Opinie o Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik w Katowice

Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik
counter
1 12 47 5 1
Stiu

Odradzam sklep DELIKATESTY KUBIK na Zagórzu na ulicy pięknej . Co chwilę zmieniany jest zespół i niestety na coraz to gorsze Kobiety. Kierowniczka nie ma za grosz szacunku do ludzi. Brakuje starej ekipy gdzie zawsze Panie były uśmiechnięte, miłe i służyly pomocą, teraz wolę chodzić do sklepu obok. Tam nie czuje się jak intruz.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Czy pracodawca Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Stiu

Lizz Nowy wpis
@Stiu

Również odradzam ten sklep. Drożej o wiele niż w innych sklepach ale to już najmniejszy problem. Obsługa to jest dramat. Niska, drobna dziewczyna która tam pracuje ma chyba problem do każdego klienta. Nieważne, że jesteś uprzejmy i kulturalny, ona i tak potrafi Cię do podłogi wręcz sprowadzić. Jest bardzo niemiła, jakby za karę tam pracowała. Opryskliwe odpowiedzi i przyglądanie się Twoim zakupom to norma. To krępujące. Dosłownie - jak intruz. Było kilka prób do tego sklepu ale moja noga już tam nie postanie. Tracicie klientów! Kiedyś to był taki super sklep, teraz omijam szerokim łukiem.

Misia Nowy wpis
Klient

Sklep w Łaziskach Górnych to porażka jedyną normalną ekspedientką jest młoda dziewczyna w okularach ,kobieta tegawa w średnim wieku niska jest bardzo beszczelna i arogancja dlatego właśnie nie ma klientów w jej godz. Pracy

Marina Nowy wpis
@Misia

Tak ma Pani rację niska tegawa czarna krótko obcieta na mesko kobieta wcale nie nadaję się za ladę dokładnie jest arogancka i bezczelna mało tego zamyka sklep piętnaście minut przed czasem.

Monia
Klient

Delikatesy na 17 Lipca to porażka. Pani blondynka o 21:00 już nie ma zamiaru obsługiwać bo raz że umyła podłogę a dwa że pali. I ma za nic klientów. A do tego bardzo nieuprzejma

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 111 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik?

Gracz
Kandydat

Delikatesy ul.11 Listopada Siemianowice Śl.gdzie jest lottonat zatrzymuje się kody loteriady dla siebie. Bezczelność.Nie chcemy takich kolektur lotto.

TakNie

Czym Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik zachęcają? Jakie mają dodatki?

Kubik
@Pytanie

Żadnych dodatków nie dają umową na pol etatu gdzie pracuje się w pełnym wymiarze Wypłata po terminie bo co miesiąc remanent do dodatkowo odtracane pieniądze za wypłaty

bryli@interia
@Kubik

Tak zgadza się..sklwp na Katowickiej Katowice i p.Monika to baba tylko chroni córkę, która nic nie potrafi A gnębi pracowników a Kubik nic nie wie Ale się już dowie..bezdczelna kobieta wraz z córką Natalia, która nic nie robi,a zarabia więcej od innych ..masakra...bydlowyrafinowane suki

iwona
Użytkownicy czekają na odpowiedź 188 dni.
 Problem

dzisiaj tj.24-05-2020r w sklepie w SIEMIANOWICACH ŚLĄSKICH ul,Śląska (obok poczty)pani która była na rannej zmianie (godz ok,10 rano)w dość dosadny sposób zwraca swoim klientom aby zakładali maseczki bo Ona nie będzie obsługiwać.nie pomogły tłumaczenia że nie mogę tej maski nosić ze względu zdrowotnego(miałam chustę).TO JUŻ NIE PIERWSZY RAZ KIEDY TA PANI zwraca uwagą.pozdrawiam

TakNie3
D w

Czy wy wiece ze kasierki wasze na kwarantannie dale sprzedają i nic z tym nie robice

Marlena
Użytkownicy czekają na odpowiedź 202 dni.

Zastanawiam się nad podjęciem pracy w delikatesach kubik w mikulczycach. Słyszałam, ze będzie tam otwierany nowy sklep a sprzedawcy zarabiają po 3 tyś. Czy ma ktoś jakąś wiedzę na temat kierownika i wynagrodzenia tam?

TakNie2
Użytkownicy czekają na odpowiedź 212 dni.

Jak jest z awansem w Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik?

Ktoś

Cóż do normalności w tej pracy dużo brakuje. Regionalne obrabiają tyłek pracownikom. Rotacja mega duża. Żadnej wdzięczności i dobrego słowa. Wypłata kierowniczek nieadekwatna do obowiązków. (usunięte przez administratora). Na sklepach (usunięte przez administratora) Nie wyszkoleni pracownicy i kierownicy. U nich liczy się sztuka nie człowiek. Nie polecam tam pracy.. lepiej do biedronki niż tam. Przynajmniej wypłata na czas. Porażka.

Wanda
@Ktoś

W którym sklepie Delikatesów tak jest? Chodzi może o Katowice i ulicę Jordana? Czy jakiś inny?

lidka
 Rekomendacja

witam byłam ostatnio w sklepie delikatesy kubik na ul folwarcznej Myszków i byłam miło zaskoczona obsługa gdyż mimo póznej godziny mogłam zrobic zakupy a sprzedawczyni była miła i sympatyczna polecam ten sklep

Tak2Nie2
Obserwujący

Nie polecam Delikatesów KUBIK w Myszkowie na ul.Folwarcznej 1b. Co chodzi o sklepy i ich wartości to wszystko jest w porządku ale co chodzi o ekspediętke to bardzo chamska ,zawsze nie miła, opryskliwa i nie samowicie leniwa. Jak złożyłem skargę do Szefostwa to przy kolejnej wizycie w sklepie, zostałem straszony. Że jak jeszcze raz zadzwonię do szefa na skargę to nie wrócę do domu o własnych siłach . Ale jak człowiek idzie do sklepu i chcę coś kupić, to nie powinien czuć się intruzem i być spokojnie obsłużony. A nie wyzywany że ekspediętka ma dość, bo źle się czuje, bo jest chora, bo ma kłopoty w domu i robi za parę groszy, bo jej się nie chcę pracować itd. A że kierowniczka to kawał chamstwa . Nie chcę robić tu, to niech nie robi. Ale nie powinno odbijać się to na klientach. Klienci są też wyzywani i każdy woli chodzić dalej do sklepu. Bo ja już tam nie pójdę robić zakupów a tym bardziej moja żona i dzieci. Chyba że Szefostwo zainteresuje się i postawi kogoś innego bardziej sympatycznego za ladą. Że jak człowiek pójdzie to nie będzie wyzywany i normalnie będzie obsłużony.

Ula

Jak mówicie, że wypłata kierowniczek nieadekwatna do obowiązków to macie na myśli, że za mało czy za dużo się dostaje?

Benek

Odradzam sklep DELIKATESTY KUBIK w Sosnowcu Środula. Od otwarcia się sklepu odeszło już z pięć , sześć pracownic , personel zmienia się niestety na coraz to gorsze Kobiety. Myślę , że tak wygląda szanowanie pracowników , nie raz byłem światkiem jak kierowniczka wydzierała się na cały sklep na te kobiety. Brakuje starej ekipy a zwłaszcza czarnej Pani gdzie zawsze była uśmiechnięta, miła i zawsze było słowo dziękuję

Tak2Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 418 dni.

Czy pracownicy w Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik dogadują się między sobą?

Mieszkanka

W Sosnowcu sama patologia legionow to juz dno. Kierowniczka alkocholiczka zakolczykowana jak swinia panna stojaca za lada takich ludzi przyjmuje pan wladca ciekawa jestem jak pan sie czuje majac taki personel a myslalam ze jako wlasciciel stac pana na wiecej ale jakie regionalne idealne tylko tylki plaszcza jak przyjada nalezaloby je tez zmienic a moze wtedy ktos normalny przyjdzie pracowac dam rade prosze zaczac od zmiany tych pustych regionalnych za co biora kase postawic je za lada moze sie czegos naucza a moze samemu sprawdzac sklepy to co sie dzieje to jakas pomylka

Obserwatorka
@Mieszkanka

I kto to mówi????Czy rzeczywiście klientka,czy też była pracownica sklepu.A co pani może wiedzieć o aktualnej kierowniczce tego sklepu,jeśli jej tam narazie niema????Alkoholiczka?Bo raczej nie "Alkocholiczka".Skąd pani to wie?Piła pani z nią cz co????Wytatuowana...Radzi sobie znakomicie,wręcz zajebiście.Co do tatuaży i kolczyków,to chyba jej indywidualna sprawa,jak się komuś nie podoba ,to niech poprostu nie patrzy.Ludzi nie ocenia się po wyglądzie.Także lepiej nie oceniać nikogo po wyglądzie,bo wygląd nie świadczy o człowieku!!!Najlepiej jakby pani sama stanęła za kasą,może wtedy by pani zobaczyła jak wygląda praca.A nie siedziała bezczynnie w domu wypisując bzdury z nudów.Cóż,pewnie niema pani nic innego do roboty,poza oczernianiem ciężko pracujących ludzi.Pozdrawiam????

Tak1Nie1
Obywatel
@Mieszkanka

Proponuję pani zająć się swoim życiem bo jest pani osobą przepełnioną nienawiscią i jadem do drugiego człowieka.Jeśli coś pani nie odpowiada w pracy wyzej wymienionego sklepu,proszę do niego nie przychodzić.Gwarantuje ze bedzie dalej stał bez kupna przez panią dwóch butelek harnasia.Wszystko co pani napisała mija się z prawdą,każdy z personelu jest zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do klienta,a że pani jest osobą zadufaną i stawia wszystkich niżej od siebie to nie ich problem,bo mogę się założyć ze sama pani pracuje w sklepie albo siedzi w domu i tylko pobiera 500+ więc bardzo proszę zmienić sobie system wartosci. Poza tym skąd pani wie ze owe sklepy posiadają jakikolwiek kierownikow innych niz ci sklepowi?Takie wyssane z palca bzdury proponuje pani pisać na swoich prywatnych portalach spolecznosciowych, a nie na portalu ktory sluzy do adekwatnego i obiektywnego ocenienia pracodawcy.

michal siemianowice

Niepolecam sklepu na wrublewskiego nie dosc rze epiedienka nie chciala mnie obsluzyc, to jescze mi grozila rze zaraz przyjedzie ochrona a ja tylko chcialem kupic inna vudke a nic zlego nie powiedzialem a co do kierownik to same kolesiostwo jest co za kraj rzeby byc tak traktowany.

Takasobieja

Z ortografią,to chyba nie miałeś styczności . Masakra

WIT

ile skończyłeś klas?

Xxxxx
@michal siemianowice

Ale z ortografią to widzę duży problem

Justyna

Nie polecam delikatesow kubik w Bytomiu przy ul.Sądowej. pracownica rozmawiajac z innym klientem obrażała na tle rasistowskim mojego męża, który jest egipcjaninem. Powiedziała między innymi, ze nie obsłuży brudasa, i nie chce go widzieć w sklepie. Mąż czekał w sklepie, aż ja wybiore towar i dzieki Bogu nie rozumiał o czym ta " pani" rozmawia z innym klientem. Już nigdy nue zrobie tam zakupów i przekaże innfo o sklepie wsxystkim ktorych znam. Rasistowskie uwagi są karalne! Kobieta miała szczęście, ze spieszylam sie do domu.

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Delikatesy S.C. Sławomir Kubik Tomasz Kubik