Look4app Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 157 ocen.

Look4app Sp. z o.o.
4157

Opinie o Look4app Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Look4app Sp. z o.o.

Administrator

Jak wygląda praca w Look4app Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Stella

Zastanawiam się jaki jest powód tego milczenia? Chyba jest dobrze?

Administrator

Czy są jakieś zmiany w Look4app Sp. z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Obrona

Look4app to faktycznie jest nieduża firma jak na takie projekty które zrealizowali. Jeśli ktoś nie daje rady powinien odejść.

Tomek
@Agata 06.08.2017 17:26

Nie ma pracy w looku pracy za kilka osób. Agatko, jednym słowem czasem warto pomyśleć zamiast pisać dyrdymały i siać nieprawdę. Nieładnie, po prostu nieładnie.

Hanna

@Marekjak poszła rozmowa? Na jakie pytania można liczyć? Opowiesz o swoich wrażeniach z procesu rekrutacji? @Karolaktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy na dzień dzisiejszy. Jednak warto śledzić ogłoszenia na bieżąco.

Laura

Czyżby tak dobrze było w Look4app że nikomu nie chce się pisać?

Marek

Cześć, słabo szukałeś :) Jest zakładka kariera i tam na dole są oferty pracy. Byłem akurat na rozmowie u nich i mam nadzieję, że mnie przyjmą. http://look4app.pl/jobs

Karol

Mam pytanie czy firma ma jakąś aktualna ofertę pracy? Nie mogę nic namierzyć , być może źle szukam. Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym aplikować. Może mi ktoś podpowiedzieć, bardzo zależy mi na pracy.?

Malar

Gdyby było źle to z całą pewnością forum pękałoby z opinii a tak nie jest. Generalnie tak mało piszecie, dlaczego?

A.

@Hanna tragedia... chaos, pan Prezes myśli, że jest na wakacjach

Hanna

Cześć :) Czy ktoś z Was pracował w Look4app Sp. z o.o.? Jakie macie wrażenia?

Dzwon

Ja pracuję i jestem zadowolony z pracy. Częściej wpisy robią osoby które delikatnie rzecz ujmując nie tęsknią za pracą

nick

@polk takich dokładnych danych nikt Ci nie poda, bo w zasadzie nawet nie może. Ale firma jest jak dla mnie "akurat" ;)

Tom

W firmie pracuje kilka osób a ilość głosów jak w dużej korporacji. Pani z hr chyba musiała się nieźle namęczyć żeby narobić tyle clicków, a średnia ocena to tylko 3 więc ciekawe ile było jedynek

finak

kaja, rzadko bywa tak żeby ludzie byli zadowoleni w stuprocentach ze swojej pracy. Podobno trzeba wykazać swoje doświadczenie a po wtóre atmosfera nie jest najlepsza.

Pawel

Nie zarobki są tym, co ludzi sciąga do tej firmy, choć te są bardzo w porządku. Tu chodzi o projekty, które w Looku są bardzo fajne.

look4appapapapap

Super firma z solidnym knowhow, ciekawe i ambitne projekty, profesjonalne i pełne szacunku podejście do klienta. Misja i wizja, z którą łatwo się utożsamić. Pełen pasji prezes, istna kopalnia wiedzy na temat życia i biznesu. Prawdziwy przyjaciel- człowiek, któremu można zaufać i nigdy Cię nie oszuka, ani nie wystawi. Lider, dla którego Twoje sukcesy są jego sukcesami. Po prostu uczciwy człowiek. Powie to każdy, kto chociaż raz z nim współpracował. Każdemu życzę takiego prezesa- przyjaciela. Dziękuję za wszystko i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli współpracować.

Michał

Młoda firma, świetna atmosfera. Projekty z Polski i z zagranicy. Praca mogłaby być tylko "lepiej zorganizowana", ale to już zależy od klientów

Zostaw opinię o Look4app Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Look4app Sp. z o.o.