Opinie o Tosta w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tosta. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tosta o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosta w Bydgoszcz

Szeregowy

Uciekaj gdzie pieprz rośnie...chyba ze masz problemy z alkoholem. Tutaj to dozwolne ha ha ha

fizyczny

Brak zarządzania, śmieszne decyzje nie przemyślane. roztrawanianie majątku premie pod stołami Przewodnicząca alkoholiczka Zarząd ją kryje używa podobno takiego lakieru do włosów, sprzedaż majątku bez przetargów niekontrolowane zakupy, rada nadzorcza bierze kazse za posiedzenia nic nie wymyslając a firma nie ma zysku ręka ręke myje, gdzie jest komisja rewizyjna pytam się do cholery gdzie tak dłużej być nie może

pracownik - 2011-04-21 11:02:08 Pracuję w Toście od kilku lat. Widzę, że rzeczywiście przez długi okres czasu była ona bardzo źle zarządzana, ale... idzie lepsze. Pracownicy coraz więcej zarabiają. Co święta są paczki i premie. Na wakacje dopłaty. Poza tym kasa zapomogowo-pożyczkowa. Za nadgodziny wypłacą... W żadnej formie nie jest idealnie, ale nie ma co aż tak narzekać. Jak czytam jaki terror jest w Krys-Andzie lub u Siódmiaka to u nas jest lajcik! Jak Panie ekspedientki narzekają na pracę w Toście to powinny popracować u konkurencyjnych piekarzy - zobaczą co to wyzysk. Mamy u siebie pracowników z innych piekarń lub ze sklepów mięsnych i opowiadają co tam się działo. Generalnie nie jest źle. W Toście jest bardzo źle zwalniani są pracownicy ze stażem 25-30 letnim.(usunięte przez administratora)

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bydgoszcz

Kochani i jak się czujecie teraz ...... taka \"cudownie zarządzna\" firma i co?Zniszczyli ją ludzie ,którzy odeszli z niej 5 czy 10 lat temu kiedy jeszcze była w całkiem dobrej formie?czy dzisiejsze osoby zarządzające nią już od 4 lat. Szkoda ludzi. RADĘ NADZORCZĄ I ZARZĄD ODDAĆ DO PROKURATORA za działanie na szkode firmy!!!!!!!!!!

obcy

Oj, niunia, chyba nie pracowałaś za dużo . Spróbuj w Batonie albo Krysandzie a o reszcie to nie wspomnę. Tam to dopiero człowiek wie ,gdzie jego miejsce:(

Tosta, była bardzo dobrą firmą to fakt i przypominam,że budowali ją ludzie dzięki którym dzisiaj młodzi ludzie tz.kolesie mogą pracować i doprowadzają ją do upadku a szkoda.!!!!

niunia

Praca w tej firmie to jakiś koszmar. Miałam "przyjemność" pracować tam jako sprzedawca kilka miesięcy. Na każdym kroku byłam traktowana jak złodziej. Za każdym razem wielkie pretensje o wszystko.Że małe utargi, że mało kupujących, że brak towaru na półkach. Żałuję,że w ogóle miałam z Tostą coś wspólnego.

Yazoo

Zgadzam się zupełności z "billy",że te osoby zrobiły wiele złego Firmie i nie tylko. Doczekały się emerytur,wysokich odpraw i godnego pożegnania i to zarówno przez Zarząd jak i współpracowników.Mimo to, nawet poza Firmą, nie przestają szkodzić i szydzić.Wierzę,że TOSTA jeszcze przynajmniej drugie 50 lat,będzie na Bydgoski rynek dostarczać smaczne produkty,bo posiada wielu oddanych i zdolnych pracowników,dbających o swoich klientów.Obecna Rada przejęła spuściznę po takich jak "żaba" i "Miro" i trudno oczekiwać aby w tak krótkim czasie mogła wszystko naprawić. Przynajmniej nie przeszkadza i nikogo nie terroryzuje.Jak Wam nie wstyd "Miro" i "żaba".Pewnie lustra już dawno się rozleciały,widząc Wasze obliczę.

billy

Powiem krótko... ...Ci, którzy wypowiadają się o tej firmie źle sami przez wiele lat próbowali za wszelką cenę przyczynić się do jej upadku. Doskonale o tym wiedzą i mówiąc szczerze nie wiem, jak mogą spokojnie patrzeć w lustro... A tak naprawdę w wielu innych firmach jest zdecydowanie gorzej, uwierzcie mi...

Magda

Witam, moglibyście napisać cos więcej na temat tej firmy, jej wyposażenia, warunków pracy, wydajności, opłacalności, proszę bardzo, ponieważ zamierzam pisać na podstawie tej firmy projekt modernizacji linii produkcyjnej - na studia :)

żaba

Zgadzam się w całości z tą opinią. To jest towarzystwo wzajemnej adoracji w pełnym tego słowa znaczeniu.Tragedia szkoda firmy. "Podziękowania" dla Rady Nadzordczej za takie rozliczanie Zarządu z pracy. powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!

Miro

Tosta to spółdzielnia ze spuścizną PRL-owską; liczne problemy finansowe, kadrowe, jakościowe. Zaprzepaszcza ogromny potencjał świetnych naturalnych produktów poprzez brak jednolitej wizji firmy i trwonienie resztki pozostałości po firmie. Nie polecam pracy w dzisiejszej Toście. Byłoby lepiej dla Tosty gdyby prywatny przedsiębiorca wykupił ją.

Zostaw merytoryczną opinię o Tosta - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tosta?

Zobacz opinie na temat firmy Tosta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tosta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tosta?

Kandydaci do pracy w Tosta napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tosta