Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Nikt

Firma mieści się w prywatnym mieszkaniu w środku osiedla, człowiek przyjeżdża z drugiego końca Polski na wyznaczoną godzinę a okazuje się że Panowie o tej porze prowadzą inne spotkania, rozmowa II etap trwa 5 min bo prezes się spieszy...Żenada jakich mało

gosc
@Piotr

tzn. wg. pracodawcy do 200 km drogi można ... dopiero powyzej 200 km bylby fauxpau... ;)

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z DERMAPROFIL SP. Z O.O.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Piotr Nowy wpis

Trudno odpowiedzieć bo od dwóch lat nikt się nie rozstał z firmą

poszukiwacz Nowy wpis

Czy firma pracuje w systemie zmianowym?

@poszukiwacz

Nie pracujemy w systemie zmianowym

Iwona

Witam. Czy faktycznie kandydata na Key Account Managera nie potrzebuje wcale doświadczenia żeby się zakwalifikować? Tak wynikałoby z niedawnej oferty ale wole się upewnić. Również go nie posiadam ale zastanawiam się czy nie warto byłoby poczekać na kolejne ogłoszenie? często powiększają dział?

@Iwona

Nie wymagamy doświadczenia w branży, chociaż jest ono mile widziane

Pawel

Pojawiło się ogłoszenie na KAM na lubelskie Na jaką premie można liczyć? Jakie auto służbowe?

@Pawel

System premiowy jest bardzo prosty, % od wartości wygenerowanej sprzedaży, więc wartość premii wprost zależna od wartości obrotu. Samochód segment C (toyota corolla, hyundai i30 lub coś podobnego), lub ryczałt i kilometrówka na użytkowanie własnego auta.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Dalej tak trudno trafić do firmy jak pisali kiedyś? jeszcze około początku roku szukali do siebie dwóch KAMów i po prostu chciałam sprawdzić czy to jeszcze aktualne, bo oferty z okolicy przeglądam. Czy jest tu ktoś kto obecnie współpracuje? Ciekawią mnie zarobki, ponieważ spełniam wskazane wymogi a tu od ponad polowy roku nie było opinii.

Jeżeli dla kogoś nie jest problemem wyjechanie na 3p windą to bez problemu trafi do Nas;) W 1Q 2024 będziemy szukać kolejnej osoby na stanowisko KAM-a, tym razem na woj. śląskie i opolskie W razie pytań zapraszam do kontaktu Piotr t: 515-227-247

Wiola
@Piotr

Z jakich przyczyn będą prowadzone nabory? czy ktoś planuje odejść od tych rejonów, czy to może jakiś rozwój? jeśli tak to czym konkretnie spowodowany?

@Wiola

Rekrutacja jest związana z realizacją planu rozwoju sił sprzedażowych na terenie kolejnych województw. Tym razem woj. śląskie i opolskie (dla chętnych mogą być też klienci z dolnośląskiego) Szczegóły w linku -> https://www.linkedin.com/jobs/view/3308103586

Nikt

@Nikt

Szanowna Pani, Dziękujemy za informację zwrotną, z tego co kojarzę to w przeciągu ostatniego pół roku nikt nie przyjeżdżał do nas na spotkanie pokonując więcej niż 200 km. Przepraszam ponownie za to, że musiała Pani chwilę poczekać bo przedłużyło się właścicielowi nieoczekiwanie wcześniejsze spotkanie. A w temacie siedziby to tak mamy ją w bloku na 3 piętrze bo taki lokal nam w pełni odpowiada do zadań biurowych.

elaa
@Nikt

Czytam i nie wierzę. Siedziba firmy w mieszkaniu gdzie obok ludzie mieszkają? Nie wierzę. Każda poważna firma ma wynajęty lokal w biurowcu. Już widzę jak prezes zaprasza na rozmowy biznesowe do mieszkania. Słabo to wygląda.

ola
@elaa

tak to wygląda, biuro się mieści w prywatnym mieszkaniu, przy domofonie nie ma info że jest to 3 piętro musisz szukać, ja się zastanawiam czy sąsiadom to nie przeszkadza, przecież co chwilę ktoś się kręci choćby ze względu na wieczną rekrutację

mieszkanie w bloku na wilanowi
@ola

kiedys szukalem szukalem tej siedziby powaznej firmy jako tam nowy juz pracownik... pomylkowo zadzwonilem obok do innego mieszkania i otworzyla pani w szlafroku z mokra glowa. tabliczke trudno znalezc.

gosc
@Piotr

Czy nowo zatrudnione osoby w DERMAPROFIL SP. Z O.O. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie ma umów o pracę, oczekują własnej działalności, praca na kilku województwach, ciągła kontrola a po opłatach zostaje Ci niewiele ponad 3 tys

Z osobami w zakresie sprzedaży współpracujemy na podstawie umów B2B,

@Gość

Tak współpracujemy w sprzedaży na podstawie umów B2B i teren działania to 3 województwa, natomiast pozostały Pana/Pani opis to chyba dane z zamierzchłych czasów.

Antoni
@Piotr

Jest jakiś przedział czasowy, jaki mają osoby w dziale sprzedaży? Czy dla firmy liczy się tylko efekt w postaci wyników? Pytam, bo tak myślę, czy z czasem nie aplikować a lubię mieć samodzielność w działaniu, a nie taką kontrolę, że pracujemy sztywno od tej do tej. Możesz rozwinąć, jak czasowo można wyrobić się, obsługując te 3 województwa? Zdarzają się dłuższe delegacje?

@Antoni

Działamy dla efektu, a nie statystyk, więc kwestia czasu jaki na to poświęcamy jest mocno indywidualny, zależy między innymi od miejsca zamieszkania, poziomu relacji z klientami na rynku, godzin w jakich możemy się spotkać z danym klientem, więc ciężko to ubrać w z góry założone ramy. Kwestia wyjazdów też jest zależna od indywidulanych czynników.

pyt
@Piotr

czyli tak bylo wczesniej ze ciagla kontrola - a teraz juz nie, to sie zmienilo, tak?

Aleksander

Negatywne komentarze piszą ludzie, którzy niewiele sobą reprezentują . Cechuje ich brak zaangazowania, uczciwej i sumiennej pracy, jadący po najniższej linii oporu. Tacy ślizgacze, którzy nie nadają się do pracy przedstawiciela. Przepracowałem w niej dwa lata, i uważam, że byly to jedne z najlepszych chwil w mojej karierze zawodowej. Bardzo zdrowa i rodzinna atmosfera. Dają zarobić ( odkułem się finansowo ). Świetne produkty, które mają zaufanie wśród lekarzy i pacjentów. Wielki ukłon w stronę całego zespołu, który pomógł mi wrócić na rynek farmaceutyczny.

Karny
@Aleksander

Jak tak było świetnie to dlaczego odszedłeś. Kury znoszącej złote jaja się nie wypuszcza z rąk. Skoro twierdzisz że dają zarobić to widać że jesteś początkujący i nic nie wiesz o zarobkach i możliwościach awansu w innych firmach. Aplikuj do takich firm jak galderma, glaxo, urgo polfa łódź wtedy zobaczysz dobre zarobki i ile można zarobić i na jakie szkolenia jeździć np do Francji.

kim
@Aleksander

jeszcze kwiaty zloz pod pomnikiem kima i sie uklon... :)

@Karny

A co cie to interesuje, czemu poszedlem dalej? Ludzie bez zasad i honoru, czyli dwulicowcy tacy jak ty pluja we wlasne gniazdo. Gdzie nie pracowałem zawsze szanowałem mojego chlebodawcę, to wynika z wychowania jakie wyniosłem z domu. Zasady, wartosci i kręgosłup moralny, czego tobie brakuje. Przypuszczam, ze jak cie wywala z kolejnej roboty, czego ci ztcze, tez zaczniesz opluwac ludzi

@Karny

Moze tobie robią takie zagraniczne konferencje, mnie i moim znajomym nie. Sami sobie oplacamy takie wycieczki. Nie mamy potrzeby lansowania się, ani szpanowania zlotymi zegarkami... dużo dobrego spotkało mnie w Dermaprofil, a ty pewnie jesteś tym ściemniaczem nygusem, któremu podziękowali, bo nie nadawal się do tej roboty.

@Aleksander

nie konferencje a szkolenia a to różnica. I za szkolenia z własnej kieszeni się nie płaci pracując w porządnej firmie. Tylko firma pokrywa koszty, widać że jesteś albo początkujący albo za słaby jeszcze aby dostać się do firm farmaceutycznych mających dużo do powiedzenia na rynku z którymi każdy się liczy.

@KAM

Dla mnie żadna...rozumiem, że kompleksy wychodzą z ciebie, bo nie było stać na wyjazdy zagraniczne, dlatego teraz musisz się sadzić i udowadniać jaki jesteś kapitalny. Ja nie muszę. W branży razem 5 lat, + rok przestoju. Tak się składa, że pracuję dla jednej z najlepszych firm farmaceutycznych w Polsce, a wszystko dzięki szansie, jaką dostałem od DermaProfil. W dodatku nie potrafisz czytać między wierszami... nie wiem gdzie pracujesz, i szczerze mówiąc nie interesuje mnie to, ale kołtuństwo z ciebie wychodzi i brak szacunku. Mamusia i tatuś nie mieli czasu, to życie cię wychowa jak trzeba i pokaże, że nie opłaca się być palantem. Dosięgnie cię restrukturyzacja, będzie ogień przy d...e, to spokorniejesz

@Aleksander

Żadna różnica. Podaję poniżej wyjaśnienia słów w celu dokształcenia: Konferencja – spotkanie ludzi w celu omówienia konkretnego zagadnienia Szkolenie - cykl wykładów z jakiegoś przedmiotu, zorganizowanych w celu uzupełnienia czyjegoś wykształcenia lub czyichś wiadomości z jakiejś dziedziny Stać mnie na wyjazdy zagraniczne i zapewniam że byłem w takich miejscach gdzie pan na zdjęciach może pooglądać albo na national geografic. Pięć lat w branży hmmm to już wiem że ściemniasz i na 100% nie pracujesz w jednej z najlepszych firm farmaceutycznych. Restrukturyzacja w wielkich firmach korporacjach zwłaszcza zagranicznych dotyka zawsze wysoko postawionych dyrektorów i prezesów na Polskę, było ich wielu i zmieniają się co jakiś czas a kierownicy i przedstawiciele zostają. Widzisz praca w dużej firmie różni się tym od małej że duża firma wydaje kasę na szkolenia i doskonalenie pracowników nie po to żeby się ich pozbywać za jakiś czas tylko po to żeby byli jeszcze lepsi i osiągali lepsze wyniki. Ale w dużych firmach jest budżet na wszystko na marketing, na flotę odnawianą co 3 lata, na premie itp. W małej firmie budżet niestety jest ograniczony.

@KAM

Wow, widzę, że nieobce są koledze "trudne" definicje. Pewnie świeża sprawa ;) Też świat zwiedziłem, byłem kilkakrotnie w Stanach, Francji itd. Kiedy ja jeździłem z rodziną po świecie na wakacje, Pan jako dziecko takie widoki mógł właśnie pooglądać w gazetach i zazdrościć. Dzisiaj leczy kompleksy... tacy jak ty niestety stanowią większość na dzisiejszym rynku pracy. Ludzie, z którymi miałem przyjemność współpracować, są niezwykle skromni i ułożeni... ty pasujesz do zakompleksionych kołtunów, wymądrzających się, nie mających tak naprawdę wiele do powiedzenia... po co mam ściemniać? Ja nie mam potrzeby dowartościowania się tak jak ty... sprawdź ranking najw firm w Polsce, kto jest na 5 miejscu. I przestań pie....ć bzdury, bo się ośmieszasz...

@KAM

I druga sprawa - siejesz palancie niepotrzebny ferment... twoje zdanie nikogo na koncu nie obchodzi... taki maly hejterek co dalej jest jakims gdzies tam zamiatajacym.

SEO
@Aleksander

Sprawdź kto jest na 1:):):) Kołtunem jesteś ty bo obrażasz wszystkich naokoło i chyba zakompleksionym trochę i z małą wiedzą niestety. Do powiedzenia mam więcej niż ty. Nie będę zniżał się do beznadziejnego poziomu i obrażał. Jak kiedyś zdobędziesz doświadczenie na tyle żeby pracować u najlepszych i z najlepszymi chętnie przyjrzę się twojemu CV i porozmawiamy w 4 oczy.

@SEO

Nie wszystkich, tylko ćwoków z awansu twojego pokroju którym się wydaje, że złapali Pana Boga za nogi;) nic nie masz do powiedzenia, jesteś tylko zwykłym pionkiem... coś tam poszczekasz, wydalisz z siebie jakieś pseudomądrości, nic niewarte. Na pierwszym? Pewnie Polpharma... jak cie wyp...olą z roboty, bo masz kompleks malego ptaszka i to pokazujesz, przestaniesz łajać. Kwestia czasu;) masz charakter rudego

@SEO

Chyba cie kojarze, kiedys widzialem na korytarzu. Konus w rurkach i glosem kastrata... ambitny, ale podobno straszny (usunięte przez administratora) Nie obrazam, tylko podkreslam cechy charakteru. Takich tluklismy w podstawowce

SEO
@Aleksander

Nie masz racji, na 100% mnie nie widziałeś wiele nienawiści przemawia przez ciebie. Nie wywalą mnie nie bój się o mój los. :) Potrafię o siebie zadbać. Życzę sukcesów. P.S. w branży nie rób sobie wrogów bo kiedyś możesz starać się o pracę w jakiejś firmie i możesz zostać skreślony na wejściu. Bo możesz np wyzywać swojego przyszłego przełożonego jak nie teraz to może za kilka lat. Pamiętaj że w naszej branży pracuje się na własne nazwisko. Jak wyrobisz sobie dobre relacje z klientami nie ważne w jakiej firmie będziesz pracował zawsze będą cię kojarzyć z nazwiska a nie kojarzyć z firmą w której pracowałeś i będą kupować.

@SEO

to nie jest nienawiść, tylko niechęć do dupka żołędnego któremu się wiele wydaje, jaki jest kapitalny :) Pewien kolega miał ojca na stanowisku prezesa w jednej z największych firm na świecie zajmującej się sprzedażą narzędzi. Po 10 latach, w 2008 r., z powodu kryzysu gospodarczego, stracił stanowisko. Był święcie przekonany, tak jak ty, że nic mu nie grozi. Nie doradzaj mi w kwestii wrogów w branży, bo jak nie w tej, to w innej sobie doskonale poradzę. Nie muszę cwaniakować i udawać...Trzecia sprawa, nasze spotkanie byłoby ostatnim, bo z(usunięte przez administratora) nie chce mi się rozmawiać. I czwarta, podpisz się imieniem, bo ja też potrafię być incognito... najwidoczniej słabo znasz życie, nie dostałeś jeszcze solidnie po (usunięte przez administratora). zero pokory, ale to kwestia czasu...

@Aleksander

Stracił pracę bo był prezesem. Widzisz w wielkich firmach jak są zwolnienia lecą zawsze dyrektorzy i prezesi, niższy szczebel czyli kierownicy przedstawiciele zostają. Wiesz jak u nas wywalili prezesa? Przyszli rano i powiedzieli proszę zostawić komórkę laptopa już pan nie pracuje. Zebrał zabawki i poszedł :) natychmiastowo bez żadnego odpracowania. Tak właśnie zwalnia się w dużych firmach prezesów:) Upokarzające to jest dla nich ale niestety tak to działa.

@KAM

A wraz z nim wymienili kierownikow i czesc zalogi ph. Nie tlumacz tego co wiem od lat. Jesteś przemądrzaly, arogancki, a wywalili w ten sposob dlatego, bo wlasciciel dostal kiedys w pysk i teraz ma cykora. Tak sie sklada, ze firma dla ktorej pracowal wyplacala ojcu kolegi pelna pensje jeszcze przez 2 lata, a on nie musial sie jyz z nikim uzerac :) iwiekszy cwaniak od Niemców.

Iza
@Aleksander

To bardzo ważne, by dyskutować tu tak aktywnie, jak robicie to właśnie Wy. Zauważyłam jednak, iż w Waszych wypowiedziach niekoniecznie podejmujecie tematy, które są tu najważniejsze, dlatego postanowiłam Wam na moment przerwać. Zastanawiałam się, czy firma DERMAPROFIL przyjmuje do pracy osoby bez żadnego doświadczenia zawodowego? Powiecie mi, jak to wygląda?

@Iza

Jak większość szanujących się firm farmaceutycznych, DermaProfil stawia przede wszystkim na doświadczenie w branży.

Iza
@Aleksander

Rozumiem. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za precyzyjną odpowiedź na moje pytanie. Jestem w takim razie ciekawa, czy firma DERMAPROFIL organizuje może chociaż jakieś ciekawe programy stażowe, które byłyby przeznaczone dla młodych ludzi, właśnie takich bez doświadczenia zawodowego? Wiesz coś na ten temat?

@Iza

Pani Izo, to pytanie proszę skierować bezpośrednio do Pracodawcy. Pewnych informacji nie udzielam.

Edek
@Aleksander

Ola piszesz o tym jak Twój tata wychodził z GSK? Dobrze,ze się wtedy nie przewrócił bo nie miał by się czym złapać lecąc na glebe! Ręce to wtedy trzeba mieć wolne.....

gong
@Edek

A to o tym piszecie:) Historia z GSK jest bardzo dobrze znana to było mega wypierdzielenie wszyscy o tym mówili i śmiali się. I wcale nie było to spowodowane kryzysem gospodarczym.

Bąbiński
@Aleksander

Nie do końca. Aby było zaangażowanie i uczciwa sumienna praca musi też być uczciwe i sumienne wynagrodzenie. Nie można oferować niewiele a oczekiwać kokosów. To musi działać w dwie strony. Myślę że ludzie piszą jak jest, po to jest ten portal aby pisać jak jest faktycznie.

@Bąbiński

amen bracie :)

@Aleksander

Kto dzisiaj pisze chlebodawcę.... Może jeszcze piszecie te posty na mózgach elektronicznych a jeździcie automobilami... Jak drut rozpoznaje słownictwo KIMa czyli Dottore....sam o sobie dobrze pisze bo nikt inny tego nie zrobi...

@Aleksander

Ola, daj sobie spokój.... Jaki tata jest wszyscy wiedzą w branży....

@Bąbiński

mam propozycję. Załóż działalność, zatrudnij ludzi, i pokaż, jak im godnie płacisz. Nie mogę słuchać pierdolenia debili, którzy gówno wiedza co się dzieje na górze, tylko szczekają, że im się należy. Się nie podoba, wypierdalaj, szukaj tam, gdzie dadzą 7000 zł. Ale gwarantuję ci, że nie wytrzymasz presji, bo za dużymi pieniędzmi idzie ogromna odpowiedzialnośc i stres. P.S. Ola nie ma nic wspólnego z moimi wypowiedziami, pajace

Urszula
@Aleksander

A czemu tak narzekają na stawkę? Serio aż taka niska, czy jest okej i ludzie przesadzają?

@Urszula

Pracownikowi zawsze będzie za mało,i zawsze będzie narzekać. Każda firma patrzy na koszty, mała daje tyle i tyle, duża zawsze więcej. Po co biora sie za robote, ktora nie daje im satysfakcji? Ludzie pod właścicielem mają w d...e to, co sie dzieje na gorze. ZUSy, Skarbowka, kontrole, skad wziac pieniadze dla ludzi, itd itd.

@Aleksander

Czyli jaka ta stawka, bo w odp to chyba nie padło?

poprostu
@Aleksander

jak nie ma pieniędzy na ludzi to trzeba samemu (usunięte przez administratora) i nie zatruwać ludziom życia a jak firma nie wyrabia na koszty zusy itp to oznacza że biznes nie poszedł i trzeba to zamknąć i iść do kogoś komu firma dobrze prosperuje.

@poprostu

Dość ostro widzę podjęty temat, no niby tak ale chyba nikt tu nikogo w razie czego siłą nie trzyma? Bo rozumiem, że sugerujesz przy tym jakieś lepsze alternatywne miejsca?

@poprostu

O, kolejny doradca :))) pensja na czas, a po 17 zakupy, obieranie ziemniaków, rowerek i mam w (usunięte przez administratora) Mam szanse prowadzić własny biznes i zatrudniać ludzi, i gwarantuje ci, że nie jest to robota dla frajerów. Ludzie mają cele, ambicje, chcą coś stworzyć, raz lepiej raz gorzej, ale (usunięte przez administratora) Kowalski tego nie zrozumie, bo jest za (usunięte przez administratora) To idź do kogoś komu dobrze firma prosperuje, wypi...li cie w podskokach, bo jesteś nikim

SEO Pharmatic
@Aleksander

Zgadza się nie jest to robota dla (usunięte przez administratora). Wśród ludzi prowadzących biznesy też się tak mówi, właściciel wielkiej firmy dobrze prosperującej nazywa (usunięte przez administratora) tego małego któremu nie idzie i dziwi się że tego nie zamknie i nie pójdzie do pracy do firmy dobrze prosperującej. Szarpie się z miesiąca na miesiąc ciągle ma problemy na wszystko w firmie brakuje kasy ale ostro trwa w tym (usunięte przez administratora) tłumacząc sobie że będzie kiedyś lepiej, otóż nie nie będzie jeśli przez kilka lat prowadzenia firmy się nie rozwinąłeś mocno to już się nie rozwiniesz i szczyt twoich możliwości się skończył. Taki zawsze będzie się szarpał. Właśnie o nich mówi się (usunięte przez administratora)

Wanda

Szukam info o pracy tutaj jako Specjalista ds. marketingu. Podali w ofercie, że praca jest stacjonarna na Wilanowie. A czy firma dopłaca lub dofinansowuje dojazdy, jak ktoś mieszka dalej? Np. płaci za kartę miejską?

cygan
@Wanda

poczytaj komentarze i opinie o firmie. Później podejmij decyzję o pracy tam.

Urszula
@cygan

Hmm faktycznie, komentarze nie brzmią obiecująco, ale większość z nich jest z 2019/2020/2021 roku :/ Masz może bardziej aktualną opinię na temat pracy w firmie? Zakładam, że też nie będzie pozytywna? :) A co sądzisz o pierwszej pracy w tym miejscu? Tak żeby wyczuć rynek? Też odradzasz?

@Wanda

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na to stanowisko

Czy rozmowa rekrutacyjna w DERMAPROFIL SP. Z O.O. odbywa się również w języku angielskim?

Na stanowiskach sprzedażowych, na które aktualnie prowadzimy rekrutacje rozmowy odbywamy w języku polskim.

Glaxoman

Właściciel znany w branży dermo... Kiedyś szefował stieflowi ale robił wały miał swoją firmę która obsluviawala stiefla i kasowała za to gruby szma, ale jak ich kupiło glaxo to się w miesiąc skapowali i go posunęli z hukiem dyscyplinarnie razem z jego prawą ręką a lewą (usunięte przez administratora) niejaką Świstak... Tak więc sam (usunięte przez administratora) swoich pryncypalow a ludzi rozlicza z przejechania 100 metrów po GPS... żenada... 2 specyfiki na krzyż, bez mktg, reklamy...Nie wiem jak teraz ale kiedyś córkę zatrudniał w marketingu. Ola czy Ala już nie pamiętam. Trochę tępa ale choć sympatyczna.

Szerminator
@Glaxoman

Wpis dokładnie w punkt. Zaglądam tu sporadycznie i nigdy sie nie wypowiadałem, bo zamknąłem tamten rozdział dawno temu, chociaż mógłbym tu książkę napisać o tamtym czasie nt. pana ceo, a byłem baaaardzo blisko i wiele lat tego wszystkiego świadkiem, ale zaschniętego (usunięte przez administratora) nie warto ruszać. Po przychylnych dp i ceo wpisach i opiniach (a raczej stylu wypowiedzi) byłbym w stanie zidentyfikować osobę kryjąca się za pseudonimem, ale zostawmy to, bo ja nikomu źle nie życzę i juz mnie to nie obchodzi, ale karma do pana ceo juz bardzo dawno wróciła i systematycznie go trawi niestety...

Nikola
@Glaxoman

Wszystko się zgadza, niestety. Chciwość i zachłanność na pieniądze niestety nie popłaca. Ale kto się miał nahulać na koszt firmy, to się nahulał.

buncol
@Szerminator

Jaki CEO? CEO to jest w dużej korporacji a tu jest po prostu właściciel prowadzący działalność, żaden prezes.

hanna

dokładnie

Kaleta
@Glaxoman

Nieźle. Ale mówią cały czas o tym PH między sobą.

@Kaleta

Słabo, bo jeśli nawet mówią, to raczej i tak niczego nie zmieni?

hanna

trochę nie kumam - pojawiają się non stop pytania o tą firmę jak by praca w niej to było przysłowiowe "złapanie Pana Boga za nogi" - 99 % opinii jest negatywnych i taka jest prawda - szef jest - nawet nie wiem jak to nazwać - z początku transformacji ????? "ciesz się że pracujesz - (usunięte przez administratora) i zero godności oraz poszanowania ale PRACUJESZ DLA MNIE " - wymagania w kosmos, kasa mocno średnia, antena do namierzania zamontowana w (usunięte przez administratora) i tylko wynik!!! wynik !!! wynik !!! naprawdę jest dużo NORMALNYCH firm jeśli chodzi o zarobki, podejście do pracownika, zasady wzajemnej współpracy itp. sorki Robi ale szczerze mówiąc zastanawia mnie jakim cudem jeszcze funkcjonujesz ..... :)

@hanna

Bo jest prawdziwa... To badziew a prezio jest psycholem

Ewelina
@Glaxoman

To chyba musi być spora rotacja pracowników u was, co? Czy jednak może są jakieś plusy i nie jest tak źle z tą rotacją?

miki

prezes jest znany w branży dermo - wolałbym iść rowy kopać niż znów pod nim pracować

@miki

No to napisałem... (usunięte przez administratora) lepkie rączki, i lekko psychopatyczne skrzywienie w stronę JA MAM ZAWSZE RACJĘ. Ludzi traktuje słabo raczej instrumentalnie.. Kantowal jak był managerem jak jest właścicielem to ogląda każde 10 groszy... Otacza się dziwnymi w 100%poslusznymi tępakami którzy mu nie podskoczą bo są od niego zależni... No i ma słabość do żeńskiego personelu uważając się za Brada Pitta i Casanowe w jednym..

Konewka
@Glaxoman

Do żeńskiego personelu to słabość i lepkie rączki miał ten drugi pan, niższy, który onegdaj nosił wąsa.

@Konewka

Też ????

Renata
@Glaxoman

Dużo piszesz o prezesie, ale czy ph mają z nim co dzień styczność? Napisałbyś o zarobkach przedstawicieli, to coś konkretnego.

@Renata

mają bo ich generalnie śledzi po GPS i próbuje za wszystko karać.. zbyt szybka jazda, ryska na samochodzie, za duże zużycie paliwa etc.. prawda jest taka że targety sa wysokie, produkty gówniane, promocji nie ma czyli pracuje się za fix, bez bonusa. A piszę i nim bo jego sposób zarzadzania ( może bo to jego firma ) jest beznadziejny, stosuje micromanagement, wtrąca sie do pierdół, i RZĄDZI. Tyle. Zero wizji, helicopter view, coachingu... taka praca u Pana Feudała.

@miki

szczera prawda

Henryk

Konkurencja inspiruje do pisania na tym wątku????

Joola
@Henryk

Konkurencja to wy nie jesteście :)

Marrk
@Joola

Cie wywala z roboty to sama zlozysz cv

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Płatne.... Chyba żartujesz... Są do odbioru w soboty i niedziele

Edyta

Wiesz, wydaję mi się, że raczej Prezes "SEO" raczej się tu nie wypowiada. Ale chyba wypadałoby pozostawić już ten temat i przejść do tego właściwego. DERMAPROFIL szuka na ten moment Przedstawicieli farmaceutyczno-medycznych (różne lokalizacje). Czy pracodawca zapewnia osobie na tym stanowisku wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

Arturo
@Edyta

Prezes SEO to jest w korporacji dużej a tu mamy jedno osobową działalność gospodarczą więc takiego tytułu nie ma. Po prostu zwykły właściciel firmy a nie prezes.

Hanna

(usunięte przez administratora), bez siedziby, śmieciowe umowy, mało profesjonalni pracownicy. jedynie co ważne, to czy pozycja gps się zgadza z planem. produkty, które ciężko sprzedaż, tak więc można zapomnieć o premii, a umowa B2B opiewa na kwotę 3,5tys pln za 7 województw. Firma zwalnia ludzi, którzy chcą się wykazać swoim doświadczeniem i nie docenia czasu parcy ludzi . Uciekajcie jak najdalej!!!

dokladnie
@Hanna

dokladnie jezdza nie wchodza do aptek staja na parkingu i odbijaja wizyty. Ale jaka firma i jaki przyklad takich pracownikow sciąga. Niestety. Jaka placa taka tez i praca i zaangażowanie

Iżi z Czech
@Hanna

Hmmm z powyższej wypowiedzi wynika, że wymagania za 10 tysięcy a płaca 3,5 tysiąca. No jak na Warszawskie warunki i firmę z Warszawy to brawo, brawo. Skomentuję to tak: Ła HAHAHAHAHAHAHAHAHAH

czy ja wiem co to za firemka

(usunięte przez administratora) sprzedaja rzeczy Bodermu, raz Boderm jest hiszpanski, raz jest grecki, a raz wloski jako Logofarma (na goole map jest w miejscu- za kazdym razem to samo zdjecie fabryki (w/w linki) (usunięte przez administratora)

Czy jest możliwość pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. na część etatu?

oks

tak jest. siedzisz w aucie pod adresem i wbijasz wizyty - nie wchodzisz. Traktujesz firme jak ona ciebie - na pol etatu mruzac jedno oko.

krok
@oks

hehehh dobre. Smutna prawda ale prawda. PH tak robią, zwłaszcza jak prezes ich wkurzy.

Czaszka

Po zmianie kierownika zniknęło wszystko. Wiedza, motywacja, szacunek... Jest za to smród papierosa i nic poza tym, nawet ludzi brakuje... jedna osoba na całą Polskę z doświadczeniem kilku miesięcy stażu... Za to jest całkiem niezły rynek pracy wokół :-)

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa