CGH Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o CGH Polska Sp. z o.o.

użytkownik zarejestrowany

Przypominam, że forum to służy do zostawiania opinii na temat firmy jako pracodawcy. Nie jest to miejsce do dyskusji poszczególnych pracowników, szczególnie w sposób obraźliwy. Zachęcam też do zapoznania się z treścią regulaminu: www.gowork.pl/regulamin

Były Pracownik

Nie jest źle tak jak tu piszą. Szkółka ok mozna sie czegoś nauczyć ((jak sie chce uczyc)).... pracownik z doświadczeniem może sie targowac((ma w koncu takie prawo))...a bez doświadczenia jak bedzie sie przyglądał to sie nauczy (((ja tak miałem) ))... WIEM CO PISZĘ : D

użytkownik zarejestrowany

@Jarek mam wrażenie, że mylisz mnie z pracownikiem firmy CGH Polska. Jednak nie jestem z tą firmą w żaden sposób związana. @PaniMwidzę, że nikt nie odpowiedział na Twoje pytanie. Może innym pracownikom będzie łatwiej opowiedzieć, jeśli powiesz na jakim stanowisku pracą jesteś zainteresowana.

PaniM

Jak wyglądaja zarobki +- na dzień dzisiejszy?

Były Pracownik

Mistrz ZŁY ...niema bhp...wyścig w pracy... ale dalej tam pracuję??? CZYLI NIE JEST TAK ŹLE BO DALEJ TAM PRACUJECIE.... kto sra do swijego gniazda jacyś obserwatorzy o co kaman ... moze wiecej pracować a nie obserwować może w tedy majster będzie milszy (( nikt nie lubi leni))

Zle warunki pracy brak przestrzegania zasad BHP. Mimo że fajni ludzie prywatnie w pracy wyścig.... Mistrz beznadziejny tylko podać o mobbing. 0 wiedzy i pojęcia o pracy grunt by u niego się zgadzało...nie polecam

Baczny obserwator

Odkąd podchodzili jakiś czas temu najbardziej wartościowi ludzie, zarówno produkcyjni jak i biurowi, to firma kuleje coraz bardziej. Kto tworzy układy to chyba każdy widzi...

Kandydat

Ludzie czytajcie ze zrozumieniem to co się pisze..tekst nie ma na celu oceny firmy lecz pokazania odczuć po rozmowie rekrutacyjnej. Firma może i fajna ale jak pada słowo damy znać to niech dadzą znać a nie milczą bo to o czymś świadczy. Konkretna firma nie daje ogłoszeń ukrytych lecz w pełni jawne. To po pierwsze. W mojej ocenie warto iść by chociaż porozmawiać z miłymi ludźmi choć w moim odczuciu w firmie panują niepisane układy a przedstawione w rozmowie struktury firmy są pomieszane stąd też może wynikać bunt zalogi- własny wniosek. liczne poszukiwania menadżerów liderów zwanych pseudo mistrzami bać kierownikami daje coś do myślenia ( bo firma się rozwija....). BYLY pracownik nikt nie zmusza a sam już tam nie pracujesz jak tak super trzeba było zostać i pisać o podwyżkę... No ale nie ważne. Dla mnie osobiście firma może i ok ale sposób kontaktu rekrutacji mało profesjonalny.

@Kandydat 18.09.2017, 20:11

Nie pracuję bo sie przeprowadziłem ..miał bym mniej kilometrów to bym został ..... i zeby nie bylo damian hala Lune ;)

Były Pracownik

Ehh ludzie nikt Was nie zmusza by tam pracować i nikt nie zmusza by składać tam papiery i starać się o pracę ((rozumiem ze to zrozumiałe )) ja tam pracowałem i może są niedociągnięcia ((jak wszędzie) ) iczesto sam narzekałem ;) ale firma spoko ((( ja tam nie napiszę złego słowa) )

B

Co możecie powiedzieć o szkółce spawaczy ? Na pachwine czy doczołowo robią ? I jak to wygląda z płaceniem ?

Ciekawski

Witam, czemu Pan pisze, że realia przedstawiane nieadekwatne z realiami? Jakie pytania zadawała Pani Marta ?

Kandydat

Biorąc udział w rekrutacji na stanowisko opisywane jako wyższego szczebla - można się przejechać. Opis oferty, a realia przedstawiane nieadekwatne z realiami. Lider to nie mistrz i nie kierownik jawne wprowadzanie w błąd kandydata. To działa na minus. Firma wydaje się przyjazną w oczekiwaniu na rozmowę można sobie miło porozmawiać z pracownikami którzy się przewijają po zakładzie. Rozmowa rekrutacyjna: testy osobowosciowe ludzie gdzie wy zyjecie. Rozmowa uzupełniająca z Panią Marta rzeczowa i konkretna. Choć pytania zadawane czysto z podręcznika: a dlaczego, a jakie wady, a jakie zalety, a co po 5 latach....miałem wrażenie że to ja przeprowadzam wywiad :) odniosłem wrażenie że firma i rządzą ciche układy. Minusem jest brak informowania potencjalnych pracowników o wyniku rekrutacji a tak się chwala pieknie na stronie jak to wyglada. Ale świadczy to o bałaganie lub nieprofesjonalizmie w rekrutacji. Warto isc aby zobaczyć nieprofesjonalizm

użytkownik zarejestrowany

@Były Pracownikrozumiem, że nie zgadzasz się z negatywnymi opiniami na temat firmy. Jak Ty ją oceniasz? Mógłbyś powiedzieć coś więcej o mocnych stronach tego pracodawcy? Takie informacje będą bardzo cenne dla osób, które obecnie są w trakcie szukania nowego miejsca zatrudnienia.

@Hanna 28.08.2017, 14:52

Praca jak praca mozna sie czegos nauczyc ;) atmosfera tez ok. Jak w życiu raz lepiej raz gorzej. Reasumując (ale pojechałem) jak nie masz doswiadczenia to zdobędziesz jak masz to dasz sobie rade :-) hala H wymiata hahahaha

Heheszek
@Hanna 28.08.2017, 14:52

Czu firma ma coś takiego jak dofinansowanie do okularów?

Były Pracownik

Jak się komuś robić nie chce to zawsze będzie narzekać.....mniej pier..... ia więcej robienia . Firma nie jest zła. KUKIZ15 wymiata ????????????

użytkownik zarejestrowany

@Jareknie do końca rozumiem Twój wpis. Mógłbyś przybliżyć sytuacje o której wspominasz? Jeśli chodzi o kontakt do CGH Polska Sp. z o.o., to znajdziesz go na jej stronie internetowej. Tam też znajdują się adresy mailowe niektórych jej pracowników i osób decyzyjnych. @Piotr K. rozumiem, że dla Ciebie problemem jest komunikacja w firmie. Czy ktoś z innych pracowników tego działu miał lub ma obecnie podobne doświadczenia?

FreeMan
@Jarek 22.09.2017, 19:47
nie znalazłem kontaktu do właściciela. kontakt tylko przez zarządzających tą firmą. nic nie da że zgłosi się osobą zarządzają...

Skoro tak ci źle w CGH to dlaczego tam siedzisz człowieku i narzekasz? Po prostu poszukaj sobie innej pracy i odejdź. Przynajmniej zwolnisz miejsce dla osoby chcącej pracować.

@FreeMan 3 tygodnie temu

W końcu jakiś konkretny człowiek.. Masz racje jak sie nie podoba i tak dalej i tak dalej....bo do nie których to nie dociera ze nikt im nie każe tam pracować

Piotr K.

Ludzie uważajcie na stanowisko montera izolacji u nich. Ja to robię u nich od paru miesięcy i jest syf jak nigdzie. Już żałuję bo kiedyś robiłem w mniejszej firmie izolerskiej i można było się dogadać z szefem. A tu mam 5 szefów i od każdego inne polecenia. Żałuję

Jarek

Ogólnie to firma to jakieś nieporozumienie.cwaniactwo i tyle. Utopione pieniądze w inwestycje. Tylko poinformować właściciela firmy i pozamiatane. Może ktoś podrzuci meila do właściciela!

użytkownik zarejestrowany

Sprawdź kogo aktualnie poszukuje CGH Polska Sp. z o.o. - http://cgh.com.pl/pl_PL/kariera Zainteresowani pracą w tym miejscu?

Welder ;)

Uczę się na spawacza i da się wytrzymać , zarząd i Panie z kadr są w porządku. Każda praca ma plusy i minusy , jak ktoś szuka dziury w całym to zawsze ją znajdzie, a my Polacy powinniśmy dawać radę a nie narzekać na co popadnie. Pozdrówki dla CGH.

Michał
@Welder ;) 06.03.2017, 16:40

Co ma pani z kadr i kadry do tego co się dzieje na halach?

Tdr125r

To nie koniec zwolnień !Zarobki słabe ,praca na trzy zmiany. Zatrudnili ludzi na dwie zmiany a potem error. Oszustwo!

Michał

Firma spadła na psy. Ludzie się zwalniają.Brak szacunku dla pracowników. Że strony mistrzów i brygadzistów panuje ogólnie olewactwo. W ciągu tygodnia zwolniło się czterech pracowników. Patrząc na to z perspektywy pory roku i ogólnego przestoju w produkcji w kraju to coś w tej firmie jest nie tak.

bajka
@Michał 13.01.2017, 21:59

Zwolnili się i pewnie żałują teraz kit z okien jedzą

leon
@bajka 09.02.2017, 20:28
Zwolnili się i pewnie żałują teraz kit z okien jedzą

Nie wiele brakowało, aby kit z okien jeść pracując dalej w CGH! Sytuacja na rynku pracy się bardzo poprawiła, więc praca w CGH nikomu życia nie ratuje :))

Klient

Ignorancji zachowanie osób z działu handlowego tylko potwierdza powyższe opinie o firmie. Nigdy już nawet nie złożę do nich zapytania.

Witam, Chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w dziale konstrukcyjnym/projektowym?

wodnik-rzecznik
@123321 16.12.2016, 13:53

Szybkie (BARDZO SZYBKIE) rysowanie pomysłów AV. Dane wejściowe dostajesz niespójne i nielogiczne. Zadawanie pytań uznawane jest za objaw głupoty i ograniczenia. W takim razie poprawne wykonanie rysunków konstrukcyjnych nie jest możliwe. Ale to pozostaje Twoim problemem Tobie za to tyłek skopią. Przygotowanie właściwego zestawienia materiałów jest niemożliwe. W zależności od humoru krzykliwego planowania produkcji rozwiązanie przyjęte w zeszłym tygodniu w tym już jest błedem i trzeba za taki bubel ukarać rysowniczego. Wśród konstruktorów/projektantów są (w zasadzie) sami młodzi, więc nic się nie nauczysz, bo nie ma od kogo. Podsumowując - Schneller! Schneller! Arbeite schneller!

były pracownik

Pracowałem w CGH na przełomie 2013-2014.Spawałem zbiorniki w wewnątrz. Szkolenie BHP zalecenia behapowca bezwzględnie używać maski spawalniczej tylko z pochłaniaczem!!! na stołówce (kurnik) wisi pismo-wytyczne BHP na temat spawania zbiornika w środku -maska z pochłaniaczem.To tylko teoria w tym zakładzie!!!! Z tego co wiem w zbiorniku zamkniętym podczas spawania dodatkowo powinien być nadmuch i wyciąg dymów spawalniczych.I najważniejsze jeden człowiek ubezpieczający spawacza podczas pracy.To samo tylko teoria!!!!! Kazano mi spawać w masce jednorazowej M3!!!!! nie zrobiłem tego ani razu. Powiedziałem że nie wejdę do zbiornika bez odpowiedniego sprzętu.Poinformowano mnie że po trzech próbnych miesiącach otrzymam sprzęt, moja odpowiedź po trzech miesiącach wypluję płuca i mnie zwolnicie. Następna odpowiedź przełożonego że sprzęt kosztuje 4000zł i jest za drogi dla nowych,moja odpowiedź moje płuca i zdrowie są więcej warte. Następnie poinformowałem że idę z tą sprawą do behapowca. Po trzech dniach niepotrzebnej dyskusji bo to należy się spawaczowi w zbiorniku jak psu miska z wielką łaską dostałem sprzęt, był używany ale filtry i wszystkie części eksploatacyjne miałem na wymianę. Pracowałem jako spawacz w Holandii ,Niemczech, Norwegii mam jakieś tam minimalne porównanie i odniesienie do warunków pracy na tym stanowisku np w Niemczech zamknęli by tę firmę po pierwszej kontroli. CGH kwalifikuje w sklali od 1 do 10 na 1 Z tego powodu zrobiłem się nie wygodny i nie do ułożenia dlatego nie przedłużyli umowy pracowałem tylko 2,5 miesiąca Pan Mistrz mi przekazał że wzywają mnie do biura zwolnienie załatwili natychmiast Mistrza już nie widziałem do końca dnia pewnie mnie UNIKAŁ.Pani która wydaje sprzęt roboczy mówiła mi że tak tu jest co jakiś czas kiedy potrzebują ludzi do wyrobienia planu a później do widzenia. Moje uwagi Warunki :złe,zapylenie ,zimno ,słabe oświetlenie, zużyty sprzęt spawalniczy,przełożeni od mistrzów w górę chyba z Marsa zaznaczam na dzień 15.02.2014 może coś się zmieniło w razie czego proszę o info.Pracownicy i brygadziści w porządku . Rada dla spawaczy zwłaszcza młodych i początkujących nie dajcie się namówić na maskę jednorazową w tych warunkach pracy maska jednorazowa po pół godzinie jest dosłownie ruda to wszystko zostaje w płucach.Nie ulegać zastraszaniu wymagać tego co wam ,nam się należy.

Druciarz.
@były pracownik 02.12.2016, 20:29

Wszystko zwięźle i na temat o tej czarodziejskiej firmie. Wiedz, że to dotyczy wszystkich stanowisk od mistrza w dół. No i nie martw się: na Twoje stanowisko przyjęli ukraińca, który nic nie wymaga, bo niewiele umie ale i tak zrobi Twoją robotę tylko, ze trzy razy dłużej i sześć razy mniej dokładnie. Powodzenia.

Znowu rusza szkółka spawaczy w CGH.mlodzi pracownicy nie wiecie na co się piszecie.jeśli macie możliwość to zrezygnujcie odrazu. Omijajcie szerokim łukiem ten zakład.

Rrr
@Były pracownik 17.11.2016, 15:47

Matacze wykorzystują ludzi na Maxa dobrze że już tam nie pracuję

szyszko
użytkownik zarejestrowany

Heej nie no może nie codziennie ale faktycznie dosyć sporo ostatnio tego się pojawiło od nich prawda?

Andrzej

a jak z wynagrodzeniem w tej firmie na roznych stanowiskach moglby ktos powiedziec?

Pracownik prod.

Tak wspaniale ma kazdy pracownik spoza kliki Józia i Mariki :)) Kasa na czas, ale to obowiązek pracodawcy a nie jakis przywilej dla pracownika Satwki kiepskie. Poza tym reszta jest do bani Atmosfera zła dla pracownikow fizycznych i biurowych. Chyba CGH pozytywy sami tutaj sobie wystawiają

użytkownik zarejestrowany

Nie wiesz co piszesz.P pracowników się nie szanuje.

były technolog

Oni są dziwnii, bo mieli dobrych ludzi. Kierownika działu konstr. też załatwili na amen, raczej chcieli, ale dostał cynka i poszedł na chorobowe. Facet miał pojęcie 100 razy lepsze od tych co przyszli po nim. Po prostu chciał coś zmienić, usprawnić, zoptymalizować. Dostał w podziece kwit "żegnaj gienia", bo świat się zmienia i mamy kogoś na Twoje miejsce po układach. Nie polecam tej firmy

technolog CGH 2

Cały czas szukają na gł. konstruktora. Minęło już kilka miesięcy:)) W dziale konstrukcyjnym CGH jesteś nikim, tzw. murzyn i popychadło. Ogólnie ludzie uciekają i jest tam u nich rotacja. Rządzi Niemiec, który doprowadza do takich sytuacji. Kiedyś firma była ok, ale te czasu już przeminęły z wiatrem. Nie polecam. Chyba że dostaniesz się po układach do kliki kolesiostwa wujka J. :)))

użytkownik zarejestrowany

Atmosfery to tu nie znajdziesz ale zatrudnienie tak.pewnie prędzej czy później jak poznasz wszystko jak to tu działa to i tak będziesz chciał odejść.

wyciagniety wacek

cgh swoje zycie skonczylo z dniem odejscia polasika kazdy narzekal ale z niczym nie bylo problemu kazdy zarabial i nikt nikogo nie pilnowal a teraz szef produkcji zlodziej to ma wszystich za zlodzieji zakladajac 50 kamer

gil

To jak oni produkują zbiorniki jeżeli ich nie potrafią przeliczyć? Coś mi śmierdzi prowizorką w tej firmie...

użytkownik zarejestrowany

A szukamy bo połowa ludzi z wykończenia uciekła na chorobowe widząc co się tu dzieje ;)

Baczny Obserwator

Kolejna osoba odchodzi ze śrutowni. Chodzą słuchy ze zwolnią się jescze dwie inne...w tym lakiernik :) bravo CGH!

niekumam

Handlowca NIE szukają. Ci którzy sa, wystarczają. Wielki AV wystarcza za trzech. Szczególnie we wprowadzaniu bur..lu Szukają głównego konstruktora. Chcesz to se spróbuj. Zostałeś ostrzeżony.

niekumam

Gość, który znał te firmę jak nikt od lat i spędził w niej pół życia, wk..ił się na ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i poszedł do konkurencji. To samo zrobił najbardziej kumaty handlowiec. CGH obudziło się z ręką w nocniku. Teraz tylko dyrektor umie się obsługiwać z UDT więc szukają jelenia, co będzie czarna robotę robił.

Eric

Cały czas szukają i nie ma to związku z rozwojem firmy tylko z rotacją. Ok 70-80 % załogi nie pracuje dłużej niż 2-3 lata. Najbardziej wartościowi i doświadczeni ludzie odchodzą , a dlaczego to wystarczy poczytać komentarze poniżej.

cgh

czytam te wpisy i widzę że biurowym się nudzi panie Kujawa

wysłane z telefonu
@Andreas 24.02.2016, 19:32
Ja. natürlich. Arbeiten Sklaven.

sam jesteś niewolnikeiem

paweł
@cgh 24.02.2016, 08:03
czytam te wpisy i widzę że biurowym się nudzi panie Kujawa

wojtek do roboty lewizne kręcić najlepiej ci to idzie

Pitok

Dzwigniowy! Ciebie chopie my szukali, nawet na Šlunsku w kopalni. Mamy akurat wolny dźwig firmy Kindermachen. Stoi w sejfie i się kurzy to za 11 zł byś sobie pooperował. Język znasz to się nadasz.

dźwigniowy
@Pitok 23.02.2016, 18:37

To muwisz, rze mogem papiery zkładać do was na dźwigowego i 11 zeta dostane. To fajnie jezd, rzona sie ucieszy, rze robotem u was dostane. A jeszcze mam pytanie, czy podanie o robotem mogem napisać rencznie, bo nie mam kompa z drukarkom, jak na kompie to muszem w pośredniaku poprosić co by mi drukneli.A ty tam to pewnie w biuże jakimś kerownikiem jesteś, rze tak wszystko wiesz. Dzienki za pomoc i pozdrawiam.

dźwigniowy

Dzień dobry. Kciałbym siem dowiedzieć, czy CGH nie potszebóje dźwigowego. Ukończyłem gimnazjóm z dobrymi wynikami, mam óprawnienia dźwigowego i doświadczenie, wuskiem widlakowym tysz jerzdźem, no cinżarówkom tysz,jezdem pracowity jak nikt, za 11 złotych to bym do was pszyszet do roboty. No i ropy nie kratnem ze spszentu. Proszem o otpowieć.

Andreas

Witam, czy to prawda że podczas rozmów kwalifikacyjnych na stanowiska kierownicze i inżynierskie w Waszej firmie rekrutujący pytają o umiejętność czytania w języku Braille'a, wymagają biegłej znajomości esperanto oraz języka migowego?

dodo
@Andreas 22.02.2016, 20:28

Tak, to prawda. Ponadto, należy wykazać się biegłą znajomością jasnowidzenia.

dodo

Lubię ironie :))

Jarosław

Ja aplikowałem na dyrektora od spraw różnych i niepotrzebnych, bo dodo sobie nie radzi :)

toudi

Aplikowałem na konstruktora, ale odzewu brak. Nie wiedzą co tracą, bo jako pierwszy w UE, skonstruowałem śmigłowiec z gumki recepturki i pudełka zapałek.

Alojz Mąka

A ja mam pytanie: po co chodzi w nocy endopren, jak oni tam śpią? Tylko chłopaki na piachu zapieprzają aż żal patrzeć...

TW BOLEK

Panowie Dyrektorowie. Czas zabrać się za porządki, bo wiele osób po odejściu Pawlaka to się rozpściła, jak cholera. Żadnej dyscypliny. Przede wszystkim pozbyć się leserów i tych najsłabszych ukraińców, bo to pieprzy robotę niesamowcie. Spuścić ich do gotowskiego albo innej pesy to docenią co mieli. Firma, jak na polskie warunki jest solidna ale praca w wielu przypadkach "niezapłacona". Niestety ludzie w większości plotkują, jak stare panny ale jest parę osób, którym jeszcze na czymś zależy prócz fajrantu. Poważny zarzut to brak współpracy między biurem a produkcją a wiele można by poprawić bezkosztowo.

Jarosław
@TW BOLEK 19.02.2016, 08:10

Po takich panach, to przed wojną, na koń wsiadano.

Juda
@toudi 20.02.2016, 00:13
Endopren robi na dwie zmiany, więc chłopaki z endoprenu śpią w domach! Jeśli chodzi o piach, to tam śrutują, a nie zapieprzają...

Ty sobie toudim gęby nie wycieraj Jarek, bo ci się ktoś do pupy dobiera powoli. chrapiecie aż się buda trzesie, nie mówiąc o wychodzeniu z firmy jak pasuje jasnie panu.

Krzychu
@Juda 25.02.2016, 15:36

Nooo. Niech sobie nie wyciera. Ja jak wciągne tez nie wycieram, tylko śrutuje bez opamietania. Za to toudi dwa razy poklepał mnie po plecach w nagrode.

Nowy

Po co wy ludzie sracie na własną firmę? Same niedojdy tu piszą. Jak sie nie podoba to po co tam siedzicie? Ja jestem po rozmowach z tym waszym kierownictwem za dyche i zamiezam podpisac umowe.

kotek

i tak nie macie jaj żeby ten wyczyn zgłosić tam gdzie trzeba.umiecie tylko wypisywać w necie. a w zakładzie chodzita jak truśki.

Zostaw opinię o CGH Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CGH Polska Sp. z o.o.