Opinie o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy CGH Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja zbiorników metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CGH Polska Sp. z o.o. w Bydgoszcz

ta firma będzie porzadna gdy (usunięte przez administratora) Codr* stracy ciepła posadę razem ze swoimi chłopcami dwoma ... dopóki oni są będzie (usunięte przez administratora) ... kiedy glowny Dyrektor przejrzy na oczy !!!!!!!!!

Wiem znam
@były pracownik

Teraz (usunięte przez administratora) pogrąża kolejną firmę, wy możecie odetchnąć

Wiem znam
@Wiem znam

Buahahaha to u góry nie trzeba usuwać a na dole trzeba? Dyrektora i tak wszyscy znamy w Midrocu też

Taki jestem
@były pracownik

Wygląda na to że C.... stracił już kolejną pracę ???????? aż się biedak rozchorował ze stresu ????????

Łukasz
@Taki jestem

Czemu tak bardzo skupiasz się na czyimś życiu, zamiast na swoim? :)

Nikt
@były pracownik

I co przejrzał? Jest lepiej?

Leszek
@Nikt

No właśnie. Też się zastanawiam czy się poprawiło. Pytasz bo chcesz się tu przyjąć do roboty?

Nikt
@Leszek

No właśnie zastanawiam się bo ciągle rekrutują. Niby zmiany kadrowe są, ale tu w komentarzach nadal narzekają jakby się nic nie poprawiło. Ciekawe gdzie jest problem w takim razie?

Halina
@Nikt

Widze że ludzie na podwyżki narzekają wiec to chyba nie wina pracowników?

Taki jestem
@Łukasz

Po prostu cieszę się jak ludzie dostają to, na co zasługują. Na każdego w końcu przychodzi pora.

@Taki jestem

Zabrzmiało prawie jak przeznaczenie... Ale czym tak konkretnie niby sobie na to zasłużyli?

Gib

Ile tam spawacze zarabiają u Was na rękę.. Tylko doświadczeni a nie papudraki?

Łukasz

To firma organizowała? Jednodniowy wypad czy coś więcej?

To ja
@Łukasz

Firma ,firma dla rodzin pracowników Było fajno. No może atrakcje były słabe bo ino dla dzieci Ale piwko ,kiełbaska itd... Spoko

spawacz

obseruję ogłoszenia o pracę od dłuzszego czsu i oferta na spawacza w CHH ciągle się powtarza: - co to znaczy: czy nie ma odpowiednich pracowników, czy pojawiają się odpowiedni pracownicy, ALE warunki są NIE ODPOWIEDIE? co jest tego stanu rzeczy przyczyną?

@spawacz

Faktycznie zastanawiające.. a obserwujesz tylko ogłoszenia, czy próbowaleś tam rekrutować? W ogloszeniu jest napisane że wynagrodzenie jest adekwatne do osiągniętych wyników, może te adekwatne wyniki są za wysokie :P Może to o to chodzi?

Ggggg
@spawacz

Moim zdaniem problem tkwi w proponowanych stawkach. Przychodzą ludzie na próbki i wszystko ładnie pięknie, pospawane jak ta lala, znajomość rysunku perfecto i jak idą do kadr, dowiadują się za jakie pieniądze mają pracować to po 5, 10 minutach rozmowy wychodzą. Stawka na start 3200-3500 dla doświadczonego spawacza to nie oszukujmy się, ale nie jest szczyt marzeń. W szczególności, że praca do najlżejszych nie należy. Nawet Ukraińcy za 26 złotych na rękę, co wcale nie jest mało, nie chcą już pracować w takich warunkach.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie CGH Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik Techniczno-Gospodarczy? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
Kargól

Powinny być po 20%, tyle ile zaraz inflacja!!!

@Kargól

Ja tam słyszałam, że nawet ma do 27% dojść. :( A jest jakieś info odnośnie tego z firmy?

Roman

Przydałaby się teraz podwyżki dla wszystkich.

Kiepski magazynier
@Roman

Czekam ile procent mają być potwyszki jak zbiorem wiadomości to zwołam naradę wasz człowiek

@Kiepski magazynier

I co ta narada ma dać?

Zawiedziony

W firmie coraz gorzej. Dobrze że już tam nie pracuje. Ale co się dzieje wiem dokładnie . Dali władze majstra zwłaszcza na hali b i ta władza wszystko zniszy. Wkoncu ludzie zaczną się zwalniać kwesta czasu. Może o to im chodzi. Dziwię się tylko ze główny dyrektor na to wszystko pozwala że pieniądze zakładu są wydawane bezsensu i całkowicie nie potrzebnie. Może wkoncu ktoś się ocknie. Byle nie było za późno

@Zawiedziony

A co było nie tak jak tam pracowałeś i z jakiego powodu się zwolniłeś? Możesz opisać?

Zawiedziony

To co się wyrabia w cgh woła o pomstę do nieba. Mam nadzieję że wlasciciel pan Dont się o tym dowie i zrobi z tym porządek .

Kiki
@Zawiedziony

A co konkretnie masz na myśli, co takiego się dzieje?

Palacz

Zakaz palenia chyba tylko jest dla nas na chalach bo biuro sie chowają naplacu i sobie palą ile chcą!!!!

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do CGH Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Pracuj.pl, ostatnie dodali 8 marca.

Belmondo

Nie pchaj się tylko na magazyn,bo porażka. Na innych działach praca i zarobki ok.

@Belmondo

Porażką to Ty byłeś. Z tego co mi wiadomo cały magazyn ma najlepszych pracowników :) Zresztą wszędzie w każdej pracy są jacyś nie zadowoleni pracownicy!

@Belmondo

Co takiego dzieje się na magazynie, że najgorzej? :) Najniższe zarobki czy coś innego?

Nowy2020

Zamiast pisać jak się tam pracuje tylko marudzicie, firma jest producentem zbiorników więc nie wszyscy chcą w niej pracować, spawacz niema tu lekkiej pracy, jak na każdym stanowisku są plusy i minusy ale patrzmy na siebie nie na innych, mogło by być lepiej z wielkością wynagrodzeń ale tak naprawdę nikt nie wie ile inna osoba zarabia w rzeczywistości. Jak komuś się nie podoba można się zwolnić i tyle... Przychodzisz robisz swoje i do domu bez zbędnej spiny... Są paczki z słodyczami na święta i karty podarunkowe dla pracowników, jest też karta Multisport i dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne dzięki któremu możemy umówić się do specjalisty bez kolejek, jakiś to socjal jest... Każdy by chciał robić zarobić i nie namęczyć ale no cóż nic niema za darmo

Łuki
@Nowy2020

Zgadzam się z Tobą, niestety są osoby które chcą zarobić a się nie narobić. Jak ktoś nie zna podstaw w pracy oraz brak samej inicjatywy ze swojej strony to się nie dziwię, że dziękują takiej osobie...

@Łuki

Łuki,że teraz mnie masz na myśli? Nie znasz mojej sytuacji to proszę nie komentuj. Osoba z magazynu wszystko donosiła do Pani Izy. Donosi cały czas. Pech chciał, że wracało do mnie. Radzę uważać na niego. Wazelina, która wchodzi w tyłek osobom na wyższym stanowisku a przy okazji podpierdziela kolegów z pracy. Połowa firmy wie o co chodzi.

Łuki
@Belmondo

Wiecznie byles na kacu..Ostatni do roboty ale na fajce zawsze i czego oczekujesz

Hanna
@Łuki

To charakterystyczne dla Polaków, czy się stoi czy się leży to wypłata się należy. Nie znam sytuacji, ale w porównaniu do innych firm widzę sporo atutów. Nie każda oferuje taki socjal. Pewnie na różnych działach jest różnie z "ciężkością" pracy, ale przecież człowiek wie, na co się porywa, gdy składa CV i idzie na rozmowę.

@Łuki

Na kacu to chyba Ty ciągle jesteś. Następny lizus Izy tak jak magazynier, który podpierdziela? Jaka płaca na magazynie taka praca,bo i tak Cię nie szanuja. Lakiernia to co innego szacunek dla wszystkich

Pytalski

Witam. Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na magazynie, jak atmosfera i wynagrodzenie? Praca od poniedziałku do piątku? Z tego co widziałem w ogłoszeniu to od 7 do 15 czy rzeczywiście tak jest?

@Pytalski

Daj sobie spokój z pracą na magazynie. Praca okej od 7 do 15, ale radzę uważać. Główny wózkowy nie będę pisać po imieniu co chwilę kabluje do przełożonej pani Izy. Wchodząc do biura czujesz się jakbyś wszedł do gniazdka zakochanych. Szeptanie ciągle za plecami. Jest jakiś temat wchodzisz i nagle cisza. Przełożona? Haha uważa się za dyrektorkę. Chciałaby wszystkimi rządzić i wszystkie działy ze sobą skłócić, a później udaje jakby nic się nie stało. Pani Iza to kobieta bez serca typowa zimna s.... Pensja 2700 za taka odpowiedzialność? Daj spokój. Wozisz takie rzeczy, że jak spadnie może zabić. Produkcyjna praca jest bardziej uważana przez przełożonych niż praca magazyniera

@Belmondo

A i jeszcze jedno jak nie trzymasz przełożonej palca prosto w (usunięte przez administratora) I nie donosisz to szybko się Ciebie pozbywa szczególnie przed świętami. Oby ona miała kiedykolwiek miała takie święta. Karma wróci, oby do tej Pani bardzo szybko

Urszula
@Belmondo

Hej, ale te 2700 to chyba na rękę tak? I tak wyżej od najniższej krajowej...

@Urszula

Może i wyżej ale obciąć pensje o 600zl od tak? Bez podania powodu i przyczyny? Ciekawe czy Ty byłabyś zadowolona z tego powodu.Połowa tego co tam się dzieje jest zamiatane pod dywan. Wszyscy wszystko wiedzą a jak coś się stanie to robią wszystko by nie ujrzało światła dziennego.

Myśleliśmy , że wypłaty beda troche predzej w tym miesiącu ale Pani Ania jest sama znowu widziałem nie ma kto zrobić rozliczenia bo Marty nie ma znów , i za co ona dostaje pieniędze ???? Taka ważna a ciągle tylko daje d....y ze wszystkim

biurowiec
@pracownik

Spokojnie chłopaki jest Justynka opanuje szybko :-)

Spawacz

Uwaga chłopoki Jak ktos potrzebuje jakis papierek z HR to trzeba sie pospieszyc puki jest Justyna widziałem wczoraj że wróciła pani M i znowu bedzie taka wazna i trzeba bedzie na wszysko czekać tygodniami a było juz tak dobrze. Tera znowu wredna M

@Spawacz

No to nie jest dobre. Na produkcji myśleliśmy ,że juz zawsze tak dobrze będzie - godziny policzone bardzo szybko , wyjasnić można było wszystko właściwie od reki . Dziewczyna zawsze uśmiechnieta A tera ...... pewnie znowu fochy sie zaczną pani Marty i przyjdź za 3 dni albo tydzień Zła zamiana

Spaw

Nie mają spawaczy dlatego podwyżki były W październiku coś się będzie działo z warygodnego źródła się jeden dowiedział

Ronaldo
@Spaw

Dla wszystkich były podwyżki po 10% może wybrani więcej. Co ma się dziać?

ROBI

Witam. Na ile zmian jest praca na stanowisku spawacz? Pozdrawiam.

Nie musisz dużo potrafić ważne że trzymasz z górą czyli z hamskimi dyrektorami i mistrzami a jak chcesz coś powiedzieć aby dotarło to wyżej to wystarczy powiedzieć to głośno wśród pracowników tyle jest tam konfidentów karierowiczów co budują swoją pozycję nie fachowością tylko donoszeniem na pracownika ale nie za słaba pracę tylko za poglądy prawie każdy brygadzista to konfident Bolek donosiciel a napomknij coś tylko o związkach zawodowych to już masz przrabane

Kamila

Odnoszę wrażenie, że jesteś bardzo rozgoryczony pracą w firmie CGH, a konkretnie atmosferą w niej. Po Twoim wpisie można przypuszczać, że pozostawia ona wiele do życzenia. Czy zawsze tak było? Daj znać, czy widzisz jakąś szansę na zmianę.

Spawacz

(usunięte przez administratora)firma (usunięte przez administratora)pracowników praca ciężka a płacą jak sprzątaczka pracownicy większość to wieśniaku granatem od ploga oderwani nic nie potrafią tylko w (usunięte przez administratora) wchodzić i za to mają ulgi że nie muszą za dużo robić jak robia (usunięte przez administratora) nadgodziny to w tygodniu nic nie muszą robić jesze dostaną premie dodatkowa a mistrzowie to już całkiem nic nie robią mają na to pozwolenie od góry dyrektorzy to zwykle hamy też na niczym się nie znają firma jeżeli się rozwija to tylko z (usunięte przez administratora)pracowników płacąc im głodowe stawki jednym słowem to jest jedna wielka (usunięte przez administratora) jesteś z nimi to masz przywileje nie to nie.cale kadry do wymiany

Spawacz

Mario mówił ,że jest harda su...a ale wymyślił sposób na nią . I już nad tym pracuje - ciekawe czy wygra :-)

Jolo

Witam ja wygląda w waszej firmie praca na magazynie ? Jakie zarobki na początek i ile zmian?

Zostaw merytoryczną opinię o CGH Polska Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w CGH Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy CGH Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 37.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CGH Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 15 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CGH Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 344 ocen.
  • Srebrna 39
    85-461 Bydgoszcz