Agencja Pracy Tymczasowej - Time Work

Katowice

Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej - Time Work

ola
użytkownik zarejestrowany

Nigdy nie korzystałam z ich pomocy, szukam sprawdzonego biura posrednictwa pracy, widzę, że nie mają złych opinii, czy umowy jakie z nimi podpisujesz są na miesiac i przedłuzane wraz z kolejnym czy na dłużej?

ania8731

Tak gdyby podpisywali umowe i dali prace było by super. Mam podpisana z nimi umowe ja i szwagierka od 28 marca do ostatniego kwietnia tego roku byłam na szkoleniu 29 marca miałam dostać grafik na 1 kwietnia do dziś nawet nie zadzwonili mam umowe ale pracy nie mam ani ja ani moja szwagierka , nawet nie raczyli odpisać mi na zapytanie czy wogóle bedzie chociaz jakis grafik czy mam szukac sobie innej pracy.

zuk

jescze jakby kase w terminie placili to by bylo [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

dariuszsc
użytkownik zarejestrowany

Świetny pracodawca, mili ludzie i świetna atmosfera

Zostaw opinię o Agencja Pracy Tymczasowej - Time Work - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej - Time Work