Opinie o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polskie ePłatności S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie ePłatności S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Pola

Mam 25 lat stażu pracy i jestem w pep od roku. Dział telesprzedaży w ktirym pracuje jest dla ludzi z ambicjami. Szefowa od początku daje bardzo duże wsparcie i ma ogromna wiedzę sprzedażową - wymiata. Jest inteligentna/ przenikliwa i czuć duże doświadczenie, zawsze w nas wierzy, można jej zaufać, bardzo etyczna, nigdy się nie poddaje, zaraza mnie zawsze swoim pozytywnym nastawieniem. bardzo profesjonalna. super firma. Ludzie ktirzy okropnie pomawiają szefową- jesteście Zakłamani i wróci to do was.

@Pola

Zgadza się Super kobieta

Krzysiek

Pracuje w Pep od 2 lat i bardzo cenie swojego pracodawcę . - wypłaty na czas - awanse wewnętrzne - umowy o prace - dofinansowanie do urlopów - benefity tj multisport, szkoła języka ang. Duże imprezy w pięknych miejscach - wsparcie innych działów - sympatyczni ludzie - Extra zarząd który dba o wszystkich pracujących w Pep - wysoki standard biura - pełne wyposażenie

Twój stary

Powtórze po raz piąty Powtórze jeszcze raz bo PEP zacząć moderować wypowiedzi ale na usuwanie ich ich nie stać CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. - ODZIAŁ W RZESZOWIE Uwaga na ofertę SPECJALISTA W CENTRUM OBSŁUGI AKCEPTANTA ! Pracodawca celowo ukrywa że praca jest: - 3 zmianowa a w weekendy (12h) - Podpisujecie lojalkę za szkolenie stanowiskowe które jest bezwartościowe poza tą firmą (rozumiem podpisać umowe lojalnościową za ogólnie rozpoznawalne i respektowane certyfikaty które kosztują 4k> ale za przygotowanie do pracy? Ktoś tu jest nie poważny...) - Spora rotacja (co chwile odnawiane są rektrutacje na to stanowisko) - Bardzo niskie wynagrodzenie Przeczytaj to zanim zmarnujesz dzień na pobycie w tej nie poważnej firmie.

Patryk
@Twój stary

Człowieku spamujesz

tesrt

Powtórze po raz czawarty Powtórze jeszcze raz bo PEP zacząć moderować wypowiedzi ale na usuwanie ich ich nie stać CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. - ODZIAŁ W RZESZOWIE Uwaga na ofertę SPECJALISTA W CENTRUM OBSŁUGI AKCEPTANTA ! Pracodawca celowo ukrywa że praca jest: - 3 zmianowa a w weekendy (12h) - Podpisujecie lojalkę za szkolenie stanowiskowe które jest bezwartościowe poza tą firmą (rozumiem podpisać umowe lojalnościową za ogólnie rozpoznawalne i respektowane certyfikaty które kosztują 4k> ale za przygotowanie do pracy? Ktoś tu jest nie poważny...) - Spora rotacja (co chwile odnawiane są rektrutacje na to stanowisko) - Bardzo niskie wynagrodzenie Przeczytaj to zanim zmarnujesz dzień na pobycie w tej nie poważnej firmie.

Web Developer

Pierwsza rozmowa z działem rekrutacyjnym. To taka jakby ogólna weryfikacja odbyła się przez internet. Druga rozmowa z szefem działu. Tu miałem możliwość spotkania w siedzibie firmy, było wybór. Wynik i decyzja w ciągu tygodnia.

Dostałem zadanie rekrutacyjne. Później ocena i konkretna ocena kodu.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Luko

Pracuje w dziale telesprzedaży od prawie 2 lat. Każdemu polecam prace- bardzo dobry system motywacyjny, podstawa, świetne wsparcie menagera i rzetelna firma.

Test3

Powtórze po raz trzeci po widze firma zamiast odpowiadać na pytania odnośnie ich negatywnych rzeczy zaczyna spamić komentarzami Powtórze jeszcze raz bo PEP zacząć moderować wypowiedzi ale na usuwanie ich ich nie stać CENTRUM ROZLICZEŃ ELEKTRONICZNYCH POLSKIE EPŁATNOŚCI S.A. - ODZIAŁ W RZESZOWIE Uwaga na ofertę SPECJALISTA W CENTRUM OBSŁUGI AKCEPTANTA ! Pracodawca celowo ukrywa że praca jest: - 3 zmianowa a w weekendy (12h) - Podpisujecie lojalkę za szkolenie stanowiskowe które jest bezwartościowe poza tą firmą (rozumiem podpisać umowe lojalnościową za ogólnie rozpoznawalne i respektowane certyfikaty które kosztują 4k> ale za przygotowanie do pracy? Ktoś tu jest nie poważny...) - Spora rotacja (co chwile odnawiane są rektrutacje na to stanowisko) - Bardzo niskie wynagrodzenie Przeczytaj to zanim zmarnujesz dzień na pobycie w tej nie poważnej firmie.

Primo

Pracuje w dziale Telesprzedaży już prawie rok. Jestem bardzo zadowolony z miłej atmosfery i wypłat. Szefowa trzyma zawsze fason jest pomocna i merytoryczna. Jej kompetencje sprawiają że mam bardzo dobry wynik. W dziale telesprzedaży mamy zapewnione wszystko, od benefitów tj. Mulitisport, ubezpieczenia, szkoła języka angielskiego, imprezy, wycieczki, co chwile jakies konkursy ... aż po drobne szczegóły takie jak np. nawilżacze powietrza, najlepszy sprzęt słuchawki , duży monitor, podnóżki, pod nadgarstek poduszki do myszki... Wypłaty bardzo dobre praca od poniedziałku do piątku od ósmej do szesnastej, jest extra.

Testo2

Zdecydowany przerost formy nad treścią osób, które wypowiadają się na temat pracy w PeP. Sama specyfika pracy jest stresująca (praca polega na realizacji planów sprzedażowych) - co łączy się z posiadaniem wyników sprzedażowych w celu osiągnięcia planów miesięcznych. Jeżeli ktoś miał/ ma jakiekolwiek zastrzeżenia to sugeruje bezpośredni kontakt, bądź skierowanie swoich zastrzeżeń do osoby, na którą ma się odwagę pisać tutaj tak OKROPNE rzeczy. Jeżeli ktoś wywiązuję się ze swoich obowiązków, może liczyć na bardzo dobre wypłaty. Atmosfera w pracy jest Miła i przyjemna. Stanowiska pracy czyste i zadbane. Puenta: Jeżeli komuś nie pasuje, specyfika tej pracy, atmosfera, ludzie to wystarczy złozyć wypowiedzenie :) Ps pisanie takich oszczerstw jest karalne.

Ross
@pracownik

Uważasz że nie wolno się wypowiadać negatywnie na temat pracy bo to jest karalne? Równie dobrze można powiedzieć że karalne jest pisanie nieprawdy jak to jest kolorowo i jaka panuje sielanka, innymi słowy wszystko co jest niezgodne z prawdą. Proszę się zacząć edukować i przeczytać Artykuł 54 Konstytucji RP. Pozdrawiam.

Pomidorowa
@Ross

Karalne są napewno bezpodstawne oszczerstwa , pomówienia i wymysły, mające na celu zatruć komuś życie. Oskarżanie kogoś o mobing, brak kompetencji na danym stanowisku itd. Wolność słowa którą cytujesz nie jest tym co reprezentujesz tu na grupie . Powtórzę się jeszcze raz skoro tak Ci było źle należało się zwolnić A nie teraz w odwecie wymyślać historię, które nigdy nie miały miejsca, chyba nikt na siłę przy stanowisku Cię nie uwiązał koleżanko ?? Prawda ??

Mona
@Pomidorowa

Jak już rzucamy paragrafami to polecam się zapoznać z art. 212 KK oraz 216 §2 KK, wyedukować się w temacie pomówień i zniesławienia, a dopiero później odnosić się do Konstytucji :)

analitykTMS
@pracownik

Ehh… Poczytajcie ludzie. Temat się ciągnie, jest od 11.02. Wpis na temat szefowej i mobbingu, kolejny wpis z zastraszaniem itp i kolejne. Ale co jest najważniejsze,!! to że rekordowo osoby te potwierdziły tą sytuacje. Nie ma żadnych wpisów które by osiągnęły taką ilośc! To są unikalne ID. Statystyka jest konkretna, nieubłagalnba. Jest grupa paru lojalnych osób szefowej które dementują te wpisy mówiąc że jest super i są świetne imprezy : ) Gratulujemy imprez. Tylko nie rozumieją o czym piszą. Pewnie grupa mężczyzn i ich pierwsza praca, pewnie tak. Niech się bawią : ) Igrzysk im potrzeba, scisnąć w pasie, wycisnąć, a później popuścić : ) Drugi aspekt to jak zauważył kolega. Nigdy do tej pory nie było takiej ilości wpisów dotyczących Polskich Epłatnosci które istnieją od wielu lat. Problem jest i to duży. Zarząd ? jak ktoś zapytał co na to ? nie wiemy Ciekawe ile posypie się spraw cywilnych lub nie ,, oby nie”. To nie nasz problem

Głos Rozsądku
@analitykTMS

O Panie jaki bełkot, najpierw poukładaj myśli bo to co napisałeś/aś zupełnie nie trzyma się kupy ;)

BENhur
@analitykTMS

Firma rośnie i przybywa jej pracowników. Ma dobre opinie i dużo ludzi chce tam pracować więc i opinii jest więcej.

Każdy ma prawo wyrazić opinię . Jedni są zadwoleni a inni nie. Czy pracowaliscie w tej firmie?Napiszcie co było pozytywnego a co nie. Wtedy opinia jest godną zaufania.

BENhur
@Kasia

To jak wszędzie... w pep jest bardzo dobra atmosfera pracy, co roku każdy ma możliwość wypowiedzenia się co myśli biorąc udział w ankiecie pracowniczej. Zdanie pracowników się liczy, zarząd reaguje na wszelkie zgłaszane problemy. Bardzo dobre wdrożenie do pracy. Są wszystkie benefity oraz liczne konkursy dla pracowników min. można wygrać bilety lotnicze do wybranego miasta w Europie. Co jest na - firma bardzo szybko rośnie, zatrudnia wielu pracowników, nie zawsze jest dla nich przygotowany komputer na czas. Ale i tak BARDZO POLECAM! sam poleciłem prace w pep znajomym - za co mi jeszcze zapłacono w systemie poleceń pracowniczych:)

KTOŚ

A czy ktoś może się wypowiedzieć w kwestii wynagrodzeń dla serwisantow ?

Jan 77
@KTOŚ

Pracuje w serwisie od ponad roku. Wiec jeżeli moja opinia jest miarodajna to powiem tak: bardzo dobre wynagrodzenie za opiekę, razem ze wszystkimi dodatkami jest bardzo ok. POLECAM

Aga

Pracuję na dziale telesprzedaży w Rzeszowie już prawie półtora roku, mamy zapewnione wszystko w pracy, kuchnia, kawa , herbata, woda, wygodne fotele, nowoczesne monitory, komputery. Wynagrodzenie jest powiedziałabym takie, że inne koleżanki mi zazdroszczą , oczywiście jeżeli się starasz. Praca polega na tym , że powinno się włożyć maksimum swojego zaangażowania, ale jest tutaj doceniana. Zarząd PEP stara się zapewnić nam wszystko, imprezy integracyjne, wyjazdy, nagrody, powiem uczciwie,że nie pracowałam dotychczas w firmie, która tak dba o swoich pracowników. Mam nadzieję,że nasz dział się rozwinie na tyle i będziemy dumni, że tutaj właśnie pracujemy, Kierowniczka dokłada wszelkich starań ku temu. Polecam pracę tutaj.

Ireneusz

Dobra firma jak ktoś stara się ale nie każdemu się chce i stąd narzekanie.

TERROR

'' Statystyka jest konkretna, nieubłagalna'' Ups.. ktoś się chyba zapędził ;) i stara się być inteligentny. Morał jest krótki: jeżeli od początku nie odpowiadała komuś praca, to normalnie składa się wypowiedzenie i odchodzi się z pracy. Świetnie, że piszecie tutaj te wszystkie rzeczy, natomiast nikt nie miał odwagi powiedzieć o tym szefowej wprost. ŻENADA..... :)

Korpo
@TERROR

Ups. Widać ze jesteś mało doświadczoną osoba . Twoja pierwsza praca wybacza ten głupi tekst . Odwaga ?? Nikt nie mówił szefowej ? A kim ty jesteś żeby mieć taka wiedzę .

Korpo
@Korpo

To oznacza to o czym było pisane . (usunięte przez administratora) szefowej . Dementowanie złych komentarzy, wielu : ) już widzimy jak wycisną cytrynke za jakis czas : ) sama się przekonasz .

Greg

Jestem byłym pracownikiem pep w dziale telesprzedaży. Szefowa ogromnie wpłynęła na mój rozwój zawodowy i osobisty, jest turbo dobrym menagerem. Obecnie jestem Przedstawicielem Handlowym i wymiatam od początku z wynikami tylko przez jej szkole. Pozdrawiam Cię Szefowo jeśli to czytasz :)

P

Też pracuję w tym dziale i złego słowa nie powiem. Praca ok, szefowa pomocna, zarobki wysokie.POLECAM.

Kola.1

Szefowa telesprzedaży jest moim autorytetem. Kto z nią pracuje to wie że jest świetnym managerem i człowiekiem. Każdy już wie że jedna osoba pisze te bzdurne opinie - przestań się kompromitować.

Praca w dziale sprzedaży jest związana z realizacją planów sprzedażowych-co jest oczywiste. Arogancjai poziom wypowiedzi osób piszących takie oszczerstwa sięga dna. Dlaczego nikt w trakcie trwania umowy, nie zglaszał swoich zastrzeżen? Zapraszam wszystkie serdeczne osoby, z wybujałym ego o prace na stanowisku mięsnym w TESCO- tam napewno stanowisko pracy, atmosfera będa przyjazne. Ponadto, będziecie mogli realizować się sprzedażowo-w ramach bezposredniej sprzedaży wysokiej klasy towaru. Pozdrawiam serdecznie :)

Pomidorowa

Do wszystkich "życzliwych" komentujących pracę w dziale telesprzedaży w Rzeszowie, jak dla Was praca w godzinach 8-16 z wolnym każdym weekendem, bez nadprogramowych godzin i z dość wysoką podstawą jak na rzeszowskie realia jest nie satysfakcjonująca to nie szukajcie winy w kierowniczce działu czy w firmie Pep S.A tylko po prostu się do tej pracy NIE NADAJECIE ! Proponuję poszukać pracy w Tesco na dziale mięsnym, może tam spełnicie swoje ambicje i zostaniecie docenieni . Najlepiej obwiniać wszystkich na około nie patrząc na siebie - nawet mi Was nie szkoda. Pisze jako osoba pracującą w tym dziale rok . Jeśli chodzi o managerke działu jest to osoba bardzo pomocna , uczuciowa, uczciwa , pracowita. Wie doskonale jak pobudzić, zmotywować zespół , a takie jest jej główne zadanie. Nigdy przez rok mojej pracy w firmie nie było problemu z urlopem , wcześniejszym wyjściem z pracy , w razie jakich kolwiek kłopotów w pracy czy osobistych zawsze mogę liczyć na jej pomoc . Jest najodpowiedniejsza osoba na to stanowisko bo sama ciężka pracą doszła tu gdzie jest zaczynając od najniższego szczebla - dzięki temu jest dla mnie autorytetem. Prawda jest taka, jak się komuś pracować nie chce , chciałby wiele od siebie nie dając nic to zawsze znajdzie milion problemów ale niestety nie w sobie tylko w innych. Z czystym sumieniem polecam pracę w tym dziale!! ( oczywiście tylko dla tych, którym w ogóle się chce pracować ).

Pracuje w oddziale Rzeszów w telesprzedazy. Nie zgodzę się z poprzednią opinia. Jestem tu już prawie rok i zawsze mogę liczyć na kierownicze działu, służy pomocą i rozmową, nigdy nie doznałam zastraszania. Pracuje mi się dobrze i jest tu wyjątkowo dobra atmosfera pracy. Urlopy możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu, ale czy to coś dziwnego?

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie ePłatności S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie ePłatności S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie ePłatności S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie ePłatności S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 25 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie ePłatności S.A.?

Kandydaci do pracy w Polskie ePłatności S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie ePłatności S.A.