Opinie o PRAMAR w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie PRAMAR. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w PRAMAR o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PRAMAR w Bydgoszcz

Stanisław Nowy wpis

Proszę chętnych, by podejmowali pracę w tej firmie, to może w końcu po dwóch latach otrzymam zaległą wypłatę za pracę . Nie pomógł sąd ani komornik, a odsetki rosną. Pozdrawiam szefostwo firmy.

Jacek Nowy wpis

Panie szefie bo myślę że to pan się tak gorliwie wypowiada o swoich pracowniach którzy odeszli sami z powodu braku szacunku i wynagrodzenia które mam się należy. Dodam że pracowników sam Pan sobie wybierał i jakoś jak pracowaliśmy to nikt na nas nie narzekał a na pana szefa" i owszem dlatego tylu nas się zmieniało. Oczyms to świadczy. Ale Pan Bog nie rychilwy ale sprawiedliwy. Wierzę w sprawiedliwość, która zmierzy się z tymi co zasługują na to

Luki Nowy wpis

Co tak jedziecie? Jak kradliście i ściemnialiście w robocie to było ok?Ja dalej robie i nie narzekam. A wy pszesadzacie

Andrzej B. Nowy wpis

Sytuację mamy w Polsce wirusowe A pracodawca nie płaci wypłaty za miesiąc Luty brak słów paranoja omijać Tomek dziadoskom firmę dużym łukiem!!!!!!!!!!! L

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie PRAMAR? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Szymon B

Witam Jako były pracownik mogę powiedzieć jedno, prawie 9 miesięcy męczarni z wypłatą. Wypłata od Lipca 2019 nigdy nie na czasz, zawsze na końcówkę miesiąca lub w kolejnym. Piękne słowa bez pokrycia, kłamstwa szefa bez przerwy na pytanie pracowników "kiedy wypłata" zawsze padała odpowiedź "jutro"... przez 2 tygodnie... w zimę montowaliśmy wiaty w Bydgoszczy, nigdy nie było ciepłego posiłku praca w swoich ubraniach prywatnych ocieplanych. Premii nigdy nie było. Praca na hali poniżej 15 stopni (bliżej 0) w zimę. Korki od klimatyzacji żeby grzała hale zostały zabrane, bo za dużo energii ciągnie i nie podoba się że pracownik chodzi w krótkim rękawku... Pozdrawiam

Szymon B

Pramar -Prodar "jedna spółka" "mąż-żona"

@Szymon B

Potwierdzam słowa Szymona,spore problemy z płatnościami.

@Szymon B

Potwierdzam wpis kolegów. Zero szacunku dla pracownika, zero rozmów i wyjaśnień. Zimno na hali i jeszcze raz zimno, czepianie się szczegółów a nie zwracanie uwagi na warunki panujące w miejscu pracy, brak dostępu do środków ochrony osobistej - o wszystko trzeba było się prosić lub pracować w zniszczonych rekawicach, odzieży etc. Nikomu nie polecam!!!! No chyba że jakiś inspektor chciałby zobaczyć "od srodka" jak to wygląda

Lukasz S
@Szymon B

Potwierdzam Wszystko się zgadza. Firma PRAMAR może i dobrze kiedyś prosperowała, ale od momentu otworzenia produkcji pod nazwą PRODAR tonie w długach. OMIJAĆ !!!

Czym PRAMAR zachęcają? Jakie mają dodatki?

Janek

W PRAMAR jest git. Pracuję może tutaj niedługo bo w czerwcu będzie rok ale jest ok. Pięniądze takie jak ustaliliśmy - żadnych dziwnych odjęć przy wypłacie jak w innych firmach. Wszystkie moje sprawy załatwione od ręki. Jak np. praca była teraz na zewnątrz to otrzymałem ocieplaną odzież oraz posiłki. Są również premię za jakość swojej pracy a nawet za polecenie pracownika do pracy. Jeżeli ktoś nie pyta gdzie pracuję to mogę tylko się pochwalić i polecić. Dodam, że jestem monterem konstrukcji.

Aneta
@Janek

@Janek Świetnie więc, że polecasz pracę w PRAMAR. Od momentu zatrudnienia w tej firmie często otrzymujesz premie? Jakiej wysokości one są?

Odit
@Janek

Koledze się chyba firmy pomyliły ????, totalna porażka!

Wku*rwiony

Nie płacą na czas, szef adrian to burak, z szefową nie mialem doczynienia. Spóźnione wypłaty a wymagają zwiększenia wydajności. Wzieli sobie kontrakt na którym wychodzą na minus. Po prostu idioci.

Aneta
@Wku*rwiony

@Wku*rwiony Ty zapewne byś nie chciał, aby ktoś na forum publicznym się o Tobie w ten sposób wypowiadał. Jak długo PRAMAR spóźnia się z wypłatą?

"(...)szef(...)"
@Aneta

Dzień dobry, Pragnę się ustosunkować do wypowiedzi osób pod nickami czyli tzw hejterów. Niestety osoby wypowiadające się anonimowo za pośrednictwem portali społecznościowych w 99,9% są to byli pracownicy firmy. Ponadto naciskam na słowo byli ponieważ zostali zwolnieni z różnych przyczyn takich jak kradzieże, uzależnienie od alkoholu lub środków odurzających i oczywiście brak chęci do pracy. Jak widać w dzisiejszych czasach takie osoby robią z siebie wielkich męczenników ale nie pochwalą się jak jest naprawdę no bo przecież jak jeżeli nie potrafią nawet napisać swojego imienia i nazwiska tylko używają nicków. Na dodatkowe zainteresowanie zasługuje fakt, że osoby wypisujące tutaj fałszywe informacje nie wiedzą w jakiej firmie pracują ale na pewno nie w opisywanej PRAMAR. Takich historii z doświadczenia można by powielać mnóstwo ale nie oto chodzi. Niestety naszły teraz takie czasy, że "pracownik" myśli, że jak już wstanie z łóżka i łaskawie już przyjdzie do pracy o jakiej porze mu się zachce to pracodawca musi się jemu kłaniać i płacić w myśł zasady "czy się stoi czy też leży kasa mi się należy". Pozdrawiam

Wku*rwiony
@"(...)szef(...)"

Akurat ja sam się zwolniłem, nikt mnie nie zwolnił. Nie płacicie na czas i stąd macie taką rotację pracowników. Łamiecie warunki umowy w ten sposób. Nikt o zdrowym rozsądku nie zostanie u was bo każdy ma swoje zobowiązania i ich terminy których nie dotrzyma bo wy nie płacicie. Hejtetem nie jestem. Piszę jak wasza firma wygląda od wewnątrz.

Pracowałem w tej firmie.Pensja dla pracowników jest wypłacana zawsze z opuznieniem dużym ostatnio 1 tydzień.Brygadzista w tej firmie nieprzyjemny,głupiomądry że swoimi wymyślonymi słowami, zdaniami.We firmie bardzo częsta rotacja nowych ludzi do pracy.Pramar ma już swoją opinię skoro tak dużo ludzi się tutaj przewija.Kierownik w tej firmie udaje dobrego a za uszami diabeł.Niepolecam tej firmy.

@Tomek

Próbowałeś może dowiedzieć się, skąd biorą się opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia? Na pewno jest to nieprzyjemna sytuacja, gdy pracownik do końca nie wie, kiedy otrzyma pensję. Wspomniałeś również o dużej rotacji, dlatego również zastanowiło mnie to dlaczego pracownicy odchodzą z tej firmy.

@Tomek

Kolejny miesiąc i kolejny raz czekam ponad tydzień. Niżej wstawiłem post też na ten temat.

@Nick Niedostępny

@Adam pytał również z czego wynika tak duża rotacja pracowników w firmie, a sam jestem tego ciekawy. Dowiedziałeś się skąd opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia?

Dziwna sprawa... Pracuję w firmie już kilka miesięcy i jakoś mnie nie dotknęło wpłynięcie wypłaty po czasie. Zastanawiam się kto takie głupoty pisze - i tak nikt tego nie będzie wiedział bo boją się podać swoje nazwisko. A hejt będzie istniał przez takie portale gdzie nikt nie weryfikuje tego co tutaj jest napisane. Pozdrawiam PRAMAR i tajemniczych hejterów. Piotrek

Edyta
@Piotr

Skoro pracujesz w firmie przez dłuższy czas to może powiesz coś więcej na temat pracy w firmie? Zastanawiam się czy firma PRAMAR daje swoim pracownikom możliwość rozwoju. Czy jest szansa na otrzymanie awansu w firmie?

@Edyta

@Edyta Oczywiście, że tak. Np ja osobiście zrobiłem dodatkowe uprawnienia spawacza i mam dzięki temu wyższą stawkę.

Grzesiu

Hej, właśnie czytam i nie wierzę. Kto roznosi taki hejt - pewnie konkurencja?! Pracuję w PRAMAR ponad rok jako spawacz i choć kilka razy się przenosiłem do innych firm nigdy nie mogłem i nie mogę narzekać na PRAMAR. Kasa zawsze na czas, zakwaterowanie w mieszkaniu, które jest w pełni urządzone. Ja nic więcej nie potzrebuję. A ci ci piszą swoje opinie jako anonimowy to na 100% bardzo życzliwa konkurencja... A więc nie wierzcie we wszystko ci widzicie. Pozdro

@Grzesiu

Pracownicy, którzy jeszcze robią albo się zwolnili, pracuje przez PRAMAR drugi miesiąc i poraz kolejny wypłata nie na czas, a gdy dzwonisz i pytasz kiedy będzie to codziennie słyszysz 'przepraszam, jutro bedzie'.

Xyz

Pramar to ta teraz nazwyza się Globalne ?

Xyz
@Xyz

Pramar to teraz nazywa się Globalmar

Nick Niedostępny

Nie wiem o co chodzi ale do dziś czekam na wyplate. Wypłatę mam najpóźniej do 13-stego dzisiaj jest 20.Wiem tyle, że nieterminowe wypłacenia wynagrodzenia to wykroczenie.

@Nick Niedostępny

Naprawdę czekasz ponad tydzień na zaległą wypłatę? To pierwszy raz czy już wcześniej zdarzały się opóźnienia? Tydzień to już sporo czasu, próbowałeś kontaktować się z szefostwem i wyjaśniać sytuację?

Anonimowy

Wypłata nie na czas jak w moim przypadku, panie w biurze bardzo miłe i zawsze pomogą, a praca która dostałem jest bardzo dobra.

Justyna
@Anonimowy

Trochę chaotyczny jest Twój post, ale - jak wywnioskowałam - chyba jesteś zadowolony z pracy otrzymanej dzięki PRAMAR. Może byłbyś tak uprzejmy i opowiedział nam coś na temat samego procesu rekrutacyjnego? Na pewno całkiem sporo osób zastanawia się nad szukaniem zatrudnienia za ich pośrednictwem, a więc takie informacje byłyby tu bardzo przydatne.

Karol

Czy ktoś moze sie podzielić opinią na stanowisku ślusarz

@Karol

rok temu tam pracowałem, zacząłem przez tą firmę przygodę ze spawaniem. Pracowałem tam przez 3 miesiące. Wypłata zawsze była na czas. Wszystko się zgadzało. Ładna pani przywoziła kopertę do firmy i do rąk własnych. Nie podobała mi się firma dla której spawałem przez pośrednictwo pramar i dlatego po 3 miesiącach sobie dałem spokój. Być może kiedyś jeszcze nawiąże z nimi współpracę.

@Rafał

Piszesz, że zaczynałeś swoją karierę jako ślusarz. Czy na rozmowie kwalifikacyjnej rekruterzy wymagali od Ciebie specjalnych uprawnień, czy mogłeś być bez doświadczenia i dopiero w firmie zrobić odpowiednie kursy i rozwinąć swoje umiejętności? Na stronie http://pramar.eu/oferty-pracy/ jest sporo ofert pracy, a także szkolenia, które mogą podnieść kwalifikacje pracownika.

Przemas

Witaj @Ilona. Ja pracuje w PRAMAR już ponad pół roku i nie dam powiedzieć złego słowa! Kasa na czas, mieszkanie super na koszt firmy a za swoja pracę nie raz dostałem premię. Ostatnio nawet dostałem podwyżkę za to, że pracuje juz tyle miesięcy. Sam się dziwię ale pozytywnie, ze takie firmy jeszcze istnieją. A więc polecam z czystym sumieniem!

byly pracownik
@Przemas

Ty jak ty tam masz Przemas tobie to chyba sufit na łeb się zwalił ,albo palec za dlugo w wazelinie trzymałeś a teraz gdzie indziej trzymasz a przez ze tak łrzesz to tobie bez wazeliny powinien wtyknąć dużego black -a wiesz gdzie pieniądze na czas dostałeś ,mieszkanie super no chyba ze na wysypisku mieszkałeś i O jakiej podwyżkę dostałeś za takie że kłamstwa to w PUDLE wiesz gdzie byś siedział zaczyna się na C......I !!!! kto kumaty to zrozumie tam wazelina by ci sie przydala !

@byly pracownik

Czytając Twój wpis, można odnieść wrażenie, że masz zupełnie inne zdanie o pracy w firmie PRAMAR. Skupmy się w pierwszej kolejności na sprawie dotyczącej wynagrodzenia. Jak to w końcu jest z terminowością wypłat? Są one w terminie, czy może zdarzają się opóźnienia? Jeżeli możesz, to proszę, abyś odpowiedział.

Rafał

Widzę, że firma PRAMAR w dalszym ciągu poszukuje pracowników na wiele ciekawych stanowisk. Wszystkie stanowiska pracy wraz ze szczegółami dotyczącymi rekrutacji dostępne są na oficjalnej stronie internetowej firmy http://pramar.eu/oferty-pracy Ktoś z Was brał może w ostatnim czasie udział w procesie rekrutacyjnym i byłby tak uprzejmy, aby opisać przebieg rozmowy? Na co konkretnie należy być przygotowanym? Zachęcam do rozpoczęcia dyskusji na ten temat.

Dany

No i jeszcze jedno, jeżeli myślisz że dostaniesz jakieś pieniądze bo swoim autem musisz do Bydgoszczy (czy gdzie tam Cię wyślą) dojechać i wiadomo xo dzień do pracy to zapomnij. Dostajesz tylko kwit do podpisania, bo dane auta wezmą że niby na paliwo będzie dodatek ale tylko na tym się skończy. Złodziejska firma a paniusie z biura chodzą i się śmieją bo kaska za roboli jest

@Dany

Dany pracujesz w tej firmie jeszcze? Domyślam się, że nie bo Ciebie wyrzucili. To jest domena takich ludzi jak Ty co są wielce poszkodowani za swoją nieudolność i piszą wybujałe fantazje. Jesteś typem człowieka, który nigdy nie jest winny ale wszyscy dookoła tak. Mało tego potrafisz tylko wypowiadać się anonimowo bo jesteś zwykłym tchórzem!

@Adam

W wątku mogą wypowiedzieć się zarówno osoby zadowolone, jak i niezadowolone z pracy w firmie PRAMAR. Zdecydowałeś się odpowiedzieć na wpis tego użytkownika, więc zastanawia mnie, czy Ty miałeś okazję pracować w tej firmie? Jeżeli pracowałeś, to mógłbyś podzielić się swoją opinię na temat tego miejsca pracy? Zachęcam, gdyż Twój wpis może dać nam nowe spostrzeżenia związane z tym pracodawcą.

Dany

Czytam te wpisy i widzę że ludzie to durnie. Przecież to jest jedna brednia a ta firma to porażka. Mieszkanie dają i owszem, nawalą ludzi jak jakiś ukraińców i sie zabijajcie jeden o drugiego, nie wspomnę o tym żeby jakiś telewizor kupili(jak sobie przywieziesz to będziesz miał) umowa na najniższą krajową innej nie dostaniesz, reszta pod stołem, a jak planujesz urlop to i tak tydzień przed urlopem wielka pani prezes Magda ci będzie chciała ten urlop odwołać. Dno i wodorosty a te ciuchy co dają to badziewie jakich mało, miesiąc i rozlatują się w pralce

@Dany

Panie Danielu - panu zawsze było Ciężko dogodzić. Mamy nadzieję, że w nowej firmie Pana nowy pracodawca wytrzyma dłużej z Panem niż my. Pozdrawiamy - zespół PRAMAR

Kris

@Henry To nie widzisz jaką umowę podpisujesz? Jeśli Ci nie odpowiada to nie podpisujesz i tyle. Ja uważam, że agencja wywiązuje się ze swoich obowiązków jak pracodawca. Dają zaliczki i generalnie słuchają jak są jakieś problemy i interweniują.

Henry

Witam! Nie polecam tej agencji, zatrudniają na lipnych umowach i nie płacą należnego wynagrodzenia za pracę. Radze omijać szerokim łukiem serio.

Zostaw merytoryczną opinię o PRAMAR - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w PRAMAR?

Zobacz opinie na temat firmy PRAMAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

PRAMAR
4.4/5 Na podstawie 133 ocen.
  • ul. Dworcowa 100 lok. 11
    85-010 Bydgoszcz