodawcy, tak samo wymieniani i zwalniani sa ludzie w dziale dermo. Nie polecam. Uciekac z dala

Przedstawiciel Handlowy

Rozmowa bardzo standardowa. Panie bardzo miłe i przygotowane.

Pytania o doświadczenie i kilka zadań do rozwiązań.

logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Danka

Widzę, że znowu pojawiła się oferta na Przedstawiciela Handlowego ds. Dermokosmetyków. Nie polecam. Słaby dział i słaba pozycja na rynku. Pracowałam tam chwilę. Atmosfera w firmie słaba. Kobieta reprezentująca dział dermo, żona prezesa - nie ma pojęcia o prowadzeniu takiego działu. Ciągła rotacja pracowników i słabe szkolenia zmusiły mnie do zmiany pracy. Produkty całkiem spoko, szczególnie produkty z kwasem. Linia organic, nieco targowa.

Aktualnie jest oferta na stanowisko analityka.Prose o informację na temat stanowiska, atmosfery w dziale.

Jeśli dobrze Pamiętam, Pan dyrektor z moją ówczesną Panią kierownik postanowili mnie zwolnić za "słabe wyniki". Udało mi się uniknąć zwolnienia, przeskoczyłem do oryginalnej firmy farmaceutycznej, a mój teren już jako vacat zrobił 120% planu w miesiącu w którym opuściłem firmę. Kto pamięta ten potwierdzi jak mówiono innym pracownikom na cyklówce, że sprzedawać nie potrafią bo "vacat" robi plan. Patrząc z perspektywy firma wpłynęła na mój rozwój negatywnie - jako młody pracownik poszukiwałem osób od których można się czegoś nauczyć - niestety poza cwaniactwem nie było czego.

medyczny

Hej , jest sporo ogloszen na medycznych napiszcie prosze czy warto aplikowac , jakie warunki i atmosfera bo to najwazniejsze , jak sie pracuje

Ktoś tam
@medyczny

Cześć To wszystko zależy od priorytetów. Jeśli to jedna z Twoich pierwszych prac w branży, a po zadanym pytaniu wnioskuję, że tak, to pewnie, zdobędziesz doświadczenie i pójdziesz dalej. Kasę znasz, warunki znasz, są opisane niżej. Osobiście jedynie mogę odradzić dział dermo lub inaczej DIM II.

Elżbieta
@medyczny

Mam nadzieję, że informacje od użytkownika @Ktoś tam pomogły Ci w podjęciu decyzji. Od siebie mogę ponadto dodać, iż firma Diagnosis oferuje swoim pracownikom pracę w ambitnym i nastawionym na sukces zespole, zatrudnienie w ramach umowy o pracę, motywacyjny system wynagrodzenia, szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego. Czy takie warunki wydają się dla Ciebie odpowiednie? A może już zdecydowałeś się na pracę w tym miejscu?

Elżuniu,
@Elżbieta

A owocowe czwartki?

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Chciał aplikować

Jaki jest sens brać udział w rekrutacji skoro w teorii jest jedno a w praktyce zupełnie co innego tak jak piszą osoby poniżej? Ja rezygnuje...

Łucja
@Chciał aplikować

Opinie na forum to dobre źródło wiedzy na temat warunków zatrudnienia w danej firmie, jednak czasem warto spróbować wyrobić sobie własne zdanie. Być może warto wziąć udział w rekrutacji w firmie Diagnosis Sp. Z. O.O. i przekonać się jak to wygląda. Jeżeli zdecydujesz się jednak aplikować do firmy daj znać jak wyglądał proces rekrutacji.

Była przedstawicielka
@Łucja

Osobom z PR już podziękujemy :)

Ciekawy
@Łucja

Pani jest spokrewniona z prezesem czy kierownik kazał pani bronić honoru firmy?

Warunki noe wiem jal to okreslic nawet . Jak.mieszkasz z mamusia albo maz Cie utrzymuje to te 2,5 max kola wystarczy na przezycie , wstyd wstyd wstyd zenada

hmm dane osobowe

Jeśli dane osobowe diagnosis są chronione to również imiona osób i nicki w ocenach o pracodawcy powinny być chronione czy się mylę?

Godziny pracy w firmie Diagnosis jako przedstawiciel farmacetyczny teoretycznie są zgodne z kodeksem pracy. Niestety przy 12 wizytach i rozległym terenie prawie zawsze przekraczają 8 h dziennie.Godziny biurowe zdarzają się codziennie,jednakże są wykonywane kosztem Twojego czasu wolnego.

Była pracownica

Oraz brak dni biurowych

Robert

Pracując jak przedstawiciel handlowy masz pewnie odpowiednio ustawione targety. Czy jest możliwość ich zrobienia, żeby uzyskać premie lub prowizję od sprzedaży?

Ona
@Robert

Prowizja jest.. ale gow***na jak nie zrobisz planu. A plan dokąd jest nowy prezio to nie wykonalny i bardzo niesparwoedliwe dzielony.

Ona

Dokladnie, gdy organizujesz konkursy wvaptekach, papierologii masz tyle ze dwa dni siedzisz poza czasem pracy. A jeszcze powiedza Tobie, ze to musisz to zrobic bo polecenie służbowe

Produkcja

Zauważyłem ofertę pracy jako pracownik produkcji w tej firmie. Chcę zapytać, jak wygląda praca na tym dziale i czy mając wykształcenie wyższe (mgr), umożliwiające mi prace w laboratorium, byłyby jakiekolwiek szanse na przeniesienie w przyszłości? Nie mam doświadczenia w pracy, jestem świeżo po studiach i ta oferta zainteresowała mnie pod kątem zdobycia doświadczenia i potencjalnej możliwości do zajęcia innych stanowisk (niekoniecznie wyższych), ale na innych działach. Uważacie, że w fimie Diagnosis S.A. jest to możliwe czy jeśli rozpocznę na produkcji to raczej już tam zostanę, bez możliwości rozwoju? Sam znam osoby, które zaczynały od linii produkcyjnej, a po jakimś czasie, ze względu na studia, dostawały się do laboratorium lub biura/działu HR.

Byly pracownik

JEDNA Z NAJGORSZYCH FIRM FARMACEUTYCZNYCH - KRÓTKO MÓWIĄC PRACE DLA (usunięte przez administratora)

Ooo

Jezeli chodzi o produkcje To zero mozliwosci rozwoju Rodzina rządzi i niedopuszcza nikogo by brną dalej i czegos sie uczył Podwyżek zero. Tylko normy podwyzszaja.Prezes nawet dzien dobry nie powie

Maciej
@Ooo

Szkoda, że nie możesz się rozwijać i brać udziału w szkoleniach, przecież pracodawca, który inwestuje w pracownika podnosi też poziom firmy i dzięki temu może liczyć na lepsze wyniki. Czy nie ma możliwości zawnioskować o kurs, który mógłby przynieść zysk Tobie, a także firmie?

Ooo
@Maciej

Na produkcji!!! Zapomnij o szkoleniach!!!

No nie wiem
@Ooo

W mojej ocenie opinia jest nieprawdziwa. Na tej produkcji nie masz możliwości brniecia dalej bo gdzie? Na miejsce kierownika? Widocznie pisze to osoba która próbowała a jej kandydature odrzucono bo się nie nadawała.

@No nie wiem

Miej proszę na uwadze, że każdy może mieć nieco inne odczucia niż Ty. Ale cieszę się, iż wyraziłeś tu swoje zdanie. Czyli, jak zrozumiałam, Twoim zdaniem rozwój zawodowy na produkcji firmy Diagnosis jest trochę ograniczony. Ale - jak też sam wspomniałeś - można ubiegać się tam o awans na Kierownika. Zechcesz nam zatem zdradzić, jak dokładnie wygląda droga do tego awansu?

nikt ważny
@Maciej

Nie da się, tam nie ma z kim rozmawiać.

Jarosław
@nikt ważny

Smutne jest to co piszesz, może jednak znajdą się też jakieś pozytywy z pracy w Diagnosis? Czy firma jest dobrym miejscem do rozwoju zawodowego dla osób bez doświadczenia? Liczę że wiesz coś na ten temat.

ktoś inny
@Jarosław

Praca w diagnosis jest tylko dla tych co nic nie umieją, nie chce im się, albo to i to. Tacy tam mają najlepiej. Im wyżej w hierarchii, tym większa olewka. Liczę, że komentarz będzie pomocny. Chce wam się?, potraficie coś?, nie marnujcie czasu tam.

Konstruktywny
@ktoś inny

Prawda. Nie chce nikogo obrażać, ale doświadczenie, kreatywność i umiejętności kadry menagerskiej dają dużo do życzenia. Głównie ludzie bez żadnej przeszłości w branży, a i bez wyobraźni. To jak oni mają handlowców wyszkolić ?

gość
@Konstruktywny

Oni nie szkolą. Oni snują swoje wizje i liczą, że wykorzystasz swoje kontakty(koneksje)

@gość

Pięknie napisane! Sama prawda

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Diagnosis S.A.?

Praktycznie tak jak się wyrobisz i zależy od klientów.

EksNatasza

Chińskie produkty. Mowie tu o glukometrach i innych produktach. (usunięte przez administratora)

@xxx

Ile wizyt dziennie i jak czasowo sie wyrabiałas? Plany realne?

Po rozmowie
@@xxx

12 wizyt dziennie.

wiemcomowie
@@xxx

Zależy od regionu, śląski i opolski nierealny .

Były przedstawiciel

Produkty fajne,ciekawe nic do zarzucenia ,niestety kierownik pan Paweł R to zakłamany bencwał,nie nadaje się na to stanowisko,brak mu kompetencji i doświadczenia w kierowaniu ludźmi, ociera się o mobing .Będąc na rozmowie pytajcie kto będzie waszym przełożonym jeżeli on to odwracajcie się na pięcie i znikajcie z diagnosis ,ten człowiek zameczy was psychicznie

Łucja
@Były przedstawiciel

Mobbing to bardzo poważne oskarżenie. Skoro byłeś tak źle traktowany przez swojego kierownika to czy zgłosiłeś to pracodawcy? Czy firma Diagnosis Sp. Z. O.O. reaguje na tego typu zgłoszenia?

Była przedstawicielka
@Były przedstawiciel

Czyli widzę, że przez lata nic się nie zmieniło w tym przypadku...

wiemcomówie
@Były przedstawiciel

Nie tylko jemu brak kompetencji , reszta "kierowników" , bo nazwanie ich managerami to duże nadużycie, teżnie odstaje poziomem...

Przedstawiciel farmaceutyczny

Jaki samochód się dostaje do pracy jako przedstawiciel handlowy?

Zostaw merytoryczną opinię o Diagnosis S.A. - Białystok

• Jak się pracuje w Diagnosis S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Diagnosis S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Diagnosis S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Diagnosis S.A.?

Kandydaci do pracy w Diagnosis S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Diagnosis S.A.

Diagnosis S.A.