Opinie o Delikatesy Kubik w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Kubik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Kubik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Kubik w Bytom

Zainteresowana

A firma potrzebuje kogoś do pracy,może słyszał ktoś?

@Zainteresowana

Tak, na Wallisa26. Bytom

Masakra. Krótko mówiąc wykorzystywanie personalu. Brakuje im ludzi to zajeżdżają tych co mają. I w (usunięte przez administratora) że godziny już wykonane i pracownicy też mają życie prywatne...

Medzik

Nowy sklep ktory powstal na rogu bloku ul. Damrota w Zabrzu. Taka blondynka nieska szczupla. Jesli ta kobita tam dalej bedzie pracowac jak za kare, bedzie arogancka i obojetna, dlugo nie pociagniecie ;) zapytanie o cos gdzie lezy odpowiada z laską, i to jak patrzy na klienta i jej niezadowolona twarz odraza....zachowuje sie jakby byla Pania i władczynia ???? juz tam nie kupuje wole isc do zabki kilka metrow dalej ???? i z zadowoleniem zrobic zakupy. Aha, schody przed wejsciem wypadaloby tez odgarnac z sniegu ;)

Solidarni

Wszystkie firmy poszkodowane przez portal gowork zachęcamy do dołączenia się do pozwu grupowego przed Sądem . Wszystkich zainteresowanych z całej polski zachęcamy do kontaktu na nieprawdziwe12[małpa]gmail.com .Jedynie ruch solidarny położy kres tym kłamstwom i kalumniom Piszcie będziemy się wspólnie bronić

Sprzedawca

Rozmowa kwalifijacyjna...standardowa: pani ostatnia praca? , jakie obowiązki były wykonywane, zainteresowania, opowiada o sklepie przedstawia plusy i minusy pracy, Kierowniczka nie pokazuje że jest nade mną, rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze...

Chocy takie pytanie czy wiem coś na tat alkoholi. Kolejne pytanie bo oczywiście sie nie znałam to jakie alkohole próbowałam w swoim życiu....później był odnosnik do mojej wypowiedzi czy wiem coś na temat tych alkoholi czyli z jakiego regionu pilam wina ewenualnie czy wiem czym sie rozni brendy od whysky. .. Pytania sytuacyjne co bym zrobila gdyby: klient ukradł mi wagon papierosów czy wybiegne za nim czy też pozostanę na swoim stanowisku pracy i jakie czynności zapobiegawcze będę wyrażała żeby taka sytuacja sie nie powtórzyła.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
Balbina

Pracowałam u Kubika 4lata na 1/2 etatu jak poszłam na l-4 to to nie przedłużyli mi umowy pani Beata bardzo ładnie to określiła jak pracujesz u nas to nie chorujesz a jak chorujesz to już napewno nie pracujesz.Jest to bardzo przykre że w taki sposób pozbywają się pracowników

Pracownica D

Powiem tak.. Niedawno się zatrudniłam i tak szybko jak to zrobiłam uciekam.. Obiecywano umowę o pracę 12zl A na start dostałam 9zl za h i powiedziano mi, że umowę dostanę za 3 miesiące. W dodatku praca 6,7 dni w tygodniu.. Nie polecam Bytom, Świętochłowice.. Na Bytomiu kasa fiskalna i wszystko jak za czasów lat 80... Moje sugestie dla Delikatesy Kubik: Nie polecam

@Pracownica D

Stawkę godzinową miałaś ustaloną ustnie, a nie na umowie o pracę? Jak długo tam pracowałaś? Może nie zdążyłaś poznać wszystkich realiów zatrudnienia w tak krótkim czasie? Pracodawca ma siedem dni na podpisanie umowy z pracownikiem. Czy inne osoby pracujące w sklepie mogłyby dodać swoje komentarze na temat warunków pracy i wynagrodzenia? Czekam na Wasze opinie, każdy szczegół będzie ważny dla przyszłych pracowników.

zuzia

to jak to jest z tymi sklepami kubik ------u nich wszystkie niedziele otwarte -----i wcale wlasciciele nie stoia za kasa-------może tak można ---ciekawy jestem i zapytam inspektorow

Renia
@zuzia

Pytałam i mówią że robią to legalnie zgodnie z prawem ale nie chcieli powiedzieć jak to robią Maja dobrych prawników i nic na to nie zrobisz

zuzia
@Renia

mnie to tylko ciekawi ----i pip wie najlepiej----znowu jak ja pytałem tak z ciekawości w sklepie to panie były bardzo zmieszane i było wyczuć ze cos jest nie tak---mnie to nie obchodzi kto stoi za kasa ---potrzebuje czasami wpaść do sklepu w nd -----prawnicy do tego nic nie maja jest zakaz i tyle --i obsluguja tylko wlascicie a w jego przypadku na tyle sklepow co oni maja to by było trudne

Wariatuncio
@Renia

Nie legalnie dostajemy instrukcje w razie inspekcji co pojazywać a co nie

Byczek
@zuzia

Kazdy sprzedawca u (usunięte przez administratora) ma w umowie wpisane ze jest wlascicielem sklepu. Tzn posiada 1% spolki, bo wszystkie sklepy to spolki. Taki myk. Ciekawe czy dzieli sie tez zyskiem spolki z wspolwlascicielami.

@Byczek

Wlasciciele albo sami staniecie za lada w swoich sklepach mam dosc robienia zakupow u pan po spozyciu alkocholu a chyba sami wiecie kogo przyjmujecie do pracy wstyd czemu odchodza normalne kobiety blad chyba jest w waszym podejsciu do ludzi latwo sie steruje ludzmi z problemami i chyba o to wam chodzi

Ona89

Bardzo niemiła kasjerka w starych tarnowicach niedaleko kościoła św Marcina. Wlosy za ramiona kolor braz z domieszka blondu. Uniosla się na mnie bo nie widziałam batonow i grzecznie o nie zapytałam. Po zwróceniu uwagi na jej ton prawie rzucila resztą.. Ludzie jak macie pracować za kare to nie pracujcie wcale..:/

Dora

Moja droga zalezy to od pracodawcy a tu mozemy polemizowac

@Dora

A ceny maja kosmiczne nocki im odeszly to trzeba nadrobic zobaczymy jak dlugo sie utrzymaja powoli zaczna robic plajte bedziemy miec w kolo zabki tam mamy promocje

Marcela

Zgłaszać,Zgłaszać i jeszcze raz zgłaszać do PiPu za wszystkie otwarte NIEDZIELE I ŚWIĘTA aż do skutku PRACOWNIK TEŻ MA PRAWA.

Ahhhjm
@Marcela

Co z tego że zglosisz do pipu jak on tam ma wtyki i nic mu ni robią

Obserwatorka
@Ahhhjm

Masz racje powinny sie wszystkie postawic a za lada sami Wlasciciele ale kazda raczej w niedziele chetnie pracuje bo kasa zaraz wyplacana

Hm
@Ahhhjm

Jakie wtyki. Co Ty piszesz. Za krotkie rece mają. Do PIPu trzeba wyslac pismo. Dyrekcja odczyta i zacznie sie mlyn. Wzory pism na stronie katowickiego PIPu

Monique
@Obserwatorka

Na stronie PIPu jest numer pod ktory dzwoni sie gdy pracodawca zmusil Cie do przyjscia w wolną niedziele. Przyjezdzają od razu

Julita

@Riko a posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w firmie Delikatesy Kubik i czy zechciałbyś się podzielić wskazówkami z forumowiczami, odnośnie tego, na co rekruterzy przede wszystkim zwracają uwagę?

angellla
@Julita

no cóż ja pracuje u kubika i na premie mam czekać 2 miesiące bo w październiku jest renement no cholera jasna ile można (usunięte przez administratora) i nic z tego nie miec

Obserwatorka
@Julita

Na nic nie zwracaja uwagi nawet bezdomny moze pracowac przyjmuja kazdego

Mieszkaniec

Powiem wam szczerze że dla mnie sklep delikatesy kubik 24h to śmiech Ile razy przechodzę to wisi kartka że szukaja pracowników i sklep otwarty jest do 23. A po drugie to widząc podejście kierowniczki to też się odechciewa ma humoru że to źle tamto a ty robisz to co ona chce i dalej jej nie pasuje. Ile osób tam z mia pracowało to wie Nie wspomnę o tym że co przechodzę obok to widzę ja na papierosku i ludzie kilkukrotnie czekali aż skończy palić. Albo np. Zmiana pracownika na kasie trwa dobre 25min. A sklep jest zamknięty w tym czasie.

Gapa
@Mieszkaniec

dokladnie tak jest na kazdym "kubiku"

pabloooo

11,08,2018 od godz 13,20 czekałem tabliczka "zmiana kasjera" do 13,50 nie wytrzymałem. wracam z pracy 21,40 do 22,00 tabliczka "zmiana kasjera" i wszystko jasne sklep 24h to fikcja

Wiktor

Może ktoś napisze jakieś nowinki z pracy ? Szukam pracy i każda taka informacje może mi pomóc.

Riko

Tez pracowalam tam i nie polecam jest jedne wielke kłamstwo obiecujom wszystko a potem nie ma nic masakra jakas

Julita

@Madzik, jak widzisz pełna transparentność komentarzy. Właśnie po to zostało stworzone to forum, aby każdy kto chce rozpocząć swoją karierę zawodową, nie był skazany na przypadkowość czy wręcz losowość, ale dokonał wyboru w oparciu o realne przesłanki. Jak widzisz mieszają się tutaj opinie zarówno dobre jak i złe, a Twoim zadaniem jest dokonać analizy tych wpisów i wybrać najpierw komentarze najbliższe prawdy, a potem firmę, której dotyczyły.

Madzik

Heh jak czyta się te opinie to sama niewiem czy zgłosić się tam do pracy bo kończę szkołę i muszę gdzieś zacząć pracę . Z tęgi co wiem to Kubik płaci systematycznie czego o innych sklepach w Bytomiu nie można powiedzieć . Mogą koleżanka tam pracuje i sobie chwali . Raz zmieniła prace , poszła do żabki ale szybko wróciła bo o wypłatę się musiała prosić . Tak , że chyba cześć tych dziwnych opini to piszą byle pracownice wylane za kradzieże z tego co wiem to jest dużo ... a u Kubika są remanenty i nie wszystkim się to podoba ... ja nie zamierzam kraść , a pracować w niedziele co za problem jak lekarze mogą to czemu nie ja za duża stawkę tym bardziej ...

Julita

@Marcela, czy apel napisany przez Ciebie, to konsekwencja osobistych doświadczeń z firmą Delikatesy Kubik, czy tylko komentarz do wcześniejszych wpisów na forum? Dla osób szukających obiektywnych w miarę opinii, ma to ogromne znaczenie, kto je wypowiada. Jeśli pracujesz lub pracowałaś do niedawna w tej firmie, to każde zdanie przez Ciebie napisane ma najważniejszy walor, mianowicie jest autentyczne.

Jasmina

W święta nie było zlituj się .Też mamy rodziny . Nikt się nie pytał czy chcesz przyjść robota do 21 . Tak było w moim sklepie nie wiem czy u innych też . Haruj do upadłego mimo że ludzi nie było . Ludzi mają za nic i nie powiem że nie chce mi się robić .Bo bez pracy nie mogę siedzieć spokojnie .Ale to to już przesada .Kubik sam stój w święta . Zapomnij o świątecznym obiadku i wspólnym wypadzie z rodziną .Tak samo nasze mądre kierowniczki które twierdzą że chcemy pracować .A same z dupskiem siedzą w domu i imprezują

kierowniczka
@Jasmina

To się zwolnij jak ci nie pasuje i idź do Biedronki Tam będziesz miała lżej hi hi hi

@kierowniczka

Już dawno zwolniłam się i wiesz co bynajmniej gdzie pracuję jest poszanowanie dla drugiego człowieka a nie hamstwo i despotyzm. A wy bądźcie mrówkami i naskakujcie jedna na drugą .

@Jasmina

Przepraszam za błąd (usunięte przez administratora) . Ale kto by zwrócił uwagę w końcu na wyższym szczeblu są co nie które osoby lecz jakoś nie zwracają uwagi co wpisują w komputer . Przez takie osoby jak kierowniczka właśnie . Dziewczyny odchodzą . Właśnie powyższa pani dała przykład swojej empatii

Mała 86
@Jasmina

Dokładnie tak jest kierowniczki mają na rano albo wolne a pracownice muszą pracować, tak jest i zawsze było ich nie interesuje że masz rodzinę..

@Mała 86

Kiedyś pracowałam w sklepie w którym kierowniczka pracowała na równi z nami jakoś jej się w tyłku nie poprzewracało . Kierowniczka są zwykłymi pracownikami jak każda z nas , ba powiem nawet że wszystkie z nas robią praktycznie to samo co one . Wprowadzamy towar w komputer , przyjmujemy towar i zamawiamy więc w czym są lepsze ?

Kinga

Niedziele pracujące za wyższa stawkę

Mała 86
@Kinga

Co Ty gadasz?? Jaka stawka?? Dają 108 zł za 6 godz biegania bo klientów masa..a sami siedzą i odpoczywają w domu...

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Kubik - Bytom

• Jak się pracuje w Delikatesy Kubik?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Kubik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Kubik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delikatesy Kubik?

Kandydaci do pracy w Delikatesy Kubik napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delikatesy Kubik