Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut

Adres: Tadeusza Kościuszki 6 lok. 101, 41-500 Chorzów

NIP: 6342529681 REGON: 368791479

Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut
4 9 18 5 1

Opinie o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut

Filtruj opinie po kryteriach:

Bartek
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Dostałem od Was wczoraj czujnik gazu, jestem zadowolony z Waszych usług, ubiegłej zimy zamówiłem czujnik czadu który uratował NAM życie!! A ustawa Moim zdaniem powinna wejść, skoro ludzie nie mają świadomości zagrożenia gazem czy czadem

Robert
 Opinia

Faktycznie ja też myślałem że żona zapłaciła za ten czujnik więc jak do mnie dzwonili to się oburzylem, ale niestety okazało się że żona za niego nie zapłaciła. Ale odsetek nie płaciłem, poszli nam na rękę z tym. Co by nie powiedzieć rzetelnie podchodzą do tematu, a nie byle by zarobić

Bytom
 Opinia

Ja czujnik zamówiłam, obok mnie był wybuch gazu gdzie zginęły 3 osoby, dlatego ja się nie zastanawiam, pal licho kasę kiedy wylece w luft

Anonim
 Opinia

Firma naciągnęła moją babcię na zakup ich czujnika na gaz bo podobno weszła ustawa, która nakazuje posiadanie takiego czujnika, co oczywiście było kłamstwem. Niestety babcia zakupiła ten czujnik i opłaciła go w całości, firma po roku wydzwania i żąda uiszczenia zapłaty grożąc karami. Oczywiście zadzwoniłem tam chcąc dowiedzieć się jak można tak próbować naciągac starsze osoby. Pani zareagowała na to krzykiem i rozlaczeniem się. Typowa firma która probuje wyłudzać pieniądze od emerytów. Proszę uważać!

Magda
 Opinia

(usunięte przez administratora) !!!!! Chcieli naciągnąć moją mamę na detektor dymu, nawet powołali się na to że wygrali przetarg w gminie i że każdy musi taki zakupić ! Dobrze że mama przed zrobieniem przelewu zadzwoniła na gminę zapytać o nich, bo tam nic na ten temat nie widzieli !!! Proszę uważać !

Tak6Nie2
Marlena
@Magda 22.01.2019 12:14

Ja tez miałam kontakt z tą firma nie słyszalam nigdy zeby mieli przetarg z gmina jest to bzura Firma zabezpiecza domy czujnikami godna zaufania co wazne nie pobiera oplat z góry za dostarczony towar

Niezadowolony
 Opinia

Uszczęśliwiają ludzi na siłę, dzwonią do starszych osób wmawiają, że to konieczne i niezbędne, później wysyłają czujnik z druczkiem do uiszczenia zapłaty. Do mojej chorej mamy, która nie pamiętała czy ktoś do niej w ogóle dzwonił również wysłali. Odesłaliśmy niechciany czujnik wydając dodatkowo pieniądze na przesyłkę, których nikt nie zwrócił. Okazuje się, że to nie koniec!!! Po upływie około roku znowu wysyłają pismo, tym razem Przedsądowe polecenie zapłaty - za czujnik, który dawno został odesłany!!! Reasumując: Jest to kolejny klasyczny przykład naciągania na kasę osób starszych, często schorowanych, które nie potrafią lub nie są w stanie się bronić przed oszustami. Zdecydowanie odradzam i przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z tą "firmą".

TakNie1
starosta
@Niezadowolony 30.06.2019 08:16

W nawiązaniu do Pani wypowiedzi miałam podobną sytuację lecz skontaktowałam się z firma i wyjaśniłam całą sprawę. Okazało się że jak najbardziej czujnik jest zamontowany u mamy lecz faktycznie zapomnieliśmy dokonać zapłaty. Miła Pani z obsługi klienta poinformowała mnie że mimo zwłoki ponad rok NIE NALICZĄ odsetek. Mama jest starszą osobą ale mam świadomość jako córka zagrożeń z uwagi na posiadaną butlą gazową. Dokonaliśmy wpłaty co prawda po terminie (ponad rok zwłoki) Firma zgodnie z ustaleniami nie naliczyła żadnych odsetek. Nie mam złego doświadczenia z tą firmą polecam.

Opinia

Nie mam zastrzeżeń co do usług, ja zostałam zapytana czy można do Mnie czujnik wysłać, nie było to nahalne wciskanie jak to zwykle ze wszystkim bywa. Poprosiłam o 2 dni do namysłu i faktycznie , po 2 dniach zamówiłam. Jestem zadowolona

agasek
 Opinia

Firma usiłuje wyłudzić pieniądze od 88 letniej starszej Pani. Pomimo próśb o zaprzestanie kontaktu nękają Staruszkę telefonami grożąc karami za nieopłacenie towaru którego ta Pani nie chciała. Stanowczo odradzam kontaktu z tymi osobami.

TakNie1
Maria
 Opinia

Ja kupiłam czujnik dymu i jestem zadowolona,

Alex
 Opinia

Cena nie jest wygórowana, za sprzęt takiej specyfikacji, też sam sprawdziłem najpierw firmę na tej stronie, bo w dzisiejszych czasach jest zasada ograniczonego zaufania, dlatego dzielę się opinią. Mam czujnik dymu. Zapłaciłem.tyle ile było mówione, a jeszcze do mnie dzwonili czy czujka jest sprawna i czy nie było problemu z montażem, także to się ceni

Weronika
 Opinia

Witam, Sprawdziłam firmę bo miałam obawy czy są rzetelni i nie oszukują. Czujnik dotarł zgodnie z umową cena się zgadzała 179zł płatność dopiero po montażu. Firma wiarygodna i solidna. Cena czujnika myślałam że zawyżona lecz po sprawdzeniu dokumentacji oraz modelu - sprawdziłam cenę rynkową to 249zł za ten sam detektor model: KD-808-h.

Anna Lewkowicz
 Opinia

Czujnik gazu zakupiłam do użytku domowego, jest on bardzo dobrej jakości za porównywalnie nie wysoką cenę. Bardzo duży plus to nie pobieranie opłat z góry czy przy odbiorze dopiero w przeciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Czujnik posiadał dołączone do przesyłki wszystkie dokumenty tj. instrukcja obsługi oraz certyfikat. Bardzo polecam zakupy w tej Firmie.

Czujnik gazu
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Opinie zawsze będą podzielone. Ja Sobie chwale usługi tej firmy, potrafią zadbać o klienta, a co do samego czujnika w razie jak się zepsuje, wymienia to na nowy. Mam czujnik dla Swojego bezpieczeństwa bo z gazem nie ma żartów, na razie się nie włączył i oby tak zostało. Pozdrawiam

Lena
 Opinia

Polecam zdecydowanie, kompetentna Pani, czujnik czadu działa bez zarzutu. Każdy czujnik powinien mieć. Lepiej dołożyć parę groszy i mieć porządny, bo kiedyś kupiłam w Castoramie, wył na okraglo a wcale nie był dużo tańszy bo 130zł

Zadowolona
 Opinia

Fachowa pomoc, czujnik uratował nam życie. Jestem bardzo zadowolona i będę się zabezpieczać jeszcze czujnikiem do butli

Opinia

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda praca w firmie Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut w miejscowości Chorzów? Wiecie co się dzieje? Czekamy na aktualne opinie od użytkowników na temat Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut. Dajcie znać jak sytuacja wygląda teraz.

TakNie

Zostaw opinię o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut - Chorzów