Opinie o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut w Chorzów

counter
4 15 42 5 1
MarcinB Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.
Klient

Przysłaliście do mnie czujnik (1 sztuka) gazu i tlenku węgla. Pytanie. Gdzie należy umieścić czujnik by mógł jednocześnie reagować na gaz i tlenek węgla, skoro oba urządzenia wydzielające dwa rodzaje gazów są i muszą być w dużej odległości od siebie?

Były pracownik Nowy wpis
 Rekomendacja

Też uważam że to porażka

Eliza

Witam wczoraj otrzymałam czujnik sparawdzilam przesyłkę wszystko w porządku próbowałam skontaktować się z firmą bez problemu aby umówić datę montażu. Polecam zobaczymy jak dalej współpraca będzie wyglądała.

Marta
@Eliza

@Eliza Świetnie, że polecasz tę firmę. Lecz na forum http://Gowork.pl wypowiadamy się o warunkach zatrudnienia u tego pracodawcy. Czy ktoś z obecnych pracowników Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut może napisać jak klaruje się kwestia z atmosferą pracy w tym miejscu? Będę wdzięczna za odpowiedź.

Dragon Nowy wpis
@Marta

Jedna wielka porażka

Dragon Nowy wpis

Praca może fajna ale szef myśli że odrazu będzie miał kokosy nie jest wyrozumiały w żadnym stopniu. Wszystko to (usunięte przez administratora) i naciąganie

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Jolanta

Chciałam pogadać z pracownikami firmy Detektor. Znajdzie się ktoś? Jak Wasze opinie o tym miejscu?

Justyna S
@Jolanta

Witam Ja pracuję w tej firmie w czym mogę pomóc?

Jolanta
@Justyna S

Dzięki, że odpowiedziałaś. A powiesz, na jakim stanowisku pracujesz w Detektor? Możesz opisać, jak wygląda ta praca?

Edmund Klimek

Czujnik uratował nam wczoraj życie! Ulatniał się gaz co potwierdziła Straż, myślałem że to niepotrzebny wydatek ale bardzo się cieszę że Pani mnie przekonała do zakupu. Dziekuje

Szczyrk

Bardzo się cieszę że Państwo do mnie zadzwoniliscie żeby mój dom zabezpieczyć czujnikiem. Niby człowiek wie że z gazem nie ma żartów ale zawsze takie zabezpieczenie odkłada się na pozniej.gdyby nie ten telefon pewnie dalej bym się nie zebrała aby czujnik kupic,także cieszę się że będę zabezpieczona

Leokadia Kufel

Polecam, naprawdę profesjonalne podejście do klienta, sam czujnik jest dobrej jakości. Pani,która dzwoniła zostawiła Swój numer prywatny,z dodzwonieniem się nie ma problemow

Katarzyna

Witam dziś otrzymałam telefon, nie byłam pewna czy się zgadzać bo ryzyko zamówienia przez telefon mnie przeraża, dlatego wolałam najpierw sprawdzić te Centrum na tej stronie, i jestem miło zaskoczona ile mają pozytywnych opinii, jutro Ta Pani będzie do mnie dzwoniła w sprawie czy też chce się zabezpieczyć i na pewno po zagladnieciu tutaj, to zrobie

Dorota

Pracuję w firmie od ponad 2 lat. Co do atmosfery jest naprawdę ok fajni ludzie bardzo sympatyczni oraz nie długi czas pracy 5h dziennie szybko leci za nim się nie obejrzysz a tu koniec dniówki. Parcodawca płaci zawsze na czas ale trzeba się wykazać znajomości tematyki. Dla nowych po szkoleniu test wiedzy widać że właściciel poważnie podchodzi do współpracy. Już nie tylko w jednym przypadku uratowałam życie klientowi. A były również podziękowania telefoniczne. Jak to mówią Polak mądry po szkodzie a z tlenkiem węgla naprawdę nie ma żartów.

Ryszard
@Dorota

Piszesz, że pracujesz tylko pięć godzin, wnioskuje z tego, że to tylko część etatu. Możesz dodać jaką masz umowę o pracę i czy jest to stabilny i długoterminowy kontrakt?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 303 dni.

Czy Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut zatrudnia studentów?

Sołtys

Dotarły do mnie informację od mieszkańców o tej firmie. Różne opinie pozytywne i negatywne. USPOKAJAM sprawdziłem tą firmę i wszystko zgodnie z prawdą. Sam wykonałem zabezpieczenia kotłowni i jako klient zadzwoniłem do firmy. Miła Pani z obsługi przedstawiła ofertę - i wszystko zgodnie z prawdą. Zycie i zdrowie szanowni Państwo nie ma swojej ceny. A jakość oraz cena czujnika produktu bo to też sprawdziłem - bez zastrzeżeń.

Magda

(usunięte przez administratora) !!!!! Chcieli naciągnąć moją mamę na detektor dymu, nawet powołali się na to że wygrali przetarg w gminie i że każdy musi taki zakupić ! Dobrze że mama przed zrobieniem przelewu zadzwoniła na gminę zapytać o nich, bo tam nic na ten temat nie widzieli !!! Proszę uważać !

Tak10Nie3
Marlena
@Magda

Ja tez miałam kontakt z tą firma nie słyszalam nigdy zeby mieli przetarg z gmina jest to bzura Firma zabezpiecza domy czujnikami godna zaufania co wazne nie pobiera oplat z góry za dostarczony towar

Tak3Nie
Jasiek
@Magda

Sprawdziłem firmę nic strasznego myślałem również że znajdę się w sidłach lecz bez obaw infolinia działa towar zgodny z opisem. Nic o przetargu nie wspomnieli tylko o zagrozeniach.

Sołtys
@Magda

Dotarły do mnie informację od mieszkańców o tej firmie. Różne opinie pozytywne i negatywne. USPOKAJAM sprawdziłem tą firmę i wszystko zgodnie z prawdą. Sam wykonałem zabezpieczenia kotłowni i jako klient zadzwoniłem do firmy. Miła Pani z obsługi przedstawiła ofertę - i wszystko zgodnie z prawdą. Zycie i zdrowie szanowni Państwo nie ma swojej ceny. A jakość czujnika produktu bo to też sprawdziłem - bez zastrzeżeń.

Aleksander

Sprawdziłem firmę wszystko tak jak było powiedziane myślałem że opłaciłem za urządzenie czujnik gazu do kuchni lecz uciekła mi oplatnosc. Faktycznie nie dokonałem wpłaty uprzejma Pani z biura obsługi klienta wysłała mi druki do zapłaty i ok. Czujnik otrzymałem poczta z kompletem dokumentacji płatność dopiero po montażu. Uczciwa firma polecam usługi tej firmy. Kontaktowałem się kilkukrotnie zawsze telefon odbierze ktoś z pracowników miła obsługa zawsze pomocna.

Krzysztof

Witam, bardzo dobrze, że dbacie o bezpieczeństwo. Oby więcej takich firm uczciwych, bo człowiek się teraz wszystkiego boi, tu jest jasno i konkretnie. Firma godna polecenia

Asia

Witam czy można się dowiedzieć kiedy czujnik dotrze? Muszę wyjechać a bardzo mi zależy aby to odebrać jak najszybciej. Zamówiłam to 3 dni temu

Irena Jurecka

Ja teraz czujnik wymienilam, podoba mi się że przypomnieli o tym, bo gdzie by człowiek zapamiętał terminy. Ten jest na 3 lata to uważam że cena jest względna. Raz mi się faktycznie gaz ulatnial i zadziałał

Konrad

Profesjonalnie i bardzo miło. Podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie, faktycznie dostałem czujnik, dzwoniłem, nie odebrali, ale po 5 minutach otrzymałem telefon zwrotny, udzielono mi fachowej pomocy. Oby więcej takich firm bo widać że kasa tutaj nie jest najważniejsza. Pozdrawiam

Bartek

Dostałem od Was wczoraj czujnik gazu, jestem zadowolony z Waszych usług, ubiegłej zimy zamówiłem czujnik czadu który uratował NAM życie!! A ustawa Moim zdaniem powinna wejść, skoro ludzie nie mają świadomości zagrożenia gazem czy czadem

Robert

Faktycznie ja też myślałem że żona zapłaciła za ten czujnik więc jak do mnie dzwonili to się oburzylem, ale niestety okazało się że żona za niego nie zapłaciła. Ale odsetek nie płaciłem, poszli nam na rękę z tym. Co by nie powiedzieć rzetelnie podchodzą do tematu, a nie byle by zarobić

Tak1Nie

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut - Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut
4/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Tadeusza Kościuszki 6 lok. 101