"DELIKATESY DAMIAN KUBIK, KAROL KUBIK S. C."

Świętoszowice

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

"DELIKATESY DAMIAN KUBIK, KAROL KUBIK S. C."
0 0 6 1

Opinie o "DELIKATESY DAMIAN KUBIK, KAROL KUBIK S. C."

anonymous

No cóż... pracowało się genialnie przez pół roku wszystko pięknie ładnie ale jak powiedzialam kierowniczce Oksanie że nie będę tyrac za gwiazdy które sobie siedzę w biurze z gośćmi to sie zaczęło ... obgadywanie ( z tym ze tam każda nadaje na druga) i ogólne źle traktowanie. Kręgosłup miałam zajechany od ściągania przekładania ogromnych ilości krat z piwami więc poszłam na L4 w trakcie którego Pan Karol Kubik mnie zwolnił ponieważ Oksana na mnie nagadala.. to nic że wcześniej mnie chwalila dla szefa i kadr no ale... Kto jak lubi...

admin

Odbywałeś kiedyś staż lub praktyki w firmie "DELIKATESY DAMIAN KUBIK, KAROL KUBIK S. C." ? Napisz swoją opinię na forum!

Zostaw opinię o "DELIKATESY DAMIAN KUBIK, KAROL KUBIK S. C." - Świętoszowice

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "DELIKATESY DAMIAN KUBIK, KAROL KUBIK S. C."