PROTEL

Luzino

Opinie o PROTEL

Długoletni pracownik

Czytając te opinie zastanawiam się kto to pisze, chyba taka młodzież co nie ma żadnego doświadczenia i ma wymagania jak stary, doświadczony pracownik, nic nie potrafiąc chcą zarabiać tyle co na zachodzie :) Pracuję w tej firmie od ponad 10 lat i jak w każdej firmie są minusy typu organizacja pojazdów na daną budowę, ale tak jest w każdej firmie a przy tylu ludziach nie będzie idealnie bo zawsze może się coś zmienić w ciągu dnia i trzeba następnego dnia jechać gdzieś indziej - ja to rozumiem, ale są tacy co robią z tego powodu zamęt i jest to jakiś problem Szanuję firmę bo nigdzie w okolicy nie ma 100% opłacanego ZUSU a w razie wypadku czy choroby to ma duże znaczenie nie mówiąc już o przyszłej emeryturze. Sprzęt nowy, bardzo dobrej jakości, pojazdy nowe, koparki regularnie wymieniane na nowe, materiał zawsze na czas, ubrania robocze dostępne kiedy chcesz, sprzęt BHP porządny. Co ważne praktycznie żadne sobota nie jest pracująca więc jest weekend na odpoczynek, czas pracy max 9 godzin. Wynagrodzenia mimo pełnego ZUSU jedne z najwyższych w okolicy (inni sprawdzali, żeby mieć ewentualnie haka na szefa) podwyżki średnio 2-3 razy w roku więc nie jest źle. Kierownicy wymagający, ale bez przesady trzeba pracować i zrobić swoje wtedy szef nie oszczędza na premiach dla pracowników jak robota idzie sprawnie i szybko. Urlopy zawsze można sobie zaplanować, nigdy nie było z tym problemu jak potrzebny dzień czy dwa więcej. Było wielu takim co odeszło, popracowali u sąsiadów a i tak wrócili jak w innych firmach musieli jechać ciągle w delegację, czy pracować na czarno lub po 12-14 godzin - wtedy owszem zarobili więcej ale jakim kosztem? Jest to bardzo dobra firma, porządna i jak każda ma swoje minusy, ale zdecydowania jest więcej plusów!

Alicja

Zauważyłam, że na polskim rynku funkcjonuje kilka firm o podobnej nazwie - ten wątek dotyczy jednak firmy, która oferuje usługi telekomunikacyjne, energetyczne itp. Czy zdarza się, że firma rekrutuje pracowników rownież na inne stanowiska, niż te techniczne? To bardzo przydatna informacja dla osób, które szukają pracy właśnie w tej okolicy.

Alicja

@niewaze, co masz na myśli pisząc, że wynagrodzenie było 'dziwnie' obliczane? Długo już nie jesteś zatrudniony w PROTEL? Może od tego czasu w firmie nastąpiły zmiany.

Ciocioc

Wiesz co no nie wiem jak trudną branżą jest dla Ciebie budownictwo, ja Ci powiem, że jesli ode mnie chodzi, to jest to dość normalna i zjadliwa sprawa, ale ja też siedze od lat już faktycznie w tym, to może chociazby dlatego tak mam, cóż powiedzieć, cóż zrobić

kogoto

wszystko co piszecie złego to prawda a co dobrego to połowa nieprawda każdy kierownik ma coś z kopułką na max-a wykorzystują ludzi każą przychodzić w sobote. kierowca to raczej za kare niż nagroda. sam sie o tym przekonałem najlepiej to nie chwalić się co się potrafi i nie zostawać po godzinach bo to sie nie opłaca a jak raz drugi pokarzesz to potem będą zmuszać do tego chce ktoś to niech przyjdzie sam zobaczyć. ale jak dla mnie to na tą firme to nie kiedy SZKODA SŁÓW!!

niewaze

haha fajnie sie czyta. pracowałem w tej firmie dlugo i raczej nie żałuje. Pamietam tylko że zawsze były nerwy najcześciej rano jak szef chodzi i sie czepia o wszystko i że ciagle trzeba zmieniać samochody. Pieniadze zawsze na czas były ale dziwnie obliczane?

prawdziwy

ty chyba o innym protelu piszesz z panem S i panem L robota jakos idzie i jak nie skaczesz to oni tez sa normalni. jak miałem zaplanowany urlop to nie ma problemu albo jak sie cos stanie robocie to tez normalnie podchodza do tego. a nie pan B co zdanie zmienia co godzine i jeszcze w kazda sobote najlepiej zeby robic to przez to sie ludzie odchodza. a kasa prawie zawsze sie nie zgadza i godzin sie nie doliczysz

byłypracownik

najlepsze było to jak chciałeś zaliczkę to szef zawsze mówił zeby przyjść drugiego dnia co to za szef bez kasy albo zawsze ścieme walił ze klucza od szafki zapomniał ludzi traktuje jak idiotów a pan kierwonik L i Pan S to na nich trzeba uważać Pan L sam na szefa gada a pierwszy do niego leci z nowinami

były pracownik

Pan Piotr szanuje ludzi pracowitych, to szef ma winę godziny opcina a potem na księgową spycha że liczyć nie potrafi,to raczej przez szefa i dwóch kierowników pana S i pana L ludzie się zwalniają.

niedoceniony

Sie kolega uwzial na pana B. tu raczej winę ma szef ze nie chce normalnie płacic tak jak sie powinno, człowiek jest 0 5.45 i ładuje auto a oni ci zalicza godzine pracy dopiero od przyjazdu na robote, a wez do gdanska sie wbij - 7.30 jak w morde strzelil. Do tego smieszny ryczałt dla kierowcy ktorego doliczyc sie nie mozna... żal...ale odciac za nie mycie auta - ktore i tak robie bo godzinach za darmo - to pewnie ze odliczy 2 stowy. Panie szefie beda lepiej ludzie pracowac i zadowoleni chodzic jak panie szefie przemysli to pan. Oby sie panu powodzilo.

pracownik2

tak dolaczam sie do kolegi nizej przez piotra ludzie sie zwalniaja

ludzi traktują tam jak w zoo powiem jedno mam już dosyć tej firmy trzeba wszystkie soboty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] firma masakryczna nie polecam !!

gość

firma bardzo dobrze rozwinięta wypłata zawsze na czas ale musisz robić dużo by zarobić jak chcesz podwyżkę to musisz sie zwolnić wtedy dostaniesz jak jest dzien wyplat uciekać szybko z bazy szef nerwowy a co do pracy ogólnie to nie można narzekać ale psychicznie zostajesz męczony przez kierownika pana Piotra B i ten drugi to też kozak ale nie utrudnia wolnego jak pan B żeby nie pan B pracowało by się bardzo dobrze ale nie można z psycholem pracować :)

Zostaw opinię o PROTEL - Luzino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROTEL