Opinie o Inter Security Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Inter Security Group Sp. z o.o.
1 33 26 5 1
incognito Nowy wpis

Makabryczna firma, pośrednicy nie wiedzą co mają robić ani nie wiedzą jak zorganizować pracę nie mówią co należy robić i jakie są obowiązki w pracy (mówią to ludzie którzy pracują na innym stanowisku). Notoryczne pretensje do pracowników zero szacunku nie przyjemna atmosfera strój do pracy o 4 rozmiary za duży wynagrodzenia niższe niż piszą w umowie próbują wykorzystać człowieka i każą przychodzić 2 razy w ciągu dnia do pracy myśląc że jak człowiek jest młody to można oszukać ŻENADA NIE POLECAM !!!! (BYŁA TO MOJA PIERWSZA PRACA I MYŚLĘ ŻE ZAWSZE MOGŁO BYĆ GORZEJ ALE ZDECYDOWANIE NIE POLECAM) !!

Tak2Nie
Barbara Nowy wpis
@incognito

Dziękuję za opinię na temat pracy w Inter Security Group Sp. z o.o. Możesz wyjaśnić, o co chodzi z przychodzeniem do pracy dwa razy w ciągu dnia? Jeśli możesz, powiedz też, czy znajdziesz jakieś plusy tej firmy.

TakNie1
Ryszard Nowy wpis
@incognito

Podpisuję się pod powyższą opinią tylko w takim chorym kraju jak Polska tego typu firma może bezkarnie funkcjonować, mało tego pseudo-kierownicy tej firmy to co wyczyniaja np. w Bydgoszczy to kryminał i zagranicą w cywilizowanym kraju skończyli by tam gdzie ich miejsce czyli w (usunięte przez administratora) zatrudnianie roznorakiej patologii od zawodowych alkoholików do osób chorych psychicznie, w pełni świadome przerzucanie ich z obiektu na obiekt i mieszanie tych typów z normalnymi ludźmi abyś musiał się z nimi uzerac i przez to bezpowrotnie tracił zdrowie...Nie polecam nawet własnemu wrogowi!

promyk Nowy wpis

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Pracowac trzeba a firma jest spoko!

Tak2Nie5
Krystian

Witam na czym polega praca w monitoringu? Bardzo proszę o wyjaśnienie tego.

Naro
@Krystian

Poczytaj w intercie jedynie co Ci powiem jako pracownik iż bardzo prosta praca, lecz odpowiedzialna ;)

Krystian
@Naro

@Naro Mógłbyś powiedz ile się zarabia na takim stanowisku?

Naro
@Krystian

Najnijsza Krajowa.

Tak5Nie

Synergia

Ja również już tam nie pracuję z czego się bardzo cieszę, niestety za późno ponieważ w międzyczasie straciłem czas i zdrowie. w/w firma jest najgorszą w całej mojej dotychczasowej karierze zawodowej w której przyszło mi pracować. W tej firmie niejednokrotnie spotkasz się z różnymi przypadkami które będą miały wpływ na twoje zdrowie a mianowicie: osoby chore psychicznie min. schizofrenia paranoidalna, zawodowi pijacy itp. Kierownictwo firmy poniżej wszelkiej krytyki zupełnie nieprzygotowane do pracy z osobami niepełnosprawnymi które nie oszukujmy się... zdrowe nie są i nie będą a poprzez złe zarządzanie kierownictwa stan zdrowia tych osób może się pogorszyć, ale stan zdrowia osób niepełnosprawnych i ich los w tej firmie jest całkowicie obojętny liczy się tylko to ile mogą mieć z ciebie pieniędzy, ale aby nie było tak że jest to wyłączna wina firmy to również za taki stan rzeczy można winić niektórych "pracowników" którzy są bezmyślni i zrobią dosłownie wszystko aby utrzymać się w pracy nawet w takiej "firmie" Ponadto w tej firmie nie można się doprosić nawet o wystawienie prostych podstawowych dokumentów choć obowiązek ten spoczywa na pracodawcy więc łaski robić nie powinni, ale jak zawsze w tego typu "firmie" lepiej obciążyć wyrzutami sumienia pracownika aniżeli samemu ruszyć 4-litery i wysłać dokumenty tam gdzie trzeba.

Tak11Nie
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Sokół

Dla nich liczy się tylko grupa ,mozna nic nie umieć ,bardziej kumaci muszą za nich pracować a później są zwalniani w moim obiekcie przewinęło się chyba ze 40 osób ,odeszlem z tego dziadostwa .

Tak11Nie
sobanski tadeusz

jestem zatrudniony od ponad dwoch lat otrzymałem wyposazenie odzierzy polar ,koszulka buty a gdzie reszta?Kurtka jest jedyna ale na jesien ktora jest przeznaczona na piec osob. Gdzie jest przestrzegane BHP? Nie ma kurtki -deszczuwki mamy kupic sobie nawłasny koszt? kto nam zwroci kase? N a turnusy rehabilitacyjne nie dajecie dofinansowania i jeszcze macie mało kasy z osob niepełnosprawnych

Tak20Nie
Mario
@sobanski tadeusz

Od zawsze twierdziłem że firmę która zamieszcza ogłoszenie w stylu "do ochrony przyjmiemy niepełnosprawnych" powinno się bez zastanowienia omijać szerokim łukiem. Masz przynosić takiej firmie zyski i być "bezmózgiem" który nie ma własnego zdania (siedzieć cicho) co by się nie działo...wtedy jesteś idealnym kandydatem do pracy w takiej firmie. Natomiast bezsprzeczna wina takiego stanu rzeczy leży po stronie rządzących którzy dają przyzwolenie na takie traktowanie osób niepełnosprawnych w tym kraju.

Tak23Nie
@sobanski tadeusz

CIESZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ TYLE W GDAŃSKU KIEROWNIK NIE DAJE NIĆ

Tak4Nie2
Igor

Może niektórzy rozpoczynają pracę w firmie której nie powinni być!!

Tak4Nie3
@Igor

Zdecydowanie praca tylko i wyłącznie dla desperatów i nieudaczników życiowych lub ewentualnie dla tych którym już niewiele czasu zostało do emerytury. Nie jest to praca dla normalnych osób ceniących sobie spokój, w miarę normalne traktowanie i mają chęć utrzymania swojej rodziny...

Tak15Nie
@Igor

ŚWIĘTE SŁOWA

TakNie
BOCIAN

ZWALNIAJĄ ZDROWYCH PRACOWNIKÓW A PRZYJMUJĄ Z GRUPĄ BO ZA NICH MAJĄ DODATKOWE PIENIĄDZE W GDAŃSKU JEST TAKI JEDEN J.G NIBY KIEROWNIK CO TO CHORYM CUDA OBIECUJE A POTEM SIĘ OKAZUJE ŻE CHORY MUSI ZROBIĆ TYLE SAMO CO ZDROWY NIE POLECAM TEJ FIRMY KIEROWNIK TO OSZUST.CIEKAWE CZY PREZES WIE JAK GO KIEROWNIK SKUBIE. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: WŁAŚCICIEL POWINIEN ZMIENIĆ KIEROWNIKA J.G BO TO ON ROBI ZAMĘT DLATEGO W TRÓJMIEŚCIE NIKT Z TYM J.G NIE CHCE PRACOWAĆ

Tak9Nie

Popielarz Robert

Pracuje w tej pieprzonej firmie miałem wypadek w pracy i dostałem 1000 zł wypłaty na chorobowym jestem ładowaczem w firmie Remondis od 2009 roku normalnie zarabiałem od 1.600 do 1800 przy normalnych godzinach Podpisuje się szczerze bo mam (usunięte przez administratora) w tą firme krzak chociaż lubie swoją prace ale nie za te pieniądze do końca października i nara chyba że prędzej spotkam się z nimi w sądzie pracy

Tak19Nie
Konsultant
@Popielarz Robert

Prawda jest taka że mamy do czynienia z cichym przyzwoleniem firmy Remondis na takie traktowanie pracowników więc nie jest to wyłączna wina firmy Inter Group. Prawdą jest że zatrudnianie na umowach "śmieciowych", niskie zarobki nieadekwatne do ciężkiej wykonywanej pracy to domena tej firmy co nie zmienia faktu że nic na obiekcie Remondis nie dzieje się bez cichej aprobaty tego kontrahenta a jeśli danej osobie się coś nie podoba to usłyszy że może się zwolnić, ale czego się spodziewać po firmie świadczącej usługi leasingu pracowniczego...

Tak18Nie
Dzidek

Bardzo dziwna firma,na wszystkim oszczędzają.O wszystko trzeba się prosić.Bywa iż spóźniają się z płatnościami.(czasami zapominają).

Tak20Nie

po prostu dno

Tak21Nie

Janusz

Taka jest zasada, ze po to jest pracownik żeby pracował i przynosił zysk firmie. Za to ma zapłatę.

TakNie3
niepełnosprawny

Jeśli chce być bezmyślnym słupem pracuj z Inter Groupem, jeśli planujesz nadgodziny, pamiętaj że i tak zabiorą Twoje wypociny. Kolejna firma w tak zwanej branży "ochroniarskiej" żerująca na osobach niepełnosprawnych oczywiście nie oferująca nic w zamian... ponadto w firmie panuje straszny bałagan i o nic nie można się tam doprosić, nic więc dziwnego że ogłoszenia tej firmy pozostają bez odpowiedzi... Z czystym sumieniem nie polecam!

Tak30Nie
Angi
@niepełnosprawny

Nie wiem jak jest w innych regionach ,ale jesli chodzi o Ibiuro nowroclaw ul.Szeroka to tragedia - brak wszystkiego ., odziezy ,srodkow czystosci .Balagan w domumentacji , brak poszanowania pracownika .Zeruja tylko na Twoim orzeczeniu i zwrotach z PFRONU .Panuje tam dyskryminacja praçownikow , jak sie o cos odezwiesz to jestes niewygodny.Ponadto jak jestes im potrzebny i wolaja cie do pracy to nie licz na to ,ze Ci zaplaca ,bo i tak placa komu chca .Zdecydowanie odradzam .

Tak21Nie
Miniuś

Firma do bani.Dla desperatów.Ja takim bylem.Jako osoba niepelnosprawna nic się nie należy ale pieniadze biorą i to niemale.W biurze siedzą pierdzistolki które na niczym sie nie znają.Zdecydowanie odradzam.Zatrudniaja przez pośredników.Najprosciej mówiąc firma KRZAK.

Tak29Nie1
Rysiek
@Miniuś

Zgadzam się w całej rozciągłości z powyższą opinią, w tej firmie liczy się tylko to ile mogą z Ciebie mieć pieniędzy, człowiek dla kierownictwa zupełnie się nie liczy, mało tego... tutaj najlepszy pracownik będzie zrównany z totalnym imbecylem który nic w pracy nie robi najważniejsze aby PFRON za niego ładnie płacił.

Tak28Nie

Zostaw opinię o Inter Security Group Sp. z o.o. - Bydgoszcz

Chcę opublikować:

Inter Security Group Sp. z o.o.