ITeam S.A.

Wrocław

Opinie o ITeam S.A.

Lalek

Wiecie co, generalnie na temat nowych stanowisk pracy to w tym momencie wiem bardzo mało, wydaje mi się, że nie ma przyjęć, a to głównie dlateog, że praca jest pewna. Aczkolwiek do Wrocławia były jeszcze w lutym, może wyślij CV

anonim1111xx

dobra firma

szperacz

Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Brak rozwoju, brak przyszłosci. Do tego kwitnie kumoterstwo i nepotyzm.

Uczciwie nie polecam tej firmy. Abstrahując od technologii, czy wysokości wypłat. Santander, dla którego firma od lat wykonywała obsługę informatyczną znalazł inną firmę. ITeam od wielu miesięcy szuka nowego klienta - na razie bez sukcesu. Nie jest to bezpieczna praca, w której można przepracować spokojnie kilka lat. Firmie na razie bliżej do upadku. Szukanie nowych pracowników wiąże się z coraz liczniejszymi zwolnieniami przez osoby tam już pracujące z powodu kiepskiej sytuacji firmy.

OstatniMohikanin

Jak czytam "polecenie" ITeamu jako miejsca do pracy - to ogarnia mnie zdziwienie, jak można ta pisać o firmie, której przyszłość jest niejasna: "Jest to bardzo szybko rozwijająca się firma" - która ma aktualnie jednego klienta - bank Santander, który powoli wycofuje się ze współpracy z nimi. "dlatego też profesja jest tu fascynująca" - co kto lubi - dla nie mnie jest fascynujące uczenie się Progressa 4GL i rozwijanie się w nim, szczególnie, że potem bardzo trudno znaleźć inną pracę - więc to praca na teraz, bez większej przyszłości. "dobrze płacą" - i to tak, że od razu trzeba wynegocjować jak najwięcej, bo potem szefostwo unika jak może podań o podwyżkę i szuka wszelkich sposobów, żeby jej przypadkiem nie przyznać. Ogólnie - jeżeli jest wybór quality OR quantity - to w ITeamie można raczej liczyć na to drugie. Kończę mój panegiryk nt. tej wrocławskiej firmy, jej nieformalnym motto: Masochiści mile widziani...

sss

To chyba jakiś żart....

Zostaw opinię o ITeam S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITeam S.A.