Opinie o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie time work group Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o time work group Sp. z o.o. Sp. k. w Bydgoszcz

Lila

Rozmawiałam dziś rano z urzędem pracy. Dostali wykaz i wszystko jest ok. Teraz oni musza dostać pieniądze i przeleją syndykowi. Tylko ci cinie mieli składek płaconych od umów zleceń ci nie dostaną nic. Musza czekać aż syndyk podzieli to co uzbiera. Reszta dostanie. Przynajmniej tak twierdzą.

karol
@Lila

Jakich skladek nie mieli placonych?

oszukany
@Lila

jakich k..wa składek ? skąd mamy wiedzieć czy płacili składki? to chyba był obowiązek tej jeba..ej agencji i tych bab co tam siedziały

@Lila

malo osob z was wie ze time worka przejela firma WORK SELECTION. tak nie placili skladek ja przynajmniej za 2015 rok nie mialam zaplaconych Zus skierowal sprawe do sadu i sprawa jest w toku bo mimo iz ZUS przyznal skladki te deb.... le sie odwoluja takze nie liczcie ze beda pieniadze bo to firma zlodzieji i na zleceniu nikomu nie placili skladek w dodatku dziwnym trafem moja fiszka z rozliczeniem za mies wrzesien pazdziernik 2017 zniknela z serwera,wiec to bardzo gruba sprawa!

@Lila

Lila co za bzdury tu wypisujesz.... i te info z (usunięte przez administratora) Dzwonilem do urzedu i ci co nawet mieli umowe zlecenie to dostana pieniadze tylko syndyk musi ujac nas na liscie .Wszystko zalezy od syndyka

@benka

Rozmawialem z Pania z urzedu i nawet na umowie zlecenie mamy miec zaplacone tylko zalezy od tego czy syndyk nam je wyplaci

Tata
@Oszukany

Dokładnie. Jak miałeś umowę zlecenia tez ci urząd zapłaci. A firma składek nie płaciła prawie cały rok!!

bb
@Lila

czy ktoś wie czy można odsetek dochodzić???

Syndyk
@bb

Nie można dochodzić odsetek. Art. 92. ust. 1 Prawa upadłościowego: „Z masy upadłości mogą być zaspokojone odsetki od wierzytelności, należne od upadłego, za okres do dnia ogłoszenia upadłości.”

Mark

To kiedy mają być te pieniądze?

killer
@Mark

wlasnie kiedy ?? czort wie

zzz

szkoda

@zzz

Czego szkoda? Tak tu szaleliscie wszyscy i co? benka wam dobrze pisala ze zadnej kasy nie bedzie

@Karol

Jak do 10 lutego nie będzie to myślę że możemy się pożegnać z myślą o jakichkolwiek pieniądzach bo zdecydowanie za długo to trwa

Robo
@Magda

a co ma 10 do funduszu? wy wszyscy od 10 do 10 żyjecie i myślicie, że każdy tak żyje, będzie jak będzie zamiast narzekać do roboty.

@Robo

Czlowieku zapewne wieksza czesc pokrzywdzonych ludzi dawno pracuje to raz a dwa to to ze to nasze bez dwuch zdan pieniadze i nie wazne czy od 10go do 10go ale nie jednemu zycie ratuja!a co do syndyka...to zal sie wypowiadac bo to jakis cie...u

@Magda

Swego czasu jakas panna jechala tu po nicku "benka" ze taka cwaniara itd grozila jej ze zlotowy nie dostanie hehe a widzicie wszyscy ze akurat ten ktos konkretny i sie nie ludzi nie mydli oczu...brawo "benka" brak tak twardo stapajacych po ziemi ludzi same lale i plastiki

Entel
@Karol

A ciekawe co powiecie jak kase nam jednak wypłacą :D co?

@Entel

Bede wdzieczny jak wyplaca ale nic nie powiem napewno nie DZIEKUJE bo to ja ta kase zarobilem!!! Tyle w temacie

He

przecież fundusz gwarantowanych świadczeń pracowniczych musi wypłacić syndykowi, a syndyk nam więc nie ma opcji żebyśmy tego nie dostali

Aplikowałeś na stanowisko Księgowy / Księgowa w biurze rachunkowym oferowane przez firmę time work group Sp. z o.o. Sp. k.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Karol

Witajcie Kochani.... Ktos cis nowego wie o naszych "piniazkach" ???

@Karol

Jak zwykle sto różnych wiadomości... Mi syndyk napisał w mailu ze czeka już tylko na kasę z funduszu, ktoś pisze że jeszcze są jakieś błędy w raportach i kasa będzie za miesiąc a jeszcze inni że nie będzie wcale.. Możesz sobie wybrać dogodną wersję dla siebie ????????

@Oszukany

Ten temat dawno przestal byc dla mnie smieszny i interesuja mnie konkrety a nie jedna opcja z wielu...ale dzieki

magda
@Karol

no właśnie myślę ze nie tylko dla ciebie temat przestal byc smieszny..raczej nikogo to juz nie bawi ale podejrzewam ze najwiekszy ubaw ma syndyk bo robi nas w konia niesamowicie co innego pisze na maila i co innego gada przez tel "w miłych rozmowach"

@magda

Tak tez i ja mysle ....ze ta panna to jakas podpucha z tymi milymi rozmowami hehe

Ron
@Karol

Co wy wogle piszecie... jaki ubaw jakie miłe rozmowy?? Firma zdymała 300 czy 400 ludzi na kupe kasy a wy tylko o jakimś funduszu. Ani syndyk, bo nie ma, ani żaden fundusz bo to bujda, nie nam nie odda. Poczytajcie o tych ludziach. Mają ileś tam firm i pewnie w każdej długi. Ja się pogodziłem.

Am

Rozmawiałem dziś z urzędem pracy w Toruniu, pieniądze są tylko będę wypłacone gdzieś za miesiąc bo syndyk musi poprawić jakieś błędy w dokumentacji.

Okradziony
@Am

Mógl byś podać mi numer do tego urzędu ?? Zadzwonie też i się upewnie bo niewiem czy to jakaś Pani z agencji nie napisała tego żeby zamotać w głowie

@Am

A za miesiac bedzie info ze za kolejny miesiac! Smieszne czekac i czekac bez mala pol roku na jedna pazdziernikowa wyplate! I taka ciuciubabka od syndyka do funduszu od funduszu do syndyka tyle ze to juz dawno przestalo byc smieszne!

@Am

A jak ten smieszny syndyk robi nadal bledy w dokumentacji co mozna domniemac wiaze sie z matematyka w tym przypadku to niech do jakiejs licealistki na korki z matmy idzie moze wtedy bedzie wykonywal swoja prace rzetelnie i skrupulatnie!

@benka

Co ty masz do tego syndyka, tylko piszesz personalnie a to firma nam nie zapłaciła jej właściciele którzy maja 10 takich firm i z tego ze nie płaca żyją.

Msgda
@Melo

Prawda. Każdy z nas nie dostał pensji a zachowujesz się jakbyś była jedyna. Nie zdziwię się jak ci nic nie wypłaci jak tak będziesz pisać.

@Melo

Co mam do syndyka? A to ze nawet dokladnie i rzetelnie papierow nie umie zlozyc! A firma co? Upadlosc to upadlosc mozecie teraz im naskakac i widze ze nie rozumiecie ze z winy 3 osob teraz wasza nasz pensja z jednego gow....nianego miesiaca gdzies sobie tam wisi kolejny zeby nie powiedziec 5 miesiac!

@Msgda

No wlasnie kazdy nie dostal i chyba kazdy wie z jakiego powodu! Nic dziwnego skoro w tym kraju spoleczenstwo tak glupie i potulne ! Nie zostaje nic jak siedziec i plakac i czekac....

@benka

A widziałaś te papiery ze tak gadasz? Ja dziś odbyłam miłą rozmowę z syndykiem i wszystko jest jasne jak się chce zrozumieć. Wystarczy chyba być miłym . A ty naprawdę Złotówki nie dostaniesz za takie wpisy hehe

@Melo

Taaak jakby od pisania zalezalo czy dostane czy nie! Nie badz smieszna! Tym bardziej ze to sa moje pieniadze bo to ja je zarobilam! Poza tym po to jest ta strona by wyrazac swoje zdanie! Bo jak wiesz zyjemy moze i w prymitywnym kraju ale za to demokratycznym wiec daruj sobie umoralnianie bo to zly kierunek!

@benka

Twoje to jest to co .... ta strona jest o opinii o pracodawcach. A pracodawca według ciebie to kto?

@Melo

Duch Świety....daj sobie dziewczyno na luz bo jeszcze gotow jestem pomyslec ze.... z ta Twoja uprzejmoscia

@Melo

A skoro takie mile rozmowy z syndykiem odbywasz to wiesz co mozna o tym pomyslec....zapewne pierwsza dostaniesz ta zlotowke ktora wyzygujesz "benka" ale sie dziewczyno zapominasz ze to my na te wyplaty tyralismy i bycie milym niczego tu nie zmieni!

AM
@Okradziony

56 669 39 00

Poszkodowana z Bydgoszczy

Mi są winni mało bo ok 400 zł ale nie po to (usunięte przez administratora) na produkcji jak beduin żeby teraz nie dostać moich pieniędzy. Praca była bardzo ciężka aż żałowałam że tam poszłam a tu proszę nawet problem z pieniędzmi szok ....

Magda

Ja piernicze... Wiecznie coś wymyślają byle tylko opóźnić i ludziom kasy nie dać. Qwa.. Pieprzone urzędy i biurokracje..

Mark

Czy ktoś wie czy dostaniemy te pieniądze?

Robo
@Mark

Rozmawiałem dziś o 16 z syndykiem i mówił że fundusz przesłał mu wykaz do sprawdzenia bo funduszowi inaczej wychodzi w kilku pozycjach i przez to wstrzymują całą wypłatę dla wszystkich. Niezgodność dotyczy ok. 0,5% łącznej kwoty do wypłaty a mimo to fundusz nie chce dać. Myśle ze trzeba dzwonic do funduszu

benka

i co? mamy 11.01 czy ktos cos konkretnego na temat naszych wyplat wie?na dzien dzisiejszy?

Magda

(usunięte przez administratora) W tym linku można wyczytać że o upadłości wiedzieli już od ok 4.10 jak nie wcześniej a mimo to 9.10 firma w Bydgoszczy podpisywała z nami umowy. Link z internetu dostępny dla wszystkich żeby nie było nie fałszywe info rozprowadzam

@Magda

I co z tego,łatwo policzyć a 45 tyś a nawet i więcej piechotą nie chodzi,jak w tym kraju ma być dobrze skoro każdy patrzy jak by tu drugiego oje...ć z kasy w dodatku sprawa trafiła w ręce kolejnego krętacza niemoty a my wszyscy jak głupie dzieci we mgle bładzimy i łudzimy sie że ktoś nam odda NASZE ZAROBIONE pieniądze!!!!

@benka

No to z tego co to raczej mało zgodne z prawem żeby podpisać umowę i kasę za nas brać wiedząc że jest upadłość i problem z pieniędzmi będzie.. W piątek idę do inspekcji złożyć skargę na syndyk... Nie podaruj im moich pieniędzy ciężko zarobionych choćbym miała się sadownie kłócić o moje pieniądze..

Rado

Benka a ty gdzie pracowałaś?

@Rado

Szczecin

Rado

Ja tez, party?

@Magda

O co chodzi z tymi 45 tys??

@Renia

Policz sobie ze srednio nie wyplacili kazdemu lekko po 1500zl a takich osob ponad 400 ....

@Rado

Firma akurat nie ma tu nic do znaczenia bo moja byla akurat ok i nie ma z tym nic wspolnego

Ale to wtedy 600.000 450x1500

@Renia

tak naprawdę nie wiesz ile osób zostało bez kasy!!! mi sam syndyk chamsko powiedział ze nie jestem jedyna która marudzi i d...upę mu zawraca bo jest jeszcze innych ponad 400 osób,a to wcale nie jest śmieszne!!!

Syndyk. Mi w mailu napisał że 300 osób

MEG
@Oszukany

a ktoś wie kto był za to odpowiedzialny? prezes? wspólnicy? gdzie ich szukać??

@Oszukany

A 300 to nie wystarczajaco?

@benka

Oczywiście że wystarczająco... Ba, gdyby chodziło o 10 osób ba nawet 5 to Itak nasze należne pieniądze trzeba odzyskać i to jest ich zasrany obowiązek dać nam pieniądze kur.. Mac.

@Oszukany

Nie liczyła bym już na żadne pieniądze!!!

Marta T.
@benka

Ja kiedyś pracowałam w firmie która ogłosiła upadłość, dostaliśmy od FGŚP wynagrodzenia za 3 ostatnie miesiące ale zanim wypłacili to trwało 3 miesiące. Ale było wiec benka mamy na co liczyć według mnie. I chyba tylko ty tu nakręcasz atmosferę. A takie rzeczy piszesz to się podpisz chociaż jak taka mocna jesteś bo tylko wyzywać chyba umiesz. Jak tak rozmawiałaś z firmą to się nie dziwie że cię olali

Oszukana
@MEG

Właścicieli spółki można sprawdzić na stronie moje panstwo wpisując timework.

@Marta T.

Dziewczyno chyba czegos nie rozumiesz albo czytać nie umiesz ze mimo iz wiedzieli o upadłośći to pozatrudniali ludzi popodpisywali umowy! A 3 miesiące to to już trwa to raz a dwa nie mąć jakimś pisaniem że zapłacili za 3 miesiące bo tu 95% ludzi na zleceniu było i zwykłej wypłaty za jeden miesiąc nie mogli otrzymać bo jakiś de...l źle złożył raport! Wiele osób żyje z miesiąca na miesiąc ma rodziny wynajmuje mieszkania że już nir wspomnę o świetach które własnie minęły! Wiec wybacz dziewczynko jak sie już zdążyłaś kapnąć nie tylko ja mam takie zdanie!a co do bycia mocnym....owszem tak się też czuje i nikomu zwłaszcza Tobie nie mam się z czego tłumaczyć a jak zauważyłaś podpisuje się bez problemu!!!

killer

Mi też zalegają ponad 1200 zł

Dejw

Też czekam do 10-tego i jeżeli pieniędzy nie będzie to też będę załatwiał to oszustwo na drodze prawnej. W (usunięte przez administratora) się ludziom przewraca.

@Dejw

Jak nic oszustwo zgadzam się!!!

Oszukany

Pracowałem przez time work w bydgoszczy szukałem informacji w necie dzwoniłem po róźnych instytucjach dostalem adres do sadu i powiedzieli co napisac jak do 10stycznia nie bedzie kasiorki wiadomo im wiecej osub bd tym szybciej bd jakis odzew i moze uda sie odzystac kase

Oszukana
@Oszukany

A kto ci mówił żeby do sądu pisać? Ktoś wiarygodny?

@Oszukany

Ja wczoraj dostałam odp od syndyka na maila ze złożył w listopadzie ten zbiorczy raport ale fundusz miał wątpliwości jak to napisał syndyk nieuzasadnione i teraz niby czeka na przelew pieniędzy z funduszu. Co ciekawe zupełnie co innego napisała mi Pani z funduszu pisząc że czekają na poprawiony raport od syndyka. Więc ja już nie wiem komu tu wierzyć. Jeśli rzeczywiście będzie więcej osób z Bydgoszczy chcących iść do sadu to ja też idę też jestem z Bydgoszczy. A czkolwiek syndyk mi coś pisał bo też straszyłam sądem że nie można zgłosić sprawy na syndyka i upadłość. Więc nie wiem... Co teraz

@Magda

Ja byłam wczoraj u adwokata i mi powiedział że to nic nie da. Syndyk nic nie musi jeżeli nie ma kasy. A jak do sądu to tylko koszty zapłacimy syndykowi ponoć.

@Renia

No więc sami widzicie pracowalismy jak osły dla jakiegoś sku....na złodzieja i debila syndyka bo kasy NIE BĘDZIE !!!a najsmieszniejsze ze ludzie z Timework znikneli jak kamfora! Ciekawe czy powysylaja ludziom PIT 11 do rozliczenia

@benka

Tak, mówili że pity wyślą wszystkim bo muszą i to syndyk zrobi. Benka a co ma syndyk do tego że nas oszukali?

@Renia

A to że on sam tak samo sie zachowuje bo nic nie robi a temat dotyczy nie jednej osoby nawet nie jednego miasta bo sa w tym Bydgoszcz Toruń Szczecin itp a ludzi ponad 400 wiec chyba to nie jest takie nic! A skoro FGŚP poinformowało tego de....la syndyka że źle złożył raport i to już 24 listopada to chyba powinien złożyć nowy no sorry dziś mamy 4 stycznia,a tez mam info że się do tego nie kwapi wiec TO ma SYNDYK do tego!!!

Mat
@benka

Benka a ile ci syndyk wisi?

@Mat

sporo zważywszy na to że to moje pieniądze!!!!

benka

To beda te pieniadze w koncu czy nie? I kiedy?

@benka

Syndyk źle złożył raport zbiorczy i nadal nie złożył poprawki do funduszu więc ten nie wypłacil jeszcze pieniędzy i nie wiadomo kiedy to zrobią wszystko zależy od syndyka który ma to gdzieś

Maga

Właśnie dostałam wiadomość z funduszu świadczeń pracowniczych i okazało się że Syndyk 24 listopada złożył raport zbiorczy ale ten raport się nie kwalifikował do wypłaty bo zawierał liczne błędy. I syndyk mial poprawić i dać raport na nowo ale nie wywiązuje się jak widać z tego bo do dzisiaj nie dał. A oni w funduszu czekają na raport

@Maga

A podobno fundusz udziela tylko informacji syndykowi to skad ta informacja? Jak dostac sie do tego funduszu? Ja niestety Szczecin i juz serio mam dosc tej żenady to moje zarobione pieniadze i nikt mi nimi rozporzadzal nie bedzie!gnida nie syndyk niepowazny elemen spolecznosci!

Majster
@Maga

A skąd ty to wiesz ??? Pewnie jesteś jedną z tych zakłamanych pań co siedzi za biurkiem w agencji

Mini
@Majster

A ja dostałam informacje że wszystko jest złożone bo fundusz miał wątpliwości czy płacić za umowy zlecenia. Syndyk musiał wyjaśniać to i stanęło ba tym że umowy zlecenia tez będą zapłacone. Bo umów o prace mało było. Ponoć wszyscy prawie na zleceniach byli i tego fundusz nie mógł zrozumieć. To info z dziś. I tak dobrze że tylko za październik a nie kolejne miesiące.....

@Majster

Tak się składa że napisałam maila do funduszu znalazłam email na str funduszu i dziś mi Pani odpisała że były błędy w raporcie nie chcesz nir wierz ale ja też chcę odzyskać swoje pieniadze a nie siedzieć bezczynnie i nic nie robić pisze gdzie mozna żeby się czegoś dowiedzieć ho syndyk nawet twl nie odbiera

@benka

Guzik prawda ja napisałam do funduszu w Toruniu bo ja pracowałam przez agencje w Bydgoszczy i dostałam bez problemu odpowiedź na maila

Hej

Zamiast pisac fakie bzdury lepiej sie zorientowac w temacie...bo potem siejecie plotki i stresujecie innych. Zeby wyplacil nam syndyk kase najpierw fundusz musi mu przelac, jesli jeszcze nie przelal to jak ma wyplacic? Wiem ze sytuacja jest kiepska ale pojdzcie po rozum do glowy

@Hej

Po rozum to trzeba isc by wiecej nie dac sie oszukac! A syndyk to taka sama (usunięte przez administratora) bo nie odbiera tel rozlancza sie i zamiast dzialac ma ludzi w (usunięte przez administratora) zapewne tez cos z tego ma,a kasy dla nas nie ma i nie bedzie ja juz uruchamiam adwokata nawet jak nic nie wskora napsuje temu pozal Boze syndykowi

@benka

A skąd Pani jest? Może Bydgoszcz?bo może się razem zgadamy w parę osób i złożymy pozew do sadu zawsze zbiorowo taniej wyjdzie niż samemu płacić za sprawę

Oddawać pięniadze
@Hej

Sądząc po wypowiedzi to pewnie jakaś z tych 3 zakłamanych pań z agencji bo żaden oszukany pracownik by tutaj tak nie bronił tego oszustwa..... Pewnie na zwłokę graja te zakłamane ku*** do czasu zamknięcia agencji

Osz.
@Oddawać pięniadze

Oszukała nas firma i jej właściciele. Nie płacili naszych składek i okłamywali pracodawców biorąc kase za nasze składki. A syndyk mi akurat zapłacił za listopad tyle ile trzeba i to wcześniej niż musiał. A każdy tylko pisze ze kasy nie ma. Nie rozumiem z czym problem macie. Syndyka z tego co wiem powołuje sąd żeby teraz posprzątał to co właściciele zrobili. Myśle ze trzeba się zainteresować tymi ludźmi.

Oszukany

Ostatnio byłem w time work i z tego co wywnioskowalem po rozmowie z nimi to o pieniadzach za pazdziernik mozemy zapomniec. A jak chcialem do syndyka sie dodzwonic to 2x sie rozlaczyl po pierwszym sygnale a potem wylaczyl telefon. Zenada pracowac w tego typu firmach, ja osobiscie bede szukal pracy za granica bo w Polsce kazdy wali na kase jak tylko moze

Zawiedziony
@Oszukany

Poczekajmy do 5-tego a jak nie to proponuje wszystkim isć do inspekcji pracy i napisać skargę na syndyka w obecności inspektora

Killer
@Oszukany

Mi też nie wypłacili pieniędzy za pazdziernik 1200 zika piechotą nie chodzi te parówy z time worka nie wywiązały się z umowy. Szmal miał być w połowie grudnia a do tej pory nie ma.....

@Zawiedziony

I co Ci ta skarga da pieniedzy i tak nie bedzie i wiadomo o tym nie od dzis!!! Syndyk taki sam zlodziej jak time work

Patry

Kiedy pieniądze za listopad czy ktoś wie ?

Maras
@Patry

Dziś wypłacili mówią

MonikaN
@Maras

witam, jestem Bydgoszczy i też czekam na przelew , mi podali numer do Syndyku 570891130 , oczywiście telefon wyłączony a w biurze firmy Timework Bydgoszcz nikt nie odbiera...

Patry
@MonikaN

Ja też z Bydgoszczy nadal nie ma przelewu. I nikt nie odbiera

Pejs
@Maras

Mówili , że fundusz już wypłacił pieniądze syndykowi?

G
@Pejs

Z dziś mam informacje że jeszcze nie

Pejson
@G

Czy mógł byś podać numer do tego funduszu ?

G
@Pejson

fundusz nie udziela informacji bo tylko syndyk może się dowiedzieć coś

benka

nie liczcie na to ze beda pieniadze bo te podawane daty to pic na wode! syndyk to burak ktory tak samo sciemnia w dodatku jest chamski i nadzien dzisiejszy nie zna daty wyplat.... bo takiej daty nie magdyz nie ma pieniedzy!

@benka

Rozmawiałam z Urzędem Pracy w Toruniu bo to on wypłaca te pieniądze. I faktycznie jeszcze nie było wypłaty. A to że nam nie zapłacono za paździenrik to wina właścicieli

pejson
@anonymous

Czyli jeszcze fundusz nie wyplacil pieniedzy syndykowi?

Uu
@pejson

Jeszcze nie

As

Szkoda ale niestety nie sądzę że odzyskamy pieniądze. Nikt nic nie wie, w agencji w żywe oczy sciemniaja nie ma co liczyć na pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o time work group Sp. z o.o. Sp. k. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w time work group Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy time work group Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.
2.7/5 Na podstawie 192 ocen.

time work group Sp. z o.o. Sp. k.