Opinie o Delikatesy Kubik w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Kubik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Kubik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Kubik w Bytom

Czarno na białym

Dziewczyny! Co Wy wypisujecie?! Jaka uczciwość, jaki "kochany" szef?! Uciekajcie z tej firmy. Gdyby byli tacy wspaniali to by pracowniką nie oferowali kontraktów menedżerskich, umów na 1/2 etatu a pracować masz cały etat. Gdzie troska o pracownika podczas letnich upałów? Zero wody, którą pracodawca ma obowiązek zapewnić! O klimatyzacji zapomnij! A jak już założą to żeby za długo nie chodziła. Oszczędności szukaja tam gdzie nie powinni. Najlepiej doceniane są miejscowe "złote rączki" - za piwo niech zrobi i kwita, bo po co w inny sposób doceniać pomoc innych. Ci ich fachowcy od siedmiu boleści też jakaś tania siła robocza, a Kubik się wozi nowiutkim Porsche! I nazywacie ich uczciwymi ludźmi!? Jeden będzie na wypłatę czekał do czasu aż najważniejsze faktury zostaną pospłacane, wcześniej nie waż się nic wypłacać z kasy! I tak zobaczysz wypłatę długo po terminie! Gdzie tak jest żeby na wypłatę trzeba było sobie nazbierać z utargów i dopiero ją dostać!? Ludzie przejrzyjcie na oczy! Nic wam z tych kontraktów, co z tego że szef wam zaznaczy że jak podpiszesz to wszystkie składki ci odprowadzi jak z umowy o pracę, a gdzie te wszystkie przepracowane lata na kontrakcie mają wam się liczyć do stażu pracy żebyś miał choćby 26dni urlopu?! Absolutnie ich nie będziesz mieć bo to zwykła umowa cywilnoprawna, ktora w żaden sposób nie wlicza się w staż pracy! Dziewczyny szkoda fatygi na marnowanie się w tej firmie! Znajdźcie sobie pracę gdzie oferują umowe o pracę, gdzie macie pełne ubezpieczenie i wszystkie składki! Po co robić na kogoś kto nie docenia i nie szanuje człowieka i jego praw! Zaraz pewnie odezwą się te wszystkie "obrończynie", że pisze to ta co kradła, co się robić nie chciało i może jeszcze szef jej nie lubił i teraz się odgrywa. Nic z tych rzeczy! Piszę to Człowiek który przejrzał na oczy i zobaczył jak można robić w innej firmie gdzie warunki są normalne! Gdzie człowiek nie jest traktowany jak tania siła robocza! Dostaje wypłatę na czas, ze wszystkimi ekwiwalentami i premiami, a przede wszystkim gdzie wypłata jest taka jak powinna, zgoda z podstawą, a nawet większą, nie jak u Kubika poniżej przeciętnej ze śmiesznymi podwyżkami o 50groszy co roku! Remanenty u Kubika to fałszowanie faktycznego stanu! Dopóki ekipa jest stała to jest na plus, a niech tylko zaczną się zwalniać osoby już remanenty z miesiąca na miesiąc są na minusie! UCZCIWOŚĆ to raczej nie jest domena firmy Kubik.

Dorota
@Czarno na białym

Pewnie robić ci się nie chciało ja polecam tą pracę, można awansować

Stop
@Dorota

Oj ludziska! Czytacie w ogóle ze zrozumieniem? Gdzie wy chcecie aplikować? Awans? Owszem ale pożal się Boże... 150zł + 1zł do stawki godzinowej wiecej niż zwykła kasjerka! To ma być zaszczyt bycia kierownikiem! Które z was to piszą, że prace sobie chwalą? Te co maja komornika czy może te co nie doświadczyły pracy u uczciwego pracodawcy i wierzą ze Kubik to cudowny Pan co sypie milionami... Miliony to może i pod siebie zarabia ale zwykłemu człowiekowi to będzie skąpił nawet minimalnej krajowej! Co to za praca gdzie masz na papierze 1700zł! Byleby obejść płacenie zusowi. Niech sie pochwala te wszystkie z was co tak zażarcie bronią pana K. ile milionów zarabiają i za jaką cene? Może po 200h wyrabiacie i święta za kasą siedzicie. To wam się podoba? Pan K. siedzi w święta z rodziną a wy wszystkie grzecznie za kasą siedzicie za marne parę groszy. Czy ten jakże uczciwy pracodawca jest tego wart?

Obojętna
@Czarno na białym

Hej czytam i nie wieże Fajna z ciebie mysi być ..... i co ty tam zrobiłaś że tak piszesz Kubik musiał się szybko zorientować co do ciebie i cię wyrzucił i teraz piszesz głupoty jakie ślina żuci na język Przestań kłamać i wypisywać głupoty !!! A jak masz coś naprawdę do powiedzenia to się podpisz i wtedy napewno się tu zrobi głośno i dziewczyny inne napiszą cała prawdę o tobie

Czarno na bialym
@Obojętna

Naucz się najpierw pisać poprawnie, a później pomyśl co piszesz.. Ta co się sama przedstawić nie chce a drugiemu rozkazuje. Szkoda zachodu na wasze jakże "urocze łechtanie ego Kubika". Powodzenia w waszej rozwijającej i uczciwej pracy drogie Panied

7yir46c
@Czarno na bialym

Zgadzam się ta firma to jest jest czyste dno nie dość że nie ma się kursu na totolotka to jeszcze ma się wpisane minusy w godzinowki z 2100 po godzinach dostałam 1300 towar sprzedaja w zawyrzonych cenach gratisow wcale nie wpisują do faktur tylko sprzedaja jak normalny . Złodzieje!!

Kasia-Sosnowiec
@Czarno na białym

Witam. Ja czytalam te opinie ale......diabel mnie podkusil zeby sprobowac. I zaluje straconego czasu. Balagan oszustwa i brak jakiegokolwiek szacunku do czlowieka. Bedziesz sie mial dobrze jak bedziesz ,,Dorota,, badz ,,jej coreczka Madzia,,. ....zlodziejem nierobem itp (usunięte przez administratora)...wtedy jest ok nikt sie nie czepia nikt cie nie opierniczy ....bedziesz cacy. Reszta to smiecie. Ale czego sie spodziewac po ludziach ktorzy zapoczatkowali takie dno....pseudo milion kierowniczek kierownikow,nie potrafiacych zrobic grafiku muszacych sie wspomagac opinia innych pseudo kierownikow bo samodzielnie to tylko na telefonie umia wisiec a ich robote trzeba za nich zrobic. Nawet przedstawiciele sie smieja gdzie te pseudo zarzadzajace Kubik wynajduje bo co jedna to ,,madrzejsza,,.Produkty przeterminowane nawet o pare miesiecy......gdzie jest sanepid? Upomnisz sie o umowe to łoooooo juz jestes bee. Jestes uczciwy.....omijaj Kubika.......bo czeka cie rozczarowanie.

Obojętna
@Czarno na białym

Znalazła się "uczciwa" i pokrzywdzona. Pracować się nie chciało a teraz wielce wypisuje !!!

Taaania siła robocza!!! Z 1500 Z godzin dostać wypłatę 700 zł w ratach dnooo

Julita

@Dorota czy udało Ci się może uzyskać awans? Jak długo pracujesz w Delikatesy Kubik? Co powiesz o warunkach pracy w firmie? Takie informacje będą przydatna dla osób które będą aplikować do Delikatesy Kubik.

Julita

@Czarno na białym czy zgłosiłaś gdzieś, że umowę masz na 1/2 etatu a pracujesz 12 godzin? @Tedi widzę, że jesteś zadowolona z pracy w Delikatesy Kubik. Czy powiesz jaką masz umowę? Czy jest możliwość awansu na wyższe stanowisko i po jakim czasie?

Sprzedawca

Rozmowa kwalifijacyjna...standardowa: pani ostatnia praca? , jakie obowiązki były wykonywane, zainteresowania, opowiada o sklepie przedstawia plusy i minusy pracy, Kierowniczka nie pokazuje że jest nade mną, rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze...

Chocy takie pytanie czy wiem coś na tat alkoholi. Kolejne pytanie bo oczywiście sie nie znałam to jakie alkohole próbowałam w swoim życiu....później był odnosnik do mojej wypowiedzi czy wiem coś na temat tych alkoholi czyli z jakiego regionu pilam wina ewenualnie czy wiem czym sie rozni brendy od whysky. .. Pytania sytuacyjne co bym zrobila gdyby: klient ukradł mi wagon papierosów czy wybiegne za nim czy też pozostanę na swoim stanowisku pracy i jakie czynności zapobiegawcze będę wyrażała żeby taka sytuacja sie nie powtórzyła.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Tedi

Ja pracuję u Tomasza i jest super . Wypłaty co prawda po remanencie ale to było od razu mówione przy przyjęciu . Praca jak każda inna . Bywa cieżko najgorzej przyjąć dostawę piwa itp Wiadomo , że jak bym miała możliwość pracować w biurze za 10 tys to bym w sklepie nie robiła :( No , ale chwale sobie to co mam ! Szef jest uczciwy i zawsze dotrzymuje słowa . Zastanawiam się co tu ktoś o jakich piwach przeterminowanych pisze bo wszystkie piwa i inne rzeczy są wymieniane przez dostawców . Są czasem rzeczy co trzeba pilnować terminów i na sklepie każda ma swoją półkę pilnować by termin nie wyszedł . Ale jak się przecenę zgłosi szefowi to jak się nie sprzeda on to wyrzuca i wpisuje do ubytków . No chyba ze jakaś mega gwiazda by przez rok Polki swojej nie sprawdzała to może by i przeterminował towar . U nas póki co nikt za nic nie płacił . Ogólnie polecam prace w tej firmie .

Julita

@Begi 23456 widzę , że jesteś zadowolona z pracy, a jak u was z premiami jest? Ta informacja komuś się może przydać, jeśli będzie chciał się zatrudnić w Delikatesy Kubik.

Fuce fuck
@Julita

A na godzinę ile macie 13 zł

Begi 23456

Dziwią mnie te negatywne opinie ich ilosc . No ja u Kubika pracuje i jest Ok , płaci na czas , wypłaca urlopy itp niewiem jak i innych braci jest bo podobno kilku ma sklepu , ale u Tomasza wszystko jest Ok pod tym względem . Umowę dostałam od razu . Trzeba być uczciwym to szef tez jest uczciwy . Zreszta chyba w każdej robocie tak jest . Te negatywy to pewnie pisze konkurencja lub ekspedientki co chciały się dorobić czyli kradły i je wylali to swoje niby żale teraz wylewają tu ... Ja polecam prace u Kubika osobom które chcą pracować w sklepie No chyba , Żr księżniczki a takie są idą do sklepu a potem problem transporter z piwem przestawić itp bo pazurki się połamią . To takie niech nie przychodzą bo tylko problemy z nimi są...;)

Magda123

Ja pracuję u pana Tomka i rzeczywiście jest Ok , pracuje juz 1,5 roku mam cały etat i sobie chwale prace. Dziewczyny na sklepie nawet są zgrane i póki co manka nam nie wychodzą to i premie mamy co miesiąc . Praca wiadomo jak to w sklepie łatwa nue jest dostawy itp trzeba ogarnąć . Idzie się przyzwyczaić . Pracuje tam bo niedługo planuje mieć dziecko , a wiem ze nue ma problemu powrotu po macierzyńskim czy wychowawczym . Dużo dziewczyn wraca . To jest ważne ! Ogólnie polecam prace tylko wiadomo uczciwość to podstawa bo żaden (usunięte przez administratora) się nue uchowa juz dziewczyny z działu kontroli się nim zajmą . Natomiast jak ktoś poważnie podchodzi do pracy to może tu długo pracować a nawet awansować na kierowniczkę sklepu i wiadomo pensja zaraz lepsza .

Sabina

Jestem pracownica Delikatesów Kubik już 8 lat tak wiec mogę coś o pracy powiedzieć w odróżnieniu od pracowników tzw "majowych" Praca w sklepie ok nie za ciężka jak gdzie indziej Wypłaty na czas plus premia Szef mogę powiedzieć że lepszego jeszcze nie miałam Wszystkim chętnym i pracowitym POLECAM

Okradają sklep bo kubik okrada ich !!! Pracowałam tam początek fajny ale jak się kończy współpraca z nimi ? Jakieś minusy na kasie nie wiadomo z skąd ? Czekanie na wypłatę nawet do 20 stego .. NIE POLECAM TEJ FIRMY . AAAAA ZAPOMNIAŁAM O PANJ DOROCIE :) PRZEMIŁA PANI DO CZASU PÓKI SIĘ NIE MA WŁASNEGO ZDANIA ! POTEM ROBI CZŁOWIEKOWI TAK NA ZŁOŚĆ ZA SZKODA GADAC !

Jola4
@123457

Musze obronić trochę Kubika , pracowałam u Tomasza i wspominam fajnie prace . Umowę dał od zaraz nawet nie chciałam tak naprawdę bo komornik mnie ścigał , ale nie zgodził się bych pracowała bez umowy . Remanenty były co miesiąc i zazwyczaj było dobrze , premie były . Ino jak raz taka młoda zatrudniła kierowniczka co była mega lekkoduch to zaroz manko było . Potem na kamerze ja wypatrzyła kierowniczka i ja szef zwolnił . Ale to co zarobiła to jej wypłacił . Dała tylko za te fajki co zwinęła i to było widać na kamerze. Jakbym się nie przeprowadziła to bym dalej tam pracowała . Szef był uczciwy

była

Jeżeli chodzi o samą pracę to nie jest ciężka, jak jest dostawa to wiadomo że jest więcej pracy, natomiast jak nie to masz czas żeby z klientami podyskutować, na nocce poczytasz książke:-) zarobki oczywiście nie są oszałamiające, możecie liczyć na jakieś 8zeta za godzinę i 50groszy więcej za nocke. Nie znam nikogo kto by miał tam umowę o pracę na cały etat, u tego Kubika u którego pracowałam były kontrakty menadżerskie, taki twór dla Pipu żeby można było w święta pracować. Ogólnie praca nie najgorsza, natomiast jeżeli ktoś woli święta spędzać w domu, i pijana klientela go nie fascynuje, to warto poszukać czegoś normalnego, z umową i sensownymi godzinami pracy . Natomiast jest to dobra praca na chwilę, do szukania czegoś innego, bo zazwyczaj nie ma umowy to można znikać kiedy się chce:-) Żenujące jest również tłumaczenie się przedstawicielom że od miesiąca nie masz dla niego 300zł za towar. Dlatego nie lubiłam pierwszej zmiany bo wstyd było się ciągle tłumaczyć.

Pracowalam u Kubika i zostałam wyrzucona za okres !!! Oczywiście z racji tego że to byla niedziela moja wspaniała kierowniczka uznała, że moje złe samopoczucie spowodowane jest kacem. Oczywiscie wynagrodzenia nie otrzymałam mało tego nie podpisywałam żadnej umowy a przy kontroli z pip okazało sie że Pan Kubik przedstawił podpisaną przeze mnie umowę zlecenie i rachunek do niej potwierdzający, że otrzymałam wynagrodzenie. Wiec Pani Doroto niech Pani nie wciska ludziom kitu jak to u Kubika jest wspaniale bo to jedno wielkie kłamstwo !!!

@Anonim

Jest wspaniale już długo pracuje i poznaje nowych ludzi

Lintusia

Od zaraz na pasterska w Katowicach

fajna

A czy pracodawca musi o tym wiedzieć Raczej nie to w czym problem.Lubię to piję

fajna

A to niby dlaczego nie można się w pracy napić co.A kto to sprawdzi

Magiel
@fajna

Fajna * nie potrafię zrozumieć takich ludzi co piją w pracy....predzej czy później to wyjdzie i wylecisz z chukiem..... Widziałaś kiedyś pijaną nauczycielke, policjanta a jeśli już widziałaś to zdajesz sobie sprawę jak to rzutuje na opinie całej grupy społecznej danego zawodu. Ty dajesz do zrozumienia że osoby pracujące w sklepie to margines społeczny....itp A odnośnie wypłat i umów, pracuje u T.Kubik co najlepsze po zaledwie dwuch czy trzech miesiacach otrzymam umowę o pracę, na temat wysokości zarobków nie będę tu wypisywać bo jedne napiszą ze niemożliwe inne że bujdy piszę. Powiem tak :nie narzekam i są adekwatne do pracy jaką się wykonuje. Jedyny minus to taki że wypłata jest dopiero po remanencie ale sa i plusy tego mozna brać tzw zaliczki na poczet wypłaty a remanenty są po to by zlodzieja wychwycić jeżeli taki się uchowa na sklepie. Bo z jakiej racji ja mialabym pokrywać minus z całego roku za zlodzieja!!!!!! Dla przyszłych pracowników: są sklepy na których nie trzeba myśleć ale są i takie w których potrzebna jest dziewczyna która ma poukładane w głowie i potrafi myśleć a nie tylko podaj i przynieś.....a swoją prezencją potrafi zareklamować slep od najlepszej strony.

Agila

Gówno prawda Jak ktoś chce pracować to pracuje i jest ok Ja tam pracuje 7 miesięcy i nic złego nie mogę powiedzieć Polecam

@Agila

Fajna praca można się napić a i chłopaków masa przychodzi fajnie jest na wielbłądzie w Bytomiu

wasz pracownik

Zgadzam się z autorem o nicku "Audyt", pracowników szukają na okrągło, otwierają sklepy a nie mają kogo tam umieścić żeby pracował, upierdolą na każdym kroku. Mogłabym/mógłbym wypisać do rana, ale nie chcę się wkurwiać na to co się tam wyprawia. DNO totalne

Danka

Popieram praca ok zresztą jak wszędzie po prostu trzeba pracować

Ja pracuje u Adama 3 lata i jest wszystko ok tak wiec nie pieprz głupot kłamczucho

Sonia87

Praca w Delikatesach daje stabilizacje i pewne jutro i nie zgadzam sie z opinią że ci którzy tam pracują to bez ambicji głupie itp... Jeżeli ktoś ma wyższe aspiracje to niech ma i sie spełnia, ale niech nie obraża innych koleżanek, które tam pracują, a po drugie jak ma tak wysokie aspiracje to po co przychodziła do pracy jako ekspedientka. Odpowiem: bo nigdzie indziej nie umiała znaleźć pracy i lepszy ryc niż nic, a teraz wielka dama, śmieszne !!!! Na drugi raz przed daniem opini zastanów sie co piszesz i przy okazji nie obrażaj swoich byłych koleżanek z pracy bo ja cię nie obrażam a przy okazji o byłych szefach też źle sie nie mówi bo jak było źle i brak pracy to byli dobrzy a teraz jak odeszłaś to wielce źli oszuści itp ale nie wspomniałaś że za każda godzinę ci wypłacił i premie dał Wstydź sie ,,była koleżanko'' !!!!

Madlen
@Sonia87

Jaką premię? 70 zł? Przy czym tego samego miesiąca odtrącą ci 150 zł za przeterminowane piwa! Śmieszna jesteś! Złodzieje. U Tomasza też nie polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Kubik - Bytom

• Jak się pracuje w Delikatesy Kubik?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Kubik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Kubik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delikatesy Kubik?

Kandydaci do pracy w Delikatesy Kubik napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delikatesy Kubik