Delikatesy Kubik

Bytom

Opinie o Delikatesy Kubik

anonymous

Pracuję u Kubika ale nie w Bytomiu . Powiem szczerze wkurzające są te remanenty co miesiąc lub co dwa miesiące . Zwariować z tym idzie . Następna sprawa niektóre dziewczyny mają rację o pracowników trzeba dbać , różne są koleje losu , każdy ma jakiś własny bagaż , za dużo jest tej papierkowej roboty , z 20 zeszytów na sklep przesada . Premie nic o takim nie słyszałam , a już o świętach i jakiś paczkach zapomnij , no chyba że kierowniczka coś wyskrobie z gratisów ale i tu jest małe prawdopodobieństwo bo szefowie w razie jakiegoś źle rozliczonego remanentu odbierają .Szanowni Państwo jeśli chcecie być szanowani i traktowani z należytym szacunkiem to proszę z takowym się odnosić do pracowników . Nie jesteśmy żadną hołotą bez polotu niektórzy są ludźmi wykształconymi z kulturą . Trzeba było także by pomyśleć o różnych awansach jak ktoś się spisuje . Jesteście ludźmi takimi jak my . Dziękuję

Blabla

NIE POLECAM!! Wypłaty grubo no terminie . Ochrzan za wszystko . Jeżeli coś zrobiło się źle (nieumyślnie) to kierowniczka zamiast powiedzieć co i jak to udawała że jest wszystko ok a potem się okazało że dzwoniła do szefa i robiła z nas tych najgorszych a sama była "aniołkiem" chodź robiła więcej błędów niż my, a jak się jej zwróciło uwagę to się później życia nie miało . Szef przyjeżdżając na sklepie i widząc że już jest po terminie z wypłatami nic z tym nie zrobił. Ja rozumiem że praca w sklepie to nie jest praca marzeń, że można osiągnąć dużo więcej ale jak ktoś lubi pracę z klientem i mu to wystarcza to ok. Ale jeżeli pracodawca wymaga od nas to my również wymagamy np. wypłaty na czas i w całości .

Czarno na białym

Dziewczyny! Co Wy wypisujecie?! Jaka uczciwość, jaki "kochany" szef?! Uciekajcie z tej firmy. Gdyby byli tacy wspaniali to by pracowniką nie oferowali kontraktów menedżerskich, umów na 1/2 etatu a pracować masz cały etat. Gdzie troska o pracownika podczas letnich upałów? Zero wody, którą pracodawca ma obowiązek zapewnić! O klimatyzacji zapomnij! A jak już założą to żeby za długo nie chodziła. Oszczędności szukaja tam gdzie nie powinni. Najlepiej doceniane są miejscowe "złote rączki" - za piwo niech zrobi i kwita, bo po co w inny sposób doceniać pomoc innych. Ci ich fachowcy od siedmiu boleści też jakaś tania siła robocza, a Kubik się wozi nowiutkim Porsche! I nazywacie ich uczciwymi ludźmi!? Jeden będzie na wypłatę czekał do czasu aż najważniejsze faktury zostaną pospłacane, wcześniej nie waż się nic wypłacać z kasy! I tak zobaczysz wypłatę długo po terminie! Gdzie tak jest żeby na wypłatę trzeba było sobie nazbierać z utargów i dopiero ją dostać!? Ludzie przejrzyjcie na oczy! Nic wam z tych kontraktów, co z tego że szef wam zaznaczy że jak podpiszesz to wszystkie składki ci odprowadzi jak z umowy o pracę, a gdzie te wszystkie przepracowane lata na kontrakcie mają wam się liczyć do stażu pracy żebyś miał choćby 26dni urlopu?! Absolutnie ich nie będziesz mieć bo to zwykła umowa cywilnoprawna, ktora w żaden sposób nie wlicza się w staż pracy! Dziewczyny szkoda fatygi na marnowanie się w tej firmie! Znajdźcie sobie pracę gdzie oferują umowe o pracę, gdzie macie pełne ubezpieczenie i wszystkie składki! Po co robić na kogoś kto nie docenia i nie szanuje człowieka i jego praw! Zaraz pewnie odezwą się te wszystkie "obrończynie", że pisze to ta co kradła, co się robić nie chciało i może jeszcze szef jej nie lubił i teraz się odgrywa. Nic z tych rzeczy! Piszę to Człowiek który przejrzał na oczy i zobaczył jak można robić w innej firmie gdzie warunki są normalne! Gdzie człowiek nie jest traktowany jak tania siła robocza! Dostaje wypłatę na czas, ze wszystkimi ekwiwalentami i premiami, a przede wszystkim gdzie wypłata jest taka jak powinna, zgoda z podstawą, a nawet większą, nie jak u Kubika poniżej przeciętnej ze śmiesznymi podwyżkami o 50groszy co roku! Remanenty u Kubika to fałszowanie faktycznego stanu! Dopóki ekipa jest stała to jest na plus, a niech tylko zaczną się zwalniać osoby już remanenty z miesiąca na miesiąc są na minusie! UCZCIWOŚĆ to raczej nie jest domena firmy Kubik.

Kasia-Sosnowiec
@Czarno na białym 13.09.2017 02:09

Witam. Ja czytalam te opinie ale......diabel mnie podkusil zeby sprobowac. I zaluje straconego czasu. Balagan oszustwa i brak jakiegokolwiek szacunku do czlowieka. Bedziesz sie mial dobrze jak bedziesz ,,Dorota,, badz ,,jej coreczka Madzia,,. ....zlodziejem nierobem itp (usunięte przez administratora)...wtedy jest ok nikt sie nie czepia nikt cie nie opierniczy ....bedziesz cacy. Reszta to smiecie. Ale czego sie spodziewac po ludziach ktorzy zapoczatkowali takie dno....pseudo milion kierowniczek kierownikow,nie potrafiacych zrobic grafiku muszacych sie wspomagac opinia innych pseudo kierownikow bo samodzielnie to tylko na telefonie umia wisiec a ich robote trzeba za nich zrobic. Nawet przedstawiciele sie smieja gdzie te pseudo zarzadzajace Kubik wynajduje bo co jedna to ,,madrzejsza,,.Produkty przeterminowane nawet o pare miesiecy......gdzie jest sanepid? Upomnisz sie o umowe to łoooooo juz jestes bee. Jestes uczciwy.....omijaj Kubika.......bo czeka cie rozczarowanie.

Obojętna
@Czarno na białym 13.09.2017 02:09

Znalazła się "uczciwa" i pokrzywdzona. Pracować się nie chciało a teraz wielce wypisuje !!!

Taaania siła robocza!!! Z 1500 Z godzin dostać wypłatę 700 zł w ratach dnooo

Julita

@Dorota czy udało Ci się może uzyskać awans? Jak długo pracujesz w Delikatesy Kubik? Co powiesz o warunkach pracy w firmie? Takie informacje będą przydatna dla osób które będą aplikować do Delikatesy Kubik.

Julita

@Czarno na białym czy zgłosiłaś gdzieś, że umowę masz na 1/2 etatu a pracujesz 12 godzin? @Tedi widzę, że jesteś zadowolona z pracy w Delikatesy Kubik. Czy powiesz jaką masz umowę? Czy jest możliwość awansu na wyższe stanowisko i po jakim czasie?

Tedi

Ja pracuję u Tomasza i jest super . Wypłaty co prawda po remanencie ale to było od razu mówione przy przyjęciu . Praca jak każda inna . Bywa cieżko najgorzej przyjąć dostawę piwa itp Wiadomo , że jak bym miała możliwość pracować w biurze za 10 tys to bym w sklepie nie robiła :( No , ale chwale sobie to co mam ! Szef jest uczciwy i zawsze dotrzymuje słowa . Zastanawiam się co tu ktoś o jakich piwach przeterminowanych pisze bo wszystkie piwa i inne rzeczy są wymieniane przez dostawców . Są czasem rzeczy co trzeba pilnować terminów i na sklepie każda ma swoją półkę pilnować by termin nie wyszedł . Ale jak się przecenę zgłosi szefowi to jak się nie sprzeda on to wyrzuca i wpisuje do ubytków . No chyba ze jakaś mega gwiazda by przez rok Polki swojej nie sprawdzała to może by i przeterminował towar . U nas póki co nikt za nic nie płacił . Ogólnie polecam prace w tej firmie .

Julita

@Begi 23456 widzę , że jesteś zadowolona z pracy, a jak u was z premiami jest? Ta informacja komuś się może przydać, jeśli będzie chciał się zatrudnić w Delikatesy Kubik.

Fuce fuck
@Julita 27.07.2017 20:17

A na godzinę ile macie 13 zł

Begi 23456

Dziwią mnie te negatywne opinie ich ilosc . No ja u Kubika pracuje i jest Ok , płaci na czas , wypłaca urlopy itp niewiem jak i innych braci jest bo podobno kilku ma sklepu , ale u Tomasza wszystko jest Ok pod tym względem . Umowę dostałam od razu . Trzeba być uczciwym to szef tez jest uczciwy . Zreszta chyba w każdej robocie tak jest . Te negatywy to pewnie pisze konkurencja lub ekspedientki co chciały się dorobić czyli kradły i je wylali to swoje niby żale teraz wylewają tu ... Ja polecam prace u Kubika osobom które chcą pracować w sklepie No chyba , Żr księżniczki a takie są idą do sklepu a potem problem transporter z piwem przestawić itp bo pazurki się połamią . To takie niech nie przychodzą bo tylko problemy z nimi są...;)

Magda123

Ja pracuję u pana Tomka i rzeczywiście jest Ok , pracuje juz 1,5 roku mam cały etat i sobie chwale prace. Dziewczyny na sklepie nawet są zgrane i póki co manka nam nie wychodzą to i premie mamy co miesiąc . Praca wiadomo jak to w sklepie łatwa nue jest dostawy itp trzeba ogarnąć . Idzie się przyzwyczaić . Pracuje tam bo niedługo planuje mieć dziecko , a wiem ze nue ma problemu powrotu po macierzyńskim czy wychowawczym . Dużo dziewczyn wraca . To jest ważne ! Ogólnie polecam prace tylko wiadomo uczciwość to podstawa bo żaden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] się nue uchowa juz dziewczyny z działu kontroli się nim zajmą . Natomiast jak ktoś poważnie podchodzi do pracy to może tu długo pracować a nawet awansować na kierowniczkę sklepu i wiadomo pensja zaraz lepsza .

Sabina

Jestem pracownica Delikatesów Kubik już 8 lat tak wiec mogę coś o pracy powiedzieć w odróżnieniu od pracowników tzw "majowych" Praca w sklepie ok nie za ciężka jak gdzie indziej Wypłaty na czas plus premia Szef mogę powiedzieć że lepszego jeszcze nie miałam Wszystkim chętnym i pracowitym POLECAM

Okradają sklep bo kubik okrada ich !!! Pracowałam tam początek fajny ale jak się kończy współpraca z nimi ? Jakieś minusy na kasie nie wiadomo z skąd ? Czekanie na wypłatę nawet do 20 stego .. NIE POLECAM TEJ FIRMY . AAAAA ZAPOMNIAŁAM O PANJ DOROCIE :) PRZEMIŁA PANI DO CZASU PÓKI SIĘ NIE MA WŁASNEGO ZDANIA ! POTEM ROBI CZŁOWIEKOWI TAK NA ZŁOŚĆ ZA SZKODA GADAC !

Jola4
@123457 14.11.2016 15:41

Musze obronić trochę Kubika , pracowałam u Tomasza i wspominam fajnie prace . Umowę dał od zaraz nawet nie chciałam tak naprawdę bo komornik mnie ścigał , ale nie zgodził się bych pracowała bez umowy . Remanenty były co miesiąc i zazwyczaj było dobrze , premie były . Ino jak raz taka młoda zatrudniła kierowniczka co była mega lekkoduch to zaroz manko było . Potem na kamerze ja wypatrzyła kierowniczka i ja szef zwolnił . Ale to co zarobiła to jej wypłacił . Dała tylko za te fajki co zwinęła i to było widać na kamerze. Jakbym się nie przeprowadziła to bym dalej tam pracowała . Szef był uczciwy

była

Jeżeli chodzi o samą pracę to nie jest ciężka, jak jest dostawa to wiadomo że jest więcej pracy, natomiast jak nie to masz czas żeby z klientami podyskutować, na nocce poczytasz książke:-) zarobki oczywiście nie są oszałamiające, możecie liczyć na jakieś 8zeta za godzinę i 50groszy więcej za nocke. Nie znam nikogo kto by miał tam umowę o pracę na cały etat, u tego Kubika u którego pracowałam były kontrakty menadżerskie, taki twór dla Pipu żeby można było w święta pracować. Ogólnie praca nie najgorsza, natomiast jeżeli ktoś woli święta spędzać w domu, i pijana klientela go nie fascynuje, to warto poszukać czegoś normalnego, z umową i sensownymi godzinami pracy . Natomiast jest to dobra praca na chwilę, do szukania czegoś innego, bo zazwyczaj nie ma umowy to można znikać kiedy się chce:-) Żenujące jest również tłumaczenie się przedstawicielom że od miesiąca nie masz dla niego 300zł za towar. Dlatego nie lubiłam pierwszej zmiany bo wstyd było się ciągle tłumaczyć.

Anonim

Pracowalam u Kubika i zostałam wyrzucona za okres !!! Oczywiście z racji tego że to byla niedziela moja wspaniała kierowniczka uznała, że moje złe samopoczucie spowodowane jest kacem. Oczywiscie wynagrodzenia nie otrzymałam mało tego nie podpisywałam żadnej umowy a przy kontroli z pip okazało sie że Pan Kubik przedstawił podpisaną przeze mnie umowę zlecenie i rachunek do niej potwierdzający, że otrzymałam wynagrodzenie. Wiec Pani Doroto niech Pani nie wciska ludziom kitu jak to u Kubika jest wspaniale bo to jedno wielkie kłamstwo !!!

@Anonim 11.09.2016 07:24

Jest wspaniale już długo pracuje i poznaje nowych ludzi

Lintusia

Od zaraz na pasterska w Katowicach

fajna

A czy pracodawca musi o tym wiedzieć Raczej nie to w czym problem.Lubię to piję

A to niby dlaczego nie można się w pracy napić co.A kto to sprawdzi

Magiel
@fajna 04.07.2016 09:18
A to niby dlaczego nie można się w pracy napić co.A kto to sprawdzi

Fajna * nie potrafię zrozumieć takich ludzi co piją w pracy....predzej czy później to wyjdzie i wylecisz z chukiem..... Widziałaś kiedyś pijaną nauczycielke, policjanta a jeśli już widziałaś to zdajesz sobie sprawę jak to rzutuje na opinie całej grupy społecznej danego zawodu. Ty dajesz do zrozumienia że osoby pracujące w sklepie to margines społeczny....itp A odnośnie wypłat i umów, pracuje u T.Kubik co najlepsze po zaledwie dwuch czy trzech miesiacach otrzymam umowę o pracę, na temat wysokości zarobków nie będę tu wypisywać bo jedne napiszą ze niemożliwe inne że bujdy piszę. Powiem tak :nie narzekam i są adekwatne do pracy jaką się wykonuje. Jedyny minus to taki że wypłata jest dopiero po remanencie ale sa i plusy tego mozna brać tzw zaliczki na poczet wypłaty a remanenty są po to by zlodzieja wychwycić jeżeli taki się uchowa na sklepie. Bo z jakiej racji ja mialabym pokrywać minus z całego roku za zlodzieja!!!!!! Dla przyszłych pracowników: są sklepy na których nie trzeba myśleć ale są i takie w których potrzebna jest dziewczyna która ma poukładane w głowie i potrafi myśleć a nie tylko podaj i przynieś.....a swoją prezencją potrafi zareklamować slep od najlepszej strony.

Agila

Gówno prawda Jak ktoś chce pracować to pracuje i jest ok Ja tam pracuje 7 miesięcy i nic złego nie mogę powiedzieć Polecam

@Agila 23.06.2016 16:19
Gówno prawda Jak ktoś chce pracować to pracuje i jest ok Ja tam pracuje 7 miesięcy i nic złego nie mogę powiedzieć Poleca...

Fajna praca można się napić a i chłopaków masa przychodzi fajnie jest na wielbłądzie w Bytomiu

wasz pracownik

Zgadzam się z autorem o nicku "Audyt", pracowników szukają na okrągło, otwierają sklepy a nie mają kogo tam umieścić żeby pracował, upierdolą na każdym kroku. Mogłabym/mógłbym wypisać do rana, ale nie chcę się wkurwiać na to co się tam wyprawia. DNO totalne

Danka

Popieram praca ok zresztą jak wszędzie po prostu trzeba pracować

Ja pracuje u Adama 3 lata i jest wszystko ok tak wiec nie pieprz głupot kłamczucho

Sonia87

Praca w Delikatesach daje stabilizacje i pewne jutro i nie zgadzam sie z opinią że ci którzy tam pracują to bez ambicji głupie itp... Jeżeli ktoś ma wyższe aspiracje to niech ma i sie spełnia, ale niech nie obraża innych koleżanek, które tam pracują, a po drugie jak ma tak wysokie aspiracje to po co przychodziła do pracy jako ekspedientka. Odpowiem: bo nigdzie indziej nie umiała znaleźć pracy i lepszy ryc niż nic, a teraz wielka dama, śmieszne !!!! Na drugi raz przed daniem opini zastanów sie co piszesz i przy okazji nie obrażaj swoich byłych koleżanek z pracy bo ja cię nie obrażam a przy okazji o byłych szefach też źle sie nie mówi bo jak było źle i brak pracy to byli dobrzy a teraz jak odeszłaś to wielce źli oszuści itp ale nie wspomniałaś że za każda godzinę ci wypłacił i premie dał Wstydź sie ,,była koleżanko'' !!!!

Madlen
@Sonia87 15.05.2016 10:42

Jaką premię? 70 zł? Przy czym tego samego miesiąca odtrącą ci 150 zł za przeterminowane piwa! Śmieszna jesteś! Złodzieje. U Tomasza też nie polecam!!!

Sabinka

A mi tam pasuje praca u Kubików po prostu trzeba robić swoje a wszystko jest ok i nie ma co patrzeć na innych

już nie pracownik))))

dzięki bogu,juz zakończyłam pracę z ta firmą...owszem,wypłacili co byli dłużni,za urlop a;e co z tegp ,skoro pracowałam tam 2 lata a umowe miałam tylko na ostatnie 7 miesięcy.....na 1/2 etatu-więc o zasiłku nie ma co myślec....nie każdy Kubik to zło wcielone.... trzeba powiedzieć wprost=A..am Kubik i SŁ....ek Kubik to GNOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIGDY W ŻYCIU WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!!!!! Podobno u P,Karola jest ok. Jeśli ktoś szuka pracy u Kubika ,patrzcie na imiona właścicieli,,,,,w/w nie warci złamanego grosza

jeszcze pracownik

dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! co wy piszecie????? jakie ok,jaki rozwój? w czym wy się rozwijacie? na kasie?!!! mało w was ambicji....szkoda:( jak można tak pieprzyc? ja jestem na okresie wypowiedzenia i nie dlatego,że kradłam( tak jak piszą " uczciwe pracownice" ) praca w delikatesach jest tylko dla tych,które nie mają pomysłu co dalej,w tej firmie naprawde nie ma czego szukać.... popytajcie pracowników którzy sa ciągle klientami delikatesów,popytajcie w URZĘDACH PRACY jakie opinie wystawiane są np w Katowicach i bytomiu........ PUSTAKI!!!!!!!!!!!! nigdy nie spotkałam tak fałszywych "KOLEŻANEK" które słodza w oczy a przy najbliższej okazji podpieprzają cię z byle pierdołą,np. spóźnieniem 15 min-bo autobus się spóźnił..... TE CO MAJĄ ODROBINĘ SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA-PRZESTAŃCIE KŁAMAĆ!!!!!!

Teresa

Ty były pracownik jakbyś była ok wobec Szefa to byś dalej pracowała ale widocznie coś przeskrobałaś że już nie pracujesz Ja tam pracuje 11 lat i wiele widziałam co ludzie robią tak wiec nie wciskaj kitu innym ludziom Ja polecam prace w delikatesach

To jest bezczelność na najwyższym poziomie po tym jak sie zachowałaś i co zrobiłaś to sie dziwie że wogóle coś dostałaś bo ja bym ci nic nie dała i jeszcze kopa przy wychodzeniu zasadziła Przez takie jak ty wszystkie cierpiały a teraz głupoty wypisujesz Wstydziła byś sie !!!!

Ania

Ty to chyba byłaś niezła łajza że tak piszesz źle i cię wylali z hukiem hi hi hi i to dobrze A teraz nie wiesz co powiedzieć to najlepiej oczerniać i siebie wybielić NAPISZ LEPIEJ CO ZROBIŁAŚ NIE TAK I ILE UKRADŁAŚ

byly pracownik

byle pracownice nie wszystkie kradly.....ale najlepiej tak pisac bo tak najlatwiej!!!!! ale trzeba byc szczerym__ to sa zlodzieje i do tego niewyplacalni dla firm od ktorych biora towar! bo niby skad wieczne blokady!!!! Zywiec ,sobieski,gozdawa,frito lay i tak mozna w kolo wymieniac... wiec niech nikt nie pisze ze wyplaty na czas....ZAWSZE W RATACH!!!!!! DO CHOLERY CZY TAK MOŻNA W XXI WIEKU??????????? GDZIE TU PRAWO PRACY I UCZCIWOŚĆ WOBEC PRACOWNIKOW,KTORZY NA ICH GACIE PRACUJĄ???????? TROCHE UCZCIWOSCI WOBEC LUDZI KTORZY POSZUKUJA WIARYGODNYCH INFORMACJI

były pracownik

wszystkie pozytwne opinie pisza sami kubikowie albo ich biurowe popychadła które bez ich zgody i wiedzy nawiet nie oddychają!!!!!!!!!!!BLAGAM WSZYSTKIE DZIEWCZYNY KTORE WAHAJA SIE CZY PODJAC U NICH PRACE-------NIGDY W ŻYCIU.LEPIEJ NERKE SPRZEDAC NA CZARNYM RYNKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! PRZEZ 11 TYGODNI upominalam sie o wyplate i srali mi po 50 czy 100 zł!!!!!!K.....wa!

Monia

Ja u Kubika pracuję 6 miesięcy i na początku po przeczytaniu opini też miałam obawy czy dobrze zrobiłam że sie przyjęłam do pracy Teraz już mogę powiedzieć że wszystko co obiecał dał tj umowa o prace wypłaty po remanencie a praca chyba lepszaj niż gdzie indziej Myśle że te złe opinie wypisują osoby które albo kradły i zostały zwolnione albo nie chciało im sie pracować Osobom które wahają sie czy przyjąć sie do pracy u Kubika mogę powiedzieć ze warto i nie maja na co czekać bo to jest dobra firma POLECAM !!!!

Lintusia
@Monia 31.03.2016 16:53

Witam Właśnie się przyjęłam Jadę do pracy na druga zmianę piąty dzień i czytam te komentarze Masakra Ja jestem zadowolona co prawda jeszcze nie miałam wypłaty bo dopiero zaczęłam ale praca super dziewczyny fajne szefowa extra robi co może żeby jakoś się kręciło Nikomu nie wciskamy towaru po terminie Te złe opinie to brednie wypisywane przez nieuczciwych byłych pracowników Napisze za miesiąc po wypłacie czy wszystko jest ok Ale pracownice nie narzekają Gdyby było źle to nikt by nie pracował

Ja

a znacie tego Damiana_Kubika? mozecie o nim cos powiedziec co to za gość?

Basia

Hej Ja tez pracuje w delikatesach od 2 lat i jest wszystko ok i potwierdzam szef złodzieja to nie wyrzuci tylko wypierd... i to jeszcze z hukiem co w pełni popieram

@Basia 27.02.2016 15:01

Można się spierać że wyrzuci złodzieja, są osoby które kradły a pracują dalej. Morze to są pupilki albo maja jakiegoś haka na szefa. A decyzje zmienia z minuty na minutę.

J_koza

Witam Ja w firmie Delikatesy pracuje już 5 lat i jest wszystko ok umowa pełny etat i wypłata na czas W tej firmie utrzyma sie tylko osoba uczciwa i lojalna wobec szefa złodzieja wyrzuci bardzo szybko

Jola 124

Ano 15 ... Widać jaki z ciebie pracownik od siedmiu boleści ...w każdej firmie są rożne stawki bo to Zależy od lat pracy , stanowiska itp A jak napisałaś 1600 netto to jak na te czasy to sporo I jak jeszcze wypłacone to ja bym nie narzekała ! Mam koło domu jeden sklep Kubika i robię tam zakupy i czesto gadam z ekspedientkami ktore Juz tam długo pracują i sobie chwalą bo dobrze zarobią i wypłaty majà zawsze tylko to prawda , że zawsze po remanencie ,ale chyba w sklepie to normalne bo jak bym sklep miała to tez bym tak robiła . A etaty to tez podobno całe maja bo jedna nawet kiedyś mówiła , że przez to ze cały etat ma to alimenty na dziecko od byłego chłopa niskie ma ...

po pierwsze sama się zwolniłam. bo bez umowy i wynagrodzenia nie bede pracowała, nie jestem fundacją charytatywną. takie wielkie kierowniczki jesteście a każecie personelowi żeby wciskały klientom towar grubo po terminie,

Za to ty Dorota jesteś uczciwa hahaha.Kierowniczka wielka trochę można by o tobie napisać.

Dorota

Ty Anonimek lepiej napisz co takiego zrobiłaś że zostałaś wyrzucona z pracy bo za nic to napewno cię nie wylali Złodziejki to powinno sie karać dożywociem albo tak jak dawniej ucinać ręce

@Dorota 12.02.2016 18:57

Nie wyrzucili mnie z pracy, zwolniłam sie sama. Po prostu znalazłam inną pracę.

Madlen
@Dorota 12.02.2016 18:57

Złodziejami to wy jesteście! Szajka, Mafia. Szpiegujecie pracowników i ich oczerniacie bezpodstawnie! Okradacie na wypłatach! Odliczacie bezprawnie przeterminowane piwa od wypłaty!

nie polecam pracy u kubika wszystkie opinie negatywne są prawdziwe,są niesłowni i nie wypłacalni do tej pory czekam na wypłatę. dziwie się tylko że nikt do tej pory nic z tym nie zrobił,ja nie czekam bezczynnie, złożyłam już pozew do sądu pracy i co chwile nasyłam im sanepid i pip.

Anonimowa
@anonim 11.02.2016 20:36

A u którego Kubika pracowałaś i dlaczego juz nie pracujesz ? Jak się kombinuje I podbiera towar lub jest się zwykłą ciapą która nie potrafi przyjąć towaru lub pilnować dat itp to nic dziwnego, że przy remanencie na minus szef nie popuszcza i nie chce wypłacić całej kwoty 3 rok u Kubika i kasę mam zawsze na czas , zgrana ekipa , bez złodziejek i kombinatorek, remanent zawsze wychodzi dobrze bo wiemy ze nikt z personelu nie jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Pozdrawiam wszystkie babki które tak narzekają na Kubików - napiszcie za ci was wywalono z roboty aniołki :)

ano15

Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu i na rozwój nie można liczyć, chyba że króś rozwojem nazywa znawstwo cen i dostawców na pamięć. Teraz mam po miesiącu próbnym prace na cały etat bez żadnych kombinacji, zawsze wiem ile zarobie bo nikt mi nie wmawia fikcyjnego manka. Nie jestem informowana o konieczności przyjścia do pracy np. za 2 godziny w moim dniu wolnym który zawsze mam wgł kodeksu pracy a nie wgl kaprysu kierowniczki. Co najważniejsze bo chyba nikt o tym jeszcze na forum nie wspomniał Kubik nie odprowadza składek a jesli takie są to tak niskie że dostaniecie Drogie Panie malutką emeryturkę. Można więcej na ten temat powiedzieć , ale mysle ze trzeba się samemu przekonać, czego nie polecam.

Madzia

Anonim
@Madzia 11.01.2016 16:39
Pytanie za 100 punktow: pełen etatcdopiero po 1.5 roku????a jak praca na pół etatu to wypłata za pół etatu i 4godz dziennie?...

Na umowie masz na 1/2 etatu ale pracujesz jakby na cały i wypłata też jest tak jak na całym etacie. stawka godzinowa, nadgodziny są również wypłacane ( przynajmniej kiedyś tak było ).

@Madzia 11.01.2016 16:39

Praca na 1/2 etatu jeste tylko na umowie a pracujesz po 8h i masz płacone na godzine :)

Anonimek...

Pracowałam u Pana S. ponad 2 lata, pracę tą wspominam bardzo dobrze chociaż bywały ciężkie dni. Wypłata tydzień po remanencie, czasami dłużej ale za to taka jaką sobie podliczyłam. Remanenty co miesiąc masakra jakaś , co miesiąc te same nerwy i modły żeby dobrze wyszedł bo jak nie to premii nie będzie. Na początku umowy na 1/2 etatu ale po upływie 1,5 roku dostałam na cały etat. Pan S. jako szef to bardzo dobry i równy gość. Polecam pracę w tej firmie.

Dorota

Najlepsza firma Polecam wszystkim Te wszystkie złe opinie to bzdury i kłamstwa ja tam pracuje i jest wspaniałe Jeszcze raz POLECAM !!!!

Maja
@Dorota 28.09.2015 20:17
Maja lepiej napisz za co cię wylali z tej pracy że tan nie polecasz Ja tam pracuje i jest wszystko ok POLECAM !!!...

Za L4 jak chcesz wiedzieć byłam poważnie chora i za dłuższe L4 szef mnie zwolnił tak niestety szanują pracowników

maja

Nie polecam pracy w tej firmie

maja

ile ci dali kasy za taką opinię

ano15

dostajesz umowę na pół etatu po miesiącu umowy zlecenie. Potem obiecują Ci umowę na cały etat KIEDYS. wypłaty wachają się od 1000 do 1600 netto w zależnośći od tego ile nadgodzin zrobisz. Jak wyrabiałam po około 250 godzin miesięcznie to wyszłam na 1600 ale Uwaga! w tej firmie każdy ma inną stawkę i di końca nie rozumiem kto o tym decyduje. Co do atmosfery to zawsze zależy bo np ja trafiłam na bardzo miłe Panie

dorota

Pracuję u Kubika ponad rok, nie narzekam ale czasem jest ciężko, to musi przyznać każdy pracownik.tyle tylko,ze nic nie ma za darmo. Cieszę się że mam pracę i fajne koleżanki. Pracuję u Sławka i naprawdę nie mogę narzekać, chyba że na comiesięczne remanenty

Gabi

Tak gdyby tylko puścić to jak niektóre pracownice kradną i oszukują szefa Gdyby tylko można a każdy by już sobie wyrobił zdanie o tych którzy tu tak zle piszą że wielce oszukane skrzywdzone itp tylko zapomniały napisać jak perfidnie kradły Nie kradnij i nie oszukuj a bedzie wszystko ok

Audyt

Gdyby tylko nagrać co się dzieje......Wyzysk, na okrągło ogłoszenia, niedomykające się bilanse....praca na etat a jest pół. Przestańcie prdolić trolle o wspaniałej atmosferze której nie ma.

Zostaw opinię o Delikatesy Kubik - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delikatesy Kubik