PRAMAR

Bydgoszcz

PRAMAR

Opinie o PRAMAR

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Ilona

Na stronie Pramar aktualnie znalazłam kilka oferty pracy, podaję wam link, może ktoś zdecyduje się zaaplikować i podzieli się opinią o tej firmie? http://pramar.eu/oferty-pracy/ @Przemas, a jaka jest atmosfera wśród pracowników? Napisz proszę.

Przemas

Witaj @Ilona. Ja pracuje w PRAMAR już ponad pół roku i nie dam powiedzieć złego słowa! Kasa na czas, mieszkanie super na koszt firmy a za swoja pracę nie raz dostałem premię. Ostatnio nawet dostałem podwyżkę za to, że pracuje juz tyle miesięcy. Sam się dziwię ale pozytywnie, ze takie firmy jeszcze istnieją. A więc polecam z czystym sumieniem!

Ilona

@Marek, a jaka panuje atmosfera między pracownikami? Jakie warunki mieszkaniowe? Kto jeszcze z Was może się wypowiedzieć o PRAMAR? Widzę, że większość z Was poleca ta firmę? Kto jeszcze wypowie się odnośnie firmy? Można liczyć na dodatkowe benefity?

Ryszard

Nawet tak świetne firmy mają swoich hejterów.

Marek

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Pieniądze zawsze na czas, a kobitki w biurze są świetne! Wszystko można załatwić i się dogadać. Nie ma się do czego przyczepić

Przydupas

Najgorsza firma w Bydgoszczy. Przez nich dostałem nerwicy. Zakwaterowanie 10 chłopa na 2 pokojowym mieszkaniu, mieszkanie odliczanie od stawki, kierownictwo nie szanuje pracowników(usunięte przez administratora)

Lechu

Firma płaci w terminie i w zasadzie nie ma się do czego doczepić, no wiadomo kasy mogłoby być więcej ale na Bydgoszcz jest znośnie. Płacą premie za jakość pracy

anonymous

Współpraca z firmą spełniła moje wszystkie oczekiwania. Polecam wszystkim!

Aga

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą PRAMAR. Kontakt z ich strony był super. Otrzymałam profesjonalną obsługę i wsparcie. Na bieżąco byłam informowana o wszystkim.

Zostaw opinię o PRAMAR - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRAMAR