Look4app Sp. z o.o.

Wrocław

Look4app Sp. z o.o.

Opinie o Look4app Sp. z o.o.

Hanna

@do_it_right, dziękuje za merytoryczną opinię na temat powyższych aspektów pracy w Look4app. Informacja o benefitach będzie na pewno bardzo istotna dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w tym przedsiębiorstwie. Jak rozumiem jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jaka atmosfera panuje w Look4app? Pytam zarówno o relacje pracownik-pracownik jak i pracownik-pracodawca.

do_it_right

@Hanna jak pisałem wcześniej, firma oferuje Multisport, Medicover, kanapki w poniedziałek, ciasto w środę, w tygodniu owoce, pomiędzy pracą można zagrać w piłkarzyki lub na xboxie, do tego co jakiś czas wyjścia integracyjne rekrutacja trwa najczęściej 1-2h, w zależności od stanowiska, czasami zadanko do rozwiązania można dostać, różne pytania rekrutacyjne itp

Hanna

@inside, rozumiem. Wobec tego trzymamy kciuki za pozytywny przebieg Twojej rozmowy rekrutacyjnej! Koniecznie poinformuj nas czy udało Ci się dołączyć do zespołu. Oczywiście będzie nam bardzo miło jeśli po rozmowie kwalifikacyjnej podzielisz się z nami wrażeniami i opowiesz jak wygląda proces rekrutacji w Look4app. Taka opinia przyda się osobą, które w przyszłości będą chciały aplikować do firmy. @do_it_right, dziękuje za opinię na temat szkoleń. Z pewnością będzie ona bardzo przydatna dla użytkowników forum oraz dla osób planujących podjąć zatrudnienie w firmie. A co powiesz nam na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników?

Hanna

@inside, rzeczywiście firma prowadzi rekrutacje i na wymienionej przez Ciebie stronie można znaleźć aktualne ogłoszenia. Czy jesteś pracownikiem firmy? A może jesteś zainteresowany/zainteresowana pracą w Look4app? @Bartek, czy wysłałeś już swoją aplikację? A może odbyła się już Twoja rozmowa kwalifikacyjna i możesz podzielić się z nami wrażeniami co do jej przebiegu? Trzymamy za Ciebie kciuki. @do_it_right, dziękuje za Twoją opinię. Czy możesz powiedzieć nam coś więcej na temat szkoleń i kursów organizowanych dla pracowników firmy?

inside
@Hanna 22.07.2018 20:26

@Hanna jestem zainteresowana pracą w Look4App. Koleżanka mnie poleciła i mam nadzieję, że uda mi się dostać do zespołu. Pozdrawiam - Ala

do_it_right

ogłoszenia również możecie znaleźć na portalu justjoin.it @Hanna masz określoną kwotę na rok, którą możesz wykorzystać na szkolenia, które rozwiną Cię na Twoim stanowisku, szkolenie możesz sama sobie znaleźć i przedstawić, że chciałabyś je odbyć, również jeśli chciałabyś jakąś książkę, z której się coś nauczysz to firma również ją kupi, aby także inni z niej skorzystali

Bartek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

inside
@Bartek 16.07.2018 18:06

Look cały czas prowadzi rekrutację. Oferty przewijają się na ich stronie i na linkedin https://www.l4a-soft.com/careers

do_it_right

@Hanna praca nie jest w ogóle stresująca, a jeżeli być czymś się zestresowała to możesz jak wspominałem odprężyć się przy konsoli lub piłkarzykach. Zatrudniane są najczęściej osoby z jakimś doświadczeniem więc z reguły wiedzą co mają robić, ale oczywiście masz nad sobą zawsze project managera, który służy pomocą w każdej chwili. Jeżeli byś miała jakiś problem ze swoim zadaniem, koledzy i koleżanki z zespołu również chętnie Ci pomogą. Firma jest silnie rozwijająca się, więc jest dużo obszarów do rozwoju osobistego. Dodatkowo masz roczny budżet na szkolenia. Mogę również zdradzić, że i siedziba za niedługo będzie w lepszym miejscu, bliżej centrum.

Hanna

@do_it_right, czy możesz napisać jak wygląda typowy dzień pracy na Twoim stanowisku? Czy to praca momentami stresująca? Jak oceniasz poziom organizacyjny firmy, czy każdy pracownik zna swoje obowiązki i w razie problemów wie, do kogo się zwrócić? Odpowiedzi na te pytania na pewno zainteresują inne osoby.

do_it_right

Praca w Look4App to sama przyjemność. Atmosfera jest super, firma oferuje różne benefity, między innymi opiekę medyczną, kartę multisport, kanapki w poniedziałki, ciasto w środy, owoce w tygodniu. W trakcie pracy można odprężyć się przy piłkarzykach lub konsoli. Polecam każdemu tą firmę

Jak wygląda praca w Look4app Sp. z o.o.? Napiszcie, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy osoby w niej zatrudnione mogą liczyć również na pozapłacowe benefity?

Stella

Zastanawiam się jaki jest powód tego milczenia? Chyba jest dobrze?

Czy są jakieś zmiany w Look4app Sp. z o.o.? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Obrona

Look4app to faktycznie jest nieduża firma jak na takie projekty które zrealizowali. Jeśli ktoś nie daje rady powinien odejść.

Agata
@Obrona 25.07.2017 20:25

jednym słowem biorą projekty które powinna realizować większa liczba osób więc trzeba pracować za kilka osób. świetna reklama

Grzegorz
@Agata 06.08.2017 17:26

Skąd taka opinia? Gdyby było tak jak mówisz ludzie zwalnialiby się stąd , a teraz jest ponad 50 osób.

Tomek
@Agata 06.08.2017 17:26

Nie ma pracy w looku pracy za kilka osób. Agatko, jednym słowem czasem warto pomyśleć zamiast pisać dyrdymały i siać nieprawdę. Nieładnie, po prostu nieładnie.

Hanna

@Marekjak poszła rozmowa? Na jakie pytania można liczyć? Opowiesz o swoich wrażeniach z procesu rekrutacji? @Karolaktualnie nie ma żadnych nowych ofert pracy na dzień dzisiejszy. Jednak warto śledzić ogłoszenia na bieżąco.

Laura

Czyżby tak dobrze było w Look4app że nikomu nie chce się pisać?

Marek

Cześć, słabo szukałeś :) Jest zakładka kariera i tam na dole są oferty pracy. Byłem akurat na rozmowie u nich i mam nadzieję, że mnie przyjmą. http://look4app.pl/jobs

Karol

Mam pytanie czy firma ma jakąś aktualna ofertę pracy? Nie mogę nic namierzyć , być może źle szukam. Słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałbym aplikować. Może mi ktoś podpowiedzieć, bardzo zależy mi na pracy.?

Malar

Gdyby było źle to z całą pewnością forum pękałoby z opinii a tak nie jest. Generalnie tak mało piszecie, dlaczego?

A.

@Hanna tragedia... chaos, pan Prezes myśli, że jest na wakacjach

Hanna

Cześć :) Czy ktoś z Was pracował w Look4app Sp. z o.o.? Jakie macie wrażenia?

Dzwon

Ja pracuję i jestem zadowolony z pracy. Częściej wpisy robią osoby które delikatnie rzecz ujmując nie tęsknią za pracą

nick

@polk takich dokładnych danych nikt Ci nie poda, bo w zasadzie nawet nie może. Ale firma jest jak dla mnie "akurat" ;)

Tom

W firmie pracuje kilka osób a ilość głosów jak w dużej korporacji. Pani z hr chyba musiała się nieźle namęczyć żeby narobić tyle clicków, a średnia ocena to tylko 3 więc ciekawe ile było jedynek

finak

kaja, rzadko bywa tak żeby ludzie byli zadowoleni w stuprocentach ze swojej pracy. Podobno trzeba wykazać swoje doświadczenie a po wtóre atmosfera nie jest najlepsza.

Pawel

Nie zarobki są tym, co ludzi sciąga do tej firmy, choć te są bardzo w porządku. Tu chodzi o projekty, które w Looku są bardzo fajne.

look4appapapapap

Super firma z solidnym knowhow, ciekawe i ambitne projekty, profesjonalne i pełne szacunku podejście do klienta. Misja i wizja, z którą łatwo się utożsamić. Pełen pasji prezes, istna kopalnia wiedzy na temat życia i biznesu. Prawdziwy przyjaciel- człowiek, któremu można zaufać i nigdy Cię nie oszuka, ani nie wystawi. Lider, dla którego Twoje sukcesy są jego sukcesami. Po prostu uczciwy człowiek. Powie to każdy, kto chociaż raz z nim współpracował. Każdemu życzę takiego prezesa- przyjaciela. Dziękuję za wszystko i mam nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli współpracować.

Michał

Młoda firma, świetna atmosfera. Projekty z Polski i z zagranicy. Praca mogłaby być tylko "lepiej zorganizowana", ale to już zależy od klientów

Zostaw opinię o Look4app Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Look4app Sp. z o.o.