ITeam S.A.

Wrocław

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 1 ocen.

Opinie o ITeam S.A.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITeam S.A.

Lalek

Wiecie co, generalnie na temat nowych stanowisk pracy to w tym momencie wiem bardzo mało, wydaje mi się, że nie ma przyjęć, a to głównie dlateog, że praca jest pewna. Aczkolwiek do Wrocławia były jeszcze w lutym, może wyślij CV

anonim1111xx

dobra firma

szperacz

Trzymajcie się z daleka od tej firmy. Brak rozwoju, brak przyszłosci. Do tego kwitnie kumoterstwo i nepotyzm.

anonim

Uczciwie nie polecam tej firmy. Abstrahując od technologii, czy wysokości wypłat. Santander, dla którego firma od lat wykonywała obsługę informatyczną znalazł inną firmę. ITeam od wielu miesięcy szuka nowego klienta - na razie bez sukcesu. Nie jest to bezpieczna praca, w której można przepracować spokojnie kilka lat. Firmie na razie bliżej do upadku. Szukanie nowych pracowników wiąże się z coraz liczniejszymi zwolnieniami przez osoby tam już pracujące z powodu kiepskiej sytuacji firmy.

OstatniMohikanin

Jak czytam "polecenie" ITeamu jako miejsca do pracy - to ogarnia mnie zdziwienie, jak można ta pisać o firmie, której przyszłość jest niejasna: "Jest to bardzo szybko rozwijająca się firma" - która ma aktualnie jednego klienta - bank Santander, który powoli wycofuje się ze współpracy z nimi. "dlatego też profesja jest tu fascynująca" - co kto lubi - dla nie mnie jest fascynujące uczenie się Progressa 4GL i rozwijanie się w nim, szczególnie, że potem bardzo trudno znaleźć inną pracę - więc to praca na teraz, bez większej przyszłości. "dobrze płacą" - i to tak, że od razu trzeba wynegocjować jak najwięcej, bo potem szefostwo unika jak może podań o podwyżkę i szuka wszelkich sposobów, żeby jej przypadkiem nie przyznać. Ogólnie - jeżeli jest wybór quality OR quantity - to w ITeamie można raczej liczyć na to drugie. Kończę mój panegiryk nt. tej wrocławskiej firmy, jej nieformalnym motto: Masochiści mile widziani...

sss

To chyba jakiś żart....

Zostaw opinię o ITeam S.A. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITeam S.A.