Opinie o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

3 192 414 5 1
Bronisław Nowy wpis

Czy w związku z ogłoszeniem upadłości likwidacyjnej przez firmę time work group wszyscy z Was rozliczyli się do końca z tym pracodawcą? Może są jeszcze osoby, które w dalszym ciągu mają niezałatwione sprawy z opisywaną firmą i mogłyby podzielić się z nami, jak wygląda obecny stan ich spraw? Proszę o rzetelne informacje na ten temat.

O co chodzi

Widzę, że Wy nie możecie się doczekać PITów, a ja jestem już rozliczone w sakrbówce, a nagle dostaje PIT z timework za 2017 mimo, że wtedy już nie pracowałam. ...

TakNie

Czy pracowałas w szczecinie Nowy wpis
@O co chodzi

Ale kto rozliczał bo pełno tych biur

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Barabasz Nowy wpis

21 maja, a PIT'u nadal nie ma. Sprawa zgłoszona w US. Obecnie pracuje już gdzieś indziej już rok i okazuje się, ze wynikł problem BO NIE ROZLICZYŁEM się z inwentaryzacji (zarobek ok 60 zł xD) . Jeśli ktoś lubi być robiony w konia to serdecznie polecam.

Tak5Nie

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Czy tak samo jest w time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat!

Marcin

Witam, mozecie napisać kiedy Time Work ogłosił upadłość?? Czy istnieją tam jeszcze inne firmy na Dworcowej 73 np. Porzadni, i agencja opiekunek czy Bińkowscy Transport firmy córki właścicieli. Czy może lokale są już opuszczone?

Hej
@Marcin

Upadłość ogłosili 23.10.2017r. Wydaje mi się, że spółki córki jeszcze tam są

zzz

szkoda

Dominika

Wysyłałam maila i oczywiscie żadnej odpowiedzi.

Dominika
@Dominika

Wie ktoś może co powinnam zrobić, jeżeli nadal nie dostalam pitu?

pracownica
@Dominika

nawiązując do pierwszego posta może warto skontaktować się z którąś z firm w której zasiada zarząd upadłego timeworka

Michał
@pracownica

Czyli na Jagiellonska 36?

Czujna

Grupa kolegów, ktorzy siedzieli w zarządzie, założyła kolejne spółki. Teraz kryja sie pod nazwa Professional: Professional HR i Professional Clean. Takze nieoplacaniem naleznosci zajeli sie profesjonalnie.

Tak8Nie

Ania

Ja dostałam pit , był wysłany 28 lutego a poniedziałek go odebrałam na poczcie .Najpierw pisałam e-mail do syndyka w sprawie pitu ,a on mnie poinformował że pity są wysłane.Trochę po czasie ,ale ważne że jest .

Time
@Ania

28.02 był tydzień temu to skąd te pity idą z Afganistanu?

@Time

Szanowni Państwo, Jeżeli ktoś z Państwa nie otrzymał formularza PIT11 proszę o przesłanie maila na adres biuro@kasnowski.pl zawierającego imię, nazwisko, pesel i adres pracownika, do którego list nie dotarł. Na bieżąco będziemy weryfikować status przesyłek, które jeszcze nie dotarły. Dotychczas ponad 1000 przesyłek zostało doręczonych. Brak listu może być spowodowany niewłaściwym adresem wprowadzonym do systemu przed spółkę zajmującą się obsługą kadr, działaniem operatora pocztowego itp. Bez względu na to, dokładamy wszelkich starań by każdy z pracowników otrzymał druk niezbędny do rozliczenia podatku dochodowego w terminie do końca kwietnia br. Jednocześnie informuję, że wbrew temu co znajduje się w komentarzach poniżej NIE MA możliwości wysłania PIT11 drogą elektroniczną, m.in. z uwagi na ochronę danych osobowych, brak identyfikacji odbiorcy, potwierdzenia odbioru dokumentu itp.

@Syndyk

No a ten pit11 to ni w ch.... sie zgadza bo dochod nie jest taki jak powinien byc,wiec syndyku nakombinowales tam i to sporo zmienia w moim Picie co oznacza ze zwyczajnie klamiesz i zanizasz dochody!!! Nie odpuszcze ci tego...

@benka

To zamiast pisać o niedopuszczaniu proszę o kontakt na biuro@kasnowski.pl podając dane jak wyżej i ustalimy wspólnie czy w druku jest błąd. Przy pitach nikt nie kombinował. Są to druki z systemu kadrowo-płacowego przekazane przez spółkę obsługującą kadry i płace, którą wybrał dotychczasowy zarząd spółki. Niestety musimy na danych przekazanych przez tą spółkę polegać. Ale rozumiem, że i do Pani PIT dotarł.

As
@Syndyk

Dalej czekam na pit pisałam na adres mailowy podany wyżej ale odpowiedzi brak mam nadzieję że się doczekam wkoncu pita

@Syndyk

Roznica 700zł w kwocie na Pit11 a na wyciagach bankwych z pensji to raczej duża kwota nie sadzisz syndyku??? Do 15.03 czekam na korekte mojego pitu! Info masz na mailu i doradzam sie tym razem odezwac a nie miec w (usunięte przez administratora) I albo nie odbierac tel albo nie odpisywac na maile!

@magda

Szanowna Pani Magdo, maila napisała Pani o 8.11 rano a odpowiedź otrzymała Pani o 12.22. Przykro mi, że nie zdążyliśmy odpisać do 8.34. Postaramy się w przyszłości szybciej odpowiadać na maile. A Pani również "ma info na mailu" dotyczące charakteru przesłanej wiadomości.

@magda

Szanowna Pani Magdo, otrzymała Pani właśnie wyczerpującą odpowiedź. Oczekuję od Pani stosownego wpisu na forum wyjaśniającego sytuację i potwierdzającego to, że na Pani formularzu wszystko się zgadza i nie miała Pani racji pisząc to co pisała Pani wyżej pod różnymi pseudonimami.

@Syndyk

Na temat rozliczen i Pit-11 akurat z UP Torun mam zupelnie inne informacje!reszty wypowiedzi komentowac nie bede gdyz juz wystarczy mi tej PARODII w wykonaniu osob trzecich!Jak to mowia "panie" Kasnowski.... Milczenie jest złotem... Pozdrawiam!

@Syndyk

I chyba pwn nie zrozumial! 15.03 to data nie godzina wiec widac,kto tu czyta ze zrozumieniem!

Artur

Ja dzisiaj dostałem pit nadany 2.03

Sławek

Dzisiaj jest 7.03 a ja nadal nie dostałem PIT-u. Wciąż czekam.

Weronika

Otrzymał już ktoś z państwa PIT ?? Od rana próbuje się dodzwonić, nikt nie odbiera. W biurze także nikogo nie zastałam. To jakaś kpina!!!

Człowiek
@Weronika

PIT do mnie przyszedł wczoraj. Trochę późnio, ale ważne, że w końcu przyszedł

Pit11
@Weronika

Ja dalej nie mam. Czekam do jutra i dzwonie do urzędu skarbowego.

Asia

I gdzie ten pit panie syndyk? Ani mailem ani poczta? Tak trudno go wysłać? Tylko ludzia problemy robić?

Żenada....
@Asia

(usunięte przez administratora) i tyle. Czekać na pita po czaasie i myśleć przyjdzie czy nie...

Student

Próbowałem dodzwonić się do syndyka z numeru niżej podanego - albo linia zajęta czyli inni też próbują się dowiedzieć, albo pocałuj mnie w d*** i poczta. I co teraz -. -

@Student

raczej zajęta linia, proszę o pozostawienie wiadomości SMS na numer tel., na który Pan dzwoni.

Mam
@Student

Ja dostałem już pit dzis

Robert
@Mam

Dobre stwierdzenie 05.03 "JUŻ" hehe syndyk to pała zarobiny bidulka po uszy dlatego nie wyrobil sie jak zwykle!

Wkurzony

Syndyk się nie odzywa . Czy wie ktoś jaki jest numer do niego?

@Wkurzony

Formularze PIT11 zostały wysłane listami poleconymi.

Adam
@Syndyk

Niby kiedy wyslane? Skoro do 28 .02 nie dotarly,taki to polecony a raczej taki.... ktory je wysylal ze nic normalnie zrobic nie potrafi tylko wiecznie z opoznieniem a ludzie ciagle o swoje sie domagac musza,oj syndyk syndyk malos wiarygodny za to w ch... bezczelny

kasia
@Adam

taa, wysłane listem poleconym no ciekawe gdzie ... tak jak pisma o upadłości time work do dzisiaj nie dostałam... syndyk robi sobie z nas jaja a zapewniał mnie , że wyśle mailem a potem jak zwykle zero kontaktu bo przecież po co ... to syndyk i mu wszystko wolno a my będziemy mieć przez to problemy ze skarbówką.. eh żałuje każdej minuty przepracowanej dla tej firmy szkoda pieniędzy na bilety miesięczne tylko i szkoda nerwów

Paweł

Witam , czy ktoś był w Urzędzie może i dowiedział się co robić w takiej sprawie ?

Tak10Nie

@Paweł

W takiej sprawie można poczekać na list polecony

Skarbówki
@Syndyk

Dojda pity z timeworka czy samo work selection ktore sie nie zgadza i jest zanizone o ~~8 miesiecy :)

Student

Witam pracowałem w sierpniu w Szczecinie, ktoś coś wie na temat PIT-u? Dzisiaj jest już pierwszy marca, przed chwilą dowiedziałem się o ich upadłości i zastanawiam się co teraz zrobić.

Ewcia

PIT Syndyku!!

Karol

Hej dostał ktoś już Pit-11 ???

Tak6Nie

Patryk
@Karol

Witam, Pitu - 11 ja osobiście nadal nie dostałem, a już koniec miesiąca i zaczynam się niepokoić bo tylko przez brak pitu problemy będą. Syndyk pisał niżej niby że do końca lutego maja wysłać, czy przyjść. Ale ja osobiście nadal nic nie dostałem

@Patryk

Ja tez prosilam o pita droga mailowa i tez cisza jak by to byl wielki problem wyslac... Wiecznie cos! Panie Syndyk czekamy na Pity do jutra

Ara
@benka

a chciałabyś żeby ktoś dostał twój pit jak poda imie naziwsko i maila??

Zdenerwowany
@Karol

No dziś 28, a Pitu nadal brak

@Ara

zastrzegałam w umowie ze PIT-11 ma byc dostarczony mailowo wiec ....nie imputuj mi tu,to raz a dwa tez to zgłaszam do US ze syndyk nie raczył go wysłac

Ania

Pit-11 jednak nie dotarł, syndyk sobie kpiny urządził że do końca lutego będą dostarczone . Więc idę w piątek do urzędu skarbowego zgłosić ten fakt , bo z niego trzeba się rozliczyć.

Tak6Nie

Artur

Już prawie koniec lutego a tu ani widu ani słychu pitu 11 jak długo czekać

Beti
@Artur

No zgadza co tak ciezko wyslac pity? Niektorzy zastrzegali nawet ze chca pita na adres mailowy i wiem ze takich osob sporo a tu syndyk kase co mial podzielil i znowu cisza,niech sie ta farsa z ta firma od 7 bolesci juz zakonczy bo zal...

damian

Pracowałem za pośrednictwem tej agencji w Neupack przez 3 miesiące, teraz już jestem pracownikiem u nich. Bez większych problemów przetrwałem te 3 miesiące, nie działo się nic przez co byłem niezadowolony. Nie trzeba latać co chwila po umowę bo sa na 3 miechy, a po tym czasie juz jest umowa o prace bezpośrednio. Przelewy na czas i w odpowiedniej wielkości, wiec na poczatek polecam ale wiadomo najlepiej jednak szukac od razu w firmach ale niestety nie zawsze można.

Bolo
@damian

Ty człowieku chyba jesteś z tej Firmy, bo piszesz bzdury, jakie przelewy na czas?????? Wstydź się, że kryjesz ludzi, którzy bogacą się na czyimś nieszczęściu, jak tak można?? Dostałeś za to dodatkową kasę żeby tak pisać???

Anka
@Bolo

Ja pracowalam tam 5 tygodni i wyplaty tez mialam w terminie, jednak teraz nie moge sie do nich dodzwonić, nie wiem co sie dzieje a nie dostalam jeszcze PITu!

Kasia
@Anka

Też pracowałam półtorej miesiąca przez ta agencję ( sierpien i wrzesień 2017 ) i też wypłata nie była na czas. A PiTu nadal nie dostałam. Do firmy nie idzie się dodzwonić pod żaden numer.

anonymous

Witam . Pracowałam w firmie Time Work od września do października 2017r i nie dostałam jeszcze świadectwa pracy .Nie mogę się z nikim skontaktować .Proszę o pomoc

Anka
@anonymous

Ja pracowałam w wakacje 2017 i również nie dostałam PITu jeszcze

Ania

Na początku roku , czyli od stycznia do kwietnia 2017 pracowałam przez agencję time work w Bydgoszczy.Nie dostałam PITu -11 a agencja nie odpowiada, z kim mam się skontaktować w tej sprawie .Z wpisów wynika że agencja ogłosiła upadłość.Prosze o kontakt w tej sprawie.

@Ania

Szanowna Pani, otrzyma Pani PIT pocztą do końca lutego.

Oburzony

Dlaczego pracownicy ze statusem studenta nie dostali wynagrodzeń???

@Oburzony

Pracownicy-studenci nie są objęci FGŚP, ponieważ ich wynagrodzenia z umów zlecenia nie były objęte składkami na ubezpieczenia społeczne. Ustawa nie przewiduje ochrony roszczeń z takich umów.

Michal

Mimo zapewnien syndyka ze pieniadze dostane do dn 12.02 brak jakiegokolwiek przelewu, syndyk telefonu nie odbiera ....

Xyz
@Michal

Najprawdopodniej tak jak w moim przypadku nie został pan ujęty w wykazie ponieważ kadrowa "przeoczyła" ok 6 osób. Trzeba się kontaktować z urzędem pracy w Toruniu by złożyć wniosek indywidualny. Pani zajmująca się tą sprawą w urzędzie jest bardzo miła i udzieli wszelkich informacji.

Michal
@Xyz

Dziekuje za informacje ,moglbym prosic o nr tel do tej miłej pani ?

Xyz

56 669-39-10 lub 56 669-39-92

@Michal

Szanowny Panie, Na liście osób nie objętych przez kadry wykazem przesłanym do Funduszu nie ma osoby o imieniu Michał.

Paula

Witam w zeszłym roku pracowałam na zleceniu przez firmę Time Work, pieniądze dostałam terminowo lecz mam pytanie odnośnie PITu. Nie wiem czy go dostane czy nie. Próbowałam dzwonić i pisać do nich i nic.. Może wie ktoś z was coś więcej? Z góry dziękuję za odpowiedź

@Paula

formularze PIT11 zostaną wysłane do końca lutego.

Szczęśliwy student

Rzucę taka luźna informacje ze Ci co pracowali na stawce studenckiej wynagrodzenia nie otrzymają ;) Chętnie podejmę się współpracy z ludźmi którzy na takiej składce pracowali w celu znalezienia rozwiązania.

M
@Szczęśliwy student

To by wyjaśniało czemu nie dostałem jeszcze wynagrodzenia :)

Szczęśliwy student
@M

Zostawię swój tel 690879496 jeżeli komuś zależy a mam taka nadzieje to fajnie by było gdybyśmy się zebrali na np. Grupie fb i złożyli pozew zbiorowy do sądu, koszta tez się wtedy rozkładają i razem więcej zdziałamy ;)

Poszkodowany

Mi są winni za pażdziernik 1500 zl i do tej pory nie ma.

Pati
@Poszkodowany

Rozmawiałam dziś z miłą panią w urzędzie pracy w Toruniu. Bo to oni się zajmują. Mówiła, że wciąż sprawdzają bo jest tego bardzo dużo i będą wypłacać jak skończą. Tylko niby jest problem z umowami które były zawierane przez firme timework. z pracownikami. Mówiła że jakieś dziwne umowy i to z tego wynika cały problem. Nie z tego co złożył syndyk a z umów co podpisywaliśmy.

Poszkodowany
@Pati

Miejmy nadzieje ze wszystko bedzie dobrze

Pełnomocnik
@Pati

Umowa jest prosta i czytelną stawka i dodatki np za nocki , zero dziwnych zapisów tylko nigdy nie było wypłacone jak się należy tylko w połowie . Dlatego sporządzenia pismo i wraz z dokumentacją oddam sprawę do prokuratury o przywłaszczenie przez firmę moich dóbr. Będzie złożone w prokuraturze Bydgoszcz .

@Pełnomocnik

Jeżeli otrzymał Pan zaniżone wynagrodzenie proszę o kontakt

Tak5Nie

M
@Syndyk

Można w takim razie prosić o numer kontaktowy?

Zostaw opinię o time work group Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
time work group Sp. z o.o. Sp. k.
3/5 Na podstawie 192 ocen.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie