Opinie o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Dzień dobry. Mam jeszcze chwile na złożenie dokumentów na stanowisko specjalisty ds. zaopatrzenia. Nie zostały w niej podane żadne widełki placowe i dlatego wstępnie się zastanawiam czy nie mógłby ktokolwiek ich teraz podać? przede wszystkim po opisie nie wiem czy pracuje się na samej podstawie czy jednak są także jakieś premie.

Kazek Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Fuszerka przy montażu rolety spowodowała po 3 latach przetarcie linki. Na moje zgłoszenie nie odpowiedzieli.!!!!!

Yhy Nowy wpis

Nic dodać nic ująć- mogłoby być lepiej

Adam Nowy wpis
@Yhy

Pod jakim względem mogłoby być lepiej? Daj znać o co chodzi :D

Ryszard

Wiecie coś o pracy w firmie, czy warto starać się? Jakie zarobki?

Dj
@Ryszard

WARTO! Super firma, super ludzie, a warunki pracy na wysokim poziomie.

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Inżynier Budowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Misiek

Czy firma zapewnia strój oraz jego czyszczenie?

Firma Lech to porządna firma i solidny wykonawca robót budowlanych. Pracodawca dbający o zatrudnionych i klientów. Jest to znana matka, która mnie zawsze będzie kojarzyć się z uczciwością i jakością.

Polinio
@Piotr

Ale konkurencja oferuje lepiej.

ja1

Nowy Prezes zrobil super robote - w koncu padl beton

Jacyna

Takie potęrzne przeciebiorstwo brak szacunku dla pracowników fundusz socjalny pobierany zabrali nawet pieniądze na środki higieny. (usunięte przez administratora)

Nina

Taka ciężka praca, starania pracowników, a nawet bonów świątecznych nie otrzymali na święta wstyd... Firma chyba spada na psy.. Pozdrawiam

@Nina

A może firma udzieliła innych przedświątecznych benefitów swoim pracownikom? Na przykład w postaci premii lub spotkania wigilijnego. Czy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech zastosowało takie rozwiązania? Pomimo tego, że byłaś aktywna na forum jakiś czas temu, zachęcam Ciebie do kolejnych wypowiedzi.

bo to firma 'rodzinna' - dosłownie ... dlatego nikt nie pisze

@anonymous

Wiem, że byłeś aktywny na forum już jakiś czas temu. Jednak zachęcam Ciebie byś napisał, co konkretnie masz na myśli poprzez swoją wypowiedź? Warto ją rozwinąć i odpowiedzieć na to pytanie, gdyż na ten moment może okazać się niezrozumiała dla niektórych użytkowników wątku.

Czy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech poszukuje pracowników? Jeśli tak, to na jakie stanowiska ogłoszona jest rekrutacja? W jaki sposób należy zgłosić swoją kandydaturę? Myślę, że odpowiedzi na te pytania zainteresują osoby poszukujące pracy w Bydgoszczy.

nick

podobno Niemcy im nie płacą i obniżyli pensje pracownikom o 10%

kija

a jak się pracuje w biurze ? jakie zarobki? to duża firma a nic nikt nie pisze??

Podwykonawca

Bardzo solidna firma

admin

Praca w firmie Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Spółka z o.o. nie należy do najprostszych? A może masz o niej dobrą opinię? Napisz komentarz na naszym forum i pomóż innym znaleźć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o.
  • Smoleńska 1A
    85-833 Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o.