Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o.

Maria N.

Stawki są w tej firmie różne ja jeździłam za 1540 euro brutto, są zależne od znajomości języka niemieckiego i obowiązków. Wypłata zawsze na czas a to dla mnie ważne.

kamis19

Agencja jakich mało. Wysyłają opiekunki tylko na działalność gospodarczą przy czym stawki są żenująco niskie np 1190 brutto od tej kwoty trzeba odliczyć koszty Zusu, podatku i biura rachunkowego i jeszcze jakiegoś dodatkowego ubezpieczenia na rękę zostaje około 800 euro nie wiem kto jeździ za takie pieniądze.

Zostaw opinię o Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Personal-Service-Ost-West Sp. z o.o.