Opinie o Tosta w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Tosta. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Tosta o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tosta w Bydgoszcz

kurczakowo.pl

WKS na leśnym strasznie dołuje. 5 meczy, 1 zwycięstwo, zespół prawie w grupie spadkowej. Nawołuje do pana OSUCHA! Proszę przenieść zespól na błonie!!! Tam ZAWISZA pomimo ch... postawy na pewno będzie miał się dobrze:)

ŻABA

WITAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW TOSTY:))) GRATULACJE ZA ZATRUDNIENIE DYREKTORA MARKETINGOWEGO!!!!! W DZISIEJSZYCH CZASACH GDZIE KAŻDA ZŁOTÓWKA JEST WRĘCZ NA WAGĘ ZŁOTA POZWALAMY SOBIE NA TAKI LUKSUS..... W NAJLEPSZYCH CZASACH TEJ FIRMY NIE PAMIĘTAM DYREKTORA D.S MARKETINGU,ALE WIDOCZNIE STAĆ NAS NA TO.?WSPÓŁCZUJE WSZYSTKIM PIEKARZOM I CIASTKARZOM ,ŻE PRZY TAKIEJ KONDYCJI FIRMY ZATRUDNIAMY DYREKTORÓW................... MOŻE LEPIEJ ZAUFAĆ STARYM PRACOWNIKOM ,KTÓRZY MAJĄ SZEROKIE KONTAKTY NA ZEWNĄTRZ FIRMY I WIEDZĄ Z CZEGO CHLEB JEST ROBIONY.DO ROZWAGI OBECNEMU ZARZĄDOWI!!!!!! PANOWIE OBECNIE RZĄDZĄCY I TOMKU KTÓRY W TEJ FIRMIE PRACUJESZ JUŻ PRAWIE 100 LAT PRZYPOMINAM TO JEST SPÓŁDZIELNIA ,A NIE PRYWATNA FIRMA KAŻDY PRACOWNIK MOŻE WAS ODDAĆ DO SĄDU................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

xyz

Pani ,,DYREKTOR" do-od roboty...

Jestem zdziwiony... Jestem zdziwiony, że "prezesik" tak Was zastrasza, tak Was poniża a Wy nie reagujecie. Obserwujecie tylko sytuację licząc, że Was akurat nie ruszy, że może będzie dobrze. Wierzycie w to? Co nami kieruje strach czy naiwność? Czy po pół roku jego wielmożnego panowania rzeczywiście wierzycie, że będzie dobrze i sprawiedliwie zarządzał tą firmą? Ja wchodząc do firmy widzę tylko strach w oczach pracowników, w oczach koleżanek i kolegów. Ludzie muszą uważać co i komu mówią... ba nawet na to z kim rozmawiają. Boicie się rozmawiać... nawet w toalecie... bo ścianki są cienkie. Co to, zakład pracy czy obóz koncentracyjny? Pozwalacie na to, żeby gloryfikowanych było kilka osób, a reszta była traktowana jak bydło na rzeź? Czy ten cwaniaczek, który migał się od pracy przez tyle lat rzeczywiście jest takim szefem, jakiego chcieliście mieć? Rzeczywiście chcieliście żyć w strachu i atmosferze zawiści? Czy rzeczywiście chcieliście żeby firmą rządziła grupa w składzie: "prezes" leser, fałszywa kadrowa, która "wykolegowała" swoją koleżankę, cwaniaczek księgowy, handlowiec marnej jakości i niezniszczalny dział a-t, w którym to teraz jest centrum dowodzenia? Ile osób jeszcze pozwolicie im wykończyć licząc na to, że akurat nie padnie na Was? Póki co, "prezesik" jedzie tylko na krytyce poprzedników, ale niech pokaże co sam zrobił lepiej, co usprawnił? Łatwo jest obwiniać kogoś podczas gdy nie może się obronić. Aaaa zapomniałem... wyniki są teraz dobre... tak, a czy ktoś sprawdził cyfry, które są wam podawane? Jeśli księgowy tak umie liczyć i księgować jak wygląda, to nie wróżę świetlanej przyszłości. Rzeczywiście widzę, że na Schulza same zmiany na lepsze... Wszystkim się lepiej powodzi, pracownicy dostali podwyżki (szczególnie ekspedientki i handlowcy), jest więcej pracy, że aż piekarnia się "nie wyrabia", co chwila dotrudniani są nowi pracownicy i pozyskiwani nowi kontrahenci... Dobrze, że "prezesik" sprzedał budynek z magazynem za "dwa miliony" teraz to tylko żyć, nie umierać! Dobrze, że nie ma już poprzedników... bo z nimi to było strasznie... ;-)

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Zwolniony

Za pośrednictwem tej strony bardzo chciałabym podziękować obecnemu PREZESOWI, za to że mnie zwolnił. Chyba nie do końca jest zadowolony z tego posunięcia. Pozdrawiam Cię Arku...

TezChcePonarzekac

Sprzedaz nie idzie? A dzial handlowy na youtubie wiecej powinien czasu spędzać,albo prosząc sie o podstawowe rzeczy potrzebne do pracy. Firma sie sypie. Prezes nowy / stary rzady coraz gorsze. Kto na tym najbardziej traci? Pracownicy niższych szczebli badz sami klienci. Zamiast konkretnie zajac sie oferta/jakoscia produktow to wszyscy potrafia narzekac. Wszystkich wyzyskują, od pan pieczacych kurczaki po produkcje, fakturzystki itd. Żenująca ta cala sytuacja. Nadzieja to juz chyba dawno umarla,bo za chwile skończą sie budynki na sprzedaż zeby koniec roku jako tako zamknac. Odebrali ludziom co mogli.. Wielki kogiel mogiel. Opinie kazdy ma swoja,ale widać,ze przebijają negatywy :(.

Pracuś

Kadrowa obstawiła się swoimi znajomkami . Ciekawe kogo teraz ściągnie ? Może kierownika piekarni albo sekretarkę?

Don Kojote

Ludzie zastanówcie się co robicie! Facet was wywala z roboty, przenosi na poniżające stanowiska a wy mu jabłecznik z budyniem lajkujecie! Przestańcie się poniżać!

Niestety w firmie nadal dzieje się źle. Aż codziennie boję się co mnie czeka w pracy. Cały czas szuka się haków na ludzi. "Prezesik" pozbywa się z firmy wszystkich, którzy mogli by mu zagrozić, ewentualnie zastąpić na tym stanowisku. Śmieje się wszystkim w twarz, bo jeszcze niedawno to on miał wylecieć za nieróbstwo, a teraz sam zwalnia ludzi. Aż boję się iść jutro znowu do pracy.

Kurczak będzie gotował a kurczakowa jadła!!!( bo do tego się tylko nadaje)

Taka sobie

Tylko potem to już nie będzie firmy:)

Sanczo Panda

Pan małe "p" trzęsie zadkiem i pod biurkiem siedzi schowany, kozaczy tylko z bezpiecznej odległości! Pracownicy ledwo dostali wypłaty, ciekawe kiedy znowu po blokują konta firmie?! Trzeba co miesiąc chodzić do zusu i sprawdzać czy składki są płacone, a jak nie to od razu zgłaszać gdzie trzeba! Trzeba zrobić porządek z plebsem!

sklepowa

Ale nam się trafiła koordynatorka!!! Prowizje zabrane i jak tu pracować.Obroty spadają .Na sklepy dostarczany jest towar , który nie nadaje się nawet na zwroty a my musimy to wciskać klientom. Ciekawe komu zależy na zlikwidowaniu sklepów. Konkurencja zaciera ręce i otwiera nowe sklepy , tylko Tosta nie potrafi. Niech nowy Prezes albo kadrowa( wykopała konkurentkę=koleżankę) pracuje za 1300 zł.

xxx

A kurczaki całe i zdrowe...nie do ruszenia!!!

uprzejmiedonoszem

...a Pan Z. o 10'14 kulturalnie firmowym "kangurkiem" w CCC... ...nie tam żeby się czepiać od razu, pewnie kalosze dla chłopaków z warsztatu kupuje;-)

Obcy

Rado Nadzorcza!!! I gdzie te obiecane oszczędności, restrukturyzacja Działów, zwolnienia nadmiaru pracowników. Zamydlił Wam oczęta i bardzo dobrze.

kibol

...a ZAWISZĘ olewają, widać to po frekwencji na gdańskiej hihihi

Klientka:)

Próbowałam ostatnio zainteresować obsługą na sklepach kogoś odpowiedzialnego w waszej firmie. Niestety zostałam potraktowana jako intruz.Nikt nie potrafił mi pomóc, więc piszę na forum. A mianowicie : w sklepie przy ul. (usunięte przez administratora)pracują dwie Panie , które notorycznie się kłócą , wrzeszczą na siebie. Czy nikt tego nie widzi i nie słyszy?Nie można tam spokojnie zrobić zakupów. Straciliście dobrego klienta. Jeszcze jedno: Czy piec znajdujący się w tymże sklepie służy od wypieku bułek, chleba? Chyba nie , bo niejednokrotnie piecze się tam mięso. Z tego powodu zostałam poinformowana przez starszą z Pań ,że ciepłe bułki będą dopiero za ok 1,5 godziny, ponieważ popsuł się piec , a piec był załączony i w sklepie rozchodził się zapach pieczonego mięsa.Może by tak piec prosiaki albo waszego Prezesa , skoro tego nie widzi.

pesymista

uuuu Krzysztof, pocisnołeś, ale masz troche racji. Niektórzy myśleli, że będzie jak w raju a tu klops. Rada myślała, że zapewni sobie bezpieczeństwo, a tu zaskoczenie. "Prezesik" chce sprzedaż budynek, gdzie znajduje się warsztat - miejsce pracy Pana Przewodniczącego. Na pełnomocnika mianował człowieka z zewnątrz. Zaskoczeni ci, którzy na niego głosowali i mieli nadzieje na przywileje. W firmie cały czas zastraszanie. Z poprzednim zarządem mieli jak u Pana Boga za piecem. Teraz produkcja leci w dół. Ludzie na nocce nie mają co robić. Bezrobocie zagląda Wam prosto w oczy. TAK CZY INACZEJ BĘDZIECIE MUSIELI SPRZEDAĆ JAKIŚ BUDYNEK, ŻEBY BYŁA JAKAŚ PŁYNNOŚĆ FINANSOWA. Z takim prezesem już sobie rezerwujcie miejsca w kolejce na Toruńskiej, w urzedzie pracy.

Ambitny

Szukam pracy, są jakieś ciekawe oferty pracy w Toście? :)

Zostaw merytoryczną opinię o Tosta - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Tosta?

Zobacz opinie na temat firmy Tosta tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tosta?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tosta?

Kandydaci do pracy w Tosta napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tosta