Opinie o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Polskie ePłatności S.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Polskie ePłatności S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie ePłatności S.A. w Warszawa

Emil

Nadchodzą święta. Wiele firm z tej okazji daje swoim pracownikom świąteczne paczki, upominki, składa życzenia świąteczne - co natomiast robi PeP? PeP obcina pracownikom ilość wypłacanych premii (z czterech do trzech). Dodatkowo PeP w geście wspaniałomyślności podnosi pensje do minimalnej krajowej, oczywiście wcale nie dlatego, że musi ;) Wątpię czy jakakolwiek inna firma robi takie prezenty świąteczne swoim pracownikom. Dno. Jeśli myślicie o zatrudnieniu tutaj - nie warto. A nawet jeśli zdecydujecie się na pracę tutaj miejcie świadomość, że zmieni się większość pracowników i będziecie robić za kilku, w pieniądzach które zwyczajnie są śmieszne jak na zakres waszych obowiązków. Dzięki ostatniej "hucznej" imprezie firmowej (zorganizowanej jak za karę, najmniejszym możliwym kosztem) udało się spotkać w większym gronie i wspólnie dogadać na grupowe wypowiedzenia w kilku kluczowych działach ( między innymi w Centrum Obsługi Akceptanta, Dziale Utrzymania Klienta, Serwisie, Telesprzedaży i części zespołów IT). Ta firma swoim brakiem szacunku do pracowników pokazała że zasługuje na upadek. Panie Prezesie, dziękujemy i żegnamy. Pracownicy Pier*** ePłatności

razdwatrzy
@janka

janka, czytaj ze zrozumieniem, nie chodzi o to że pep będzie robił grupowe zwolnienia tylko ludzie się sami zwalniają bo nie wytrzymują z różnych powodów

Kaligula

Rzetelna Opinia poszukiwana! Chodiz o pracę w telesprzedaży w Rzeszowie! Dzięki!

michal
@Natalia

No tak! Pamiętaj, że wtedy możesz do fv doliczyć prowizje, innaczej księgowość i ty musisz się bawić w dodatowe umowy oraz rachunki. To zabiera czas, a ZUS i podatek i tak musisz opłacić.

Juhas

Podwyżki będą! Juhuuuu!

Richard

Podwyżki są co roku, zależy jak wypadniesz na ewaluacji.

Wenecja

Czytam tu różne opinie na temat tego naszego całego COA. Powiem tak: czego się spodziewacie? Kokosów? Nie jest tajemnicą poliszynela, ze jest to robota przejściowa. Jeśli ktoś kilka ładnych lat siedzi na słuchawce, to znaczy że albo to lubi, albo nie chcę się rozwijać - to jego sprawa! Robota jest wypalająca, klienci są trudni, roszczeniowi i czasem bardzo agresywni. Nie czytają umów i mają pretensje do nas za jakieś tam zapisy w dokumentach. COA wyciska, ale też hartuje, ale jest to tylko tranzyt. Plusem są dodatki i umowy o pracę, tego w innych takich miejscach albo nie ma, albo jest w mniejszym stopniu. PEP może to outsourcować, sama się dziwię czemu tego jeszcze nie zrobili. Pracowałam tam 1,5 roku i poszłam do innego działu. Teraz 3 latach zmieniłam robotę i pożegnałam się z PEP.

Sobieski
@Wenecja

Sam kiedyś pracowałem w COA, teraz działam w dziale R&D, zarobki 4 krotnie większe. W ciągu 2 lat. Także nie ma rzeczy niemożliwych.

Krzych Nowy wpis

Znalazłem aktualną ofertę dla starszego specjalisty ds. kadr i płac. Mam dwu letnie doświadczenie na podobnym stanowisku ale nie wiem czy podołam z angielskim bo znajomość to warunek konieczny. Na rekrutacji jest jakiś test czy zwykła rozmowa i komunikatywna znajomość nie będzie problemem, ktoś wie?

Hosejn Nowy wpis
@Krzych

Ja teź aplikowałem na to stanowisko - jest rozmowa.

P.Diddy

Generalnie nie jest zle! Nie ma nigdzie idealnie, to jest oczywiste. Korpo jak korpo. Na pierwszą pracę jak najbardziej, szczególnie jesli ktoś z alternatyw ma jakieś gastro, magazyn czy coś xd Minus to głównie zarobki, które są raczej niższe niż w innych korpo, aczkolwiek też NIE NISKIE. Ale biorąc pod uwagę, że można się dostać po samym liceum i bez doświadczenia - to nie ma co narzekać! **** Pracownik COA

@P.Diddy

No to ekstra, a może znasz zarobki dla pracownika archiwum w takim razie? Ogłoszenie znalazłem, ale info o pensji już nie. Mam co prawda, większe wyższe wykształcenie niż wymagane średnie, więc daje mi to pewne zatrudnienie? Niech ktoś jeszcze napisze czy praca w archiwum jest zmianowa.

Pytacz Nowy wpis

ta oferta to wciąż aktualna jest?

Kandydat-Rzeszów

Nie polecam. Marnowanie czasu . Byłam zaproszona na godzinną rozmowę rekrutacyjną, na której nie została nawet.podana stawka za którą zatrudniają. Obiecanej informacji zwrotnej nie otrzymałam. Brak szacunku do kandydatów i ich czasu. Jeszcze dużo pracy przed działem HR, żeby proces rekrutacji przebiegał profesjonalnie.

Szulc
@Kandydat-Rzeszów

A widzisz ja mam zupełnie inne doświadczenia. Dostałem odp praktycznie od razu. Zostałem przyjęty, nastomiast otrzymałem inną porpozycję pracy w Hiszpanii - ze względu na warunki klimatyczne wybrałem słońce.

Anette

Jako była pracownica tej firmy mogę się wypowiedzieć o warunkach i pracy. Uważam ze wszystko zależy na jakich przełożonych się trafi do firmy, miałam szczęście że trafiłam na wspaniałych ludzi, którzy bardzo wiele mnie nauczyli moja przełożona jest wspaniałą osobą i bardzo pomaga oraz docenia pracę swoich pracowników. Od samego początku pracy obowiązuje okres wdrożenia do pracy liczne szkolenia, które nawet w ciągu już dalszej pracy są kontynuowane, zaczynałam od zera w tej firmie. Dodatkowo taka pozycja w CV umożliwia znacznie lepszy start w rynek pracy fintechów w Polsce. Polecam! Oczywiście są mankamenty, ale w tym przypadku plusy dodatnie przewyższają plusy ujemne.

@Anette

Ja bym mimo wszystko chciał poznać te minusy, bo wolę wiedzieć dużo o firmie jeszcze przed złożeniem cv. Aktualnie czaję się na etat kierownika działu rozliczeń, oferują pracę hybrydową, można wiedzieć jak to wygląda w praktyce? Jeśli dla firmy mile widziane jest doświadczenie w księgowości to proszę o info czy jak spełni się ten warunek to można liczyć na większą pensję.

Web Developer

Pierwsza rozmowa z działem rekrutacyjnym. To taka jakby ogólna weryfikacja odbyła się przez internet. Druga rozmowa z szefem działu. Tu miałem możliwość spotkania w siedzibie firmy, było wybór. Wynik i decyzja w ciągu tygodnia.

Dostałem zadanie rekrutacyjne. Później ocena i konkretna ocena kodu.

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Juhas

Podwyżki będą! Juhuuuu!

rudiger
@Juhas

dziwie sie ze ktos mial watpliwosci ze ich nie bedzie naprawde troche powagi moze i nie ma w pepie zarobkow jak z kosmosu (nawiazujac do prezetnacji prezesa) to nie jest tragicznie jak to niektorzy czasem przedstawiaja

Czarna
@rudiger

Przez prawie dwa lata ich nie było więc wszystko możliwe. Rzucą jakieś ochłapy 200brutto na kolejny rok lub dłużej i znajcie dobroć Pepu. Trzeba uciekać i się nie (usunięte przez administratora) że będzie można dobrze zarobić.

@Czarna

A ostatnia podwyżka w jakim roku była i jakie wtedy dawali kwoty? To jest tak, że każdy dostaje tyle samo czy są jakieś różnice zależne od stanowiska? Skąd wiesz, że dadzą 200 brutto, szefostwo już coś wspomniało na ten temat?

Juszczyk

Nie ma czegoś takiego jak 200 zł czy 300 zł. Każdy dostaje indywidualnie ustalone podwyżki. To ma swoje plusy i minusy. Moim zdaniem to ok, bo nie dostaję tyle samo kasy co ktos kto gorzej pracuje.

@Juszczyk

Aha, czyli macie możliwość negocjowania wysokości podwyżki, tak? Też uważam, że to dość sprawiedliwe. Wcześniej ktoś wspominał, że podwyżek nie było przez dwa lata. Ciekawi mnie czy zawsze podwyżki macie co dwa lata.

Richard

Podwyżki są co roku, zależy jak wypadniesz na ewaluacji.

Premie kwartalne wyobrażam sobie jako jakieś większe sumy. Jestem ciekaw czy każdy pracownik dostaje w firmie realnie taka premie kwartalną i o jakich pieniądzach mowa. Zwłaszcza na stanowisku Młodszego Specjalisty w Centrum Obsługi Akceptanta? Czekaliście na podwyżki, podpowiedzcie jak teraz kształtują się zarobki na stanowiskach młodszych specjalistów?

Maryjan

Startuje ktoś do nich na Android Developera? Aktualnie nie widzę na ich stronie ofert na to stanowisko. Wysyłałem jakiś czas temu CV do nich również na Android i 0 odzewu. Wcześniej firma bardzo rekrutowała devów, ale teraz od jakichś 2 miesięcy nie widzę takich ofert. Czyżby firma zmieniła profil? Wie ktoś coś na ten temat, czy będą może jeszcze rekrutacje na to stanowisko?

Hubert
@Maryjan

Ja pracowałem u nich przez rok własnie na tym stanowisku Bardzo spokojna atmosfera Mało pracy w porównaniu do software house Można pracować zdalnie Dla kogoś kto chce odpocząć - polecam!

@Hubert

O to spoko, a ta praca zdalna to w pełnym wymiarze godzin czy jednak trzeba się pofatygować do biura czasami? No i mówisz, że można odpocząć, to mnie zastanawia jak z rozwojem w takim razie. Są szkolenia organizowane albo cokolwiek, aby wynieść coś więcej z pracy tam?

Ariel
@Maryjan

Ja pracuje już ponad 3 lata i nie narzekam. Jak ktoś potrafi ogarnąć to co do niego należy jest ok. Na zarobki nie narzekam. Pracuję 100% zdalnie. Jęczeć można zawsze, tylko po co?

@Ariel

Formę zatrudnienia można sobie wybrać, czy narzucają np. B2B? Pytam, bo nie zależy mi na zakładaniu działalności. I na ile sprawnie odbył się proces rekrutacji oraz wdrożenia?

Cześć. Zna ktoś z obecnych kulisy pracy na stanowisku Telefoniczny doradca klienta? Zaznaczają w ofercie, że szukają wielu kandydatów. Więc od razu spytam, czy ludzie się tu dobrze traktują w pracy i jak z rotacją pracowników? Jakie są szczegóły płacenia za pracę? Piszą o wynagrodzeniu zasadniczym oraz comiesięcznym systemie premiowym, uzależnionym od poziomu realizacji celów sprzedażowych. W jakim więc stopniu można ten plan regularnie realizować?

Taranek

Plan sam sobie ustalasz, cele także, wszystko zależy od tego jakie masz doświadczenie i co sobie wynegocjujesz.

AlwinSiwy

A gdzie jest ten dział? W Rzeszowie?

Mary
@Taranek

Ale może plan jest ustalony na jakimś poziomie minimalnym, który można tylko sobie podwyższać? Ile można zarobić premii jak wyrobi się te cele minimalne? Co jaki czas można zwiększać plany?

Emil

Majcher
@Emil

Masz trochę racji. Ale ja pracowałem w pozostałych "liderach" PayTechu (jak to się pięknie teraz mawia). Możemy narzekać, możemy się licytować, ale w firmie E i F takie zwolnienia grupowe, brak podwyżek czy problemy z załtwieniem czegokolwik to norma. Osobiście uważam, że ta struktura były w wielu przypadkach za mocno rozbudowana, nie wiem, nie znam się na zarządzaniu i nie wiem czy takie działania są właściwe, ale jeśli dzięki temu ma być więcej pieniędzy dla pozostałych to chyba nie ma innego wyjścia. Z pustego to nikt nie naleje. Co do prezesa to nie wiem, nie wypowiem się bo nigdy nie miałem przyjemności nawet koło niego przejść.

loko
@Emil

@Emil coś w tym niestety jest. Najpierw ocena pracownika, jakieś raporty później podwyżki które przeciągają jak mogą, a teraz coś się zaczyna dziać z umowami...decyzje na górze zaczynają trząść ludźmi na dole i oby ci ludzie na dole sobie nie poszli, bo to runie. Już i tak kilka istotnych osób sobie poszło lub jest na wyjściu.

Rossi
@loko

Ja tam podwyżkę dostałam :-P

janka
@Emil

"dogadac grupowe zwolnienia" wiesz co może i masz racje ale siejesz totalna dezinformacje i to jeszcze przed swietami!! teraz ludzie beda cale swieta myslec o twoich wypocinach, tak! inaczej tego nazwac sie nie da! trzeba bylo nakarmic swoje ego i zaspokoic kompleksy na zasadzie "hahah niech maja" jakim samublubnym egoista trzba byc aby pisac o fikcyjnych zwolenieniach grupowych i tak psuc boze narodzenie? panie wielki (usunięte przez administratora)* menedzerze, jesli maja zwalniac to zycze tobie abys polecial w pierwszej polejnosci dziekujemy i nie zegnamy

razdwatrzy
@janka

Czy w Polskie ePłatności S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Helena

Spoko pracuje się u nich? Dokładnie mi chodzi o pracę doradcy klienta, to co teraz jest ogłoszenie do tej telesprzedaży. Wiadomo, ile doświadczenia oczekują, żeby mieć szanse na dostanie się? Pytają w ogóle o to jakoś na rozmowie czy nie interesuje ich to aż tak? Będę wdzięczna za informacje.

Dżaro

Praca i płaca jest dopasowana do workload'u.Benefity ok, wszystkie pakiety zdrowotno/sportowe, przełożeni albo nie mają potrzeby się kontaktować ze mną albo nie chcą przeszkadzać wiec mogę samodzielnie na swoich zasadach wykonywać pracę. Minusem mogą być płace, ale nie są tragiczne. Podwyżki raz na rok.

Kałamaga
@Dżaro

Przetarłam się przez inne korpo, gdzie bywało bardzo różnie. Tutaj najfajniejsi są ludzie tutaj naprawdę nie ma sie do czego przyczepić. Oczywiście, że dużo zalezy od teamu, ale tutaj mam szczęście. Mamy fajną atmosferę, niską rotację, spoko projekt. Zarobki, no cóż, nie ma takiego, co by nie narzkał. Na tym rynku albo się awansuje i zarabia albo pracuje na najniższym levelu i ciuła grosz do grosza. Juz się nauczyłam, że lepiej czasem przemęczyć się dłużej, zeby później bylo lepiej.

Justa
@Kałamaga

Do jakiego zatem teamu najlepiej trafić, bo chyba będę aplikować? Czy tutaj zatrudnia się pracowników tylko jeśli inni odchodzą na emeryturę? Szefostwo też jest spoko tak jak współpracownicy?

Jubi

Zgodzę się! Ja też współpracuję z Panią Katarzyną. Przede wszystkim profesjonalizm.

Pani Tillerson

Rekrutacja ze mną została przeprowadzona na wysokim poziomie. Nie spotkałam się z czymś takim na wbrew pozorom stanowisko niskiego szczebla, wręcz przeciwnie kultura osobista była bardzo widoczna. Byłam na bieżąco informowana o etapach, które mnie czekały.

Roxa
@Pani Tillerson

Można wiedzieć o jaką posadę chodzi i jak konkretnie wygląda rekrutacja? Bo właśnie ciekawi mnie rekrutacja na niską posadę, czy taka rekrutacje prowadzi osoba z działu hr? Czy jakiś manager działu? I czy na te info o etapach, to ile było w sumie etapów i ile czasu każdy z nich trwał?

Hadacz
@Roxa

tu się mogę zgodzić, rekrutacja nawet na stanowisko w centrum obsługi klienta prowadzona jest korporacyjnie, prowadziła ją np. u mnie osoba z działu HR (tytuł chyba HR partner czy jakoś tak?), dostałem dokładnie wskazówki i instrukcje, dotrzymano także terminu przekazania decyzji

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko doradczyni klienta biznesowego. Widzę, że jest to praca mobilna i wymaga się od kandydata czynnego prawa jazdy kat. B oraz gotowości do podróży. Orientujecie się, ile trwają te podróże? Są one zazwyczaj jednodniowe, czy zdecydowanie mają one miejsce dłużej?

Klawi

Masz regiony i poruszasz się w promieniu 200km. Także nie bój się, że Szczecina wyślą Ciebie do Krakowa.

@Klawi

To ile w miesiącu wy tak jeździcie? Powiedz no coś, ile tych kilometrów ci się udaje zrobić miesięcznie. Są jakieś dopłaty za nie dodatkowe czy tak samo jak reszta czasu pracy? No bo to jednak dodatkowy wysiłek.

Dev

Firma istnieje prawie 15 lat, działa w wielu sektorach, ma stale rosnące przychody ze sprzedaży itp. Pep nie jest idealną firmą (o ile taka istnieje). Są mocni pracownicy i są słabi. Są dobrzy TL i są mierni. Tak samo z wyższą kadrą zarządzającą. Niektóre projekty są prowadzone wręcz tragicznie a niektóre na dobrym poziomie. Niektóre podejmowane decyzje są delikatnie mówiąc dziwne a niektóre w pełni zrozumiałe. To korporacja, pracują tutaj różni ludzie jak w każdej innej firmie o podobnych lub większych rozmiarach. Stawki w są różne. Doświadczone osoby, które wypracowały sobie uznanie i wnoszą realną wartość w firmie mają dobre stawki. Na pewno ta firma nie zapłaci dużo początkującym lub słabym osobom. To nie jest korporacja z USA czy Skandynawii, która sypie sianem każdemu programiście bez opamiętania. W Pep możesz dobrze zarabiać ale po czasie i nie możesz biernie czekać na podwyżki. Bo się nie doczekasz. Jeśli dla kogoś kasa jest jedynym wyznacznikiem to oczywiście najlepsze siano jest w amerykańskich start upach. W Pep są ciekawe i wymagające projekty oraz ciekawe technologie.

fantomas

jest 5 koła podstawy - całkiem niezle

Wenecja

PAVELIC
@Wenecja

Trochę masz rację, ale benefity to dziś standard, owocowymi czwartakami nikt mnie nie kupi LOL

werner
@PAVELIC

tu nie chodzi o owocowe czwartki czy wtorki, w tym przypadku mówimy o czymś więcej

Sobieski

Roxa

Wczoraj wpadła oferta na GoWork dla stanowiska Doradca Klienta (Telesprzedaż). Widełki przedstawione zostały jako 3500-5000 zł. Jako nowy pracownik jakiego wynagrodzenia się spodziewać? W ogłoszeniu napisane jest, że stawki są konkurencyjne, więc się zastanawiam.

Rubi

PeP i COA jest świetnym miejsce na rozwój- tylko trzeba wykazać ambicje i chęci a środki i ścieżka się na to znajdzie - nie ma rzeczy niemożliwych. Pracownicy często się integrują (świętowanie urodzi, rocznicy, czy zwykłe zostanie po pracy na rozmowy o świecie). Nigdy jeszcze nie usłyszałam, że ktoś mi w czymś nie pomoże. W sprawie podwyżek, które miałbyć a ich nie ma. Powiem tak: kto dostał ten dostał, njabardziej narzekają ci, co nie dostali. To logiczne.

Duńczyk
@Rubi

Ambicję? Dla wielu to kwestia pieniędzy. One w COA niestety nie są za duże, choć w sumie to zależy jak kombinujesz. Np. taki (nazwijmy go) Zigi, Zigi dostał podwyżkę szybciej niż inni czyli nie po okresie próbnym i nie po 12 miesiącach. Miał dobre rozmowy i był widoczny, wiadomo! Awansował do zespołu VIP i został eskpertem to dało mu niecałego tysiaka dodatkowo. Do tego robota w nocy. Zigi po 1,5 roku miał prawie połowe wiecej niż jego kumple którzy z nim zaczynali. Można? Można! Nie każdy jednak umie kombinować.

Hastur - Król w Żółci
@Duńczyk

Albo pracujesz w COA w innym wymiarze, albo za przeproszeniem coś kręcisz. 1. Żeby awansować do VIP, wedle ścieżki kariery, wcześniej musisz być ekspertem. O tym że VIP jest ograniczona ilość, i raczej nowych stanowisk nie będzie, też pasowałoby by wspomnieć. Nieważne jak dobrze "Zigi" by się nie prezentował , głową muru nie przebije i nie stworzą dla niego nowego stanowiska w VIP-ach. 2. Przez min. 3.ostatnie miesiące żaden z VIP-ów nie pracował na noce, bo to jeden z ich przywilejów, są potrzebni w dzień. 3. Dodatek za pracę nocna? Żeby sobie porządnie dorobić, trzeba by zasuwać same noce, bo za jedną nockę wychodzi jakieś 30zł brutto. A zazwyczaj żaden pracownik nie ma więcej niż 5 nocy w miesiącu. Nieważne jakby "kombinować" nie ukrecisz więcej pieniędzy. Jedynym sposobem na dorobienie jest wygrywanie konkursów. A tam się liczy każda sekunda. Nie wiem po co takie malowanie rzeczywistości na różowo. Po to jest ten portal, żeby nowy pracownik wiedział czego się spodziewać.

Trocki
@Hastur - Król w Żółci

Po to jest ten portal, żeby nowy pracownik wiedział czego się spodziewać? Proponuję abyś udzielił wywiadu dla Nowin Podkarpackich i powiedział o tym jak to Was tam męczą.

Mister X
@Hastur - Król w Żółci

perspektywa ma jednak znaczenie, jesli mamy nowym pracownikom mowic jak jest to kilka info ponizej 1) vipkow jest ograniczona ilosc, ale zespol będzie powiekszany z tego co ja wiem 2) jeden koles ostatnio zostal ekspertem i dostal wiecej kasy, z tego co wiem to teraz jeszcze jeden zaczął szkolenie na eksperta 3) dodatki za pracę nocną są w każdej firmie można się zgłaszać dobrowolnie Na innych infoliniach są umowy zlecenie, niepełne etaty i tam jest ta najniższa krajowa, jak się wykazujesz to możesz tutaj mieć więcej, także ten Zigi o ile o istnieje, to teoretycznie i praktycznie może przebić ten mur swoja glową @Trocki zachowaj porsze jakiś poziom kultury i nie atakuj ludzi za to że mają inne zdanie oraz patrzą na to inaczej (nawet jeśli sa w błedzie)

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie ePłatności S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie ePłatności S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie ePłatności S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polskie ePłatności S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 54, z czego 25 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie ePłatności S.A.?

Kandydaci do pracy w Polskie ePłatności S.A. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie ePłatności S.A.