Kalinowski Dariusz Biuro Rachunkowe Intrata Arkady Kupieckie

Toruń

Kalinowski Dariusz Biuro Rachunkowe Intrata Arkady Kupieckie

Opinie o Kalinowski Dariusz Biuro Rachunkowe Intrata Arkady Kupieckie

georg

Bardzo profesjonalna obsługa - godna polecenia

Czarek

Napiszcie jak się pracuje i czy warto aplikować.

Gość_012

Zarobki takie w miarę, ale mieszanie z umowami o pracę. Szef bardzo ok, ale atmosfera w biurze między pracownikami kiepska, ludzie mało pomocni, zamknięci i nie mili.

KISS
@Gość_012 23.02.2018 13:06

CO TO ZNACZY ZAROBKI W MIARE OK?

:-(

:-(

Zostaw opinię o Kalinowski Dariusz Biuro Rachunkowe Intrata Arkady Kupieckie - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kalinowski Dariusz Biuro Rachunkowe Intrata Arkady Kupieckie