Opinie o Internet Consulting sp z o o w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Internet Consulting sp z o o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Internet Consulting sp z o o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Internet Consulting sp z o o w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Internet Consulting sp z o o?

Czy firma Internet Consulting sp z o o w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Odpowiedź Nowy wpis

Po co ty tak spamujesz adminie na tym forum?

Remigiusz Nowy wpis

Czy w związku z panującą pandemią zmieniło się coś w pracy? jakieś dodatkowe zabezpieczenia zostały wprowadzone?

fl-wro

Witam ! Zastanawiam się nad zaaplikowaniem do was ale chciałbym się dopytać o dwie kwestie: 1. Jak wygląda kwestia zatrudnienia ? Akceptowalny jest model działalności ? Chyba najbardziej popularny i korzystny dla każdej ze strony; 2. Co się stało z panem Pawłem ? Człowiek z PGS to brzmi fajnie Posta publikuję jako neutralnego i w formie zapytania - mam nadzieję, że jest to ok. Dzięki za odpowiedź !

L4a
@fl-wro

Cześć, 1. Kwestie zatrudnienia omawiamy szczegółowo na rozmowach kwalifikacyjnych. Aktualny jest każdy model. 2. Pan Paweł dalej doradza firmie, po prostu nie w roli członka zarządu Zapraszamy do aplikowania

fl-wro
@L4a

Super szybka odpowiedź ! Dzięki ! Wszystko wiem i wiem co robić ! Będę aplikował !

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Internet Consulting sp z o o się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

@olek a jak z pracą w weekendy?

Olek
@Tomek

W ciągu prawie 2 lat pracy ani razu nie pracowałem w weekend. Nie ma z tym problemów. Jak chcesz coś nadrobić sobie w weekend i zarobić więcej to też możesz.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Look4app Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Olek

Nadgodziny można robić po uzyskaniu zgody od Project Managera odpowiadającego za dany projekt. Mogą być płatne albo do odebrania.

Radek

Firma ma opinię dobrego pracodawcy więc dobry pracownik ma tu bardzo dobrze!

zawiedziony

(usunięte przez administratora) Może by tak COO coś podziałał ? Miało być tak dobrze. Super przemowa i co dalej ?

Look4app
@zawiedziony

Szanowny Panie Krzysztofie, 1. COO nie miał żadnej przemowy 2. Wszystkie pensje jak zwykle zostały wysłane przed terminem, 3. Sugerujemy zająć się własnymi Spółkami, gdyż dostateczny gnój zrobił Pan nam w zeszłym roku w Spółce. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do udziału w rozmowie rekrutacyjnej, Zespół Look4app

Pawel

Dawno nie widziałem tak dobrych programów mentorskich, starsi są w stanie wytłumaczyć wszystko na temat nowych technologii - zajmuje się blockchainem a jak przyszedłem pół roku temu byłem totalnie zielony

Firma robi ogolnie dobre wrażenie, rotacje miedzy projektami zachęcają, ludzie, szczególnie osoba rekrutująca wydaje się w porządku, niestety na minus kontakt oraz feedback po rozmowie rekrutacyjnej. Rozmowa dosyć prosta (Java dev) natomiast od 10 dni brak jakiejkolwiek odpowiedzi od strony firmy, działu HR. Trochę dziwne i niezrozumiałe zachowanie

OM
@Kandydat

Cześć, akurat proces rekrutacji na Java dev jeszcze trwa, wiemy, że obiecaliśmy feedback do końca zeszłego tygodnia. Niemniej ze względu na urlopy oraz fakt, że mamy jeszcze kilka rozmów przed sobą, po prostu nie zakończyliśmy tej rekrutacji. Pozdrawiamy, Zespół Look4app

Maks

Widziałem na stronie, ze Look ciśnie mocno w kierunku Blockchain. Ktoś się orientuje czy oferują jakies dodatkowe szkolenie w tym zakresie właśnie?

O.
@Maks

Przede wszystkim indywidualne szkolenie. Jak ktoś nowy chce się rozwijać w kierunku Blockchaina, to dostaje mentora z doświadczeniem w tym temacie - mentor generalnie pomaga mu się rozwijać w tej technologii, odpowiada na pytania i podpowiada rozwiązania. Są też meetupy wewnętrzne w różnych technologiach.

Blockchain

Wszystkie projekty z blokchain zrealizowane tylko dla 'swoich'. Profity tylko dla 'swoich'. (usunięte przez administratora) obecny pracownika PGS.

Chciałabym się dowiedzieć, jak wygląda rekrutacja w Waszej firmie na stanowisko PHP Developer? Czy po 2 latach pracy w innej firmie mogę aplikować?

Look4App
@Ania

Cześć Ania. Miło Cię poznać. :) Krótki opis naszego procesu rekrutacji: CVki analizujemy na bieżąco. Portfolio jest bardzo mile widziane. W Looku mocno cenimy kontakt osobisty. Jeśli zgłoszenie przejdzie wstępną selekcję, od razu zaprosimy Cię na spotkanie i rozmowę w naszym biurze na Szewskiej. Rozmowa kwalifikacyjna składa się z 2 części. Pierwszą prowadzi nasza HR Manager. Porozmawiacie na takie tematy, jak Twoje plany na przyszłość i Twoje oczekiwania względem pracy i firmy. Przedstawi Ci, czym się zajmujemy i jak wygląda praca w Look4App. Będzie też fragment rozmowy po angielsku. Druga część to konkretny techniczny wywiad z jednym z naszych programistów. Jeśli podeślesz portfolio, mogą to być szczegółowe pytania o Twoje projekty, trochę pytań technicznych odnośnie technologii z twojego CV, może się pojawić jakieś zadanie do rozwiązania / zaprogramowania. Obie części realizujemy w ramach jednego spotkania u nas w biurze. W sumie całość zajmuje od 1,5 do 2 godzin. Po takim spotkaniu konsultujemy sprawę wewnętrznie i podejmujemy decyzję o zatrudnieniu lub odrzuceniu kandydata. W obu przypadkach dostaniesz informację zwrotną - brak odpowiedzi oznacza, że jeszcze się zastanawiamy. Odnośnie Twojego drugiego pytania: tak, 2 lata komercyjnego doświadczenia powinny wystarczyć na to stanowisko. Czekamy na Twoje CV. :)

Mateusz

W tej firmie jestem od 3ms i nie widze zadnych powodów, żeby stąd uciekać. Ludzie są świetni, fajna atmosfera, szef mega gościu. Poleciłem swojego znajomego do rekrutacji

Maciek

Uczestniczyłem ostatnio w rekrutacji dla Looka. Świetna lokalizacja, samo centrum i fajne biuro. Rekrutacja profeska, chciałbym tam pracować. Czekam teraz na wyniki. Jeżeli się uda, podzielę się wrażeniami.

Ryba

Ja nie narzekam na wynagrodzenie, które jest zawsze na czas, świetnych ludzi wokół, integracje formalne i te nieformalne (!!!). Szkoda czytać te wpisy anonimów, pewnie podpuszczonych przez kogoś...

enter

Od ponad 8 miesięcy żaden pracownik nie opuścił firmy, sam w niej pracuję od niedawna. Atmosfera jest świetna, szef wyrozumiały, a ja sam nie słyszałem o problemach. Osobiście , polecam Look4App jako miejsce do pracy.

Kotu

Pozytyw. Bardzo spoko podejscie do pracownika.

Look4app

Anonimowy "milosniku" z internetu. Sam fakt siedziby w tym samym biurowcy w żaden sposób nie determinuje powiązania z Cube.ITG. Co do Indaty to Look4app nie miał nigdy siedziby i żadnych związków z tą firmą.

Dawid

Z tego co wiem mieli podpisywac umowe, ale nie doszła do skutku, wiec ten komunikat z bankiera mija sie z prawda... Moze rozmawiali o tym, ale faktycznych zwiazkow nie bylo. Jak dla mnie punkt dla Looka.

prawda

Trolu uspokój się. Firma funkcjonuje, działa i cały czas prowadzić rekrutację. Ocenianie spółki z perspektywy dawnych klientów czy też relacji nie ma sensu. Ile osób oszukał Czapla ? Skąd wiesz jak było z Look ? Koniec końców ani indata ani żadna ze spółek z indata powiązanych nie stała się udziałowcem Look. Odnośnie persony którą wskazujesz to spieszę z informacją, że Gajewski naprawdę odszedł i nie było to miłe rozstanie. Newind ma na chwilę obecną swoje problemy i na nich powinien się skupić.

fan

Czyzbys krzysztofa b. mial na mysli?

Poszukiwacz

Istnieje mozliwosc kontaktu?

brambor

Siema trollu, pracuje dla looka od roku i domyślam się kim jesteś. Twoje wypowiedzi nie wnoszą nic, w sumie nawet są in plus bo look zrzucil takie zgniłe banany jak ty. Panowie i panie, look4app jest super

Zostaw merytoryczną opinię o Internet Consulting sp z o o - Wrocław

Internet Consulting sp z o o
3.3/5 Na podstawie 279 ocen.

Internet Consulting sp z o o