PRAMAR
4 130 53 5 1
Karol

Czy ktoś moze sie podzielić opinią na stanowisku ślusarz

Pomocna?
TakNie
Zgłoś2

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rafał
Nazwa działu: Produkcja
@Karol

rok temu tam pracowałem, zacząłem przez tą firmę przygodę ze spawaniem. Pracowałem tam przez 3 miesiące. Wypłata zawsze była na czas. Wszystko się zgadzało. Ładna pani przywoziła kopertę do firmy i do rąk własnych. Nie podobała mi się firma dla której spawałem przez pośrednictwo pramar i dlatego po 3 miesiącach sobie dałem spokój. Być może kiedyś jeszcze nawiąże z nimi współpracę.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Rafał
@Rafał

Piszesz, że zaczynałeś swoją karierę jako ślusarz. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej rekruterzy wymagali od Ciebie specjalnych uprawnień, czy mogłeś być bez doświadczenia i dopiero w firmie zrobić odpowiednie kursy i rozwinąć swoje umiejętności? Na stronie http://pramar.eu/oferty-pracy/ jest sporo ofert pracy, a także szkolenia, które mogą podnieść kwalifikacje pracownika.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Aneta Nowy wpis

Chyba trzeba Ci przypomnieć, że na forum publicznym wyzywanie innych osób jest po prostu słabe. Wspomniałeś, iż w PRAMAR zacząłeś dopiero swoją przygodę ze spawaniem. Czyli mam przez to rozumieć, iż w firmie istnieje szansa na zatrudnienia bez większego doświadczenia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 77 dni.
 Pytanie

Jaki jest styl zarządzania kadrą w PRAMAR?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Wku*rwiony
Nazwa działu: Produkcja

Nie płacą na czas, szef adrian to burak, z szefową nie mialem doczynienia. Spóźnione wypłaty a wymagają zwiększenia wydajności. Wzieli sobie kontrakt na którym wychodzą na minus. Po prostu idioci.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Aneta
@Wku*rwiony

@Wku*rwiony Ty zapewne byś nie chciał, aby ktoś na forum publicznym się o Tobie w ten sposób wypowiadał. Jak długo PRAMAR spóźnia się z wypłatą?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
"(...)szef(...)" Nowy wpis
@Aneta

Dzień dobry, Pragnę się ustosunkować do wypowiedzi osób pod nickami czyli tzw hejterów. Niestety osoby wypowiadające się anonimowo za pośrednictwem portali społecznościowych w 99,9% są to byli pracownicy firmy. Ponadto naciskam na słowo byli ponieważ zostali zwolnieni z różnych przyczyn takich jak kradzieże, uzależnienie od alkoholu lub środków odurzających i oczywiście brak chęci do pracy. Jak widać w dzisiejszych czasach takie osoby robią z siebie wielkich męczenników ale nie pochwalą się jak jest naprawdę no bo przecież jak jeżeli nie potrafią nawet napisać swojego imienia i nazwiska tylko używają nicków. Na dodatkowe zainteresowanie zasługuje fakt, że osoby wypisujące tutaj fałszywe informacje nie wiedzą w jakiej firmie pracują ale na pewno nie w opisywanej PRAMAR. Takich historii z doświadczenia można by powielać mnóstwo ale nie oto chodzi. Niestety naszły teraz takie czasy, że "pracownik" myśli, że jak już wstanie z łóżka i łaskawie już przyjdzie do pracy o jakiej porze mu się zachce to pracodawca musi się jemu kłaniać i płacić w myśł zasady "czy się stoi czy też leży kasa mi się należy". Pozdrawiam

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Wku*rwiony Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@"(...)szef(...)"

Akurat ja sam się zwolniłem, nikt mnie nie zwolnił. Nie płacicie na czas i stąd macie taką rotację pracowników. Łamiecie warunki umowy w ten sposób. Nikt o zdrowym rozsądku nie zostanie u was bo każdy ma swoje zobowiązania i ich terminy których nie dotrzyma bo wy nie płacicie. Hejtetem nie jestem. Piszę jak wasza firma wygląda od wewnątrz.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Tomek
Nazwa działu: Produkcja

Pracowałem w tej firmie.Pensja dla pracowników jest wypłacana zawsze z opuznieniem dużym ostatnio 1 tydzień.Brygadzista w tej firmie nieprzyjemny,głupiomądry że swoimi wymyślonymi słowami, zdaniami.We firmie bardzo częsta rotacja nowych ludzi do pracy.Pramar ma już swoją opinię skoro tak dużo ludzi się tutaj przewija.Kierownik w tej firmie udaje dobrego a za uszami diabeł.Niepolecam tej firmy.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Adam
@Tomek

Próbowałeś może dowiedzieć się, skąd biorą się opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Na pewno jest to nieprzyjemna sytuacja, gdy pracownik do końca nie wie, kiedy otrzyma pensję. Wspomniałeś również o dużej rotacji, dlatego również zastanowiło mnie to dlaczego pracownicy odchodzą z tej firmy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick Niedostępny
Nazwa działu: Produkcja
@Tomek

Kolejny miesiąc i kolejny raz czekam ponad tydzień. Niżej wstawiłem post też na ten temat.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Paweł
@Nick Niedostępny

@Adam pytał również z czego wynika tak duża rotacja pracowników w firmie, a sam jestem tego ciekawy. Dowiedziałeś się skąd opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
  5. praca.pl 2 394 994
... pełny raport Gemius
Piotr
Nazwa działu: Produkcja

Dziwna sprawa... Pracuję w firmie już kilka miesięcy i jakoś mnie nie dotknęło wpłynięcie wypłaty po czasie. Zastanawiam się kto takie głupoty pisze - i tak nikt tego nie będzie wiedział bo boją się podać swoje nazwisko. A hejt będzie istniał przez takie portale gdzie nikt nie weryfikuje tego co tutaj jest napisane. Pozdrawiam PRAMAR i tajemniczych hejterów. Piotrek

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Edyta
@Piotr

Skoro pracujesz w firmie przez dłuższy czas to może powiesz coś więcej na temat pracy w firmie? Zastanawiam się czy firma PRAMAR daje swoim pracownikom możliwość rozwoju. Czy jest szansa na otrzymanie awansu w firmie?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Piotr
@Edyta

@Edyta Oczywiście, że tak. Np ja osobiście zrobiłem dodatkowe uprawnienia spawacza i mam dzięki temu wyższą stawkę.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Grzesiu

Hej, właśnie czytam i nie wierzę. Kto roznosi taki hejt - pewnie konkurencja?! Pracuję w PRAMAR ponad rok jako spawacz i choć kilka razy się przenosiłem do innych firm nigdy nie mogłem i nie mogę narzekać na PRAMAR. Kasa zawsze na czas, zakwaterowanie w mieszkaniu, które jest w pełni urządzone. Ja nic więcej nie potzrebuję. A ci ci piszą swoje opinie jako anonimowy to na 100% bardzo życzliwa konkurencja... A więc nie wierzcie we wszystko ci widzicie. Pozdro

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś1
Nick Niedostępny
Nazwa działu: Produkcja
@Grzesiu

Pracownicy, którzy jeszcze robią albo się zwolnili, pracuje przez PRAMAR drugi miesiąc i poraz kolejny wypłata nie na czas, a gdy dzwonisz i pytasz kiedy będzie to codziennie słyszysz 'przepraszam, jutro bedzie'.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Xyz

Pramar to ta teraz nazwyza się Globalne ?

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
Xyz
@Xyz

Pramar to teraz nazywa się Globalmar

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Nick Niedostępny
Nazwa działu: Produkcja

Nie wiem o co chodzi ale do dziś czekam na wyplate. Wypłatę mam najpóźniej do 13-stego dzisiaj jest 20.Wiem tyle, że nieterminowe wypłacenia wynagrodzenia to wykroczenie.

Pomocna?
Tak1Nie2
Zgłoś3
Adam
@Nick Niedostępny

Naprawdę czekasz ponad tydzień na zaległą wypłatę? To pierwszy raz czy już wcześniej zdarzały się opóźnienia? Tydzień to już sporo czasu, próbowałeś kontaktować się z szefostwem i wyjaśniać sytuację?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Anonimowy
Nazwa działu: Produkcja

Wypłata nie na czas jak w moim przypadku, panie w biurze bardzo miłe i zawsze pomogą, a praca która dostałem jest bardzo dobra.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Justyna
@Anonimowy

Trochę chaotyczny jest Twój post, ale - jak wywnioskowałam - chyba jesteś zadowolony z pracy otrzymanej dzięki PRAMAR. Może byłbyś tak uprzejmy i opowiedział nam coś na temat samego procesu rekrutacyjnego? Na pewno całkiem sporo osób zastanawia się nad szukaniem zatrudnienia za ich pośrednictwem, a więc takie informacje byłyby tu bardzo przydatne.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Przemas

Witaj @Ilona. Ja pracuje w PRAMAR już ponad pół roku i nie dam powiedzieć złego słowa! Kasa na czas, mieszkanie super na koszt firmy a za swoja pracę nie raz dostałem premię. Ostatnio nawet dostałem podwyżkę za to, że pracuje juz tyle miesięcy. Sam się dziwię ale pozytywnie, ze takie firmy jeszcze istnieją. A więc polecam z czystym sumieniem!

Pomocna?
Tak27Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
byly pracownik
@Przemas

Ty jak ty tam masz Przemas tobie to chyba sufit na łeb się zwalił ,albo palec za dlugo w wazelinie trzymałeś a teraz gdzie indziej trzymasz a przez ze tak łrzesz to tobie bez wazeliny powinien wtyknąć dużego black -a wiesz gdzie pieniądze na czas dostałeś ,mieszkanie super no chyba ze na wysypisku mieszkałeś i O jakiej podwyżkę dostałeś za takie że kłamstwa to w PUDLE wiesz gdzie byś siedział zaczyna się na C......I !!!! kto kumaty to zrozumie tam wazelina by ci sie przydala !

Pomocna?
TakNie
Zgłoś2
Rafał
@byly pracownik

Czytając Twój wpis, można odnieść wrażenie, że masz zupełnie inne zdanie o pracy w firmie PRAMAR. Skupmy się w pierwszej kolejności na sprawie dotyczącej wynagrodzenia. Jak to w końcu jest z terminowością wypłat? Są one w terminie, czy może zdarzają się opóźnienia? Jeżeli możesz, to proszę, abyś odpowiedział.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rafał

Widzę, że firma PRAMAR w dalszym ciągu poszukuje pracowników na wiele ciekawych stanowisk. Wszystkie stanowiska pracy wraz ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej firmy http://pramar.eu/oferty-pracy Ktoś z Was brał może w ostatnim czasie udział w procesie rekrutacyjnym i byłby tak uprzejmy, aby opisać przebieg rozmowy? Na co konkretnie należy być przygotowanym? Zachęcam do rozpoczęcia dyskusji na ten temat.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dany

No i jeszcze jedno, jeżeli myślisz że dostaniesz jakieś pieniądze bo swoim autem musisz do Bydgoszczy (czy gdzie tam Cię wyślą) dojechać i wiadomo xo dzień do pracy to zapomnij. Dostajesz tylko kwit do podpisania, bo dane auta wezmą że niby na paliwo będzie dodatek ale tylko na tym się skończy. Złodziejska firma a paniusie z biura chodzą i się śmieją bo kaska za roboli jest

Pomocna?
Tak8Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Adam
@Dany

Dany pracujesz w tej firmie jeszcze? Domyślam się, że nie bo Ciebie wyrzucili. To jest domena takich ludzi jak Ty co są wielce poszkodowani za swoją nieudolność i piszą wybujałe fantazje. Jesteś typem człowieka, który nigdy nie jest winny ale wszyscy dookoła tak. Mało tego potrafisz tylko wypowiadać się anonimowo bo jesteś zwykłym tchórzem!

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Rafał
@Adam

W wątku mogą wypowiedzieć się zarówno osoby zadowolone, jak i niezadowolone z pracy w firmie PRAMAR. Zdecydowałeś się odpowiedzieć na wpis tego użytkownika, więc zastanawia mnie, czy Ty miałeś okazję pracować w tej firmie? Jeżeli pracowałeś, to mógłbyś podzielić się swoją opinię na temat tego miejsca pracy? Zachęcam, gdyż Twój wpis może dać nam nowe spostrzeżenia związane z tym pracodawcą.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dany

Czytam te wpisy i widzę że ludzie to durnie. Przecież to jest jedna brednia a ta firma to porażka. Mieszkanie dają i owszem, nawalą ludzi jak jakiś ukraińców i sie zabijajcie jeden o drugiego, nie wspomnę o tym żeby jakiś telewizor kupili(jak sobie przywieziesz to będziesz miał) umowa na najniższą krajową innej nie dostaniesz, reszta pod stołem, a jak planujesz urlop to i tak tydzień przed urlopem wielka pani prezes Magda ci będzie chciała ten urlop odwołać. Dno i wodorosty a te ciuchy co dają to badziewie jakich mało, miesiąc i rozlatują się w pralce

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś
PRAMAR
@Dany

Panie Danielu - panu zawsze było Ciężko dogodzić. Mamy nadzieję, że w nowej firmie Pana nowy pracodawca wytrzyma dłużej z Panem niż my. Pozdrawiamy - zespół PRAMAR

Pomocna?
Tak6Nie2
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kris

@Henry To nie widzisz jaką umowę podpisujesz? Jeśli Ci nie odpowiada to nie podpisujesz i tyle. Ja uważam, że agencja wywiązuje się ze swoich obowiązków jak pracodawca. Dają zaliczki i generalnie słuchają jak są jakieś problemy i interweniują.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Henry

Witam! Nie polecam tej agencji, zatrudniają na lipnych umowach i nie płacą należnego wynagrodzenia za pracę. Radze omijać szerokim łukiem serio.

Pomocna?
Tak5Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ISKO

Witajcie. Mogę troche powiedziec o firmie bo pracuje w niej już ponad rok. Ogólnie jest ok, nie moge narzekać bo atmosfera jest dobra. Z niczym nie ma problemu bo np. rozwaliłem spodnie i na drugi dzień od zgłoszenia dostałem nowe. Wypłaty są zawsze na czas zgodnie z umową. Tak naprawdę mało jest takich fajnych firm, że az chce sie przychodzić do pracy.

Pomocna?
Tak16Nie
Zgłoś
Wiktor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Warto starać się o pracę? Jakieś info?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karol96

Bo czekam cały czas za wypłata i nic

Pomocna?
Tak49Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karol96

Mam pytanie dostał już ktoś wypłatę ?

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ilona

@erman mówisz konkretnie o systemie u tego pracodawcy? Z zasady system 3 zmianowy nie wyklucza absolutnie pracy w nadgodzinach. Możliwe, że system pracy i specyfika stanowiska (np. praca na jednej konkretnej maszynie i brak przyuczenia na inne stanowiska pracy) tak owszem. Dlatego warto abyś rozwinął swoją myśl i o jakim stanowisku pracy mówisz, to pomoże innym użytkownikom tutaj zaglądającym.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jerzy

Słyszałem, że firma ma super opinię. Jakieś wskazówki przed rekrutacją dostanę?

Pomocna?
Tak11Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ulka

Z pewnością trzeba wykazać się dobrą pracą żeby dobrze zarabiać!

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Karolina
@Ulka

Ja nic nie wspomniałam o słabej placy po prostu w ogłoszeniach niema żadnej informacji na temat systemu zmianowego, a chyba oczywiste jest to ze nie wszystkim pasują nocne zmiany z pewnych powodów, a jeśli chodzi o zarobki to chodziło mi o to czy jest możliwość robienia nadgodzin, czy jest jakis system premiowy i takie podobne, nie oczekuję Kokosow wiec bez zbędnych komentarzy.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
erman
@Karolina

system 3 zmianowy wyklucza prace w nadgodzinach bo po 8godz przychodzi następny na twoje miejsce

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ilona

@Karolina, widzę, że jesteś zainteresowana pracą w PRAMAR. Zdecydowałaś się już na wysłanie swojego CV? Jakie stanowisko Cię interesuje? @Ulka, a czy Ty pracujesz w PRAMAR? Jeśli tak, to zachęcam Cię do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Karolina

Witam. Chcialam spytac o zarobki w firmie oraz ile zmian? :) podzieli się ktoś wiedzą? Chodzi głównie o magazyn orwz pracę na hali.

Pomocna?
Tak20Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ilona

Na stronie Pramar aktualnie znalazłam kilka oferty pracy, podaję wam link, może ktoś zdecyduje się zaaplikować i podzieli się opinią o tej firmie? http://pramar.eu/oferty-pracy/ @Przemas, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Napisz proszę.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ilona

@Marek, a jaka panuje atmosfera między pracownikami? Jakie warunki mieszkaniowe? Kto jeszcze z Was może się wypowiedzieć o PRAMAR? Widzę, że większość z Was poleca ta firmę? Kto jeszcze wypowie się odnośnie firmy? Można liczyć na dodatkowe benefity?

Pomocna?
Tak18Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Ryszard

Nawet tak świetne firmy mają swoich hejterów.

Pomocna?
Tak12Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Marek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pieniądze zawsze na czas, a kobitki w biurze są świetne! Wszystko można załatwić i się dogadać. Nie ma się do czego przyczepić

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lechu

Firma płaci w terminie i w zasadzie nie ma się do czego doczepić, no wiadomo kasy mogłoby być więcej ale na Bydgoszcz jest znośnie. Płacą premie za jakość pracy

Pomocna?
Tak10Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Współpraca z firmą spełniła moje wszystkie oczekiwania. Polecam wszystkim!

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o PRAMAR - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

PRAMAR