Opinie o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut w Chorzów

Katarzyna

Witam dziś otrzymałam telefon, nie byłam pewna czy się zgadzać bo ryzyko zamówienia przez telefon mnie przeraża, dlatego wolałam najpierw sprawdzić te Centrum na tej stronie, i jestem miło zaskoczona ile mają pozytywnych opinii, jutro Ta Pani będzie do mnie dzwoniła w sprawie czy też chce się zabezpieczyć i na pewno po zagladnieciu tutaj, to zrobie

Dorota

Pracuję w firmie od ponad 2 lat. Co do atmosfery jest naprawdę ok fajni ludzie bardzo sympatyczni oraz nie długi czas pracy 5h dziennie szybko leci za nim się nie obejrzysz a tu koniec dniówki. Parcodawca płaci zawsze na czas ale trzeba się wykazać znajomości tematyki. Dla nowych po szkoleniu test wiedzy widać że właściciel poważnie podchodzi do współpracy. Już nie tylko w jednym przypadku uratowałam życie klientowi. A były również podziękowania telefoniczne. Jak to mówią Polak mądry po szkodzie a z tlenkiem węgla naprawdę nie ma żartów.

Ryszard
@Dorota

Piszesz, że pracujesz tylko pięć godzin, wnioskuje z tego, że to tylko część etatu. Możesz dodać jaką masz umowę o pracę i czy jest to stabilny i długoterminowy kontrakt?

Sołtys

Dotarły do mnie informację od mieszkańców o tej firmie. Różne opinie pozytywne i negatywne. USPOKAJAM sprawdziłem tą firmę i wszystko zgodnie z prawdą. Sam wykonałem zabezpieczenia kotłowni i jako klient zadzwoniłem do firmy. Miła Pani z obsługi przedstawiła ofertę - i wszystko zgodnie z prawdą. Zycie i zdrowie szanowni Państwo nie ma swojej ceny. A jakość oraz cena czujnika produktu bo to też sprawdziłem - bez zastrzeżeń.

Magda

(usunięte przez administratora) !!!!! Chcieli naciągnąć moją mamę na detektor dymu, nawet powołali się na to że wygrali przetarg w gminie i że każdy musi taki zakupić ! Dobrze że mama przed zrobieniem przelewu zadzwoniła na gminę zapytać o nich, bo tam nic na ten temat nie widzieli !!! Proszę uważać !

Marlena
@Magda

Ja tez miałam kontakt z tą firma nie słyszalam nigdy zeby mieli przetarg z gmina jest to bzura Firma zabezpiecza domy czujnikami godna zaufania co wazne nie pobiera oplat z góry za dostarczony towar

Jasiek
@Magda

Sprawdziłem firmę nic strasznego myślałem również że znajdę się w sidłach lecz bez obaw infolinia działa towar zgodny z opisem. Nic o przetargu nie wspomnieli tylko o zagrozeniach.

Sołtys
@Magda

Dotarły do mnie informację od mieszkańców o tej firmie. Różne opinie pozytywne i negatywne. USPOKAJAM sprawdziłem tą firmę i wszystko zgodnie z prawdą. Sam wykonałem zabezpieczenia kotłowni i jako klient zadzwoniłem do firmy. Miła Pani z obsługi przedstawiła ofertę - i wszystko zgodnie z prawdą. Zycie i zdrowie szanowni Państwo nie ma swojej ceny. A jakość czujnika produktu bo to też sprawdziłem - bez zastrzeżeń.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Aleksander

Sprawdziłem firmę wszystko tak jak było powiedziane myślałem że opłaciłem za urządzenie czujnik gazu do kuchni lecz uciekła mi oplatnosc. Faktycznie nie dokonałem wpłaty uprzejma Pani z biura obsługi klienta wysłała mi druki do zapłaty i ok. Czujnik otrzymałem poczta z kompletem dokumentacji płatność dopiero po montażu. Uczciwa firma polecam usługi tej firmy. Kontaktowałem się kilkukrotnie zawsze telefon odbierze ktoś z pracowników miła obsługa zawsze pomocna.

Krzysztof

Witam, bardzo dobrze, że dbacie o bezpieczeństwo. Oby więcej takich firm uczciwych, bo człowiek się teraz wszystkiego boi, tu jest jasno i konkretnie. Firma godna polecenia

Asia

Witam czy można się dowiedzieć kiedy czujnik dotrze? Muszę wyjechać a bardzo mi zależy aby to odebrać jak najszybciej. Zamówiłam to 3 dni temu

Irena Jurecka

Ja teraz czujnik wymienilam, podoba mi się że przypomnieli o tym, bo gdzie by człowiek zapamiętał terminy. Ten jest na 3 lata to uważam że cena jest względna. Raz mi się faktycznie gaz ulatnial i zadziałał

Konrad

Profesjonalnie i bardzo miło. Podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie, faktycznie dostałem czujnik, dzwoniłem, nie odebrali, ale po 5 minutach otrzymałem telefon zwrotny, udzielono mi fachowej pomocy. Oby więcej takich firm bo widać że kasa tutaj nie jest najważniejsza. Pozdrawiam

Bartek

Dostałem od Was wczoraj czujnik gazu, jestem zadowolony z Waszych usług, ubiegłej zimy zamówiłem czujnik czadu który uratował NAM życie!! A ustawa Moim zdaniem powinna wejść, skoro ludzie nie mają świadomości zagrożenia gazem czy czadem

Robert

Faktycznie ja też myślałem że żona zapłaciła za ten czujnik więc jak do mnie dzwonili to się oburzylem, ale niestety okazało się że żona za niego nie zapłaciła. Ale odsetek nie płaciłem, poszli nam na rękę z tym. Co by nie powiedzieć rzetelnie podchodzą do tematu, a nie byle by zarobić

Bytom

Ja czujnik zamówiłam, obok mnie był wybuch gazu gdzie zginęły 3 osoby, dlatego ja się nie zastanawiam, pal licho kasę kiedy wylece w luft

Firma naciągnęła moją babcię na zakup ich czujnika na gaz bo podobno weszła ustawa, która nakazuje posiadanie takiego czujnika, co oczywiście było kłamstwem. Niestety babcia zakupiła ten czujnik i opłaciła go w całości, firma po roku wydzwania i żąda uiszczenia zapłaty grożąc karami. Oczywiście zadzwoniłem tam chcąc dowiedzieć się jak można tak próbować naciągac starsze osoby. Pani zareagowała na to krzykiem i rozlaczeniem się. Typowa firma która probuje wyłudzać pieniądze od emerytów. Proszę uważać!

Niezadowolony

Uszczęśliwiają ludzi na siłę, dzwonią do starszych osób wmawiają, że to konieczne i niezbędne, później wysyłają czujnik z druczkiem do uiszczenia zapłaty. Do mojej chorej mamy, która nie pamiętała czy ktoś do niej w ogóle dzwonił również wysłali. Odesłaliśmy niechciany czujnik wydając dodatkowo pieniądze na przesyłkę, których nikt nie zwrócił. Okazuje się, że to nie koniec!!! Po upływie około roku znowu wysyłają pismo, tym razem Przedsądowe polecenie zapłaty - za czujnik, który dawno został odesłany!!! Reasumując: Jest to kolejny klasyczny przykład naciągania na kasę osób starszych, często schorowanych, które nie potrafią lub nie są w stanie się bronić przed oszustami. Zdecydowanie odradzam i przestrzegam przed jakimikolwiek kontaktami z tą "firmą".

starosta
@Niezadowolony

W nawiązaniu do Pani wypowiedzi miałam podobną sytuację lecz skontaktowałam się z firma i wyjaśniłam całą sprawę. Okazało się że jak najbardziej czujnik jest zamontowany u mamy lecz faktycznie zapomnieliśmy dokonać zapłaty. Miła Pani z obsługi klienta poinformowała mnie że mimo zwłoki ponad rok NIE NALICZĄ odsetek. Mama jest starszą osobą ale mam świadomość jako córka zagrożeń z uwagi na posiadaną butlą gazową. Dokonaliśmy wpłaty co prawda po terminie (ponad rok zwłoki) Firma zgodnie z ustaleniami nie naliczyła żadnych odsetek. Nie mam złego doświadczenia z tą firmą polecam.

Nie mam zastrzeżeń co do usług, ja zostałam zapytana czy można do Mnie czujnik wysłać, nie było to nahalne wciskanie jak to zwykle ze wszystkim bywa. Poprosiłam o 2 dni do namysłu i faktycznie , po 2 dniach zamówiłam. Jestem zadowolona

agasek

Firma usiłuje wyłudzić pieniądze od 88 letniej starszej Pani. Pomimo próśb o zaprzestanie kontaktu nękają Staruszkę telefonami grożąc karami za nieopłacenie towaru którego ta Pani nie chciała. Stanowczo odradzam kontaktu z tymi osobami.

Maria

Ja kupiłam czujnik dymu i jestem zadowolona,

Alex

Cena nie jest wygórowana, za sprzęt takiej specyfikacji, też sam sprawdziłem najpierw firmę na tej stronie, bo w dzisiejszych czasach jest zasada ograniczonego zaufania, dlatego dzielę się opinią. Mam czujnik dymu. Zapłaciłem.tyle ile było mówione, a jeszcze do mnie dzwonili czy czujka jest sprawna i czy nie było problemu z montażem, także to się ceni

Weronika

Witam, Sprawdziłam firmę bo miałam obawy czy są rzetelni i nie oszukują. Czujnik dotarł zgodnie z umową cena się zgadzała 179zł płatność dopiero po montażu. Firma wiarygodna i solidna. Cena czujnika myślałam że zawyżona lecz po sprawdzeniu dokumentacji oraz modelu - sprawdziłam cenę rynkową to 249zł za ten sam detektor model: KD-808-h.

Anna Lewkowicz

Czujnik gazu zakupiłam do użytku domowego, jest on bardzo dobrej jakości za porównywalnie nie wysoką cenę. Bardzo duży plus to nie pobieranie opłat z góry czy przy odbiorze dopiero w przeciągu 10 dni od otrzymania przesyłki. Czujnik posiadał dołączone do przesyłki wszystkie dokumenty tj. instrukcja obsługi oraz certyfikat. Bardzo polecam zakupy w tej Firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut - Chorzów

Centrum Zabezpieczeń Detektor Kamil Klamut
3.9/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 6 lok. 101
    41-500 Chorzów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042