CRYSTAN Ryszard Stangricki

Toruń

Opinie o CRYSTAN Ryszard Stangricki

Ogolnikowo praca sama w sobie fajna ale ciezka, zdecydowanie dla faceta i to bardzo chetnego do nauki bo wiedzy trzeba przyswoic duzo, ale osoba ktora uczy jest na prawde fajna i cierpliwa i mozna przy niej na prawde duzo sie nauczyc ;) atomsfera w firmie bardzo zyczliwa i mega wesola! Najwiekszy minus jaki daje to ,to ze rozmowa byla na stanowisko biurowo-handlowe a realia wyszly inne...praca na magazynie. Wstepnie byla mowa o pomocy w magazynie przy pakowaniu itd od czasu do czasu ale wcale tak nie bylo to byla norma. Praca w okresie zimowym jest na prawde zimna. Z Szefem za duzo nie bylo rozmow ale jest na plus. Minus - umowa zlecenie.

hh

Psycholog co z nimi współpracuje to chyba jest, no wiesz . Taki uśmiechnięty. Firma na granicy mafio***policyja.

Rokik

Witam, Mój kolega tam pracuje i jest bardzo zadowolony a nacisk na wysoką jakość usług jest bardzo duży, natomiast mówi że są dość duże wymagania i większość ich nie spełnia, podejrzewam że stąd takie opinie.

No one

Witam. Mam zamiar aplikować do tej firmy na stanowisko biurowo-marketingowe. Nie wiem na jakim stanowisku pracowałeś, bo ciężko to określić z Twojego postu. Czy rzeczywiście jest tam tak źle? Opinie w Internecie nie zawsze są miarodajne (wiadomo konkurencja itp.), ale taka niska ocena, powiem szczerze, jest zastanawiająca.

Zostaw opinię o CRYSTAN Ryszard Stangricki - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CRYSTAN Ryszard Stangricki