Opinie o Delikatesy Kubik w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Delikatesy Kubik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Delikatesy Kubik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delikatesy Kubik w Bytom

Klient

Bardzo korzystne ceny taniej niż było miłe zaskoczenie ????

Magda

Pracuję w delikatesach bardzo długo już ponad 6 lat . Jestem zadowolona. Wypłata na czas . Praca jak praca w sklepie .... szczególnie teraz wiadomo dobrze , ze praca jest bo gdzie indziej zwalniają albo zamykają sklepy , etaty zmniejszają . A u nas jak było tak jest , a nawet były podwyżki ! Ogólnie wszystkim polecam ( nie złodziejkom- takie nie popracują ).

Tosia

Bardzo miły personel

Byłem dziś w hali alkoholi i miło zaskoczyła mnie sprzedawczyni swoją wiedzą oraz promocjami na whisky jak najbardziej polecam.

Sprzedawca

Rozmowa kwalifijacyjna...standardowa: pani ostatnia praca? , jakie obowiązki były wykonywane, zainteresowania, opowiada o sklepie przedstawia plusy i minusy pracy, Kierowniczka nie pokazuje że jest nade mną, rozmowa przebiegała w przyjaznej atmosferze...

Chocy takie pytanie czy wiem coś na tat alkoholi. Kolejne pytanie bo oczywiście sie nie znałam to jakie alkohole próbowałam w swoim życiu....później był odnosnik do mojej wypowiedzi czy wiem coś na temat tych alkoholi czyli z jakiego regionu pilam wina ewenualnie czy wiem czym sie rozni brendy od whysky. .. Pytania sytuacyjne co bym zrobila gdyby: klient ukradł mi wagon papierosów czy wybiegne za nim czy też pozostanę na swoim stanowisku pracy i jakie czynności zapobiegawcze będę wyrażała żeby taka sytuacja sie nie powtórzyła.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Delikatesy Kubik?

Szczerze

Po miesiącu jak cię wydymają na kasę i zaczną gadać że (usunięte przez administratora). W sumie uwalą ci z wypłaty kasę i pa pa. Tak wyglada umowa w tym "sklepie "

Sandra

To zależy od wielu czynników

Nieeeeee

Wszystko tylko nie tu

Zapomnij o wyplacie do dziesiątego

@Ania

Czasem można zapomnieć o jakiej kolwiek , do tego inwentaryzacja i nie ma połowy. Jacy oni "uczciwi". Wciąż się dziwie jak ludzie dają się nabierać na ten szwindel. W końcu ktoś ich załatwi i tego sliskiego właściciela.

@Szczerze

Przestańcie pisać głupoty bo aż się rzygać chce, pracuję w tej firmie kilka lat i nie narzekam,umowa jest, wypłata na czas i żadnych problemów nie ma.Jeżeli było by inaczej to na pewno nie pracowała bym tutaj.

Ona

Witam jakie są teraz stawki ?

Grażyna
@Ona

Pytasz o stawki, ale nie napisałeś, o jakie stanowisko pracy w Kubik chodzi. Które stanowisko Cię interesuje? Jakiś konkretny dział?

Kubik
@Ona

Niestety dają umowę na 1/2 etatu i nigdy na czas nie określony wypłaty nie ma nigdy na czas mało tego odtracaja pieniądze za remanent który odbywa się co miesiąc

@Ona

Hmm najpierw masz dostać 2600 a dostajesz 1000 w najlepsze wypadku bo u nich jesteś z automatu (usunięte przez administratora) Godzin możesz mieć i na 3000 ale co z tego jak na remanencie się okaże że (usunięte przez administratora) towar, a potem nie będziesz w stanie już odzyskać pieniędzy albo dostaniesz ułamek tego co miałeś zarobić. Jak lubisz być dymany/a na chajs to zapraszam. Właściciel taki sam jak obsługa.

@Szczerze

Ty pseudonim ONA jak jesteś taka mądra to po co tam pracujesz skoro ci tu tak nie pasuje Napisz gdzie pracujesz w którym sklepie oraz imię i nazwisko to opiszemy prawdę BĄDŹ ODWAŻNA !!!!

Czy w Delikatesy Kubik zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

-0-0

Nie. Jedziesz na czarno, o umowę musisz się upominać. Ta firma powinna mieć jedną nazwę- BEZPRAWIE

Edej

Jak nie ma ludzi do pracy to do tygodnia dostaniesz

Szczerze

Zazwyczaj na miesiąc potem ci powiedzą że (usunięte przez administratora)i do tego bez umowy. Sprawdź i napisz jak ci się pracowało charytatywnie..

@Szczerze

Jak jesteś taka mądra to napisz swoje dane personalne a wówczas opiszemy prawdę

Grażyna

Jaka umowa oferowana jest przez pracodawcę w Delikatesy Kubik? Interesuje mnie oczywiście najbardziej umowa o pracę na czas nieokreślony i chętnie dowiem się czy właśnie na taką w firmie można liczyć. Dajcie znać.

@Grażyna

Grażyna nie słuchaj tych bzdur o właścicielu że taki nieuczciwy itp ja pracuje tam kilka lat i wszystko jest ok wypłaty na czas umowa o prace itp To firma która ceni sobie uczciwość i pracowitość a jeżeli komuś to nie pasuje to niech (usunięte przez administratora) bo takich nam nie potrzeba

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Delikatesy Kubik?

Szczerze

Awans wygląda tak : (usunięte przez administratora) Super (usunięte przez administratora) I król (usunięte przez administratora) No i jest Bóg ale no wyżej się nie da w końcu to właściciel ????

Stały klient.

Jestem stałym klientem sklepu Kubik mieszczącego się na ul. S. Batorego w Bytomiu. Polecam omijać ten sklep z daleka. Stara obsługa tego sklepu z zachowania pracuje tam chyba za karę. Miny w czasie obsługi normalnych klientów jest nie za ciekawa jakby to robiły z przymusu. Miłe są tylko dla miejscowych meneli. Obsługują ich nawet jeśli przychodzą bez maseczek oraz nietrzeźwych. Normalnie zachowują się tylko nowe pracownice. Stara obsługa ma chyba jakieś konszachty z tymi menelami i nie dziwi mnie to że sprzedają im wyroby alkoholowe na tak zwaną krechę. Nie rzadkie również jest spożywanie zakupionego alkoholu pod sklepem na co stare pracownice dają przyzwolenie. Jestem zażenowany stylem prowadzenia tego sklepu podobny raczej do prowadzenie meliny lub taniej knajpy.

Pszczółka

Polecam firmę. Pracuje już przeszło 4 lata I nie dlatego że nie jestem wykształconą, czy brakuje mi ambicji. Wypłaty zawsze w terminie , kontakt z ludźmi I napewno nie zmecze się tak jak w biedronce czy lidlu. Polecam

Normalna

Parę lat temu tam pracowałam....nie polecam nikomu ....dużo głupiej pracy i dostawy np alkoholu ogromne...o umowie zapomnij ....a jeśli już to na 1/2 i czemu nikt się ta firma nie interesuje???kierowniczki wiecznie szukające dziury w całym...nie wiem jak jest teraz ale myślę że jeszcze gorzej sądząc po personelu .Panie ze sklepu z Chorzowa centrum nie przeszły by u mnie rozmowy kwalifikacyjnej...no sorry ja wiem że ludzi do pracy brakuje ale bez przesady...o cenach nie wspominam bo nie są dla przeciętnego Kowalskiego

Dawiddhlryby@dhl.com

Pani w sklepie na bobrownikach wyrzuca z sklepu ludzi chorych na astmę z powodu braku maseczki jakies kpiny.

grzegorz mil51@gmail.com

Zostalem zatakowany dzis 2 razy. Na ul.frenzla pod delikatesami co z nimi chleje i (usunięte przez administratora) daje a w zaplacie na kreche.trzeci raz pod biedronka.cos mi sie stanie przez klaudie ruda co z nimi imprezuje.lub samochod bo takie pogrozki padly kubik odpowie !!!!

Lisicar

Praca w tym sklepie to jakiś żart. Nie pracuje już rok w tym miejscu i dalej walczę z nimi o swoje pieniądze, których nie otrzymałam. Sytuacja była tego typu, że jak zawsze robiliśmy remanent, ok normalne. Zawsze wychodziły świetnie, nagle szok brakuje towaru za 700 zł, po tym remanencie miałam wolne. Przychodzę do pracy, kierowniczka naskakuje, że one oglądały kamery i wiedzą, że to ja. Ja w szoku bo nigdy nic nikomu nie ukradłam i proszę o to aby pokazały mi kamery bo mam prawo zobaczyć jeśli mnie o coś oskarżają. Kierowniczka się zmieszala po czym uznała, że ona nie ma hasła do kamer ma je rejonowa, uznałam ok przyjdę jutro. Chodziłam dzień w dzień i słyszałam, że rejonowa jest na urlopie. Przyszłam po 2 tygodniach i co się usłyszałam? "po dwóch tygodniach kasuje się nagranie z kamer". Nie przedstawiły mi dowodów, a ja wiem, że nic nie ukradłam! Miałam godzin na ok. 1600 zł, nie otrzymałam nawet złotówki. Wciąż z nimi walczę o swoje pieniądze. Kierowniczce sklepu założyłam sprawę o zniesławienie, dlaczego? Ponieważ po moim zwolnieniu opowiadała klientom, że jestem (usunięte przez administratora) A pracowałam na osiedlu na którym mieszkam, życzliwi klienci donieśli mi o tym co ona wygaduje. Ogólnie nie polecam, Pan Kubik ma wszystko w poważaniu, rzadko zjawia się na sklepie, a kierowniczki robią co chcą.

Mama

Witam orientuje się ktoś czy są przyjęcia na sklepy?

Xxx

Byłem ostatniow delikatesach 24 na witczaka 52 , obsluga jest hamska wredna i pijana jak można być w pracy i być pijany nie polecam tych delikatesow

Yyy
@Xxx

Jestem tam dziennie na zakupach i jakoś nie zauważyłem żeby personel obsługiwał pod wpływem alkoholu. Może sklepy pomyliłeś?? XD

Nieosiągalna

Pracowałam w Kubiku przez 4 miesiące na Siemianowicach Śląskich ul. Powstańców 11. Pod koniec lipca była taka sytuacja że leżałam w szpitalu i oni nie chcieli mi przyjąć L4 i kazali mi klucze oddać dlatego ja się sama zwolnilam. I od tamtej pory nie dostałam mojej wypłaty, kierowniczka nie odpisuje mi na sms, zlewa mnie totalnie. Dlatego jeśli ktos chce się tam zatrudnić to nie polecam. Bo oni tylko wykorzystują ludzi a marnie płacą i oszukuja.

Leszek
@Nieosiągalna

Jeżeli pracownik jest na chory i na zwolnieniu chorobowym podlega ochronie i nie można wypowiedzieć mu umowy. Jedak Ty piszesz, że sama odeszłaś z pracy. Czy udało Ci się odzyskać zaległe wynagrodzenie i sytuacja się unormowała?

Zostaw merytoryczną opinię o Delikatesy Kubik - Bytom

• Jak się pracuje w Delikatesy Kubik?

Zobacz opinie na temat firmy Delikatesy Kubik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delikatesy Kubik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delikatesy Kubik?

Kandydaci do pracy w Delikatesy Kubik napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delikatesy Kubik