Opinie o Delikatesy Kubik w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Kubik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Kubik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Kubik w Bytom

uczciwa M

Pracuję w tej firmie już osiem lat i nie mogę złego słowa powiedzieć o moim pracodawcy D.Jest wymagający ale uczciwy.Wypłatę mam zawsze na czas ,umowę na cały etat,urlop wypłacany,więc czego więcej mi potrzeba. Pracuję uczciwie i dbam o sklep a w zamian dostaję same plusy.Nikt się po mnie nie drze a kierownika regionalnego mam bardzo fajnego i zawsze pomaga a nie przeciwnie.polecam pracę w tej firmie przede wszystkim uczciwym i pracowitym osobą(nie musisz mieć doświadczenia),my wszystkiego Cię nauczymy ipomożemy.Nie wierzcie w to co piszą osoby o których wolałabym się nie wypowiadać a już dużo widziałam i słyszałam.Pozdrawiam

uczciwa
@uczciwa M

ale glupty piszesz,opisalabys prawde co sie dzieje w tych zasranych kubikach

@uczciwa

czego ci potrzeba-hmm rozumu

nikita
@uczciwa M

Nie zmieniło się nic firma złodziejska jaka była tak jest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

violi
@uczciwa

a w pizzeri to byla masakra jakas zwlaszcza ta agata

dancia

Pracowałam 13miesiecy, w tym czasie przez sklep przewineło sie 10 innych ekspedientek, zdazały sie wśród nich osoby które kradły ale zostawały "do odrobienia". Przy takiej rotacji pracowników remanent zerowy był niemożliwy. Odliczane od wypłaty było wszystko co tylko mozliwe. Pracowałam po 200godz miesięcznie co dla pana D. było norma. Oczywiście umówę miałam na pół etatu tylko przez ostatnie 4miesiące pracy. O PIT do rozliczenia musiałam wydzwaniać i prosieć się. Nie polecam, aczkolwiek pracowałam tam 4lata temu wiec może cos się zmieniło...

kobieta

sumienny pracodawca nie obiecuje gruszek na wierzbie co obiecal wszystko dostałam a mysle ze nawet więcej goraco polecam

barbaradepta@o2.pl

Uwaga na kierowniczka od pana Adama kiedyś była kierownikiem sklep ale jak ja pracowałam była osoba nie kompetentna .Bo pani J ust a powiedziała ze ta osoba nie może bądź udziału w remanenci bo źle liczy I tak ją wzięli do ekipy remanentów .Dziewczyny dzwonią do mnie bo mają do mnie zaufanie a nie do tej szmaty tzn. Iza Grzywna Uwaga na nią .Ja z nią pracowałam jako sprzedawczyni wszystkich co jej wchodziły w paradę ustala kawał gnoja ze szmaty a teraz jako kierownik zarządzający chce udali was wszystkich bo jest lisek szefa i remanent robi na plus s

Sprzedawca

Rozmowa kwalifijacyjna...standardowa: pani ostatnia praca? , jakie obowiązki były wykonywane, zainteresowania, opowiada o sklepie przedstawia plusy i minusy pracy, Kierowniczka nie pokazuje że jest nade mną, rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze...

Chocy takie pytanie czy wiem coś na tat alkoholi. Kolejne pytanie bo oczywiście sie nie znałam to jakie alkohole próbowałam w swoim życiu....później był odnosnik do mojej wypowiedzi czy wiem coś na temat tych alkoholi czyli z jakiego regionu pilam wina ewenualnie czy wiem czym sie rozni brendy od whysky. .. Pytania sytuacyjne co bym zrobila gdyby: klient ukradł mi wagon papierosów czy wybiegne za nim czy też pozostanę na swoim stanowisku pracy i jakie czynności zapobiegawcze będę wyrażała żeby taka sytuacja sie nie powtórzyła.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer - Tools and Infrastructure
Sonova Warsaw Service Center Sp. z o.o.
brydzia

witam chce się dowiedzieć ile jest urlopu na pół etatu a pracuje się 8godz.i ile godz.na miesiąc się pracuje czy ma się wolne dni bo rozmyślam żeby tam iść do pracy .

brydzia

mano40

Najlepiej jest u Adama ,rządzi kto chce i nie dziwie się że mu sklepy padają.Nastpny bęzie w sosnowcu.

Ewka

A ja bardzo nocki lubię.Fajne ciacha przychodzą.

gienek

Tym ostatnim postem potwierdziłaś mi że jesteś pustak szkoda mi więcej pisać i tak tego nie złapiesz

@gienek

Gienek przestań już pisać bo coraz bardziej się kompromitujesz ROGACZU !!!

gienek

Współczuje to ci głupoty a koniec świata to byłby jak bym cię ujrzał hi hi hi

@gienek

Gienek współczuje to ja ci naiwności a głupoty to współczuje tobie i twojej chyba już ex, bo ja do pracy to chodzę pracować a nie oglądać się za innymi.

gienek

Lena 12 Nie opisuj mi swoich przeżyć co i kiedy komu stawiasz pracuj państwu na kapelusz a oni takie jak wy mają po prostu gdzieś także miłego szlifowania adoratorom

@gienek

Gienek czyżby coś cię zaniepokoiło albo o czym się dowiedziałeś hi hi hi Współczucia !!!! ale to nie koniec świata.

Lena12

Gienek zastanów się czy twoja żonka prawdę mówi bo miałam na sklepie taka która w domu twierdziła , ze nadgodziny pracuje a miała takiego adoratora na boku któremu jeszcze piwo i fajki kupowała a biedny mąż żałował , że taka zapracowana ... Ale dobrze ze juz sie sprawa wyjaśniła bo szkoda chłopa ...

gienek

Uważasz że głupio pisze czy może prawdę jak ci tam dobrze to pracuj,ale jak dla mnie to niewolnictwo już dawno znieśli taki wspaniały pracodawca a nawet na święta pracownikowi co na niego za......la grosza ani paczki nie dał wypłaty też od inwentury do inwentury a te z miesiąca na miesiąc to dalsze terminy a ja nie piszę o tak sobie tylko z życia moja żona. pracowała,wszedłem tu z ciekawości ale

gienek

Fajnie tu piszecie jednak jest małe ale same superlatywy wypisujecie a tu nic innego jak wyzysk comiesięczne inwentury zabierane pieniądze umowa 1/2 miał być cały etat praca świątek piątek i niedziela,urlopy też naliczane z połowy etatu , banda cwaniaków i wyzyskiwaczy oni świętują a ty pracuj na nich nic tylko podać do pipu co tam się wyrabia a wy sobie chwalcie i róbcie h....i na kapelusz.

@gienek

Gienek jak jestes taki dobry to otwórz sklep i nas przyjmij i bedzie super hi hi a póki co to ino umiesz tylko głupio pisać

O2
@Kola 2

Kola popieram są osoby które narzekają ale sami nic lepszego nie robią tylko same pretensje. U Kubika najlepiej nie jest ale gdzie indziej jeszcze gorzej

Kola2

Hej nie jest to firma najwyższych lotów ale jedna z lepszych na rynku w tej branży bo gdzie indziej to pracujesz prawie za darmo i jeszcze bez umowy sama sie przekonałam Teraz pracuje u Kibika i na razie nigdzie sie nie wybieram bo rynek pracy jest jaki jest a u nich nie jest źle. Mogę polecić osobom chcącym pracować i uczciwym

Ala

Popieram poprzedniczę również pracuje w tej firmie od 4 lat i jest wszystko ok a głupoty piszą osoby które albo chciały szybko sie dorobić albo zarabiać jak zagranica No i chyba sie trochę przeliczyły ha

@Ala

Witam ja w tej firmie pracowałam krótko ale wspominam dobrze tak wiec nie wszyscy co krótko tam pracowali wypowiadają sie negatywnie

Jola

Witam ja w Delikatesach Kubik pracuje już ponad 5 lat i nie mogę złego słowa powiedzieć na Szefa. Umowę mam na cały etat i porównujac ta firmę z innymi firmami w których wcześniej pracowałam to niebo a ziemia, a to pod względem pracy i zarobków z naciskiem dla Delikatesów. Mając już tak długi staż w tej firmie nie mogę się zgodzić z opiniami krytycznymi które piszą osoby i podejrzewam że są to osoby które nie pracują długo w danej firmie a jak już zaczną to na początek chciałyby zarabiać 2 tys i mieć wszystkie przywileje jak pracownicy z dłuższym stażem, wiec im odpowiadam popracujcie u kogoś 2-3 lata to wtedy można dać prawdziwa opinie. Ja osobiście mogę polecić prace w Delikatesach

Agusia

Jeden z lepszych pracodawców jakich miałam do tej pory wszystko co powiedział przy przyjęciu dotrzymał. Pracuje w firmie Delikatesy już ponad 2 lata i nie było i nie ma żadnych problemów POLECAM WSZYSTKIM !!!

Aneta
@Agusia

Agusia to jest najlepszy szef i pracodawca na Śląsku. Wypłaty na czas umowa o prace, a nie tak jak indziej umowy śmieciowe, ale tylko dla uczciwych i chcących pracować. BARDZO POLECAM UCZCIWYM I CHCĄCYM PRACOWAĆ !!! Porządna firma.

poinformowany

Jeśli ktoś lubi być wyzyskiwany niech tam pracuje. Umowa na 1/2 etatu a dziewczyny pracują w wymiarze pełnoetatowym, oficjalnie zarobek ok 850 zl a reszta pod stołem. Po zwolnieniu nikt nie dostanie nawet zasiłku gdyż nie spełnia min. zarobków od których musi być odprowadzony podatek. A więc jeśli chcecie wspierać cwaniaków z rodzinny Kubik to pracuj dalej.

Pigi
@poinformowany

Ja u Kubika pracuje już kilka lat i umowę mam na cały etat tak jak mi obiecał Praca ok

ciekawy
@poinformowany

u którego kubika pracowałeś? u sławka?

Dana

Dokładnie sam kupuje , a tu bzdury wypisuje. Ja tez uważam , że dobrze ze sklepu są otwarte i wielu tez ma takie zdanie bo jak idę na zakupy to prawie zawsze kolejka i nie słyszałam nigdy by panie które pracują coś złego mówily praca jak każda inna .

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Kubik - Bytom

• Jak się pracuje w Delikatesy Kubik?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Kubik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Kubik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delikatesy Kubik?

Kandydaci do pracy w Delikatesy Kubik napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delikatesy Kubik