Opinie o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

benka

Ja tez czekam na pieniadze z pazdziernika,do tego niby syndyka nie mozna sie dodzwonic ciagle tylko gadka ze w polowie grudnia a dzis juz 12.12

Magda
@benka

Mi w agencji powiedziano że pieniądze miały być na początku grudnia, parę dni temu dzwoniłam to niby pod koniec grudnia A jeszcze lepiej podchodzi do sprawy inspekcja pracy mówiąc że na umowę zlecenie pieniądze jest bardzo trudno odzyskać także rewelacji się nie spodziewajmy

MOTO
@benka

MI WYSŁALI SMSA ZE 4 GRUDNIA BEDA PIENIADZE NA KONCIE. POTEM NAPISALI ,ZE NIE BEDZIE DO 10 GRUDNIA. A TERAZ MÓWIA ,ZE NIE ZNANY JEST TERMIN PRZELEWU... GRAJA ZA ZWŁOKĘ... KASY NA BANK NIE BEDZIE ANI DO FUNDUSZU ANI DO SYNYK ANI DO TIME WORK NIE MOŻNA SIE DODZWONIĆ ABY POROZMAWIAĆ Z KIMŚ KOMPETENTNYM. NIKT NIC NIE WIE...

Tom

Czy ktoś dostał kasę z funduszu za pazdziernik?

magda
@Tom

nie, przynajmniej ja i moje znajome nie... nie liczyłabym na cokolwiek

Magda

Czy ktoś rozważa podanie firmy Do sadu o defraudacje naszych pieniędzy?

Wojtas

Ktos wie z jakimi firmami współpracował Timework ?

Adam m
@Wojtas

Ponoć wszystkie firmy wzięła już inna agencja

Aplikowałeś na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym oferowane przez firmę time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
andre

Kiedy następne wpłaty za listopad

GLUPI KOT

Miały być wczoraj.

basia
@GLUPI KOT

Wogole będzie jeszcze jakąś kasą ? Nic juz nie będzie ani za październik ani za listopad.

killer

czy ktoś jeszcze nie dostał wpłaty dnia 24.11

@killer

U nas w firmie 80 osób nie dostało zaliczki mają być w poniedziałek podobno.

benka

Zlodzieje wlasnie oglosili upadlosc i czekaj teraz na swoje pieniadze za pazdziernik ktore moze beda w grudniu! Nie placa skladek do zus oszusci

WERONIKA
@benka

Witam..mam ten sam problem.. Ja dowiedzialam sie wszystkiego od koleźanki z poprzedniej pracy, bo oni to nie łaska poinformować o tym, że takie coś sie dzieje... Masakra, trzena rachunki popłacić i ogolnie z czegoś żyć a na koncie tylko 290zł... jezeli nie wypłacą reszty to.ide.z tym.do sądu, Tobie też radze...

Ela
@WERONIKA

Mam ten sam problem i też myślę o sądzie

@WERONIKA

Tak oszukanych osob jest sporo nie tylko w Szczecinie! 30.10 rozmawiałam z pacownikiem biura nawet nic nie wspomniał ze taka sytuacja,a 06.11 widzialam sie osobiscie tym bardziej wtedy siedział cicho w tm temacie! Niby pisam poleconym wyslane ale od 24.10 minely dobre 3 tyg to gdzie ten list co ku....wa przez Chiny idzie? Zlodzieje inaczej nazwac ich nie mozna

Mariola
@benka

Witam ja jestem zatrudniona przez Timework w Bydgoszczy ... Co do wlasnie upadlosci nic bym sie nie dowiedziala dopoki by moj chlopak nie zadzwonil i nie dopytal sie ... My dostalismy 460 zl .. I jak tu wytrzymac tydzien bo do 17 mamy dostac reszte pieniedzy czekamy .. Pozdrawiam

@Mariola

Poczytajcie w necie juz 04.10 komornik zajał firme a oni mydlili oczy udawali ze wszystko ok! FGŚP byl placony i zastanawialo mnie czemu nagle na fiszce mam to swiadczenie- wiedzieli dobrze ze zaliczaja plajte bo nakradli dla siebie zamiast zapłacic ludziom! Teraz wedlug FGŚP jesli nie masz statusu studenta byc moze otrzymasz pieniadze kiedys tam w grudniu reszta podobno ma miec rzekome zaliczki co piatek ale srednio w to wierze BABA z biura nawet nie chciala wyslac mi fiszki z rozliczeniem! Watpie ze kasa bedzie a za pazdziernik wisza mi spora sume mojej pensji tym bardziej ze byly nocki!!!

@benka

Najważniejsze że dostaniemy swoje pieniądze a kto pracuje w listopadzie dostanie coś szybciej

Przyszły Pracodawca
@MartaKa

Albo dziewczyno jesteś naiwna, albo głupia, pieniądze zobaczysz jak "świnia siodło" Jeżeli Agencja robi takie siupy to zarobili na Was duuużą kasę. PZastanawiam się czy nie założyć takiej Agencji:)) Pracować nie trzeba, a Niewolnicy zarabiają, to jest dobra myśl.......

@Przyszły Pracodawca

Tam już nie ma tych co nas okradli tylko ktoś inny się tym zajmuje. Tak mówi przynajmniej...

Rozgoryczona
@benka

Ktokolwiek czyta te wszystkie opinie teraz i na przyszłość: Ta Agencja to: FAŁSZERZE, OSZUŚCI, MANIPULANCI, WZBOGACAJĄ SIĘ NIE PRACUJĄC NA CZYIMŚ NIESZCZĘŚCIU!!!!! Ktokolwiek po tym wszystkim tam się zatrudni to własną odpowiedzialność i niech nie ma do nikogo pretensji, no niestety......BEZ KOMENTARZY..... Prawo na to pozwala,ponieważ w Rządzie 3/4 to różni Pracodawcy:(((((

Była pracownica
@Rozgoryczona

Macie znikome pojęcie... Sprawdzałam i zasięgałam opini... pieniądze bedą i podejrzewam że już zaczną wypłacać w przyszłym tygodniu. Jestem tak samo rozgoryczona jak Wy ale zamiast wypisywać głupoty i oskarżenia sprawdziłam wszystko.

@Była pracownica

A gdzie sprawdzałas???? Mówili ze będą wypłacać ale po wczorajszym to sama nie wiem.

Pablito
@benka

Normalnie masakra, kolejny mój pracodawca ogłaszający upadłość....... za pierwszym razem kasę wypłacili z FGŚP, mam nadzieję że tutaj też tak będzie. W poniedziałek będzie trzeba spróbować się dowiedzieć czegoś więcej chyba, że może już komuś udało się coś ustalić? Z drugiej strony może lepiej że teraz to wyszło, a nie przed świętami......

Załamana
@MartaKa

ja jestem tylko ciekawa, kto jest właścicielem tego bajzlu......

@Pablito

A ile to trwało jak wypłacili?

Pablito
@MartaKa

Jakoś koło miesiąca. Syndyk był ogarnięty i starał się naprostować to co właściciel spie.....

Ola
@Pablito

Byłam w piątek rozmawiałam z syndykiem. Od przyszłego tygodnia będą wypłacać zaliczki aby nie czekać miesiąc na kasę z funduszu którą i tak dostaniemy. Z tego co mówił upadłość to najlepsze rozwiązanie. Wiec firma zachowała sie utrzciwie bo upadłość to nie teka prosta sprawa. Pracownicy tez udzielają informacji jak to dalej będzie. Co zrobić...

Wer
@Załamana

Właścicieli można sprawdzić w internecie.

Aśka
@benka

W jakich firmach pracowaliście przez timework ?

Radzio

Ciekawe jest kilka pozycji.Jeśli ktos wejdzie na KRS online lub infoveriti to zobaczy pewną siatke powiazań. Time Work Sp z o.o nie upada, upada time Work People sp. z o.o. Sp. Komandytowa, oczywiście komplementariuszem jest Time work People sp. z o.o. ,ale te same osoby mają kilka,kilkanaście innych firm ,w tym kilka agencji pracy i tamte działają( .Wniosek? ....wyciągnijcie sobie sami. A propos sprawdziłem np: Angelcare 24 Sp. z o.o -była w Olsztynie a teraz siedzibę ma w lublinie w .... biurze wirtualnym na ul.Chopina 41. Czyżby wirtualnie zatrudniali, czy chodzi o to aby sądzić się w sądzie gdzieś we wschodniej polsce? tu dla zainteresowanych h.t.t.p.s (tu był slash slash ) mojepanstwo.pl/take-a-car-binkowski

marlo

w jakiej firmie obecnie jestescie zatrududnieni? bede wiedzial zeby omijac!

@marlo

albo jesteś przedstawicielem innej agencji i szukasz kontaktów

KId
@marlo

zakłady, do których zatrudniał time work nie mają z tym nic wspolnego marlo, często mają po kilka agencji, chodzi o to, abyś nie pracował przez tą agencję w jakiejkolwiek firmie

Magier
@KId

A to ciekawe, najważniejsze żeby płacili. W innej agencji może być tak samo. zobaczymy czy w poniedziałek będą te zaliczki o których mówili.

@Magier

Ja już mam :)

Mir
@Michał

Ja też

Kld
@Magier

jakoś inne agencje nie mają takich problemów finansowych - to często nie zależy od firm, z którym i pracują, no chyba że te firmy nie płacą agencji

On
@Michał

Nie wszyscy dostali zaliczki ja nadal czekam maja mi do oddania 1600zl watpie ze cos dostane. Ciesze sie tylko ze mnie firma przejela

Ads

Ponoć wszystko ma być zapłacone.

Dre
@Ads

Zgadza się, będzie zapłacone. Pieniądze od 1 do 23.10 wypłacać będzie fundusz w grudniu, a my za listopad będziemy dostawać zaliczki 17.10, 24.10 i 01.12 żeby mieć płynność w listopadzie.

kumaty
@Ads

Zaliczki mają być wypłacane wyłącznie pracownikom którzy nie zrezygnują z pracy do końca miesiąca.

Marlo

A gdzie pracujesz?

Kld
@kumaty

a co z pracownikami, którzy już się zwolnili, bo nie chcą ryzykować dalej a nie mają jeszcze zapłacone za październik np? Czy oni nie dostaną zaliczek? Kiedy dostaną zaległe wypłaty oraz kasę za kilka dni listopada????

Marlo

W jakich firmach zatrudniaja w timework?bede wiedzial zeby omijac te zaklady

@Marlo

Czy to oznacza,że 3 tygodnie włącznie z sobotami i niedzielami od godziny 5 zapier***lałam za darmo ? i teraz ktoś łaskawie mi zapłaci za ten trud w ratach i to częściówkę?!co jest z tym krajem!!!!! Banda złodziei , brak słow

Nnp

Ale firma jaka?

@Nnp

siropol

@pracownik

To jak pracujesz w siropolu, to przed wyplata juz dostaniesz zaliczke, czyli 17, potem 20 wynagrodzenie za pazdziernik i 24 zaliczke za kolejny czas przepracowany w listopadzie

andre

co z umowami do końca miesiąca czy opłaca sie na nich pracować?

Weronika
@andre

Sądze, że nie. Nie ma co z nimi dłużej współpracować skoro tak oszukują człowieka na pieniądze..

Aras
@Weronika

Te umowy które teraz mamy to normalnie zapłacą nam chyba

Dura

Pracuje od 2 lat przy akcjach dorywczych i jestem bardzo zadowolona. Jak są jakieś akcje dorywcze to dostaje esemesa i ustalam termin spotkania w celu podpisania umowy. Wynagrodzenia są wypłacane różnie, czasami trzeba poczekać tydzień a czasami i 2 tygodnie licząc od dnia inwentaryzacji czy akcji dodatkowej , ale wszystko w terminie i jak w umowie.

mama wykorzystanej
@Dura

Ludzie, moja córka także została oszukana!!!! Zrobili z Was "BIAŁYCH MURZYNÓW"!!!! W poniedziałek córka idzie do Inspekcji Pracy. Zróbcie to samo. Wiem,że córce obiecano pracę "dla kobiet", a pracowała jak "facet",niestety w Polsce takie sytuacje mają często miejsce.

B
@mama wykorzystanej

A w czym inspekcja pracy może tu pomóc?

Adik

Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again. Never Again.

MydełkoFa
@Adik

zgadzam sie z Tobą

elwis
@Adik

why ? :)

dodzwonić się do nich graniczy z cudem .....

Byly pracownik

Powiem w skrocie. Zlodzieje. Nie wypłacili mi za caly tydzien pieniedzy a praca u nich to koszmar ludzie robia nadgodziny dziennie po 10-12 godzin to jest standard w soboty nawet 10 godzin a za nadgodziny nic na kato nie przychodzi. masakra. Nie straszcie tutaj sądami bo ja mam wszystkie dokumenty i sami bedziecie mieć problemy za oszustwa. Nie pozdrawiam. a Ludziom radze nie dać sie oszukać.

@Byly pracownik

Czy jest gdzieś dostępna Umowa tej firmy z warunkami do wglądu ?

TZGRZSEK

OCHRONA TIME TEŻ NIE LEPRZA MOŻE I PŁACA W TERMINIE ALE DOPROSIC SIE O COKOLWIEK JEST SKANDAL

wea

a za co ci nie zaplacili/ jak masz umowe to powinnas miec wszystko napisane do kiedy masz wyplaty, moze maja jakas obsuwke w wyplacie to sie zdarza czasem

Żądło

Jak u was wygląda z terminem wypłaty wynagrodzenia? W teorii do 20 dni roboczych. A w praktyce?

Bella

Firma może ok ale sam dyrektor do (usunięte przez administratora) , ma nie poukładane życie osobiste a co za tym idzie odgrywa sie na pracownikach .

fred

Ja też uważam że to głupoty, pracuje u nich od dawna i nigdy nie spóźnił się z wypłatą. Bardzo miła i uczciwa obsługa jest w Szczecinie. Takie wpisy to zwyczajne świństwo.

Zostaw merytoryczną opinię o time work group Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w time work group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy time work group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 192 ocen.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.