Opinie o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie TeamQuest Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TeamQuest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeamQuest Sp. z o.o. w Warszawa

Tola

To zespół obecnie jak jest zgrany? Ktoś pytał czy lepsze wyniki ma się podczas 100% HO czy jednak hybrydy ale nie wiem jak duży może mieć to wpływ na sam prowadzony projekt? Ale faktycznie czy ludzie preferują bardziej prace od siebie z domu? Teraz jaki sprzęt jest do niego oddawany?

@

Hai This moment I would like to sincerely thanks to Mr. Mikołaj Szymczyk & entire TeamQuest, for the support they provided me for finding a good opportunity, I wish them all the success ahead.

Marcela

Senior Node.js Developer według ogłoszenia może wybrać pomiędzy pracą zdalną a hybrydową. Ciekawe, która opcja lepsza. Ktoś ma porównanie i może powiedzieć, czy lepsze wyniki i płynność pracy są na home office czy jednak warto wpaść do biura?

Norbert

Jestem bardzo zadowolony z usług, jakie świadczy TeamQuest. Profesjonalna firma, która nie tylko dostarcza wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, ale również angażuje się w budowanie trwałych relacji z potencjalnymi pracownikami. Pan Kamil, który miał ze mną kontakt jest nie tylko kompetentny, ale również bardzo przyjazny i elastyczny. Zawsze gotowy służyć pomocą, odpowiadać na pytania i dostosowywać swoje podejście do indywidualnych potrzeb. Jego zaangażowanie w zrozumienie specyfiki branży oraz oczekiwań pracownika pozwoliło mu skutecznie i efektywnie dopasowywać moją kandydaturę do odpowiedniego stanowiska. Jako przyszły pracownik, doceniam także transparentność i uczciwość TeamQuest w procesie rekrutacyjnym. Otrzymywałem klarowne informacje na temat postępów rekrutacji, pracodawcy. To sprawia, że współpraca z TeamQuest jest nie tylko skuteczna, ale także satysfakcjonująca. Podsumowując, gorąco polecam TeamQuest wszystkim poszukującym pracy lub partnerów. To solidna firma, która doskonale radzi sobie z wyzwaniami rynku, oferująca kompleksową i skuteczną obsługę.`

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu rekrutacji. Bardzo miła Pani Natalia, bardzo dobry kontakt.

Pytania zależa od firmy i poziomu na którym chcesz pracować

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wojtek

Bardzo dobry kontakt, dokładne informacje o ofercie pracodawcy, częsty kontakt z informacją o statusie procesu. Pełen profesjonalizm. Polecam!

@Wojtek

Ile trwa czasowo taki proces rekrutacji? Nie lubię jak coś długo trwa, więc mam nadzieję że tu tak max 2 tygodnie? Dużo jest spotkań przy tym?

Mc

Bardzo dziękuję pani Dominice za miłą i fachową obsługę oraz dostosowanie się pod klientów z jednej jak i drugiej strony :)

Diana

Thank you for your professional work. From the very beginning to the end of the recruitment process, we were constantly in touch. I am very happy.

JR

Jeszcze nie spotkałem się z tak profesjonalna obsługa ???? oferta idealnie dopasowana do moich oczekiwań, Pan Michał odpowiadał na każde pytanie jak czegoś nie wiedział wracał szybko z odpowiedzią. Sam proces rekrutacyjny przebiegł bardzo sprawnie. Michał był pod telefonem o każdej porze, nawet przypomniał o umówionych terminach co w przypadku zakręconej osoby jest na wagę złota

@JR

Co do tego telefonu o każdej porze to czy faktycznie taki stały kontakt jest w ogóle konieczny? Zastanawiam się na ile samodzielnym można być podczas takiej współpracy. czy do samych ofert macie także jakieś porady dla osób swiezych? Dopiero sprawdzam co i jak, chce mieć pewność

Andrii

The team of professionals and persistent in achieving the goal. Special thanks to Weronika and Mikolaj

Maciej

Świetny kontakt. Wyczerpujące informacje na temat pracodawcy. Rekrutacja zakończona sukcesem

@Maciej

Fajnie, że się udało. A jak ta rekrutacja dokładnie wyglądała? Chętnie się dowiem ile jest etapów i czy każą jakieś zadania robić. Było w ogóle trudno czy każdy sobie poradzi?

Gigi

To opcja pełnej pracy zdalnej którą obiecują w ogłoszeniu na software Developera to od razu po przyjęciu już? Czy się dopiero zaczyna po jakimś wdrożeniu? Będę wdzięczny za konkretne info. Średnio mi się widzi dojeżdżać do tej lokalizacji, ale praca mnie interesuje.

Dominka

Współpraca była fenomenalna!!! Opiekowała się mną Pani Zuzanna. Przesympatyczna i w pełni profsionalna osoba. Wciąż dla mnie dostępna, nawet poza godzinami pracy❤️ wykazała dużo ciepła i wyrozumiałości. Pan Patrk ???? wspanialy człowiek...uśmiechnięty, zartopliwy. Do podpisania umowy byli wciąż przy mnie. Poczułam się bardzo indywidualnie traktowana! Gorąco polecam! Nie spotkałam się w życiu z tak fantastycznymi ludźmi. Pozdrawiam:))))

Albert

Polecam, świetny kontakt od początku rekrutacji do podpisania umowy. Polecam gorąco, świetna praca wykonana przez Panią Kasię.

TeamQuest to agencja, która przeprowadziła perfekcyjnie mój proces rekrutacji u nowego pracodawcy. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i mogę śmiało polecić każdej osobie która poszukuje nowego miejsca dla siebie.

M

Nie wiem skąd taka niska ocena... Ja osobiście jestem zachwycony współpraca z firmą i przede wszystkim Panem Kamilem, który znalazł dla mnie idealną firmę, w której teraz będę mógł dalej rozwijać swoje kompetencje w świetnym zespole . Dziękuję!

Łukasz

Polecam TeamQuest. Co prawda pojawiły się pewne, drobne nieścisłości w treści ogłoszenia (informacje o benefitach), jednak w pełni rekompensuje to ciągły i profesjonalny kontakt przez cały okres procesu rekrutacyjnego. Dzięki tej firmie znalazłem pracę, a sama rekrutacja była na tyle "bezbolesna", na ile to możliwe. Polecam Panią Dominikę.

Remek
@Łukasz

Ile czasu upłynęło, zanim firma pomogła Ci znaleźć pracę? I jeżeli było więcej, niż jedno spotkanie, to czego one dotyczyły? Czy już z góry, dzięki ogłoszeniu wiedziałeś, ile może wynieść Twoje wynagrodzenie i na jaki czas będzie zawarta umowa o pracę?

@Remek

Cały proces zajął ok 1,5 miesiąca od kontaktu do zatrudnienia (z czego 3 tygodnie) czekałem na to aż osoba decydująca o zatrudnieniu wróci z urlopu. Ze spotkań Jeśli chodzi o spotkania to już bezpośrednio z firma w której się zatrudniałem. Były to 2-3 spotkania z czego jedno polegało na prezentacji business czasu dla klienta (firmy która mnie zatrudniła). Wynagrodzenie i widełki w których się poruszaliśmy ustaliliśmy na początku i tak tez firma prezentowała je klientowi.

@Łukasz

A co do tej prezentacji to były jakieś szczególne wymagania? Mam na myśli ile slajdów i ile czasu musiałeś przedstawiać tą prezentację oraz ile dali Ci czasu na przygotowanie jej? No i wcześniej napisałeś, że były niezgodności co do benefitów, możesz powiedzieć o co chodzi?

Dominik Głód

Polecam TeamQuest, Dziękuje serdecznie pani Katarzynie

Czy firma TeamQuest Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Łukasz

Witam, Bardzo polecam. Przede wszystkim miła i profesjanalna obsługa na każdym etapie, utrzymywanie ciągłego kontaktu po kżadej rozmowie z potencjalnym pracodawcą i rozmowa o wrażeniach. Wychodzą sami z propozycjami wsparcia w trakcie procesu, ale tekże potencjalnych negocjacji przy zatrudnieniu i składaniu oferty. Są zaangażowani w cały proces przez cały czas. TeamQuest był zawsze dla mnie dostępny i mogłem bezproblemowo się kontaktować więc z czystym sercem polecam współpracę, Samej firmie dziękuję, bo dzięki nim znalazłem ciakawą propozycję pracę.

Pawel

Polecam TeamQuest. Pomogli mi w procesie rekrutacyjnym w celu zmiany obecnej pracy. Bardzo mila i profesjonalna współpraca.

Zostaw merytoryczną opinię o TeamQuest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w TeamQuest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TeamQuest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeamQuest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TeamQuest Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w TeamQuest Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TeamQuest Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 89 ocen.

TeamQuest Sp. z o.o.