Murix Kancelaria Rachunkowo Prawna Sp. z o.o.

Opinie o Murix Kancelaria Rachunkowo Prawna Sp. z o.o.

była

Moje sugestie dla Murix Kancelaria Rachunkowo Prawna Sp. z o.o.: Praca jakby się było na 3 etatach, a wypłata jak za pół. Bardzo duża rotacja pracowników w firmie. A szef: przerost formy nad treścią, który postrzega rzeczywistość w trochę inny sposób niż "przeciętny" człowiek. Na stałe nie polecam, na chwilę tak, że utrwalić wiedzę w praktyce i szukać czegoś lepszego

Wiesz coś nowego o firmie Murix Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowo Prawna? Czekamy na nowości odnośnie pracy. Twoja opinia jest ważna.

Zana
@admin 13.10.2015 11:19

Nie polecam totalny wyzysk pracownika i szef który mówi jedno A robi drugie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Murix Kancelaria Rachunkowo Prawna Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Murix Kancelaria Rachunkowo Prawna Sp. z o.o.