Bydgoszcz

Opinie o PRAMAR

Dany

Czytam te wpisy i widzę że ludzie to durnie. Przecież to jest jedna brednia a ta firma to porażka. Mieszkanie dają i owszem, nawalą ludzi jak jakiś ukraińców i sie zabijajcie jeden o drugiego, nie wspomnę o tym żeby jakiś telewizor kupili(jak sobie przywieziesz to będziesz miał) umowa na najniższą krajową innej nie dostaniesz, reszta pod stołem, a jak planujesz urlop to i tak tydzień przed urlopem wielka pani prezes Magda ci będzie chciała ten urlop odwołać. Dno i wodorosty a te ciuchy co dają to badziewie jakich mało, miesiąc i rozlatują się w pralce

@Dany 17.10.2018 21:30

Panie Danielu - panu zawsze było Ciężko dogodzić. Mamy nadzieję, że w nowej firmie Pana nowy pracodawca wytrzyma dłużej z Panem niż my. Pozdrawiamy - zespół PRAMAR

Dany

No i jeszcze jedno, jeżeli myślisz że dostaniesz jakieś pieniądze bo swoim autem musisz do Bydgoszczy (czy gdzie tam Cię wyślą) dojechać i wiadomo xo dzień do pracy to zapomnij. Dostajesz tylko kwit do podpisania, bo dane auta wezmą że niby na paliwo będzie dodatek ale tylko na tym się skończy. Złodziejska firma a paniusie z biura chodzą i się śmieją bo kaska za roboli jest

Adam
@Dany 17.10.2018 22:02

Dany pracujesz w tej firmie jeszcze? Domyślam się, że nie bo Ciebie wyrzucili. To jest domena takich ludzi jak Ty co są wielce poszkodowani za swoją nieudolność i piszą wybujałe fantazje. Jesteś typem człowieka, który nigdy nie jest winny ale wszyscy dookoła tak. Mało tego potrafisz tylko wypowiadać się anonimowo bo jesteś zwykłym tchórzem!

Kris

@Henry To nie widzisz jaką umowę podpisujesz? Jeśli Ci nie odpowiada to nie podpisujesz i tyle. Ja uważam, że agencja wywiązuje się ze swoich obowiązków jak pracodawca. Dają zaliczki i generalnie słuchają jak są jakieś problemy i interweniują.

Henry

Witam! Nie polecam tej agencji, zatrudniają na lipnych umowach i nie płacą należnego wynagrodzenia za pracę. Radze omijać szerokim łukiem serio.

ISKO

Witajcie. Mogę troche powiedziec o firmie bo pracuje w niej już ponad rok. Ogólnie jest ok, nie moge narzekać bo atmosfera jest dobra. Z niczym nie ma problemu bo np. rozwaliłem spodnie i na drugi dzień od zgłoszenia dostałem nowe. Wypłaty są zawsze na czas zgodnie z umową. Tak naprawdę mało jest takich fajnych firm, że az chce sie przychodzić do pracy.

Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę? Jakieś info?

Karol96

Bo czekam cały czas za wypłata i nic

Karol96

Mam pytanie dostał już ktoś wypłatę ?

Ilona

@erman mówisz konkretnie o systemie u tego pracodawcy? Z zasady system 3 zmianowy nie wyklucza absolutnie pracy w nadgodzinach. Możliwe, że system pracy i specyfika stanowiska (np. praca na jednej konkretnej maszynie i brak przyuczenia na inne stanowiska pracy) tak owszem. Dlatego warto abyś rozwinął swoją myśl i o jakim stanowisku pracy mówisz, to pomoże innym użytkownikom tutaj zaglądającym.

Jerzy

Słyszałem, że firma ma super opinię. Jakieś wskazówki przed rekrutacją dostanę?

Ulka

Z pewnością trzeba wykazać się dobrą pracą żeby dobrze zarabiać!

Karolina
@Ulka 08.06.2018 15:18

Ja nic nie wspomniałam o słabej placy po prostu w ogłoszeniach niema żadnej informacji na temat systemu zmianowego, a chyba oczywiste jest to ze nie wszystkim pasują nocne zmiany z pewnych powodów, a jeśli chodzi o zarobki to chodziło mi o to czy jest możliwość robienia nadgodzin, czy jest jakis system premiowy i takie podobne, nie oczekuję Kokosow wiec bez zbędnych komentarzy.

erman
@Karolina 09.06.2018 13:08

system 3 zmianowy wyklucza prace w nadgodzinach bo po 8godz przychodzi następny na twoje miejsce

Ilona

@Karolina, widzę, że jesteś zainteresowana pracą w PRAMAR. Zdecydowałaś się już na wysłanie swojego CV? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Ulka, a czy Ty pracujesz w PRAMAR? Jeśli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy.

Karolina

Witam. Chcialam spytac o zarobki w firmie oraz ile zmian? :) podzieli się ktoś wiedzą? Chodzi głównie o magazyn orwz pracę na hali.

Ilona

Na stronie Pramar aktualnie znalazłam kilka oferty pracy, podaję wam link, może ktoś zdecyduje się zaaplikować i podzieli się opinią o tej firmie? http://pramar.eu/oferty-pracy/ @Przemas, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Napisz proszę.

Przemas

Witaj @Ilona. Ja pracuje w PRAMAR już ponad pół roku i nie dam powiedzieć złego słowa! Kasa na czas, mieszkanie super na koszt firmy a za swoja pracę nie raz dostałem premię. Ostatnio nawet dostałem podwyżkę za to, że pracuje juz tyle miesięcy. Sam się dziwię ale pozytywnie, ze takie firmy jeszcze istnieją. A więc polecam z czystym sumieniem!

Ilona

@Marek, a jaka panuje atmosfera między pracownikami? Jakie warunki mieszkaniowe? Kto jeszcze z Was może się wypowiedzieć o PRAMAR? Widzę, że większość z Was poleca ta firmę? Kto jeszcze wypowie się odnośnie firmy? Można liczyć na dodatkowe benefity?

Ryszard

Nawet tak świetne firmy mają swoich hejterów.

Marek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pieniądze zawsze na czas, a kobitki w biurze są świetne! Wszystko można załatwić i się dogadać. Nie ma się do czego przyczepić

Lechu

Firma płaci w terminie i w zasadzie nie ma się do czego doczepić, no wiadomo kasy mogłoby być więcej ale na Bydgoszcz jest znośnie. Płacą premie za jakość pracy

anonymous

Współpraca z firmą spełniła moje wszystkie oczekiwania. Polecam wszystkim!

Aga

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą PRAMAR. Kontakt z ich strony był super. Otrzymałam profesjonalną obsługę i wsparcie. Na bieżąco byłam informowana o wszystkim.

Zostaw opinię o PRAMAR - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRAMAR